-
Posts
1.401 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Lolek222
-
Po meni jedan must take tip danas. Ćorić - Gasquet over 3.5 sets @ 1.66 Gasquet nije niti trebao biti tu danas, ali odustajanjem tsonge i monfilsa eto njega u zadru. Od wimbledona nije puno igrao, tek 6 meceva i na omjeru je 3-3 u tim mecevima (gubio od edmunda, milmana i andersona bez osvojenog seta, a igrac njegovog renomea si nesmije dopustiti tako lagane poraze). Coric je nakon fantasticnog ulaska u 1/4 finale cincinatija (redom padali paire, kyrgi, nadal), ipak morao radi ozljede predati cilicu. Na US openu otvara fantasticno prvi set brejkom protiv lopeza ali opet predaje radi iste nezaljecene ozlijede. Za danas kaze da i dalje osjeca da nije sve na 100%, ali igra pred domacom publikom, pokazao je vec karakter u davis cupu i ovakvom gasquetu moze uzet set, a on sam tesko da moze ovo rijesit u 3 seta, pa tako ocekujem set sa svake strane Za sicu: Ćorić @ 3.00 Ostalo: ćorić +5.0 @ 1.80 Sturridge to score @ 2.75 Igrac takog omjera igrano/zabijeno jos nema gol u premier ligi, tako da igram ga dans. Ako stignem napisem cijelu analizu chelsea-liverpool, ako ne postavim u live neke tipove prije utakmice
-
Bio bi tako fin dan da me inter nije oborio na jednom tiketu. Barem je sa kornerima dobrano ispostovo . Al i ovako je dan bio u dobrom plusu
-
Evo doguro sam i dinamo do vrha haha. Mozda da meni daju da vodim, ko zna, mozda bi i proljece bilo moguce napokon hehe Drago mi je da nas ima dosta
-
Mala napomena. Nije ovo prvi susret za utd i feyenoord u povjesti. Igrali su '97 u LP. Bilo je davno i nista ne znaci sada ali igrali su vec
-
Inter race to 9 corners @ 3.40 Inter over 6.5 corners @ 1.80 Pricao je jackie za vikend da inter igra na dosta kornera. To su i dokazali tako da su uzeli 13 kornera protiv pescare. Utakmicu prije protiv palerma su imali 8 te protiv chieva isto 8. Prema tome ovaj over od 6.5 je svakako dostizan. Iako za inter nece nastupiti joao mario, kondogbia i jovetic radi finan. fair playa te perisic (da budem iskren ne znam zasto, valjda neka ozljeda). Neovisno o tome inter ima dosta kvalitetnih pojedinaca da ih zamjeni (brozovic, melo, biabiany...). Pa ako su protiv ove 3 momaci u serie a dosli do 8-8-13 kornera, onda protiv nesumnjivo slabijeg protvnika mogu do 7, a i do 9 po kvoti od 3.4, jer sumnjam da izraelci mogu do 3-4, a kamo li do 9. Opustanja za inter mislim da nece biti jer nakon slabijeg ulaska u sezonu, san siro jos nije vidio pobjedu, tako da mislim da ce angazman bit na vrhuncu i da ce se tu igrati na 1 gol, sto samo povrcava sanse za kornere interu. Sretno
-
Za sada dva tipa od mene za EL. Southampton corner match bet @ 1.40 Southampton - Sparta over 4.5 cards @ 1.83 Nakon loseg starta u premier ligu, southamptonu sparta dolazi ko narucena za pobjedu i podizanje samopouzdanja. Nesto slicno ko dinamo lyonu jucer. U ovoj utakmici bi do izrazaja trebala doci individualna kvaliteta domacina, posljedica toga bi trebala biti terenska nadmoc, samim time vise napada i veci broj kornera nego gosti. A i poznato je svima da engleske momcadi igraju na puno kornera. Utakmicu sudi dosta nepoznati njemacki sudac, Manuel Grafe. Vecinom sudi 2. Njemacku ligu, sa nekim utakmicama u undesligi te par utakmica europskih natjecanja. Prosjek mu je solidnih 4.33. Tko je pratio el prosle seozne zna da je sparta jedna od grubljih ekipa u europi. Nesjecam se da je over sparte pao prosle sezone. Imali su kao momcad prosjek id 3 kartona po utakmici. Dakle uz grubost sparte, sudca koji mora dokazati autoritet u ovakvom natjecanju, a kako ce nego kartonima, vjerujem da bi mogli vidjeti 5 kartona. Uzimam kartona za nesto manji ulog, ipak je prvo kolo a i za slucaj da englezi ovo brzo rijese. Iako ni brzo rijesavanje utakmice spartu prosle godine nije sprijecilo da ima velik broj kartona Sretno
-
Jedan za malo jaci ulog veceras. Kvota 1.91
-
Oprezno s ovime. Ostali napadaci u lyonu su nepoznat pojam. Jedino imaju jos nekog klincs od 18 godina, zato se i prica toliko o izostanku francuza jer nemaju adekvatnu zamjenu. Uz lacazetta nema ni fekira i valbuene (oba napadacki orijentirana igraca) te jaletta i sva cetvorics bi isla u prvih 11 da su zdravi. Uz to lyon je uzasno zelena momcad. Najmladja momcad LP a i nisu u nekoj formi. Tako da samo oprezno s ovime, to je moj savjet
-
jedna od takodjer potencijalnih kartonijada je po meniLeverkusen - CSKA over 3.5 @ 1.8 Sudi orsato koji je na steaua - city podjelio 5 kartona a bilo je 5-0. Bilo je dva penala u toj utakmici ali niti za jedan nije dan karton. Pa ako je u takvim okolnostima dao 5 kartona, onda u ovoj koja ce bit ne sumnjivo neizvjesnija moze do 4, na sto mu ukazuje i prosjek Dopunim kasnije
-
U bet365. Ali kako je premjestana tekma, neznam jesu li stavili jos u ponudu. Jer su stornirali sve odigrane parove i izbacili novu ponudu za taj mec
-
Kakav start LP. Nadam se nagovjestaj dobre sezone . 3min golovi na dvije tekme haha
-
B. Monchengladbach over 2.5 corners @ 1.57 Od kada je guardiola preuzeo city, gradjani svojim protivnicima dopustaju dosta kornera. U svim natjecanjima protivnicma su dopustili sljedeci broj kornera; (6)-3-7-(4)-(4)-4. U zagradama su domace utakmice. Njemci u dosadasnjem dijelu prvenstva imaju 3-2-7-4 kornera, znaci 3/4 puta preko margine. Kada su se prosle sezone susreli u LP city je u dvije utakmice dopustio ukupno 4 kornera. Kako su sada na prosjeku preko 4 dopustena na utakmici, ovih 2.5 moram uzeti jer iako se ocekuje terenska nadmoc engleza, ipak i njemci igraju nogmet i 3 kornera bi stvarno moglo biti dostizno
-
Ja cu to tako odigrat pa i ako promasim boze moj, ne moze se sve skinut. U svakom slucaju ja sam sretan sto nam se vratila LP i da se naveliko raspravlja o njoj i da je forum fino aktivan . Zato i sluzi da da svako svoje misljenje . Sretno svima danas
-
A i arsenal je igran na maksimiru. Koliko god mozda to neznaci puno, za arsenal je to ipak gostovalje i mozda su malo podcjenili dinamo. Sve u svemu tesko da ce se dvije godine za redom ponoviti isto. Mozda i odigram x2 za bas sicu cisto eto jer to dinamo, ali kladionicarski gledano pobjeda lyona je jedna od sigurniji ovo kolo. ( ne brojec barcu, bayern....na cije su pobjede koeficijenti nepostojeci)
-
E to je istina da nisam napomenuo da mogu do pobjede. Moja greska, hvala na ukazanom u svakom slucaju. Pa dobro sad kako ce zavrsit nitko ne moze sa sigurnoscu znati. Ali nekako mi se cini da recimo sada ima psv bolje sanse za pobjedu negu u finisu prosle sezone. Prvo je kolo, sezona je mlada i svasta je u ovom trenu moguce
-
Ali ako psv pobjedi za sto po meni ima sanse. Veci je dobitak na +0.25, nego na +.0.5. Ja sam voljan uzet taj rizik na 0.25 na mi kod nerijesenog se samo pola racuna ( I dalje je profit), ali ako psv dobije profit je veci nego kod +0.5
-
Pa 3/4 je i vise nego solidno
-
Samo da upozorim one koje planiraju igrat na tottenham sutra nesto. Spursi igraju domace utakmice u LP na wembleyu. Tako ds pazite se. Ipak je to drugi stadion, veci travnjak i nisu naviknuti toliko
-
Evo par tipova za LP. PSV - Atletico Madrid AH+0.25 1 @ 2.375 bet365 Nakon nepunih 6 mjeseci opet se sastaju ove dvije ekipe. Prosli puta u LP su obje utakmice zavrsile 0:0 i prolazak u 1/4 finale se trazio putem penala gdje je madridski klub bio uspjesniji. Moje misljenje je da ovdje nizozemski prvak nije takav underdog kakvim ga prikazuju kladionice. Zadrzali su ekipu preko ljeta, i doveli par pojacanja. Kao sto je jackie rekao obrana im je na visokom nivou i atmosfera je dobra. Atletico je uzasno startao u primeru i sigurno da sutra nece srljati nego ce cekati svoju sansu u cvrstom bloku za neki bijeg u kontru. Nekako sam dojma da nizozemski prvak bi sutra mogao ostati neporazen, jer tek je 1.kolo, simeoneu netreba da porazom starta u LP, tako da mi se cini da bi mogli gledati reprizu onih 0:0 iz prosle sezone. Tako da moj pick je +0.25 na PSV. Basel - Ludogorets BTS @ 1.90 Vrlo jednostavno. S obzirom da su u ovoj skupini jos PGS i Arsenal ovo je i jednima i drugima dobra prilika da uzmu bodove i naprave pred onim drugim neku prednost. Basel doma kao i Ludogorets vani igra na puno pogodaka te dosta cesto bude i BTS. Situacija je takva da je za bugare vec u prvom kolu biti ili nebiti tako da gol ce trazit, imaju u napadu par brazilaca (marcelinho posebno opasan) i vjerujem da gol mogu dat, a kvalitetu da od basela u svicarskoj ne prime gol ipak nemaju,pa ocekujem po gol sa svake strane Sretno
-
Bravo. Ispratio sam te za svede golove i ajax oba daju. Jos sam u singu uzeo i ajax dobiva sa primljenim golom po kvoti 2.5. Da lukaku nije dao 11 utakmica u premier ligi i sad da 3 haha
-
Gledam hammarby - orebro. Bet daje kof 2.80 na BTS. Trenutno je poluvrijeme. Igra se dosta napadacki, upuceno ukupno 20 udaraca do sada uz 2-3 stative. S obzirom na povijest ove dvije momcadi i golova u njihovim utakmicama ovih 2.80 je malo ipak previsok koef.
-
Ne igra lacazette, a drugog napadaca nemaju
-
Bet je dao u ponudu 3.HNL. Ako netko ima kakva saznanja, slobodno...
-
Ma vidio sam da al sam tu napiso jer neznam kolko ljudi citaju sugestije
-
Trebalo bi stvarno malo lakse sa ovim otvaranjem tema. Ivan je sad otvorio temu za danas i onda mi je bilo cudno kako nema a ima za tipa 22.9. I onda sam shvatio da je skroz dolje negdje i moro brisat onu
Bet365 - 100% Bonus Dobrodošlice
Bet at home - 300€ BONUS