-
Posts
1.401 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Lolek222
-
Evo i kvota za pobjednika LP da bude preglednije
-
Tako je. "Arsenal definitvno moze izbacit bayern". Doduse ne mogu se ni zalit jer da su bili drugi isli bi na barcu. ja osobno navijam za arsenal da osvoji Lp jos od kad je pocela. A neko finali bi htio Dortmund - Arsenal.
-
Japan u20 - Hrvatska u20 nakon 1. trecine 5:1 vodi japan KRAJ: 11-2
-
Japan - Hrvatska u20 hokej jucer nasi odigrali cudesnu utakmicu sa 11 igraca ali rumujni i jesu protivnik s kojim se oni mogu nositi. Japan je ipak prica za sebe ( na sto i ukazuje kof.). Jucer je bilo igraca koji su igrali i 50min tako da pitanje je koliko ce danas napravit a i da su svi u punoj spremi i odmorni japan i dalje ogroman favorit. Ja sam osobno uzeo h-3.5 na japan i cekam da bet u liveu izbaci jos koji. Kazu mi da je japan jucer dobio estonce 6:2 a estonija je avion za nase tako da danas gotovo neoguce da ponove rezultat od jucer, i da se dosta igraca repke kladilo na hendi tako da eto. Nemojte sad za neke ogromne pare ko misli igrat jer nije utakmica klasicno namjestena nego cisto eto informacija. Ali naravno japan je 2 razine vise od nas pa se i ocekuje poraz sa par golova razlike
-
Strasno. Prosut 3-1 protiv tima sa 2 linije... mislim da se ni nasi nisu ovom nadali -.-
-
Evo tko stigne reagirat brzo hokej u20 svjetsko Rumunjska - Hrvatska 1 @ 1.65 nasi izgubili stvari. Dosli stvari golman + 11 igraca tako da imamo samo dvije linije. Informacija dobivena izravno od igraca jednog tako da dok bet ne srusi moze se probat na rumunje. Inace sa cijelom postavom hrvatska bi vjerojatno i dobila, ali sa 2 linije tesko. A i moze se h-1.5 @ 2.00 EDIT: nazalost bet je vidio zapisnik 5min prije pocetka i srusio na 1.22 kof. Jucer je bilo 2.25 ali nisam imo vremena objavit. Imaju jos nas 2 tekme tako da jos dvije informacije ce bit
-
Evo i mene nakon jednog odsustva. Za sada sam odlucio ovako Chelsea under 7.5 corners @ 1.66 Vodecem na tablici danas dolazi takodjer jedno ugodno iznenadjenje, a to e WBA koji se nalazi na 7.mjestu. Chelsea je ovu granicu prebacio samo dva puta u domacim utakmicama, a WBA u gostima dopusta jako malo kornera protivnicima. Ocekujem jednu tvrdu i tesku utakmicu gdje ce se WBA zatvoriti pa ce domacin dugim napadima pokusati pronaci rupu u obrani. Man. Utd - Tottenham over 4.5 cards @ 1.83 Sudi robert madley, sudac koji se ne boji pokazati kartone kada je potrebno a vjerujem da ce danas biti potrebno. Po meni je ovo jako bitna utakmica za oba tima jer porazeni moze lagano pozdraviti sa LP, akamo li utrkom za naslov. Tako da ocekujem jako ostru utakmicu gdje kartona nece nedostajati naravno i za probati Dinamo - Lokomotiva 2/1 @ 23.00
-
Evo u svim nogometnim parovima ja cu ipak nesto drugo. finale davis cup Čilić - Delpo 1 @ 2.75 Dvojka na delpa nema smisla jer davis cup je ipak prica za sebe i tu svako svakoga moze dobiti. Citajuc razno razne portale i novine, dolazi se do zakljucka da argentini malo toga ide u prilog. Naime od osnutka davis cupa samo dva puta se dogodilo da je okrenuto 2:1. U zadnjih 10 godina 8/10 puta je naslov osvajao onaj koji uzme parove. Hrvatska 2:1 nikada nije ispustila neovisno o fazi natjecanja, a argentina je vec izgubila 4/4 finala. Jedina stvar koja ide u prilog argentini je H2H delpa i cilica (10:2 za delpa). Ako u to polazu nade i delpo dobije, onda u mecu karlovica i delbonisa im i to otpada jer tamo karlo vodi 3:1 (sve na hardu igrano). Marin cilic je ove sezone dosao do renkinga karijere, uzeo masters1000, jedini je u delpa dobio murraya i noleta ove sezone i sa pravom mu mogu dati vise sanse nego sto to kladionice misle. Moze se rec posto sam iz hrvatske da nisam bas objektivan ali cinjenica je da marin cilic ima nestvaran ucinak na domacem terenu (indoors, umag, davis cup). Naime cilic na hrvatskim terenima ima skor 40:5, od cega su dva poraz od djokovica i murraya. Prema tome kvota od 2.75 je daleko previsoka. Mozda je tolka jer je cile ispustio skoro 2:0, a delpo relativno lagano nadigrao karlovica. Danas ipak ce delpo imati puno tezi zadatak jer karlovic nije mogao igrati sa njim te kada mu nije uspjelavo brzo zavrsavati poene s mreze tu je nestala svaka karloviceva nada. Cilic je ipak igrac koji moze parirati delpu u izmjenama i ako svede delpotorve forhand winnere na minimum (s tim forhandom delpo moze razmontirati svakog igraca na touru ako mu se dozvoli) onda marin ima velike sanse da donese 3. bod sretno (ako ove padne igram karlovica @ 1.44)
-
Evo uhvaceno kod 2-1 za rosotv. Jos dva fale
-
Vidim da canca razmislja u istom smjeru kao i ja. Ja imam jedan tiket za sada, a eto i jedan moj par je canca objasnio Arsenal - Psg over 8.0 corners @ 1.40 Rostov - Bayern 2 @ 1.29 uk kof = 1.80 dakle korneri su objasnjeni u cancinom postu, a kod mene je over 8.0 iz sigurnosnih razloga. Bayern dolazi u rusiju po 3 boda i nadu da moze na kraju na domacem terenu doci do prvoga mjesta u skupini. Zanimljivo je da u obje ekipe fale prvi golmani sto je dakako veci hendikep za rostov nego za bayern. Ne igram nikakve hendikepe niti nista jer rostov je bio tvrd orah za svoja oba dosadasnja protivnika. Ono sta ja jos predlazem je: Ludogorets - Basel 1 @ 2.60 ludogorets-Basel over 5.0 cards @ 2.00 biti ili ne biti utakmica za obje ekipe. Pobjednik vecerasnjeg susreta 99% je siguran za europa ligu jer u zadnjem kolu oboje imaju teske utakmice (Arsenal i PSG). U prvoj utakmici u baselu odigrali su 1-1. Ove momcadi su u zadnje 3 godine odigrali dosta utakmkca i H2H je 1-1-3 za basel. Medjutim bugari su sada puno bolja momcad nego prije 1-2 godine. I arsenal i psg su tesko dobivali u bugarskoj (protiv PSG-a su vodili 1-0 i fulali penal za 2-2, a protiv arsenala su imali 2-0 a bez bodova su ostali onom majstorijom mesuta ozila u finisu dvoboja). Sto se tice skora bugara na domacem terenu on je fantastican, pokleknuli su tek u pred vec spomenutim arsenalom i psg-om, te prosle sezone u 35.kolu prvenstva u njima vec ne vaznoj utakmici. s obzirom na tezinu utakmice a i sudca (atkinson), po meni je over kartona dosta izlgedan. Uzeo sam 5.0 jer na 4.5 kof 1.66, pa ako bude 5 bit ce void a ako bude 6+ dobitak je znatno veci nego da smo uzeli 4.5. za oprezne moze i Ludogorets DNB @ 1.80 sretno
-
Kako mi zezne ova UEFA. Još za vikend kada sam pogledao parove bila su mi dvije utakmice u glavi. Lyon i besiktas-benfica kartoni. Bet da 4.5 na kartone a ovi mi uvale Skominu. A nista, zbog vaznosti utakmice mozda i odigram ali sa skominom se nikad ne zna :/ neke analize slijede u toku dana
-
Nema frke ma znam malo je ne pregledno jer sam na dva mjesta piso
-
Napiso sam u live da starta kad su izasle postave. Ja sam samo napiso u analizi sta sam procito
-
I dinamo mi povede...
-
Olmo ipak u prvih 11 za dinamo u19. I to u spici, ali kako inace nije spic igrac pitanje kako ce se snaci u takovoj ulozi u natjecateljskoh utakmici, jer ovo je ipak drugacije od treninga.
-
Nisam vidio da je kolega poatavoo tip u live prije nego sto sam ga ja napisao u dnevnim tipovima. Svakako probat na lyon u19 da evo u bet-u kof na lyon pao na 2.37
-
Ma meni je samo dosta da igra lacazette. Ako su dinamo higuain i pjanic, koji su bitno sporiji od lacazetta, radili probleme, bojim se uopce pomislit kako ce se nositi sa igracem koji je pakleno brz a i uz to i fizicki jako mocan. Mislim da jedno 2-3 komada u mrezi dinama nam ne gine danas
-
Slazem se s tobom da je izostanak stojanovica veliki dobitak za dinamo. Gledao sam sve utakmice do sada i po meni je stojanovic ne samo najgori obrambeni igrac u dinamu nego i u cijeloj ligi prvak. U hnl-u se to jos da zamaskirat ali u lp izlazi na vidjelo sa lik zapravo nema sta trazit na ovoj razini nogometa. Ako se fobro sjecam izravno je kriv za jedno 2-3 gola. Znam sigurno da je kriv protiv lyona za jedan. ali sve u svemu da, lyon veliki favorit i mora se dogodit cudo da ne dobiju
-
Za sve kojima je promaklo evo jedan value po meni Dinamo u19 - Lyon u19 2 @ 2.45 14:00h Dakle situacija na tablici je ovakva: 3. Lyon u 19 4:5 6 4. Dinamo u19 5:8 4 Dakle utakmica biti il ne biti. Kod dinama nedostaje Božić koji je zabio sve dinamove golove do sada, a da stvar bude jos gora, cvita je cijeli tjedan uvjezbavao igru sa olmom u spici ali ga je petev u zadnji cas povukao u prvu momcad. Ako i to nije dovoljan razlog za brigu van stroja je i Sosa, bitan kotacic za dinamove nize kategorije vec duzi niz godina. Kod lyona nemam nazalost saznanja o izostancima ali znam da igra H.Aouar, ogromna nada lyona, navodno ga i prikljucuju vec treninzima prve momcadi a u ligi prvaka za malde je ove sezone postigao 2 od 4 lyonova pogotka, a igra na poziciji prednjeg veznog. Za one kojima je 2 prerizicno bet daje Lyon DNB @ 1.975 sto je isto fin kof. Ako netko naidje na jos neke informacije o ovome mecu neka slobodno podijeli sretno
-
Hvala na ukazanoj gresci. Moj propust. Ali da svakako i dalje stojim iza tipa ;).
-
Evo posto nas ocekuje more derbija ovaj vikend, ja sams e ipak odlucio igrati ove utakmice koje ce takorekuc bit ispod radara. prvi par mi goks vec "oteo" :), Everton-Swansea i apolutno podrzavam kec na tom paru. To je jedan od utakmica gdje je domacin puno izrazeniji favorit od ostalih utakmica. Palace - City City win to nil @2.63 Palace ima problema sa izostancima na dvije kljucne pozicije. Naime nedostaju prvi golman Mandanda i napadacko pojacanje C.Benteke. Kako je Remy vec dugo van pogona tesko ce nadomjestiti Bentekea. S obzirom da se ocekuje 60-70% posjeda za City, tesko ce Palace uopce dolaziti u neke sanse, a time i teze dati gol prema tome ja ovdje idem sa City dobiva bez primljenog gola. za opreznije moze i samo City @ 1.45 Watford -Leicester ODG @ 1.75 Watford ima stvarno dosta obrambenih izostanaka (holebas, kabasele, dja djedje. O napadackom potencijalu leicestera netreba previse pricati a i cinjenica je da im ove godine obrana nije tako cvrsta kao prosle. Watford uopce nije los ove sezone, drze 8. mjesto i sasvim lagodno mogu nastaviti prema naprijed. Sa domaceg terena smo su pred chelseaem i arsenalom pokleknuli ali i tu su pokazli zube (dali gol svakome). U medjusobnim utakmicama ova dva kluba uvijek je bilo puno golova a ne vidim razloga da nebude i danas jer leicester je ipak koncentriraniji na LP. Za hrabre moze se probat i Watford @ 2.90 i jedan za derbi ipak Utd - Arsenal Arsenal @ 3.10- ibra, smalling, bailiy sve bitni izostanci za utd, forma je debelo na strani arsenala i moguce da wenger prvi puta pobjedi mourinha u premier ligi Walcott to score @ 3.4- welbecka, mozda ni sancheza pa mislim da ce u spicu prije on nego giroud a i igrao je spicu vec ove sezone
-
Strasno...
-
Evo i vardy . Aj sad zadrzite to do kraja
-
Kakva je ovo makljaza na engleska-spanjolska. Prijateljska utakmica a oni za 45min naprave 4 kartona haha
-
Od mene ovako jedan na brzaka. England - Spain 1 @ 3.00 Engleska igra doma i prijateljska je to utakmkca i sve to. Ali moje misljenje je da se engleze isplati po ovoj kvoti probat jer southgate je na "probnom roku" i nije siguran da ce voditi engleze na sp. Pa zato mislim da ce izaci sa nesto jacom postavom od spanjolaca jer pobjeda protiv spanjolske bi mu bila dobar argument iako se radi samo o prijateljskoj I jedan iz zemaljskih Vardy + 1 @ 6.10 vjerujem da bi mogao startat pa ce i time imat vise sansi da uvali gol Sretno
Bet365 - 100% Bonus Dobrodošlice
Bet at home - 300€ BONUS