Jump to content
Bet365 Otvori racun

Lolek222

Moderators
  • Posts

    1.401
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lolek222

  1. Nadajmo se samo da ce bebek biti na nivou ko inace
  2. Evo od mene dva para za vecerasnju LP Bayern - Arsenal BTS&over 2.5 @ 2.20 tip baziran na cistoj statistici. Arsenal je u grupnoj fazi dao 18 golova, a primio 6. Na gostovanjima je u 3 utakmice dao 8 golova. U engleskoj premierligi je najefikasnija momcad uz liverpool sa 54 postignuta pogotka. U gostima u svim natjecanjima su na prosjeku od 2.33 zabijena i 1.23 primljena gola po utakmici. Bayerna doduse prima dosta malo doma (0.5 po utakmici), ali bi bilo malo nepravedno prema arsenalu usporedjivati utakmice koje oni igraju sa npr. Evertonom, a da ne pricam i o napdacki puno jacim momcadima, dok bavarci imaju utakmice sa npr darmstadtom i slicnima. Kako je wengeru jasno da mu poraz od 2-1 donosi vise od poraza 1-0 vjerujem kako se arsenal nece povuci nego ce probati napasti i dati gol. Tako da kod mene ide over 2.5 i bts jer ocekujem otovrenu, napadacku i sve u svemu dobru utakmicu Real - Napoli bts @ 1.70 situacija slicna kao i kod provoga para. Obje momcadi vole napadati. Real cak prima dosta golova doma (0.91 po utakmici), a napoli u gostima na sasvim solidnih 2.45 postignutih po tekmi. Isto kao i arsenalu, napoliu bolje igra 2-1 poraz nego 1-0 poraz, a i cijeli tjedan iz kluba izlaze najave da se ne boje reala i idu ga napasti. Sve u svemu ja vjerujem da napoli moze postici barem pogodak, a real sa takvim napadackim arsenalom ako ne postigne gol onda ce to bit cudo. sretno
  3. Wawrinka @ 2.10 5.set je. Stan se vratio sa 0-2. Federer nekako izgleda fizicki inferiorniji od wawrinke i isplati se probsti na wawrinku po meni sa manjim ulogom. EDIT: i taman ga brejkne zavljujuci sokantnom serviranju wawrinke -.-
  4. Nadal - Raonic over 38.5 @ 1.83 LIVE Sumnjam da nadal moze ovo dobiti u 3 seta. Ima sad 5-3 u prvom pa je pala i granica al ocekujem barem jedan set raonica, mozda kroz tiebreak a mozda i uzme servis.
  5. Lolek222

    Omiljeni klub(ovi)

    Cini se da gigi ima slican ukus kao i ja. Sto se samog domaceg sporta tice dinamo i cibona, ali nisu to oni klubovi od prije kad se islo zapravo na utakmice i punili se stadioni. Previse sranja se izdogadjalo i nazalost vrlo je malo ljudi koji posjecuju te utakmice. a od stranih, nemoram ni pisat. Simpatiziro sam ih od kad valjda se sjecam ali ta 2005 je bila ona konacna potvrda. Kao sto je gigi reko, milan nikad jaci i gledam tih 3-0 na poluvremenu i mislim si, jbg razmontirali nas. I kada je gerrard dao za tih 3-1 mislim si pa ajde kao ako su mogli 3 mozemo i mi. I nakon par minuta smicer odasilje projektil za 3-2. I nakon par minuta gerard pada, alonso posrema odbijanac iz penala i ostalo je povijest. Jedino me presjeklo skoro kad je sheva imo onaj sut za 4m kojeg ni dan danas dudek ne zna kako je obranio. I onda pobjeda na najsladji moguci nacin, penali
  6. Tri najzanimljivija dobitka danas, za sada .
  7. Liverpool - Swansea za redse prvi puta u dugo vremena startaju najboljih 11 koje imaju (-mane koji je na ACN-u i matip (problem kod fife sa pravom napstups radi afr kupa). Igraju sa swanseaom koji je zadnji na tablici i ispadanje im je realnost. Liverpool AH-1.5 @ 1.775 Liverpool over 2.5 @ 1.83
  8. Pojedose nas njemci.
  9. A i nije da realno imamo repku za osvojit pa nam je svejedno cini mi se...
  10. Ajmo jedan rukometni. Malo rizicniji danas Njemacka - Hrvatska 2 @ 3.00 ovo sad nema veze sto sam ja i hrvatske i to nego ovako. obje selekcije imaju 4-0 do sada. Cijelo vrijeme se postavljalo pitanje tko ce kalkulirati i izbjeci francuze do finala. ono sto sam citao je da niti jedna reprezentacija nema namjeru kalkulirati. mi nismo to nikad radili u rukometu a sumnjam da cemo danas pocet (mozda nas je to i kostalo nekad al jbg). Njemci su pokazali da misle ozbiljno tako da su iskoristili mogucnost da naprave dvije izmjene rostera tokom natjecanja. U reprezentaciju su pozvani glandorf (kao zamjena losem hefneru da desnom vanjskom) i pekeler kao zamjena za pivota. A u krajnjoj liniji to su njemci i u mentalitetu im je da dobivaju sve sta mogu i da uvijek gaze do zadnje sekunde hrvatska ima problema sa duvnjakom (kao ozlijeda koljena, ali nasi novinari pisu da je ozlijedjen cim slozi cudan pogled), medjutim mislim da ce on igrati. H2H Je debelo na strani hrvatske (7-1-1) i mi smo jedina repka koja ima pozitivan omjer sa njemcima. i na kraju, kako se ocekuje rat na terenu tj egal utakmica i vjerovano na malo golova gdje ce jedna lopta odlucivati ovaj kof 3.00 na hrv po meni ima value u takvoj situaciji. sretno
  11. Samo da se zahvalim svima koji su me odgovorili od igranja na berdycha haha. Pa ovaj fedex ce ga pojest. Jos sam se i prije meca se ipak odlucio federera odigrat pa ce ovo kolo AO-a bit dobro
  12. Danas cemo od rukometa ovako Rusija - Brazil 1 @ 1.45 jednostavno rusi ako zele trece mjesto i izjegavanje prvoga iz skupine B moraju dobiti. Dosuse izbjegavanje prvoga iz skupine B moze biti i kobno jer ako slovenija dobije spanjolsku rusi idu na spanjolsku ako pobjede ali to su sada preteske kalkulacije pa mislim da rusi ce ovdje na pobjedu. Vratili su se na veliko najecanje, malo izmjenili momcad i 3.mjesto ove skupine je vjerovatno ono sto su si zacrtali jer norveska i francuska su ipak malo jace. Brazil je ocekivano dobio japance, a mislio sam da je pobjeda protiv poljske iznenadjebje dok nisam vidio japan poljska i shvatio da su poljaci sa ovom smjenom generacija zapravo dosta slabasni pa i ta pobjeda brazila nije toliko iznenadjenje Tunis - Angola e sada. Situacija je sljedeca. X izmedju tunisa i slovenije je poremetio sve u ovoj skupini, pa tako matematicki proc i ispast mogu island, tunis i makedonci. Tunis bi pobjedom trebao cekati poraz islanda da prodju. Ukoliko makedonija i island odigraju X, tunis bi trebao dobiti sa +16 angolu. Kako angola prima u prosjeku 37 golova po utakmici a u napadu su katastrofa cak ni to nije nemoguce. Pobjedom islanda nad makedonijom (ajmo rec 1 razlike), tunisu bi bilo dovoljno i 11 razlike protiv angole sto sigurno mogu. moji prijedlozi iz ove utakmice su: Tunis -11.5 @ 1.85 i posto tunis voli brzi rukomet Over tunis-ako granica bude oko 32.5,33.5 to u bet-u cekat live da se izlista over 56.5 @ 1.90 i u live-u over za koji gol vise. (Preporucam do 59.5)
  13. Plymouth - Liverpool reds u dosta jakom sastavu (sturridge, coutinho i origi od prve), pa bih ja probao sljedece over 4.0 @ 2.85 Liverpool -2.0 @ 2.05
  14. Da gledo sam. Prvi gol je jedan od najgorih koje sam ikad vidio. A teren im je u banani, jes vidio kako lopta cudno odskace
  15. Auba to score @ 2.10 Auba to score 2 or more @ 7.00 nakon 1-1 u prvome kolu gabon mora ici na pobjedu da imaju sansu za drugi krug. A ko ce povuc ako ne aubameyang. Kvote su lijepe uzevsi u obzir da je glavni napadac i sve sretno
  16. Pa sta nije obrana bila od poljaka. Japanac od poda, u golmana i preko gola. A mozda sam i krvo vidio gledo sam prek moba stream pa ono haha
  17. Koji val srece me zadesio sad kad sam skuzio da na tiketu s katar pobjedom imam slovence DNB, a ne cistu pobjedu. Ne znam koji je razlog sto sam to odigro al koja sreca
  18. Jedva poljaci jedva. Imo japan sut za 26-26. Lik puco sa 8m al golman cudesno obranio i poljaci dobili. Na sta su oni spali da ih japan drzi u egalu
  19. Ma ispali su da ali nemogu si bas dopustit takvo sramocenje. Poljaci a pogotovo dusebajev. Pa u krajnjol liniji igraju sa japanom moraju malo spasit obraz. Nemogu u skupini s japanom izac sa 0 pobjeda
  20. Za sada od mene jedan rukometni tiket Norway @ 1.35 Poland @ 1.35 uk. Kof = 1.82 na ovo idem i sa dosta velikim ulogom. Jedno 6/10,7/10. razlog tome je sljedeci. Brazil iako je dobro otvorio prvenstvo upisavsi 2 pobjede i poraz, u ovoj utakmici su ipak veliki autsajederi pa je i ovaj kof na norvesku cak i velik. Kvaliteta je sigurno i iskustvo na strani skandinavaca jer imaju puno vise utskmica na velikim natjecanjima, a i u pitanju je drugo mjesto. Brazil ce vjerovatno probat natjerat utakmicu u brzi ritam ali norveska to moze pratiti i u tom slucaju ocekujem i dosta veliki broj tehbickih gresaka brazilaca i nekolicinu laganih golova norvezana i da si osiguraju to drugo mjesto. Poljaci iako su svojevrsno "razocaranje" turnira, ali posto su napravili veliku smjenu generacije ne mogu se jos nositi s najjacim europskim reprezentacijama. (Za poraz od brazila ne znam sta je tu bilo nisam gledo) . japan i takvim poljacima trebao predstavljati preveliku prepreku. Japance vodi ortega da ali nemaju oni iskustvo igranja velikih natjecanja nego se pripremaju za OI u tokyu. Sve u svemu ocekujen da poljaci pobjede japan i barem malo spase obraz prije nego ih francuzi posalju kuci. Stavio sam ovo u live jer i nusu neke analize tj nemam zapravo nista novo i pametno za rec sta se vec ne zna
  21. Pa mislim da ne jer se skrill moze koristit za puno drugih stvari. A i zabranom rada skrillu u RH bi se krsio temelj europske unije o slobodi kretanja kapitala il cega vec sto je strogo zabranjeno, pa mislim da ipak se ne pita RH o zabrani rada skrilla
  22. Valencija - Espanyol Valencija @ 1.80 Valencija & BTS @ 4.00 espanyol je desetkovan ozlijedama( nije ni domacinu bajno ali ipak u boljoj poziciji od gosta. Espanyol je valenciji redovna musterija doma(espan ima tek 1 pobjedu i 1 nerijesenu u zadnjih 15 u valenciji) a drugi tip iz razloga sto valencija i prima dosta golova a i njihove medjusobne utakmice su uvijek pune golova
  23. Netko je gore pisao da igra ibru danas da ce dat gol. Man utd je protiv top momcadi (city, liverpool, chelsea, arsenal i tottenham) odigrao 6 utakmica sa polovicnim ucinkom (2-2-2). Zabili su u tim utakmicama ukupno 4 gola a primili 7. Od tih 4 dva je dao mata, a tek po jedan mkhytarian i ibra. Tako da optezno s ibrom da daje. i sto se izostanaka liverpoola tice. Vjerujem kako ce henderson i coutinho biti spremni, a za matipa koji nije otisao na ACN ce se cekati do kraja jer prevazan je kotacic obrane redsa. Vise od mene nesto kasnije, u najavi cijele utakmice
  24. Ovo je bas peh bio. Gledo sam tekmu i 3 gola u 7 minuta, od kojih barem 1 nije trebo bit gol
  25. Bome su odigrali jednu od boljih utakmica. Mozda da ga ipak prodaju ak ce ovako nastavit bez njega haha
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use