-
Posts
1.401 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Lolek222
-
Aubameyang to score @ 1.72 Aubameyang to score 2 or more @ 4.00 krece africki kup nacija. Domacin gabon otvara natjecanje sa gvineom bissau. Alfa i omega gabonske reprezentacije je jedan od ponajboljih napadaca danasnjice i clan dortmundske borussie. Aubameyang izvodi penale tako da je i to plus okladi a i napdacka igra gabona je slozena za njega. on nikada nije svoju reprezentaciju drzao taocem radi novca, kao sto je bio to slucaj brojnij igraca iz afrike, u dobroj je formi i mislim da bi sam mogao rijesiti danasnju utakmicu. sretno
-
Svakako i palace probat da.jer bez payeta nema ko pripremit gol
-
Oprez za chelsea-em. costa ne igra izvor: sky sports http://www.skysports.com/football/news/11095/10727724/diego-costa-dropped-by-chelsea-for-leicester-game-after-offer-from-chinese-super-league-club
-
Ma ispricavam se svima tko je popratio. Ovo je demolacija. Glavno da me krunic nebrijeno puta rusila prosle sezone kad sam igro kontra nje haha. izgleda da jos malo produzujem pauzu od WTA toura
-
I ja isto. A sad rulet zenskog tenisa haha
-
Ispricsvam se na brzini koju ova tip zahtjeva Bilinkova - Krunic 2 @ 1.57 spkinja bi ovo trebala uzet. Puno iskusnijanod svoje porotivnice koja je vecinom igrala challangerendo sada, do duse pokazivala je dobre rezultate ali ovo je razina vise. Eto ko usprije uhvatit prije brejka sretno. Trenutno rezultat 2:1 za bilinkovu. (Ako k bilinkova brejke nije ni to lose, rast ce kof a to su zene tu brejkovi lete na sve strane
-
I meni uzas noc. Ne samo da sam pao na bertens i muller gemove, nego mi i troicki koji mi je trebao malo to barem popravit bude walkover haha. A nista, nocas ce bit bolje
-
Angola slovenci ko da je trening utakmica. U 10min oni daju 19 golova. A ja uzeo "samo" over 24.5 i 25.5 u 1.pol
-
West Ham: Payet odbio igrati, trazi transfer Ne nadzire se Kraj mukama slavena bilica http://www.skysports.com/football/news/11685/10725796/dimitri-payet-does-not-want-to-play-for-west-ham-says-slaven-bilic
-
Evo nisam bas velikimstrucnjak za rukomet pa da pitam za misljenje Slovenija - Angola Angola+11.5 @ 1.75 slovenci sa vujom ne igraju na veliki broj pogodaka, a samim time je i tesko na malom broju golova napraviti 12 razlike. Kako je prva utakmice, sumnjam da ce slovenci raditi gluposti i uci u trku sa afrikancima pa me nekako vuce da bi moglo ovo ostati ispod 12 razlike misljenja?
-
Southampton - Liverpool dugo sam se dvoumio igrati ili ne igrati ovu utakmicu. Razlog tome je utakmice sezone u nedelju na odl traffordu. Veceras redse ocekujem u mjesanom sastavu, a southampton u dosta jakom kako bi ostvarili pozitivan rezultat za uzvrat. Liverpool jer inace jedna od statisticki najboljih momcadi ovog natjecanja gledajuc pobjede i poraze. U zadnjih 6 godina, 4 puta su bili u ovoj fazi. Kljuc danasnje utakmice bi mogao biti daniel sturridge koji unovome kupu ima 8 golova u 6 utakmica za liverpool, tj 10 u 12 u karijeri. Domacini imaju obrambenih problema jer nedostaju im fonte (kapetan, zeli otici iz kluba), bouffal (dobar marokanac koji moze napraviti razliku na terenu) i najbolji strijelac austin. Po upitnikom je i desni bek cedric. Moji prijedlozi za danas su sljedeci: Sturridge to score @ 2.30 AKO STARTA BTS @ 1.80 over 3.5 cards @ 1.83 -sudi neil swarbrick ali jos cu razmisliti o ovome. Mislim da bi domaci mogli jako ic da naprave pozitivan rezultat a neki klinci iz liverpoola bi mogli zbog neiskustva do kartona sretno
-
Evo ja bih samo pohvalio sve sudionike i organizatore foruma. Dosao sam tu ima sad vec jedno godinu dana, i moram reci da sam puno naucio o samo analizi parova gledajuc kako to razni ljudi rade i svojim nacinima pridodao jos neke stvari, a nadam se da sam i ja nekome pomogao :). Pohvala zato svakom od vas koji se svakodnevno (ili kada se sitgne radi obaveza naravno) potrude nesto napisati te pomoci ostalima i jedino sta nam mogu pozljeti je jos boljih 9 godina Hvala svima od clanova do organizatora
-
Samo gerrard. Kada govorim o najdrazim igracima on je za mene neponovljiv. ali od ostalih, to su totti i buffon. Totti je jednostavno zadnji rimski car, i nista u romi nece biti isto kada on ode. U njega i buffon jer covjek je ostao uz klub i u onim najtezim trenutcima kada bi vecina igraca pobjegla samo da ne igra drugu ligu i zato je buffon za mene jedan od najvecih. jos mi je podosta drag daniel sturridge. Ne mogu ni opisat zasto, igra za liverpoo da ali jednostavno mi je postao drag kada je dosao u liverpool. I jedan onako pomalo zaboravljen, jerzy dudek. Ma ima mali milijun igraca koji su mi dragi ali ovih 5 mi iskacu Tenis: Roger i Nole. Roger je kada igra to izlgeda tako elegantno. A nole jos od njegovog prvog nastupa na indoorsu kada je igrao cini mi se 1/2 finale sa ljubom. Ako se ne varam ljubo je dobio 2:1 ali nole je izgledao kao masina na terenu.
-
imao sam dobrih zadnjih 10 dana ponajprije zahvaljujuci tenisu, ali onaj najslađi dobitak je sa današnjeg ženskog slaloma u flachau
-
Za probat Bagnis - Klein 2 @ 2.00 tipican zemljas i covjek koji u zadnje 2 godine ima 10 meceva na hardu (5-5 skor ali niti jedna pobjeda u glavnom zdrijebu turnira), a u karijeri ima 21-28 na hardu. Igra protiv engleza koji ipak igra vise na hardu i u karijeri je na omjeru 325-191, dakle znatno vise igra hard. Posto je kvota na engleza dobra ja sam se odlucio probati sa pobjedom engleza za nizi ulog bez rijeci. Ko je pratio, znat ce. Kolko mi je zivaca pojeo
-
Za probat FA CUP Milwall - Bournemoth 1x @ 1.60 Ili na cisto Millwall @ 3.20 kolko ja pratim milwall oni su jakom sastavu, a gosti sa dosta izostanaka i jako izmjesanom sastavu. Inace H2H kada je millwall domacin je debelo na njhovoj strani (cini mi se cak 7-3)
-
WH -Man. City over 3.5 cards @ 2.00 sudac: michael oliver solidan prosjek za engleske kriterije i mislim da 4 kartona bi mogao dati. WH nakon dva poraza u ligi trazi iskupljenje pred svojim navijacima u kupu. Ne moze se reci da nisu ostri, dobivaju dosta kartona a i sumnjam da im se igra uzvrat u machesteru jer tamo su im ipak sanse manje, pa mislim da ce ovdje krenuti jako i probati doci do pobjede. city s druge strane isto nece ostati duzan ako WH krene ostrije, sto su i pokazali par puta ove sezone. Njih isto zanima samo pobjeda jer i u ovako pretrpanom engleskoj rasporedu nikome se ne igra uzvrat kupa, iako bi ovdje sa x-om puno zadovoljniji bili gosti. tako mda mislim da nas ocekuje jedna dosta tvrda utakmica i mislim da 4 kartona nije tako puno. Jedino ko ne starta od standardnih u oba tima je payet, sto je jos jedan razlog vise da WH igra cvrsce kako bi nadoknadio svog najboljeg igraca koji krece sa klupe ali vjerujem kako ce uci u nastavku.
-
Ispricavam se na ovim brzinskim koje ne stignu svi vidjeti, ali evo jos jedan WTA Brisbane Svitolina - Pliskova 1 @ 2.10 pliskova je nakon finala us opena usla u niz losih rezultata i gubila od igracica od kojih finalist us opena nebi smio. Svitolina dosta konzistentna na hardu. Ono sto je trebala dobit dobila, a sa onim jacima ipak se malo mucila. Kako je ovo WTA i sve je moguce preporucam pobjedu svitoline za nizi ulog
-
Brzinski jedan. Mec pocinje uskoro ATP Brisbane Raonić @ 2.5 Raonic +2.5 @ 1.80 over 23.5 @ 2.00 over 25 @ 2.2 nije nadal toliki favorit jer prosle sezone raonic je odigrao najbolju sezonu karijere, dosao do rankinga karijere i tu je prvi nositelj i mislim da ce ipak opravdati to sa barem uzimanjem seta nadalu ako ne i meca milos odradio kako treba
-
Berdych - Tsonga Malo sam proucio ovaj mec i dosao sam do zakljucka da se malo previse favorizira Tsongu te da takav omjer koeficijenata nije skroz realan. Po meni je mozda ovaj mec 50-50 Berdych je u prvome kolu sa 7:6,6:2 izbacio giannessia, a u drugome veselog u 3 seta. Ceh je prije pocetka nove sezone u svoj tim dodao ivanisevica kako bi mu vjerovatno pomogao sa servisom de dolascima na mrezu. Tsonga je u prvome kolu u 3 seta svladao kuznetsova, a jucer po meni lakse od ocekivanog, uvijek nepredvidljivog, dustina browna u 2 seta. H2H na hardu je debelo na strani berdycha. U sluzbeno 13 meceva bile su 2 predaje bez borbe te 3 egzibicije (sve tri egzibicije uzeo tsonga). Ako maknemo te meceve dolazimo do 8 meceva a tu je rezultat 6:2 za ceha. Tsonga je jedan od svoja dva meca dobio 2011 na ATP finalsu, a drugi na domacem terenu u finalu marseilla 2013. tsonga u ovome tjednu ne brani bodove dok berdych brani polufinale dohe od prolse godine tako da ocekujem berdycha na dosta velikoj razini. po meni se isplati uzeti berdycha-a @ 2.37, ali kao opreznija varijatna moze i berdych +2.5 @ 1.80 jer mislim da nas ocekuje neizvjestan mec sa barem jednim tiebreakom. Sretno
-
Evo za pocetak sretna nova godina i tebi :). Pohvala za trud, dobrodosao na forum i nadam se da cemo svi skupa nesto i zaraditi
-
Evo posto je pocetak teniske sezone tu vracam se i ja u stari ritam. za danas sam odabrao dva meca sa ATP-a u Dohi Ivo je u prvome kolu sa 7:6,7:6 prosao Marchenka a njegov protivnik je sa 6:3, 6:1 nadvisio 1277-og igraca svijeta iz katra. H2H je 2:0 za ivu, hard mu zasigurno odgovara jer njegov servis moze doci vise do izrazaja i samim time je neugodan protivnik te je svakako veliki favorit protiv rusa. Posto je pocetak sezone mec naravno moze biti "cudan" tako da oprezno s uplatama U mecu tsonge i browna ocekujem jedan dosta tezak mec jer priliku browna vidim tocno u tome sto je pocetak sezone i svjakvih iznenadjenja ima. Ako ce brown servirati kako spada ovdje cemo zasigurno vidjeti jedan tie break, pa bi onda i h-4.5 a i over 21.5 gema trebao doci. Do sada se ova dva tenisaca nisu susretali ali kako nisu obojica u punoj natjecateljskoj formi mogli bi vidjeti dosta oscilacija sa obje strane pa tako i veci broj gemova, a mozda cak i 3 seta Sretno
-
A dobro sun opce ne citam. A ugl ovako. Sto se tice ovih velikih klubova (oba manchestera, arsenal, chelsea, liverpool...) informacije o njima se mogu dakako naci svugjde i ima ih i vise nego dovoljno. Ali za klubove manjih sredina kao sto su recimo u premier ligi watford, burnely,... pokusavam naci novine toga grada ili regije ako grad nema svoje ( a cesto ima jer u engleskoj svaka pripiz**** ima svoje novine) i pomocu njih doci do informacije koje nisu svugdje dostupne. Naravno sto se vise spustamo u nize lige tako je i informacije teze dobiti ali moze se. Napisao bih ti sada koje su ali sam preko moba pa nema tu linkove spremljene. Kad cu bit na kompu budem ti neke poslao.
-
Da ovo bi mogao biti jedan dosta koristan topic. Ja evo kako se najvise sto se nogometa tice kladim na prve 3 engleske lige, najvise informacija trazim u lokalnim novinama. Pogotov za ove manje klubove koji su iy malih sredina i tesko je nesto naci o njima. Ali i sto se velikih tice isto po lokalnim novinama, i to mi se pokazalo kao dobar izvor informacija sto se tice nekih stvari koji se nemogu samom analizom utakmice dokuciti.
-
Evo i od mene par rijeci o vecerasnjim utakmicama premier lige Bournemouth - Leicester DNB 2 @ 2.00 Evo polako engleska liga ulazi u ovaj svoj "glavni" dio gdje je tempo utakmica gotovo i nemoguc i samo najspremniji ce izaci iz sljedecih mjesec dana "citavi". Slazem se za jackiem da pobjeda leicestera na cityem nije toliko iznenadjenje kakvim se prikazuje. Oba tima su vise-manje kompletna i mislim da nas ocekuje jedna dosta otvorena utakmica. Ja sam se odlucio na BNB gosta jer mislim da ovo sto su do sada pokazali u ligi nije pravi odraz njihovim mogucnosti nego su se koncentrirali na LP. E sada kad je pauza u LP od 2.5 mjeseca mislim da ce leicester opet krenuti s pobjedama kako bi si napravio dobru zalihu bodova pred LP jer su dobili povoljan zdrijeb i kako bi se mogli opet koncentrirati na LP kada dodje. Doduse domacin je porazen samo od man utd i sunderlanda ove sezone na svom terenu ali mislim da leicester nece otici odavde sa 0 nula bodova a kako se za x2 daje 1.5 ja sam se odlucio za ovu malo rizicniju varijantu. Everton - Arsenal BTS @ 1.61 everton doma vrlo tesko cuva mrezu netaknutom. Tek protiv WH-a i stokea su sacuvali netaknutu mrezu. S druge strane arsenal isto prima golove u gostima iako vjerovatno ne odaju takav dojam ali oni su u gostima od 7 utakmica tek 2 puta sacuvali mrezu. Doduse arsenal i daje dosta golova pa ih primljeni golovi zapravo i ne kostaju toliko. Ja sam uzeo BTS jer oba tima su kompletna (osim mustafi u arsenalu ali to samo ide u korist okladi), pa,ocekujem napadacku utakmicu jer everton sigurno zeli doci barem do boda da u dobrom ozracju docekaju mersyside derby u ponedjeljak sretno
Bet365 - 100% Bonus Dobrodošlice
Bet at home - 300€ BONUS