Jump to content
Bet365 Otvori racun

Lolek222

Moderators
  • Posts

    1.401
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lolek222

  1. Ha nista. Danas u nove pobjede .
  2. Bez komentara... Da nismo finskoj mogli uvaljat dva gola. A onu perisicevu stativu cu sanjat dugo jos. Imo sam i tiket pera+hrvatska i long+igrska kvote 9 i nesto..
  3. Spanjolci nebi trebali imat problema s albanijom jer u toj skupini svaki njihov kiks ce talijani kazniti kao i obrnuto. Ukrajina porpustila 2-0 protiv turske i uzdrmano kosovo ce im super sjetsti. Ne igraju prema naprijed lose nego su protiv turske, gostima obrambenim greskama darovali 2 boda Irska je u zahtjevnoj skupini i ovakve utakmice moraju dobivat, a siguran sam da imaju kvalitetu, ponajprije u longu da daju barem dva gola moldaviji koja je do sada u 2 utakmice dobila 7 Hrvatsku sam se odluco ipak na golove radi forme mandzukica iz prolse utakmice. Sigurno da ce ga to dic a i on je jedan od onih (uz carlija i perisica) koji mora povuc u izostanku luke i rakitica. Iz tog razloga sam uzeo over 1.5 hrvatske jer iako su finci sigurno uzdrmani porazom u islanda u zadnjoj sekundi, mislim da nasi mogu do 2 gola, jer bez eremenka tesko da ce finska moc uspostavit bilo sta na terenu. Dimitrov over 9.5 jer igrao je dosta tiebraeakova do sada na ovome turniru, a kako murray nije igao dugo mislim da mu u ovoj formi dimitrov moze uzet i set ak ce ga sluzit serva Jedan laksi za sada. Cekam jos da mozda bet u ponudu da island-turska kartone (sudi clattenburg)
  4. Da naravno , jedna nula manje haha. Moja greska. 16000 ljudi se ocekuje
  5. Evo za pocetak reprezentativnih akcija jedan par od mene Kosovo - Hrvatska +1.5 @ 1.50 bet365 Kosovo - Hrvatska BTS @ 2.14 unibet Na ovaj par sam se odlucio iz dva razloga. Prvi je taj sto, izostakom modrica i rakitica, htjeli mi to priznat ili ne, nece hrvatskoj biti tako lako zagospodariti sredinom terena. U sredinu ce najvjerovatnije badelj (koji bi igrao i da je spreman gore navedeni dvojac), te brozovic i kovacic. Kova i broz su dosta van forme jer broz je u nemilosti de boera odigrao 45min za inter ove sezone a kovacic ipak s razlogom malo igra (kross, isco, modric, james su ipak 1-2 razine vise). Reprezentacija kosova s druge strane nije toliko bezazlena. Ima tu igraca iz dosta kvalitetnih liga i klubova (npr. Obrana im igra vecinom u 2. Bundesligi, veznjaka ima od nizozemske preko njemacke, austrije pa do rusije, a najbolji strijelac (bunjaku) igra u st.galenu. Imaju cak i decka iz barcelone. Naravno da bi sve osim pobjede gosta bilo svojevrsno iznenadnenje ali mislim da ce kosovo biti tvrdi orah pogotovo jer se ocekuje u skradru oko 16000 ljudi, te noseni nacionalnim nabojem i saznanjem protiv koga igraju mogli bi biti tvrdi orah koji ce se tsko probiti. Ne smatram da je odigravanje utakmice u albaniji veliki problem i hendikep tako da mislim da ce hrvatskoj biti tesko i da pobjeda ako i bude nece biti rezultatski velika i da je moguce da bude sa minimalnih 1:0,2:1 i sl.. A s obzirom na izostanke 2 najbolja igraca hrvatkse, pitanje je kako ce to sve izgledati pa ocekujem da i kosovo dodje do svojih par sansi i mozda uvali gol pa mi se 2.14 kod unibet pa cini vrlo doborm opcijom, jer znala je hrvatska i kada je kompletna na gostovanjima primati golove od puno slabijim momcadi. Sretno
  6. Evo jedna informacija od mene. Malo sam uzeo pauzu do pocetka reprezentativnih utakmica ali ovo moram podjeliti sa vama. Millwall - Charlton Utakmica se trebala igrati 8.10 ali je odgodjena radi broja igraca koji su pozvani u svoje reprezentacije. Iako je millwallov najveci rival westham, radi razlicitih liga u kojma su igrali, susreli su se manje puta nego neki drugi derbiji (mozda nekom cudno ali millwall je uspjesniji ukupno u tom derbiju, ali kada se sastanu millwall i WH to je onda sveti gral kladjenja na kartone, ali nacekat cemo se kako stvari stoje haha). U takvoj situaciji millwallov skjedeci rival je charlton. Ova utakmica je pogodna za jednu makljazu. E sad jos nije objavljeno kada se igra nadoknada pa ako netko slicajno naleti na tu informaciju tokom sljedeceg tjedan prije mene neka slobodno ovdje javi. Jedino se nadam da ce bet dati kartone tu u ponudu jer ne daju za sve utakmice league one, a uz njih mozda i WH da kartone ovdje pa eto kada se objavi datum nadoknade i ako izadju kartoni u ponudu napisem malo bolju analizu
  7. Inter race to 5 @ 1.95 S obzirom da su izgubili doma prvu utakmicu, danas mislim da ce inter jako od prve minute sto u kombinaciji sa kolicom kornera koju inter ima ove sezone cini da ovaj tipa ipak ima value. Inter krece u dosta jakom sastavu sa candrevom i banegom od prve minute i mislim da dolaze lako do 5 kornera, tako da samo moraju prvi do tamo stic haha. Takoer i inter over 5.5 corners sto je netko vec spomenuo se isplati uzet
  8. Mislim da ce ovo biti jedina utakmica danas na koju se kladim. Da me ne iznenade ostale hehe
  9. Evo malo jutarnji tenisa Lu Y.H - Ramos 1 @ 1.53 U drugom dijelu sezone lu je prikazao solidne partije. Zapazeni rezultati su mu 1/4finale winston salema i proslotjedno polufinsle challangera u kaohsiungu. U prvom kolu je pobjedio radeka stepaneka 6:4,6:3 i tako izborio mec sa ramosom u kojem isto je favorit za prolaz. Ramos je u prvome kolu pobjedio berrera sa 4:6,7:5,3:6. U H2H ramos vodi 2:0. Na pocetku 2015 dobio je 2:0 u aucklandu na tvrdoj (ipak je to pocetak sezone i nisu svi na razini na kojoj zele), te 2011 na challangeru u ceskoj je ramos slavio 2:0 na zemlji koja je ipak njegova prva podloga. Ramos je ipak zemljas (svega 6 pobjeda na hardu u sezonu) tako da mislim da lu odnosi pobjedu jer ipak je na svom terenu(azija), odgovaraju mu uvijeti i u boljoj je formi. I evo hvatamo jedno iznenadjenje Bellucci - Fabbiano 2 @ 3.00 Bellucci izuzev OI koje su igrane u brazili nije spojio 2 hard pobjede ove sezone. Osim pobjeda na OI ima svega 2 pobjede na hardu. Na AO protiv thompsona i jucer protiv eliasa koji je ionako ziva katastrofa u zadnje vrijeme. Bellucci se ipak bolje znalazi na zemlji sto je pokazao rezultatima u 7 mjesecu. Fabbiano nije u tako katastrofa formi. Nakon OI (nije sudjelivao), prolazi kvale sa US open pa ispada u prvome kolu, zatim u teskom mecu ispada u finalu kvala metza, te nakon toga u finalu kvala shenzena(ali ipak ulazi u turnir radi odustajanja cini mi se). to je dobro iskoristio tako sto je u prvome kolu dobio nishikoyu , koji je slovio za favorita, i to nakon sto je japanac otisao na set prednosti. S obzirom da brazilac nemoze na hardu povezati nista a gubio je i od puno laksih protivnika od fabbiana ja cu probati na talijana po ovoj kvoti.
  10. 5/8, za ovakav tiket solidno haha. A realno arsenal ja dao rano 2 gola mislio sam da ce i treci. gladbach, krenula tekma u krivom smjeru da bi ovo proslo. A celtic kartoni... Al na dva glavna tiketa je bilo oke tako da ja skroz zadovoljan sa ovom rundom LP.
  11. Evo jedan ludjacki od mene za veceras
  12. Pa to nisam ni vidio. Ovoliku kvotu na bugari gol jednostavno nesmijem ne odigrati
  13. Hvala ljepo. Ja sam uzeo jos i pairea po 3.5 haha. Nebi to radio inace al zverev me fino ujutro pogodio pa eto haha
  14. Zverev 7:6 prvi set.
  15. Samo jedno upozorenje za ovaj PSG. Nije taj ludogorets toliko los, recimo u usporedbi s dinamom su razina vise. To je klub koji uzasno brzo napreduje (sjetimo se prije par sezona kada su se od nikud pojavili napravili dinamu probleme u kvalama a sad su po meni dosta jaki). Dugo vec imaju kostur momcadi na okupu, uzeli su bod baselu na gostovanju i s obzirom na ne tako bajnu formu PSG-a (2 pobjdde u zadnjih 6) nebi se cudio kada bi njima uspjeli skinut bod na domacem terenu.
  16. Fognini - M.Zverev 2 @ 2.25 Stariji zverev u kinu dolazi u dobroj formi, a realno fogniniju hard nikad nije bio jaca strana pa moram probati. Mec pocinje za 2-3mim.
  17. Danas sam sve u juve, bez diranja ostalih utakmica. Osim na zadnjem tiketu kornere na tottenham jer to nisam mogao propustiti.
  18. Pa nije losa solucija da ali ako utakmica krence u nekom drugom smjeru. Npr totemham pobere crveni pa nece imat posjed ili povede rano 2,3-0..., radje sam uzeo over 8.5 jer je dobra kvota i vrlo dostizno za ova dva tima
  19. Evo jedna po meni bolja solucija za dinamo - juve Juventus @ 1.28 Juve race to 5 @ 1.57 Uk=2.02 Uz posjed koji ce imat juve vjerujem da do 5 kornera mogu vec u prvom poluvremenu samo a pobjeda cini mi se ne dolazi pod upitnik ako istce sa najavljenim sastavom
  20. Evo za LP dva tipa za sada. Mogu i u double CSKA - Tottenham over 8.5 corners @ 1.50 Kada sam vidio ovu kvotu morao sam odmah to uzeti. Tottenham je kao gost na prosjeku od 8 kornera. Cska je kao domacin na prosjeku od 4.5 kornera. Medjutim cska ima dosta kornera kada nema posjed lopte, sto, mislim da danas nece imati. U proslome kolu lp protiv bayera imali su 5 kornera na 37% posjeda. Tottenham je u 1.kolu LP imao 10 kornera. Danas ocekujem da cska dodje do barem 4 kornera jer igraju doma i bit ce i pritiska publike da se napadne engleze, a tottenham ce posjedom doci do svog prosjeka od nekih 7-8 minimalno. Juventus over 1.5 goals @ 1.40 A ne znam sta da kazem na ovo a da nije vec bilo receno. Ako je dinamo dobio 3 gola od zelenog lyona, onda od juventusa, allegri najavio najjacu postavu, sigurno moze popiti dva. Dodatnu snagu tipu daju i defanzivni problemi kod dinama (fale matel i stojanovic, jedini desni bocni tako da ce se morat kemijat sa stoperom na desnom bocnom ili nekim mladim tko je opet u stanju zakuhat nesto). Od hendija na juvensam odusto za sada jer ako povedu 2:0, talijani kakvi jesu bi mogli drzat posjed i rec nama dosta pa da se ne popije neki slucajni gol iz kontre ili necega. Iako je ta opcija dosta tesko izvediva, znamo svi kakav mentalitet imaju talijani, 1-0 i dosta haha
  21. Evo uzmimo da si ulozio 100eura tj. Znaci kad odigras -1.5,-2.0 to je ko da imas dva hendikepa. Da bi dobio sve. Tj da bi se obracunao kof 2 mora biti 3+ razlike, jer tako pokrivas i -1.5 i -2.0 hendikep. U ovom slucaju dobitak je 100*2= 200e Ako bude dva razlike, pokrio si 1/2 hendija sto znaci da dobivas samo polovicu. Npr. u ovom slucaju 50e se mnozi sa kvotom 2 ( za hendi -1.5), a ostalih 50e se ulaze na hedni -2.0 koji je u ovom slucaju VOID. Tako da u ovoj situaciji imas 50*2+50=150 Za pobjedu 1 ili manje razlike je gubitno Evo nadam se da sam ti malo pomog barem
  22. Onda je VOID
  23. A dobro haha. Nisam igro dosta dugo tamo nista pa sam zaboravio vec
  24. Pa ali sta nije da u pravilima pise da jedan igrac moze dobit samo 1 zk + 1ck. Tako da se doticnom igracu broji samo 1 od ta 2 zuta i 1 crveni kolko ja mislim. Ne mogu sad nac u pravilima od ss-a kartone ali ako se dobro sjecam tako je
  25. Ss ne broji cveni ko dva zuta. Tako da ti je bilo 2 u prvom i 2 u drugom, jer se drugi zuti onaj iz kojeg je doso crveni ne broji.
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use