Jump to content
Bet365 Otvori racun

Lolek222

Moderators
  • Posts

    1.401
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lolek222

  1. Uz to uzeto: Nani to score @ 3.25 Kao i island , i austrija ce pokusati limitirati ronalnda, sto ce ostavljati prostora za nanija koji je on u prvoj utakmici odlicno koristio, te usao u par sansi te dao taj gol. jedino nije imao srece da postigne i jos koji. Tako da imati ce on prostora i veceras pogotov jer austriji neigra iskljuceni stoper dragovic Sretno
  2. Evo nesto od mene za portugal-austrija red card given @ 4.6 Prvi razlog je Rizzoli. Drugi, vec je vrijeme da krenu kartoni padat, al rizzoli se voli uhvatit za djep koji put vise. A i nemoguce je da vidimp u 24 utakmice 1 crveni karton. Jos jedan razlog je tak sto gubitnik ove utakmice ce se naci u vrlo teskoj poziciji tako da bit ce tu borbe. Znam da je borba s kartonima ovaj euro ali moram ovdje ispratit crveni jer me bas vuce. Sretno
  3. Opop. Napokon
  4. Evo tracak nade... Jos 1
  5. Vidi ovog celavog. S ledja start on nista...
  6. Jbmti ovo ne davanje kartona za penal
  7. Nadam se da ce napokon pocet padat po 3 gola u tekmi
  8. Pratim te
  9. Vidio sam i ja kod jednog frend na fejsu. Jel to neki komentar koji kruzi ili smo kod iste osobe haha
  10. Sad jedino pisat clattenburgu zahvalu jer nije prekinuto utakmicu. Covjek valjda ima malo Vise razumjevanja od ostalih s obzirom sta su englezi radili i zna da igraci tu nisu nista skrivili. Nije mi ni zao cak 2:2, jbg ode koncenteaciju onda nakon toga. Al ova sramota. Jednostavno Uzas
  11. Nikad vise mi nije bilo zao prolaza nekog tipa...
  12. Ja cashou na 2:0 paaj, al ovi debili nek si jebu m... Mogli smo bit sad u osmini finala...
  13. Da je mogo bit mogo je. Badelj napravio cisti penal. Al aj barem nasi vode
  14. Evo vec sam napomenuo da pauziram, ali razmisljam o jednoj okladi. Ne pamtim kad je hrvatska zadnji put imala penal, clattenburg daje malo penala al ovo me bas vuce :/. Mora netko osim rumunjske dobit penal haha. Croatia to score a penalty @ 9 bet365 penalty in a match @ 5 betfair penalty awarded to croatia @ 7.5 betfair
  15. Nadam se sutra. Nema ekipe koja moze sutra zabit 2-3 komada a ne dobit koji gol. Belgija je mozsa favorit s irskom ali nisu me odusevili protiv italije, pa sam misljenja da irska mozw tu uvaljat gol
  16. Dal se netko sjeca kad je hrvatska zadnji puta imala penal, i ko puca penale. Znam da je srna svojevremeno al neznam dal i dalje puca
  17. Kof na hrv je porastao da, ali je krenuo sa 2.05 u ponedeljak. Tako da realno gledano, pao je za 0.05
  18. Ko planira na hrv. Skocio kof na betu na 2.00. Ja danas pauziram (pao zadnja dva dana dva put za 1 korner, za 1 kartona i 2 put za jedan gem u tenisu). Imam doduse listic singl pobjeda hrv uzet jos u ponedeljak pa eto sad razmisljam dal malo to podebljat radi kofa i igre uprvom kolu. Pa evo malo moje misljenje o utakmici, kad vec pauziram danas. Dakle, češku sam gledao protiv spanjolske, i moram reci da su se cesi dobro drzali iako treba znat da je spanjolska znalaimati periode igre sa beskonacnim dodavanjima. Naravno na euru nema reprezentacije koja je tu slucajno (pr. Island, mađarska, albanija takoder prijazuje dobre igre ali nezalost nema bodova,...). Najvece zvjezde ceske svi dobro znamo (cech i rosicky) pa nema se tu sta reci, ali i ostatak ekipe je kvalitetan. Po meni blize su drugome krugu nego turci. Što se tice hrvatske, nema smisla da sad tu pricam i toj utakmici, ipak sam iz hrvatske pa nemogu biti objektivan do kraja. Ali da je igra bila dobra je, jedna od boljih koje sam vidio. Ima li mjesta za napredak? Naravno da ima, uvijek ima. Znam da nitko ne zeli to govoriti, ali realno sa onakvom igrom hrvatska se moze nositi i ja jacim momcadima od ceske. Jednostavno ako ce luka modric opet biti glavni akter terena ko u prvoj utakmici, sanse i golovi bi trebali doci. Ako se jos rakitic pridoda luki kako zna onda, svaka cast cesima ali hrvatska bi u tom slucaju trebala uzeti tri boda i odigrat utakmicu sa spanjolskom bez pritiska da je utakmica za zivot i smrt. Ali ceska ce svoju sansu dobiti, ipak nije moguce da ne upute udarac, ali ako nastavi hrvatska kako je igrala u prvoj utakmici, ipak je onda ona tu favorit
  19. Mene hrvatska uvijek obori na kornere. Eventualno over kornera po keni ali neka granica od 8,9
  20. A nisam se kladio neko vrijeme tamo pa neznam dal daju to sada.
  21. Reko sam si cekat cu u live da padne granica, ipak sranja s kartonima i ovaj ih djeli ko na traci -.- Nikako na zelenu granu s kartonima.
  22. Mislim da unibet daje tu i tamo takvu okladu.
  23. Jedina dobra stana je sto sam jucer uzeo over 125 golova po 6.5 kvoti. Palo 10 u 4 meca. Nije to jos ta razina ali ako tako nasravi ko zna.
  24. Iz ovog djumbusa danas jedino ke hrv moze sutra izvadit. Padnem dns: federer under 19.5 (7:5 drugi set -.-) Engleska over 1.5 kartona Isner napravi break u 1.setu....(a odigram sigurnije over 10.5)
  25. I iz 2/1. Taman razmisljo danas da niti jedan jos njje. I uopce se nesjetim stavit kad ono.
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use