Jump to content
Bet365 Otvori racun

Lolek222

Moderators
  • Posts

    1.401
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lolek222

  1. i danas sam ju naravno uzeo, al za nešto niži ulog. . onaj mec protiv zheng stvarno neznam. možda je odgoda imala utjecaj ali ko što si reko 2 dana odmora i mislim da set će uzet a za pobjedu ćemo vidit. nadam se da će i to
  2. S.Lisicki - K. Mladenović 2 @ 2.00 Ne znam kako ovo prije nisam ucio, mozda bi i neki veci kof uhvatio ali dobro. Ugl, mladenović dolazi sa finalom h-bosca koje je izgubila u dva seta po 7:5. Ovdje brani polufinale. Njema protivnica do sada nema meč na travi ove sezone. Obje ove igracice se u najmanju ruku solidno snalaze na ovoj podlozi i nikako mi nije jasno zasto ovoliki kof na stani mladenovic kad je ocito forma a i donekle motiv ( lisicki brani 1/4 finale) na njenoj stani. Lisiki mozda je ukupno gledano bolja igracica na travi kada treba (wimbledon) ali ipak nema još meča na travi i ja jednostavno ne mogu ovo propustiti Sretno Javim se sa ostalim prijedlozima kasnije. Dobra je ponuda tenisa
  3. Pa dobro za prvi slucaj okj. To sam i ja imao iskustva sa time i nakoj zvuzduka ne vrijede jer je gotova utakmica, jer mogu se pobit oni u tunelu i bit 10 crvenih. To mi je skroz jasno da se broje kartoni igraca na terenu tj onih koji utjecu na igru. A ovo za block, to mi se znao dogadja da zna nes bit blokirano neko vrijeme.
  4. al ajde da se oklada zove corners taken... a ne ovako. onako se barem ogradis od svega i doviđenja
  5. govna sugava. niti jednu okladu na korener nisam uzeo ovaj EURO. uzmem sad i do ovoga dodje...
  6. Aj ak ima netko da mu je bet prizno korner. Samo neka postavi sliku. Pa im to posaljite. Al maknite broj listica da ne nadju. Pa nek onda gledaju kako Ista oklada moze bit i win i loss
  7. Grazianno pelleee. Najjaci su kad seri svi po njima. Kad nema hrv navijam za njih
  8. Ja imam po over 3.5 kartona i 45BP. Al na 3.5 znatno vece pareMa bit ce jos jedan
  9. Haleluja. 4 kartona. Reko sam da nikad ne razocara.
  10. I ja imam male pare na tome, al principi jbg Ajde mark jos 2 kartona. Kupit cu ti auto!
  11. Mozes al moras cekat da zavrsi. Mozda je pol kao zasebna "emisija" pa ces moc vec sad na pol.
  12. Ko ima maxtv nek prevrti utakmicu i snimi gore sad da se vidi da je izsla lopta od buffona u korner u 9.55
  13. Na rezultatima je izveden u 11. Al dobiven u 10. Pogle dogadjanje ispod kornera. Tak da mislim da se nema tu sta filozofirat, moro bi ovo win bit. Oklada je awarded, a dodjeljen je u 10.
  14. evo nešto od mene u duhu sporting bet nagradne igra na portalu. Chiellini hattrick @ 301.00 betfair Chiellini to score 1st and italy to win 1:0 @ 91.00 betfair Chiellini to score 1st and italy to win @ 34.00 betfair Italy-Belgium BTS in both halfs @ 23.00 jer zašto ne, to je italija kad već ide sve u under. zašto nebi bila i utakmica italije čudo haha
  15. Neznam stvarno vise. Sad sudi clattenburg. Osim finala LP njkad, ali nikad me nije oborio. Odigrat cu sad njega i ako on padne vise stvarno neznam sta da radim haha
  16. To zelenii!!
  17. Evo nesto za irska-svedska. Ali ako je celt tu da malo da svoje misljenje, znam da se on odlicno kuzi u otocki nogomet Ireland-sweden ireland to win either half @ 2.25 Ireland - sweden 1x @ 1.61 Nekako ne djelim misljenje da je svedska bas favorit u ovoj utakmici. Je istina tu je ibra, ali kod sveda je to to. Ipak ibri netko mora dat loptu i sve to. Osim ibrahimovica nema tu igraca koji kvalitetom odskace i nemoze se rec da je i jedan igra svedse kvalitetniji od iraca ( osim ibre naravno). Na golu irske je fantasticni randolph koji je pokazao ove sezone zasto je u premier ligi i zasto zasluzuje tu biti broj 1. Keane pocinje na klupi, ali kada udje vremesni irac imati ce sigurno sta za reci, dok ostatak igraca igra vecinom u otockim ligama i sigurno da vide svoju priliku u ovome mecu Uz to, jos uvijek nema pobjede underdoga osim walesa, ali wales slovacka je ipak 50-50 bilo po meni.U live hvatam i irce cisti 1
  18. Ja sam tu odigro cisto na italiju za manji neki ulog. Nikad njih otpisat. Pogotov sad su opasni kad svi misle da nemogu nista
  19. Cekam te idiote spanjolce za 350e, sva sreca imo ispit na faksu pa nisam moro gledat to mucenje
  20. ako se dobro sjećam, znao je bet365 imat. mozda se varam pa sam zamjenio sa nekom drugom ligom. ne kladim se na to pa nisam 100% siguran
  21. Htio sam postavit neki tenis prije ali ivan je oba ta moja para vec ucio. Tako da samo potpisujem To. A ja bi predlozio jos, nazalost bez analize jer ne stignem troicki/lindstedt - kontinen/peers 2 @ 1.45 Troicki i lindstedt prva suradnja, a kontinen/peers ipak igraju neko vrijeme vec skupa
  22. evo malo EURO i COPA
  23. Aha ti za kornere predlazes. Pa po meni ima neki value i to al to je na kraju cista lutrija bez obzira na stil igre i sve. Al da ja sam mislio na under golova.
  24. Italija-belgija under po 2.2 se ispati uzet. Pogotovo jer barzagli-chiellini-bonuci se znaju zavrzanih ociju, a naprijed i u vezi nemaju igraca kakve su imali prije, da su cak i uz te bunkercine mogli slozit nesto. Ovo je prva utakmica i poraz u ovoj skupini odnosti puno vise nego drugdje tako da stvarno sumnjam da ce netko Krenut u jurnjavu. Taman i da gubi 1-0 jer ce gol razlika u ovom sustavu igrat ogromu ulogu.Inace bez obzira sto nepamtim slabiju italiju i sto nekako ih se ne stavlja u taj krug favorita, ja vjerujem dosta talijanima jer znaju na rezultat igrat. Oni prolaze po meni ovu skupinu bez ikakvih problema. A u knockout fazi su oni na svome
  25. Bas sam gledo to, nesvidaju mi se ita-bel i spa-ceska za to. U prvoj ce se krenut mlako cini mi se bez ikakve inicijative. Ipak je to skupina smrti, tu poraz svasta moze odnijet. Tezi je popravak nego u drugim skupinama A spanjolci, posjed do prekustra i pitanje hoce li lopta uc u 16-erac uopce u prih 15min haha
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use