Jump to content
Bet365 Otvori racun

BlueTiger

Članovi
  • Posts

    597
  • Joined

  • Last visited

Reputation Activity

  1. Odličan tip!
    BlueTiger reacted to IzudinB in Subota 5.10.2019.   
    Real Madrid ima dosta problema sa ozljedama i Zinedine Zidane se muči postaviti svoj tim u neku konstantu sa pozitivnim rezultatima. Remizirali su protiv Club Bruggea i to nakon što su gubili sa 2-0 u toj utakmici. Prilično loš nastup Real Madrida i zbog toga nam ovaj koeficijent na njihovu pobjedu u ovom susretu ne igra neku veliku ulogu.
    Kada sam vidio da je Santiago Jaime-Latre sudac u ovom susretu, odmah sam pogledao granicu kartona na bet365 kladionici, koja računa crveni kao dva žuta i zbog toga preporučujem da igrate vaše oklade na kartone kod njih, jer su najbolji po tom pitanju barem meni. Uz sve to, oni nemaju manipulativnih troškova ni poreza na dobitak, što je samo dodatni plus.

    Naime, Santiago Jaime-Latre je jedan od najrigoroznijih sudaca ove sezone u La Ligi. On dijeli u prosjeku po utakmici čak 6.33 kartona, što je odlično, jer nam bet365 kladionica nudi granicu od 5 kartona na ovoj utakmici po koeficijentu 1.90.
    Igrači koji definitivno neće igrati u ovom susretu za Real Madrid su Asensio, Diaz, Mendy, Nacho, Rodriguez i Silva de Goes. Što se tiče Granade i njihovih izostanaka za ovaj susret. Pod znakom sumnje su Lozano, Martinez, Quini i Vico koji vjerojatno neće biti u sastavu.
  2. Sretno nam bilo
    BlueTiger reacted to bjorn in Nedelja 15.7.2018.   
    Ajmooo! ?

  3. Sviđa mi se!
    BlueTiger reacted to Goksim in Srijeda 11.7.2018.   
    4,00
    Mislim da je ovo stvarno podcjenjivanje, odnosno da koeficijent 4,00 na Hrvatsku ima value!
  4. Sviđa mi se!
    BlueTiger reacted to Goksim in Utorak 10.7.2018.   
    bet365 Bet Builder mi se sve više sviđa. Moram priznati da ga do sada nisam toliko koristio ali baš zato sam i oduševljen kada sam vidio koje sve mogućnosti nude. Jako je lijepo kada sami možemo postaviti granice za veliki broj oklada. 
    Kombinacija da će biti veći broj prekršaja i veći broj kartona se čini jako logičnom, a uz bet builder se ista može i kombinirati. 

    2,42 da će na utakmici biti 4+ kartona te 27+ slobodnih udaraca mi se čini jako dobrom a za one kojima se ova oklada sviđa i misle je napasti sa nešto većim ulogom, granice se mogu dodatno smanjiti pa se tako može odigrati i da će npr. na utakmici biti 25+ prekršaja te 3+ kartona. 
  5. Sviđa mi se!
    BlueTiger reacted to ksapi in Petak 6.7.2018.   
    Mbappe under 3.5 šuta 1.57 bet365
    Argentina 2 šuta, Danska 0 šuteva u 15min, Peru 2 šuta u 74min, Australija 1 šut.. Objasnio sam kod Girouda što mislim o tijeku ove utakmice, Urugvaj će se braniti, ali to rade jako dobro i organizirano. Mbappe ovdje neće moći bježati kao protiv Argentine ili nekih momčadi koje su se čak i branile, ali to ne rade savršeno. Pošto se do sada nije približio ovoj margini, ne vidim zašto bi ju danas prebacio.
     
    Hazard over 1.5 šut 1.57 bet365
    Panama, Tunis i Japan – sve tekme po 4 šuta, iako je Brazil obrambeno dobar i ne očekujem nadomć Belgije ovdje, manje od dva šuta Hazard nikako ne bi smio imati.
     
    Giroud under 3.5 šuta 1.60 unibet
    Argentina 1, Danska 3, Peru 2, Australija 0 za 21min.. Jedino se protiv Danske približio margini, a ta utakmica je bila jako bezvoljna s obje strane, Danci su obrambeno bili vrlo mlitavi, a sada Francuzi dolaze na najbolju obranu turnira. Sumnjam da će ovdje prštati šanse s njihove strane, Giroud ovdje u skoku neće toliko dominirati kao do sada i ovdje se kockam čak i s produžecima da će ostati u underu.
     
     Witsel under 57.5 dodavanja 1.57 bet365
    Dosadašnji protivnici Belgije nisu ni sjena ovog Brazila pa mislim da je ovo ptopuno promašena margina. U sve tri utakmice koje je Witsel igrao oni su imali nadmoć i posjed lopte, danas sam uvjeren da to neće biti slučaj. Njegove dosadašnje brojke su Japan 62, Tunis 60 i Panama 57, protiv veznog reda i pressinga Brazila nema šanse da ovo prebaci danas.
     
    Vertonghen under 63.5 dodavanja 1.50 bet365
    Ista stvar kao i Witsel, ovo je margina promašena barem za 10ak dodavanja. Dosadašnje brojke: Japan 75, Tunis 44, Panama 67.
     
    Vecino under 40.5 pasova 1.57 bet365
    Portugal 20, Rusija 64, Arabija 63 za 58min, Egipat 85 u 86min..ista priča kao i Bentacur.
     
    Bentacur under 37.5 pasova 1.57 bet365
    Nema ovdje neke velike mudrosti, Urugvaj će definitivno dati posjed Francuzima kao i Portugalu kada su imali samo 33% posjeda. U takvoj utakmici Bentacur ne može preko 20 pasova u sredini terena gdje je Francuska vrlo jaka, a do sada je imao: Portugal 12 za 62min, Rusija 30 za 62min, Arabija 81, Egipat 87. Egipat i Arabija su ovdje potpuno nebitne utakmice, protiv Rusa su imali igrača više pa nije imao ništa posebno puno pasova, a danas očekujem nešto slično kao protiv Portugala, znači ne preko 20ak ako bude igrao cijelu utakmicu.
  6. Sviđa mi se
    BlueTiger got a reaction from jere in Nedelja 6.5.2018.   
    Oba kluba borba sa opstanak, isplati se odigrat, sudac je ok. Nema previse pametovanja.
    Etienne u dobroj formi, 7 utakmica u nizu kod kuce bez poraza, borba za Europu.
  7. Sviđa mi se!
    BlueTiger reacted to bjorn in Subota 17.3.2018.   
    PREMIJER LIGA BIH

    U BiH se igra 2. kolo lige za prvaka/opstanak, a kako su tereni u ovom periodu inače užasni, prilikom klađenja se uvijek prvo gleda u nebo, a danas je u zemlji na snazi žuti i narandžasti meteoalarm, što znači da se očekuje obilnija kiša, tako da nijedan travnjak neće biti u pristojnom stanju (bolje rečeno, igraće se na raskvašenim, blatnjavim oranicama), sem onog u Krupi, gdje je vještačka trava. U ovakvim okolnostima, najzahvalnije su opklade na under golova, a moj favorit je kao i uvijek Borac, koji na gostovanje u Kakanj ide bez najboljeg strijelca i još nekih igrača, tako da bi im remi bio puna kapa, a posao će im svakako olakšati teški uslovi za igru. U derbiju između Zrinjskog i Željezničara takođe ne treba očekivati mnogo pogodaka, jako važna utakmica za oba tima, koja bi čak mogla da odluči prvaka, tako da očekujem 'šahovsku' partiju, a duel između Viteza i Slobode bih preskočio zbog malog koeficijenta.

    Zrinjski - Željezničar
    Blaž Slišković, Zrinjski:
    "Ne vjerujem da će biti nekih velikih promjena u odnosu na utakmicu otprije dva tjedna. Vidim da će kod Želje u startnih 11 biti Vranješ, igrač koji je ulaskom u igru protiv nas pokazao da se radi o jako kvalitetnom igraču. Trebamo biti iznimno oprezni kod prekida u kojima su jako opasni, te u trenutcima kada izgubimo loptu, potruditi se spriječiti kontre kod kojih su također neugodni. Od samog početka trebamo biti čvrsti, beskompromisni i jedino tako imamo šansu da se nadamo pozitivnom rezultatu. Očekujem jako težak derbi. Nije Željo uzalud prvi. Mi smo se, unatoč onoj iscrpljujućoj utakmici u Banja Luci uspjeli rekuperirati, zadovoljan sam tjelesnim stanjem momčadi na ovim zadnjim treninzima. Na raspolaganju su svi osim Todorovića i kartoniranog Stojkića, to je ono što je pozitivno".
    Pričao je Baka i o promjenama u sastavu.
    "Pa bit će nekih promjena, mora. U zadnjoj liniji svakako zbog Stojkićevih kartona, a u sredini mislim da će početi Pezer na mjestu zadnjeg veznog. Drugog veznjaka ćemo odrediti pred sami susret. Na Todorevićevoj poziciji imamo Jovića i Gržana, a u špici će otpočeti Haris Handžić".
    Ekspedicija FK Željezničar jutros je krenula put Međugorje, gdje će po nepisanom pravilu dočekati duel sa Plemićima, a medijima su se jutros obratili šef struke Admir Adžem i prvotimac Haris Hajdarević.
    "Još jedan istinski derbi. Mi smo se pripremali cijelu sedmicu i nadamo se boljoj igri nego u prošloj utakmici sa Zrinjskim. Nadam se da smo izvukli pouke i da ćemo ostati na prvom mjestu, što bi nam puno značilo. Radili smo analizu zadnje utakmice, nepoznanica nema, znamo jedni o drugima sve. Očekujem našu pobjedu, svi igrači osim Šabanadžovića su u konkurenciji", kazao je Adžem.
    "Znamo šta nas čeka od ekipe Zrinjskog, igrali smo nedavno i izvukli pouke. Znamo da nas čeka teška utakmica, mi želimo ostati na prvom mjestu i poslije ove utakmice", jasan je bio mladi vezista Hajdarević.
    izvor: sportsport.ba
    Mladost Doboj Kakanj - Borac Banja Luka
    ''Očekuje nas teška utakmica. Mi smo pred imeprativom pobjede prvenstveno jer što prije želimo završiti priču oko opstanka u Premijer ligi BiH. Borac je jako dobra ekipa, ali mi na domaćem terenu želimo tri boda. Imali smo određenih problema sa povredama i prehladom određenih igrača, tako da neki nisu u punom pogonu bili u proteklih nekoliko dana, ali vjerujem da možemo kreirati dobar tim i odigrati sjajnu utakmicu u subotu'', rekao je trener Mladosti Edis Mulalić. Nakon što je odradio kaznu i propustio duel sa Vitezom u tim će se vratiti kapiten Aladin Isaković, kao i Milivoje Lazić koji je propustio prošli susret zbog povrede. U ekipi Mladosti vlada sjajna atmosfera.
    izvor: sport1.ba
    Nakon ostavke Igora Jankovića sa mjesta šefa stručnog štaba u Borcu nisu imali mnogo vremena za neku reakciju, jer ekipu već sutra očekuje drugo kolo Lige za opstanak BH Telekom Premijer lige BiH. Crveno-plavi gostuju u Doboju kod Kaknja, kod Mladosti. Ta ekipa oba puta savladala je naš tim, tako da će uprkos kadrovskim problemima pokušati da se revanšira domaćinu. Tim će sa klupe predvoditi Marko Maksimović, koji zbog kartona na raspolaganju neće imati najboljeg strelca Petra Kunića, uz već duže vrijeme povrijeđene Trkulju, Vukliša, Dujakovića i Kondića. A od skora povrijeđeni su i Stefan Dujaković i Neven Bunić.
    – Duel protiv Mladosti je mini derbi. Dve ekipe bez nekog imperativa, jer smo daleko od Čelika. Očekujem meč bez tenzija, idemo tamo da se nadigravamo, rekao je Marko Makismović.
    Atmosfera u ekipi je odlična. Igrači takođe spremni dočekuju sutrašnji duel.
    – Treba nam ta jedna pobjeda da nas malo pokrene. Tražimo pobjedu i daćemo sve od sebe da dođemo do nje, iako bi nam i remi bio po mjeri, ističe Danijel Majkić.
    izvor: fkborac.net
  8. Sviđa mi se!
    BlueTiger reacted to Goksim in Utorak 13.3.2018. (Live)   
    Drago mi je da su drugi zadovoljni. Ja unatoč točnim predviđanjima za Linz koji mi je bio high stake, te overu kartona za Roma-Shakhtar nisam prezadovoljan, ponajviše zbog Bebeka a potom i Manchester Uniteda od koeg nisam očekivao ovakvu blamažu. Sutra će biti zanimljivo a pogotovo u četvrtak, kako je @JackieJack i rekao. Mislim da svi očekujemo isto sutra predvečer
    Pratite forum... 
  9. Sviđa mi se!
    BlueTiger reacted to LeonardoDrugi in Utorak 13.3.2018.   
    ManUtd vs Sevilla        1, ( X )
    ManUtd vs Sevilla         ManUtd prolazi dalje
    Danas bih najradije da se obratim mladim clanovima ovog foruma. Pre svega bih zeleo da promovisem jedan pogled na sport, a posto sa starijima to ide uvek tesko, pokusacu barem sa mladima. Dakle, clanovi foruma koji nisu u najboljim godinama neka slobodno preskoce ovaj post, i neka vide sta drugi imaju da napisu.
    Mladi ljudi, vama se obracam, bavite se sportom, pratite sport, a narocito KLADITE SE NA SPORT, samo tako mozete napredovati u svakom pogledu. Ne podrzavajte napadacku i lepu igru. Ne navijajte za govna koja igraju lepo, to nigde ne vodi, osim u propast, mentalnu narocito. Lepa, napadacka, leprsava igra donosi samo po koju pobedu i nista vise. ODBRANA, a zatim kalkulantska igra donosi titule i slavu. Ne nasedajte na budalastine tipa "fudbal je najlepsa sporedna stvar na svetu", "igra se za navijace, publiku", nista od toga nemojte memorisati. Ne igra se za navijace, navijaci su stoka. Igra se za sebe. samo su trofeji, titule vazni, samo se to pamti, to je jedini put ka slavi. Tika-taka, puno golova na utakmici, lepa dodavanja, leprsav fudbal....to su price za one majmune na tribinama. Ta prica se njima konstantno servira, kao i ona da su oni najvazniji. To moze, ali u ku**u. Navijaci su bitni samo u predsezoni, dok ne kupe pretplatne karte, posle toga je samo jedna stvar bitna. Titule, trofeji, prvenstvo, kup, osvojite bilo sta, samo osvojite nesto. Arsenal, Liverpool, Dortmund, Napoli, Sevilla, Tottenham, Roma...mogao bih da nabrajam do sutra...sve su to govna koja treba ugasiti, ili ne znam...samleti...pa u kobasice. Da li znate sta su hrenovke/virsle? To je otpad koji ostane od crkotine, i onda ljudi svo to smece samelju, sva ta creva, repove, kopite, nokte brkove, stidne dlake svu utrobu zatrpaju zacinima, lepo upakuju, pa pravac skoletine, obdanista. Sto je vise dece, to bolje. Otpad od tih crkotina se lepo upakuje pricom toj deci kao nesto sto treba da jedu. Tako je i sa pricom o lepoj i efikasnoj igri. Sta zapravo zaista navijaci misle o lepoj i efikasnoj igri, mozete videti na tuzno praznim tribinama smesnog Arsenala. Navijaci ne dolaze, a odavno su kupili pretplatne karte. Ne treba da izvuku, novac, treba samo da dodju, pa opet nece. Vec deset godina na utakmice dolaze sa transparentima "Wenger out" Pa u cemu je problem? Igraju lepo, ima puno dodavanja, igraju efikasno, ponekad cak i pobede...sta jos hoce ta stoka na tribinama ???!!!! Zasto su navijaci Liverpoola nezadovoljni zbog poraza od ManUtd? Pa imali su 68% poseda lopte, pobedili su ManUtd u kornerima sa 13:1, sta jos hoce??? Zasto Dortmund ima vec treceg trenera u poslednjih osam meseci, pa oni barem igraju lepo??? Zasto je pre puno godina smenjen Manuel Pellegrini u Real Madridu, a oborio je rekord svih vremena u svim prvenstvima na svetu PO BROJU POSTIGNUTIH GOLOVA? Zasto je Napoli, koji uz Barcu i City igra najlepsi fudbal u Evropi, ispao iz svih takmicenja u kojima ucestvuje
    U cemu je zapravo problem? Wenger uopste nije glup covek. Visoko obrazovan lik, govori pet jezika, rekao bih iznadprosecno inteligentna osoba, cak i u ovim godinama zivota se usavrsava. Pazite, nije glup, ali je budala. Evo, ja cu da vam objasnim u cemu je problem sa svim tim Wengerima, Kloppovima, Sarrijima, Pochettinijima. Ti ludaci dovode u svoje timove odlicne igrace (napadace) jer se glupiraju da igra za gol vise, donosi nesto. Jos veci problem je sto oni uopste ne teraju svoje napadace da se vrate, trce nazad i pomognu svom veznom redu, a pogotovo odbrani. Hajde sto ih ne teraju, jos gore je sto misle da to i ne treba da rade. Zbog tako retardiranog stava tih trenera, sasvim je logicno da Icardi, Aubameyang, Dzeko, Mane i ostali zaista i veruju da ce im umreti majka ako se slucajno vrate na svoju polovinu. Sa druge strane Mou, Conte, Simeone, jebu majku napadacima, ukoliko ne pretce 8000 km na utakmici. Mou je postao prvak Evrope kada su Eto'o i Milito igrali bekove u autobusu koji je bio parkiran ispred jedne Barcelone. I da zavrsim, kada napadaci ne zele, ili im niko nije rekao da bi trebalo da pomazu cak i odbrani, sta onda ostaje Kolasincima, Lovrenima Koscielnyima, Mustafijima i ostalima kada ih napadaci City-a napadnu kao laka konjica. Kada vidite da jedan Arsenal izgubi 6;0 u dva dana od City-a, Liverpool popije po 5 komada takodje od njih logicno je da se glupiranje o lepoj i leprsavoj igri raspadne kao kula od karata. Eeeej, kada sam bio klinac, pomislio sam da sam u stanju da oborim Guinnesov rekord u broju karata koje mogu da poslozim jednu na drugu. Nedeljama sam vredno slagao kulu od karata, naoruzao se strpljenjem i entuzijazmom, nikome nisam dozvolio da udje u sobu... i onda je jedno vece pijani stric negde oko zore , malo jace zalupio vratima i za sekundu poslao kulu od karata u tri pi**e materine. Sta ja mislim o lepoj iogri, uopste nije vazno, a mislim sve najgore. Sta mislim o igri Tottenhama, Liverpoola, Arsenala, Napolija Dortmunda... mogao bih da pisem cele sedmice u nastavcima. Da ustedim na vremenu, iznecu tri primera.  Primer prvi. Ponovicu cuvenu pricu o posedu lopte koju sam jednom vec napisao na forumu. Kada je pre dve godine Urugvaj kod kuce potopio Chile sa 3:0, novinari iz Chilea su kidisali na tadasnjeg selektora sa pitanjem kako je moguce da su izgubili tako velikom razlikom, a imali su posed lopte od 73% naspram domacinovih 27%. Ovaj se nadrkao u sekundi i izleteo sa recima: "...odjebite sa pricom o posedu... znate, jednom sam izasao uvece sa prelepom damom. Pricali smo cele veceri. Smejali smo se, flertovali, platio sam joj veceru i nekoliko pica. Oko pet sati ujutro, neki lik je dosao, uhvatio je za ruku i odveo. Poshevili su se to vece, a poprskao ju je i sledece dve veceri. Ali, to se ne vazi, jer sam imao posed te veceri..." (Kad se vec obracam mladjim clanovima na forumu, da iskoristim priliku da  napisem...ako vec izlazite sa devojkama...posed se jedino racuna do 24.00... ako je do 05.00 samo ovakve stvari mozete da ocekujete...) Primer drugi. Statistika sa meca od pre neki dan ManUtd vs Liverpool. Posed lopte 32% prema 68% korneri 1:13 broj dodavanja 283 prema 584 broj suteva ka golu 2 prema 2. REZULTAT 2;1 Ah...da, umalo da zaboravim... Liverpool je u prvom poluvremenu sutnuo na gol domacina NULA puta. Primer treci. Arsenal ima najskuplje pretplatne karte u Engleskoj. Kao da su najtrofejniji klub na ostrvu. Naplacuju cak i pristup na forum kluba. Toliko o tome da se igra za publiku. Pa ipak to sve nije smetalo sjajnim navijacima da se sprdaju sa svojima. Na forumu kluba jos u nedelju, nakon potopa od City-a u finalu Liga Cupa je izasla fotografija gde otac tuce klinca. Ubio ga od batina, jer ovaj nece da uci i radi domace zadatke. Na slici se vidi kako se klinac dere kao magarac, a ispod je tekst, na kome se mogu procitati reci oca dok urla na sina:"...ako veceras ne uradis domaci zadatak u cetvrtak te opet vodim da gledas Arsenala protiv City-a (za tri dana se igrao i prvenstveni mec, lagano 0:3 jos u prvom poluvremenu) 
    ManUtd vs Sevilla  1, X   domacin prolazi dalje
    Analiza? Pa sve sam vec napisao gore. Eto, to gore je moja analiza. Ovde cu samo da napisem neke "tehnicke" stvari. Mou vs Montella. Razlika izmedju njih je kao izmedju nekog hirurga u Zurichu, i higijenicara iz neke seoske skole u Bugarskoj. I jedan i drugi se bave nekom vrstomse higijene, samo je razlika u nivou. Montella, eeeeeej. Kakvo razocarenje ova Sevilla !!!! Od onakvog kluba....ccccc sada su spali na Montellu. Sve do skoro, Sevilla je bio klub koji je trebao da bude primer svim klubovima u Evropi. Sjajni rezultati, sjajna struktura kluba, imali su sportskog direktora, koji je bio genije koji hoda ovim svetom. Sredili su SVOJ stadion, a imali su i ono najvaznije TITULE i kontinuitet. I onda su sve sjebali, poceli su da se kurvaju sa sportom. A to na kraju moras da platis, kao i u svakom bordelu kada izlazis. Zao mi je Seville, ali sam i srecan sto ce budala poput Montelle ugasiti svetlo, jer poslednji koji izlazi uvek gasi svetlo. Otpustili su trenera koji nije mogao da vodi klub jer je bio bolestan, Hteli su nekoga koji forsira lepu, otvorenu, leprsavu igru, a Montella je bas taj... nisu vazni rezultati, vazni su majmuni na tribinama, vazna je igra, vazno je da mladi napreduju, vazno je da se zabavljamo...bla bla bla. To su i dobili. Sevilla vs Betis 3:5, Eibar vs Sevilla 5:1, Sevilla vs Atletico M 2:5, Sevilla vs Valencia 0:2 samo su neki od bisera ovog ludaka 
    I takav de*** sada ide protiv Mou-a, majstora za kalkulacije, igre na rezultat, ruzne ali igre koja donosi REZULTATE. Napisao sam 1, (X), ali je opklada da ManUtd prolazi dalje zapravo najvaznija. Tehnicki sam to ovako uradio. Igru "prolaz dalje" sam bas silovao. X sam odigrao u singlu, i to bi me bas obradovalo, a kod Mou je sve moguce. Moguce je i da prodje sa 0:0. "Kecinu" sam odigrao u milion tiketa vezujuci kao "duplu" sa svime sto mi je palo na pamet, Euroleague, mecevi od narednog vikenda, Indian Wells, basket... "kecinu"sam vezivao cak i sa utakmicama nacionalnih kupova koji se igraju u petom mesecu. 
    Mogucnost da propadnem, moguci rizik; jedina mogucnost je 0:0 do 80-og minuta, uz naravno losu i neefikasnu igru domacina. Tada je sve moguce, autogol nekog mesara iz redova domacih, neki odbitak, igranje rukom u kaznenom prostoru, zalutali korner, i sve ode u ku**c. U tom slucaju domacin, sigurno nece zabiti dva gola u deset minuta
    Post sam napisao mladima. Ne podrzavajte lepu i otvorenu igru. Napisao sam mladima, ali se bojim ovih drugih. Siguran sam da medju njima ima navijaca ovih nesrecnika Arsenala, Liverpoola, Napolija, Dortmunda, Tottenhama, Rome... jos sam sigurniji da ce reci da sam budala. Moguce je i da ce ih biti puno (koji ce reci da sam budala). Za njih sam spremio dokaze. Recimo da ManUtd, Atletico Madrid i Juventus igraju najgori, najruzniji fudbal na planeti, a ovi gore pomenuti najlepsi. To su misljenja, i to je ok. Ali cinjenice su nesto drugo. Saberite broj titula ovih nesrecnika u poslednjih deset godina, i TO SVIH ZAJEDNO. Pocnite od titula nacionalnih prvaka
     
  10. Sviđa mi se!
    BlueTiger reacted to JackieJack in Nedelja 11.3.2018.   
    Marsej prolaz i na 3.5 i na 4.5...



    Ne znam kakav komentar dati za Fiorentinu, Benovento se nije borio kad je trebalo a sad su nasli kad su vec ispali, stvarno je falilo srece a tip bi ponovo odigrao jer je bio nacrtan under. Sve u svemu, jako dobra nedelja ako ukljucimo dobitke sa LS i LE
  11. Sviđa mi se
    BlueTiger got a reaction from JackieJack in Nedelja 11.3.2018.   
    Vecina kladionica je smanjila na 3,5 takoda mi se ova opcija u 1. poluvremenu svida, pogtovo jer zapravo vecinu puta kartona ima vise u 2. poluvremenu. Iznad je vec sve napisano za ovu utakmicu.
  12. Sviđa mi se
    BlueTiger got a reaction from crash1 in Nedelja 11.3.2018.   
    Vecina kladionica je smanjila na 3,5 takoda mi se ova opcija u 1. poluvremenu svida, pogtovo jer zapravo vecinu puta kartona ima vise u 2. poluvremenu. Iznad je vec sve napisano za ovu utakmicu.
  13. Sviđa mi se!
    BlueTiger reacted to JackieJack in Nedelja 11.3.2018.   
    Toulouse - Marseille over 4.5 kartona 2.05 10bet

    Ovo sam sinoc uzeo i kod SS-a na granici 3.5 a danas pojacao i na 4.5 Mec po liniji bodova i kalkulacija, Toulouse bod iznad mesta koja vode u drugu ligu, Marseille u borbi za LS. Marseilleu ce ovo biti paklena nedelja jer ce igrati 3 meca u roku od 7 dana. Sledeci cetvrtak igraju povratni mec u gostima kod Bilbaa, to je dosta fizicki iscrpno pa se ne bi cudio da trener odmori bar nekog igraca jer im LE itekako vazna, imaju dobar rezultat iz prvog meca i blizu su prolaza. Toulouse je ekipa koja grize, i oni su u samom vrhu po kartonima, mislim da su preko 2.5 kartona po mecu, Marseille isto tu negde. Sudice Letexier koji je generalno u top 5 sudija ove sezone, u proslom kolu je prekinuo niz od 12 ligaskih meceva sa preko 3.5 kartona jer je podelio samo 2 ali posto sam gledao mec ne mogu baciti krivicu na njega jer je Lille odigrao prijateljski mec. Ovde ocekujem borbenost i materijala za bar 4-5 zutaca...

     


  14. Sviđa mi se!
    BlueTiger reacted to JackieJack in Nedelja 11.3.2018.   
    Fiorentina - Benovento under 4.5 kartona 1.60 WilliamHill 

    Definitivno value pick kod WilliamHIlla. Fiorentina sutra igra u cast Astorija i sve ce biti u znaku nedavne nesrece, te sumnjam da ce mec biti napet i na noz. Benovento takodje nema previse motiva jer su prakticno 99% ispali. 4.5 kartona je za Serie A granica pod normalnim okolnostima pa zato idem na  veci ulog jer je sutra ipak nesto drugaciji mec. Sudi Pasqua koji ne vazi za nekog kartondziju, znaci ako sve bude po planu 2-3 kartona ovde max...

    Ko ne igra kod williamhilla, bet365 nudi 1.70 na under 4.0 kartona sto je isto dobar izbor!
     
  15. Sviđa mi se
    BlueTiger got a reaction from Dominik999 in Subota 10.3.2018. (Live)   
    Sahrani nas dinamo 
  16. Sretno nam bilo
    BlueTiger reacted to bjorn in Subota 10.3.2018. (Live)   
    Zrinjski jači, par dobrih odbrana golmana Radnika, pred kraj prvog poluvremena bio ih dobro stisnuo Zrinja. Mislim da će preokrenuti
  17. Sviđa mi se!
    BlueTiger reacted to bjorn in Subota 10.3.2018.   
    Zrinjski - Radnik Bijeljina 1 (1.33) bet365
    Koeficijent na Zrinjski je veći nego u svim ovdašnjim zemaljskim kladionicama, koliko sam uspio da vidim, i mislim da to teba iskoristiti. Ovo je po meni 'kec kao kuća', počinje play-off odnosno Liga za prvaka u kojoj Radnik nema ama baš nikakve ambicije, pošto su sada i teoretski obezbijedili opstanak, a nemaju realne šanse ni za plasman u Ligu Europe. Zrinjski i Željo ulaze poravnati u ovu fazu takmičenja i jasno je da je sada svaki bod vrijedan poput zlata, a u ovakvim utakmicama se ne smiju prosipati, jer u play-offu teško da će biti većih zicera od ovoga. Pobjednička serija Zrinjskog prekinuta je u srijedu protiv Borca u Banjaluci, gdje su kao što sam već pisao, uslovi za igru bili prosto nemogući, i prava je sreća da se niko nije povrijedio. Radnik je neporažen u četiri kola proljećnog dijela, mada su u poslednjem izvukli 'mršav' remi na gostovanju protiv ubjedljivo posljednjeplasiranog Viteza. Oni su svoj zacrtani cilj za ovu sezonu već ispunili, pa makar izgubili sve utakmice do kraja, i u svakom slučaju rasterećeni ulaze u ovaj duel, što u jednu ruku može biti njihova prednost. Doduše, gostovanja pod Bijelim Brijegom im tradicionalno ne leže, pa su tako u 10 utakmica u Mostaru poraženi 9 puta, samo jednom izvukavši remi. Trener Radnika je najavio određene izmjene pred ovu utakmicu, trebaće im zaista dosta sreće da se vrate u Bijeljinu neporaženi.
    Blaž Slišković, trener Zrinjskog:
    Što se tiče Radnika, oni dolaze potpuno rasterećeni, svjesni da što god naprave može ići u njihovu korist. U zadnje vrijeme igraju odlično, zasluženo su izborili Ligu za prvaka i protiv njih kao i protiv svakoga u ovoj fazi natjecanja morat ćemo proliti dosta znoja da bismo ostvarili dobar rezultat. Radnik ima odlične pojedince. Beširević je igrač od kojeg sve počinje, to je igrač kojeg bih sutra volio vidjeti u dresu Zrinjskog. Iskusni lisac Đurić koji može iskočiti u svakom trenutku, mladi napadač Peco koji igra sve bolje, jako su nezgodna ekipa- govori Baka. - Svega smo svjesni, no mi ćemo gledati sebe i svoju igru. Inzistiam na volji, želji i htijenju, uz to će sve ostalo doći. Imamo velik fond igrača, nemamo ozlijeđenih što je najvažnije.
    Na pitanje o sastavu za Radnik Slišković kaže:
    - Već sam rekao, prava je sreća da nema ozljeda. Onakav teren u Banja Luci tražio je ogromnu potrošnju i vjerujem da će biti nekih promjena, u veznom redu i prema naprijed. Vraća nam se Kadušić i on će biti na svom mjestu na desnom boku. Lijevo Stojkić, u sredini Jakovljević i Barišić. Na današnjem treningu ćemo vidjeti tko je odmoran, koga je prošla utakmica iscrpila. Najveći teret u Banja Luci iznijela je vezna linija, oni su se najviše potrošili, ne kažem da ostali nisu, ali oni su više, pa je za očekivati određene promjene - završio je Slišković najavu sutrašnje utakmice koja se igra u 15h na stadionu pod Bijelim Brijegom.
    izvor: sportsport.ba

  18. Samo hrabro
    BlueTiger reacted to Dominik999 in Četvrtak 8.3.2018.   
    Pošto sam pričao privatno sa Goksimom i objasnio mu da igram prilično jako ali se nevolim eksponirati time on me potaknuo da katkad i objavim svoj tiket... Ovo sam spojio čisto za neko duplanje ne baš na max bet ali idem jače...btw dosta teško mi je uploadat screeenshootove sa mobitela ili macbooka, jer su veliki pa moram maximalno rezati sliku, tako da nemojte zamjerit... Sretno svima 
    P.s. inače smatram da će utakmica u Marseju biti na nož, ali nisam išao na max bet samo radi ovog orangutana što sudi, jer su općenito portugalski sudci užas, ali nadam se da će biti dovoljno materijala da prebaci marginu...

  19. Haha
    BlueTiger got a reaction from MaliMisko12 in Srijeda 7.3.2018.   
    @popo64 bacaj konzerve
  20. Haha
    BlueTiger got a reaction from brda in Srijeda 7.3.2018.   
    @popo64 bacaj konzerve
  21. Haha
    BlueTiger got a reaction from crash1 in Srijeda 7.3.2018.   
    @popo64 bacaj konzerve
  22. Samo hrabro
    BlueTiger reacted to bjorn in NBA - Nedelja 4.3.2018.   
    Dennis Schröder - over 20.5 points @2.00 bet365
    Počinje za nešto manje od pola sata. Ukratko, Atlanta večeras kući igra protiv Pheonix Sunsa čija je odbrana jedna od najlošijih u ligi, ako ne i najlošija, pogotovo na bekovskoj poziciji. Uz to, očekuje se utakmica sa dobrim brojem poena, a Nijemac će sigurno imati dosta otvorenih šuteva i zicera koje on rijetko promašuje. Protiv Golden Statea postigao je 27 poena, a i večeras ga vidim na bar 23-25 poena, a koeficijent je itekako primamljiv. 

  23. Haha
    BlueTiger reacted to TazMan in Nedelja 4.3.2018.   
    Stvarno je Arsenal u rasulu,sve mi vise lici da bojkotiraju ko i Chelsea....
    Ja sam krivo odigrao i dobio.......stavio sam greskom 1x.Postam ticket kasnije.
    Ak je netko odigrao,sry
  24. Tužan
    BlueTiger reacted to CrneKese in Nedelja 4.3.2018.   
    SERIA A odgodjena zbog tragične smrti Astoria.... 
  25. Sviđa mi se
    BlueTiger got a reaction from jere in Nedelja 4.3.2018.   
    Benevento - Verona over 4.5 cards 1.60 bwin
    Zwolle - Venlo 1x bwin
    Utakmica posljednja dva tima Serie A. Mislin da to govori sve samo za sebe. Zadnje utakmice bilo je debelo priko ove granice. Sudac je dobar i ocekujen nesto kao jucer SPAL i Bologna.
    Zwolle mi je tipicna domacinska momcad. U pocetku prvenstva to nisu pokazivali jer nisu izgubili utakmice u gostima, ali sad se sve to vratilo. Imaju 5 poraza i 1 pobjedu u zadnjih 6 utakmica. Sve je pocelo protiv Vitessea kod kuce kad su izgubili i tu je dosa pad forme. Nastavili su nizat 2 poraza u gostima, da bi kod kuce ocekivano izgubili od PSVa, ali i dobili Herenven. Mislin da se forma polako vraca jer su namucili Ajax kod kuce izgubivsi samo 0-1. Nakon toga jedno gostovanje di su presudile nijanse u zavrsnici i sad napokon dobar protivnik za napokon uzet bod ili bodove kod kuce. Rasprodan stadion, zelje i motiva ne fali. Borba za playoff misto.
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use