»V Srbijo smo prišli po zmago. Verjeti moramo v to, da lahko tekmece premagamo z vsaj štirimi zadetki razlike!« pred obračunom odločno pove Dean Bombač. Najboljši strelec Slovenije na prvi tekmi v Celju dodaja: »Ne sme se ponoviti naša igra v obrambi s sredinega dvoboja. Potrebno bo igrati tako, kot smo v dvorani Zlatorog v zadnjih 10, 15 minutah. Če želimo iti na svetovno prvenstvo, moramo takšno igro v Kragujevcu razpotegniti na vseh 60 minut.«
V enaki smeri pred sobotno tekmo razmišlja selektor Zorman. »Kljub slabi predstavi na prvem dvoboju imamo še vedno aktiven izid, ki bo zavoljo visokega rezultata od nas bržkone zahteval zmago za štiri gole. V preteklosti smo že dokazali, da lahko na gostovanjih igramo dober rokomet in verjamem, da bo tako tudi v soboto,« je dejal in dodal: »Na prvi tekmi so Srbi odkrili veliko več kart od nas. V Kragujevcu se bomo borili do zadnjih atomov!«