Manchester City - Arsenal 1 + više od 0.5 šuteva Gabriela Jesusa u okvir gola (1.75) bet365
Manchester City i Arsenal će danas igrati u prvoj utakmici 3. kola Premier lige na stadionu Etihad. Građani su prošle subote dobili prva tri boda u novoj sezoni i uradili su to u stilu. Momčad Pepa Guardiole postigla je pet golova protiv Norwicha, gdje su se vratili nakon dva uzastopna poraza od Leicestera u Community Shieldu i Tottenhama (1-0) u Premier ligi.
Građani su prošli vikend imali pet različitih igrača na listi strijelaca. Gabriel Jesus je odigrao fenomenalnu utakmicu u kojoj je došao do nekoliko asistencija, dok je Jack Grealish tom prilikom postigao svoj prvi gol za Manchester City. Prvaci će u ovo treće kolo protiv Arsenala ući kao ogromni favoriti za pobjedu sa kvotom 1.30 u bet365 kladionici.
Ako igrate pobjedu domaćina, onda preporučujemo da to bude u bet365 kladonici, jer imaju Early Payout. To znači da ako vaš tim povede sa dva gola razlike, oklada automatski bude označena dobitnom, čak i prije nego što se utakmica završi.
Topnici se na početku nove sezone suočavaju sa velikim problemima. Izostanci dva glavna igrača u napadu Pierre-Emericka Aubameyanga i Alexandrea Lacazettea zbog protokola COVID-19 bili su fatalni za momčad Mikela Artete. Arsenal tako nije uspio postići gol u dvije uzastopne utakmice, u porazima od Brentforda i Chelseaja (2-0) i doslovno ništa ne sugerira da bi ovo moglo biti ugodno popodne protiv Građana.
Arsenal je u londonskom derbiju prošlog vikenda potpuno nadigran od strane Chelseaja. Ovo bi trebala biti još jedna jednostrana utakmica i Topnici će se vjerojatno ponovo naći na pogrešnoj strani. Sve osim pobjede Cityja u ovom susretu bi bilo veliko iznenađenje.
Osim pobjede Cityja, nije loše igrati ni šuteve igrača u okvir gola, gdje nam bet365 kladionica daje kvote na Jesusa i Grealisha 1.40 i 1.61 da će imati samo po jedan šut u okvir. Može se kombinirati i sa pobjedom Cityja. Sretno!
Za domaćine nema De Bruynea, Delapa, Fodena i Mendyja, dok na drugoj strani nedostaju Nketiah, Thomas i White.
Ako si u mogućnosti probaj preko skrilla odnosno napraviit uplatu sa banke na skrill a onda sa skrilla na bet365.
Provjerena alternativa je i paysafecard koji se može kupiti na dosta prodajnih mjesta u Hrvatskoj a sa kojim bez problema novac sjeda na bet365 račun.
https://www.svijetkladjenja.com/kladionica-uplata-i-isplata/paysafecard/
Jučer sam ti ispratio oba listića, uz neke sitne promjene i dobio. Hvala na super dobitnom listiću, nisam imao motivacije sam slagati nešto, a ovako sam dobio na odličnim kvotama.
Svim članovima SvijetKladjenja foruma želim sretan Božić te puno sreće, zdravlja, uspjeha i dobitnih listića u novoj 2021. godini u kojoj ćemo se kao i uvijek družiti na forumu te zajedno veseliti dobicima ali ponekad i tugovati.
Vjeujem da ćemo sljedeće Božićne i novogodišnje prazinke dočekati u daleko normalnijim okolnostima. Čuvajte se, izvucite iz ove situacije najviše te veselite jer slijedi Boxing Day, najpoznatije kolo Premier League a 2021 godina donosi izuzetno bogat sportski kalendar. Pred nama je godina u kojoj ćemo nadoknaditi brojne propuštene sportske događaja iz 2020.