Jump to content
Goksim

SvijetKladjenja Viber, Whatsapp, Telegram i Signal kanali

Recommended Posts

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png Signal.png

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Zdravo jel ima neko ovde ko koristi 22bet treba mi hitno u vezi sa bonusom na 22bet Dobio sam 20€ bonusa na prvu uplati i igrao sam sa bonusom dobio 1100€ sad neznam kako da prefrlim bonusa na moj racun kakve su uslove helppp
    • Napravio  sam  cashout, time još 100€ ostavio betu....no bio je blowout i uopće ne kužim zašto je Durant odigrao 3/4 i 4/4 bez pauze no što je tu je 
    • $10 poklon od bet365 pretvoren u $200, zahvaljujuci Graceful Girl sa kvotom 9    
    • Za divno čudo nisam pokupio virus bar za sada, testirao se čak 22x, niti pozitivan niti prebolovao. Vakcinu primio čim sam imao priliku jer se slažem sa rečenicom osobe iznad da se može vjerovati internet doktorima ili ljudima koji su život posvetili i posvecuju tome. Da virus postoji, postoji. Da li je sve to malo prepuhano sa medijske strane, ja mislim da jeste. Ja sam lično iz Bosne i mogu govoriti kako ja vidim stanje u našoj državi i riječ žalosno je čak i preblaga. Mislim da političari nemaju blage veze šta rade i da jednostavno prepisuju mjere koje donose neke druge države (bez obzira što su njihova primanja i usteđevine sasvim primjerene da mogu izdržati mjesec - dva ili pet potpunog lockdown-a i da njih šef nece nabiti nogom kada se zaraze i moraju provesti 15 dana zaključani). Bolešljiva nena od 88 godina sasvim uredno prebolovala koronu bez nekih problema, strina sa rakom u 4. stadiju sasvim uredno prebolovala. Otac nakon druge primljene doze Pfizera imao malo povišenu temperaturu na par sati dok svi ostali bez ikakvih posljedica. Poznavao sam 2 osobe koje su preminule od korone ali obe osobe imale i to dobre srčane probleme. Mama doktorica pa sam i upoznat sa dešavanjima barem u mom gradu i nekoj okolici i večina smrtnih slučajeva je imala i dodatne zdravstvene probleme.  Sve u svemu, mislim da su mediji i nestručnost ljudi koji nas vode doveli do stanja kakvo jest pa se mjere uvode i skidaju kao popusti u supermarketu. Iskreno mi je žao svih koji su izgubili bliske osobe i ne bih volio da se neko nađe uvrijeđenim mojim mišljenjem i objavom i iskreno se nadam se da ćemo svi zajedno proći kroz sve ovo kako fizički tako i pshihički snažniji.
    • Kakvo je kod vas stanje
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use