Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Zaista bih volio tu najavu,kaj bi se tu ljutili.Ono s Albanijom vs Srbija je ispalo bas lose i skroz naopako...Jbg,meni je super kaj ne igram vise PS i kaj vise ne bum igrao.Ovak mogu zezati @Ajnud kad zezne a ona meni npr.skuha mahune (koje mrzim).I svi sretni😀Ajd,Leo daj "operi" dedu Modrica cijelu repku😀
    • Eto. Nisi morao nista ni da napises, a svi smo vec znali sta ces napisati. Sada da vidis kada se javi Marko15 ili Josip123 da te podrze, i vec  do rucka cemo doci do toga da Hrvatska na Svetskom Prvenstvu moze do medalje, uz malo srece. Bas kao kada smo na nasem Forumu glasali za spisak kladionica iz kojih ce smeti da se uzimaju predlozi, pa je Hrvatska Lutrija pobedila William Hilla iz poluvremena.  
    • Irak - Norveška - Norveška -1 (1.61)  bet365 Irak je ostvario veliki uspjeh plasmanom na Svjetsko prvenstvo, ali već na otvaranju ga očekuje vrlo zahtjevan protivnik. Norveška je kvalifikacije završila sa savršenim učinkom i djeluje kao jedna od najzanimljivijih europskih reprezentacija na turniru. Erling Haaland i Martin Odegaard predvode momčad koja posjeduje veliku kvalitetu u svim linijama. Irak će pokušati odigrati disciplinirano i zatvoriti prostor, no razlika u individualnoj kvaliteti je značajna. Vjerujem kako će Norveška od samog početka nametnuti ritam i potvrditi status favorita uvjerljivom pobjedom. (Koeficijenti 16.6. u 08:05 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Argentina -  Alžir oba daju gol (2.20) bet365 Aktualni svjetski prvak Argentina otvara obranu naslova protiv Alžira. Momčad Lionela Scalonija ponovno izgleda vrlo moćno, a kostur ekipe koja je osvojila Mundijal u Kataru i dalje je na okupu. Ipak, Alžir nije reprezentacija koju treba podcijeniti. Mohamed Amoura i Riyad Mahrez imaju dovoljno kvalitete da stvore probleme svakom protivniku, posebno kroz brze tranzicije. Argentina će vjerojatno dominirati posjedom i stvarati veliki broj prilika, ali očekujem da će i Alžir barem jednom pronaći put do mreže. Sretno. (Koeficijenti 16.6. u 08:06 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Ma samo ti napisi i predstavi, daj si oduska, pa nek ide zivot Neovisno o tome sta ja mislim trenutno, ali vjerujem da te dobro sluzi pamcenje pa ces se sjetiti i istih tih koeficijenata uoci prethodna dva svjetska prvenstva i onog jos bitnijeg, konacnog plasmana Hrvatske na tim istim prvenstvima. Uplelo se tu i jedino finale lige nacija protiv Spanjolske koju si nam lijepo nahvalio a koja je to finale osvojila nakon izvodenja penala.  Netko tko se dosta vodi pamcenjem, cinjenicama itd, malo bi tu prikocio i sa rezervom uzeo neke stvari alii..  
    • Venezia - Milano +6.5 Venezia (1.74) bet365 Finalna serija talijanskog prvenstva seli se u Veneciju nakon što je Milano poveo s 2:0. Iako su prve dvije utakmice uvjerljivo pripale gostima, Venezia je tijekom cijelog doigravanja pokazala koliko je opasna na domaćem parketu. Momčad Nevena Spahije ostvarila je svih pet domaćih pobjeda u ovogodišnjem play-offu i sigurno neće bez borbe prepustiti naslov favoriziranom Milanu. Očekujem znatno čvršću utakmicu nego u prva dva susreta. Domaćin bi uz podršku svojih navijača trebao ostati rezultatski konkurentan do samog kraja susreta. (Koeficijenti 14.6. u 08:06 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use