Jump to content
Želimo vam sretnu i uspješnu 2026. godinu, puno zdravlja, sreće i ljubavi, obilje dobitnih parova, golova u 90+, koševa sa sirenom, Hail Mary touchdowna, pravih value tipova na SvijetKladjenja forumu te da sve nesreće i gubitni parovi ostanu u 2025. ×
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

48. kolo Prve lige Posljednje Šanse - 17.2. - 20.2. (Pet-Pon)


Recommended Posts

@LeonardoDrugi, @unkdy, @fic @BoskoBuha postavite svoje tipove za 48. kolo Posljednje Šanse.

PRAVILA POSLJEDNJE ŠANSE

Tablica Posljednje šanse je ažurirana i možete je pogledati u bilo kojem trenutku. Ako bi bilo nekih grešaka, slobodno mi se javite u inbox i sve ćemo regulisati. Sretno svima!

Screenshot_9.png

POSLJEDNJA ŠANSA TABLICA!

Link to comment
Share on other sites

Hej @IzudinB

Kolega @Filipo je prosao u Guts-Leonardo Kupu, ali nije postavljao predloge u Poslednjoj Sansi pa je diskvalifikovan. To znaci da je diskvalifikovan iz svega, za ovu godinu, zar ne?

Teoretski pitam, da lì bi on imao prava, da se zayebava i objavljuje predloge jednom u cetiri kola PS samo da bi “bio u zivotu” a da regalarno igra Guts-Leonardo Kup. Pitam samo teorijski, a ne da lì bi to bilo fer ili korektno. 

Dakle, da kolega proceni da posto stoji lose na tabeli, objavljuje reda radi predloge u PS ali se zato maximalno posveti Guts-Leonardo Kupu i eventualno ga osvoj, on bi mogao da udje u prvu ligu, jer je sve po pravilima, zar ne, ako izuzmemo moral.

Zaista pitam teorijski.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav kolega @LeonardoDrugi,

podsjetit ću vas samo na pravilo Članak 20. Neaktivnost

"Svakom sudioniku Prve i Druge lige Posljednje Šanse tolerirat će se maksimalno 3 propuštenih kola u kojima nisu postavili prognoze prema članku 8. i 10. Ukoliko netko kroz isto natjecanje propusti više od 3 kola biti će diskvalificiran iz liga natjecanja i Guts-Leonardo kupa."

Znači teoretski bi član mogao postaviti tip u svaka četiri kola u PŠ-u i tako ostati u Guts-Leonardo kupu.

Link to comment
Share on other sites

Real M. - Unicaja konačni ishod 1, 1,22 bet365

Unicaja je izbacila Barcelonu iako je gubila cijelu utakmicu, a u nekoliko navrata i sa desetak razlike. Iako nevolim igrati kupove, pogotovo u košarci kod Španjolaca od 2009. ili Real ili Barcelona osvajaju španjolski kup, a većinom su oboje u finalu tako da se tu ide ozbiljno. Real je sada prvi favorit.

Screenshot 2023-02-18 at 14-50-25 Bet with <a href='http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/bet365/' title='bet365 online kladionica' target='_blank'  style=bet365 – Live Online Betting Sportsbook – Latest Bets and Odds.png">

Link to comment
Share on other sites

On 17. 02. 2023. at 15:55, LeonardoDrugi said:

Hej @IzudinB

Kolega @Filipo je prosao u Guts-Leonardo Kupu, ali nije postavljao predloge u Poslednjoj Sansi pa je diskvalifikovan. To znaci da je diskvalifikovan iz svega, za ovu godinu, zar ne?

Teoretski pitam, da lì bi on imao prava, da se zayebava i objavljuje predloge jednom u cetiri kola PS samo da bi “bio u zivotu” a da regalarno igra Guts-Leonardo Kup. Pitam samo teorijski, a ne da lì bi to bilo fer ili korektno. 

Dakle, da kolega proceni da posto stoji lose na tabeli, objavljuje reda radi predloge u PS ali se zato maximalno posveti Guts-Leonardo Kupu i eventualno ga osvoj, on bi mogao da udje u prvu ligu, jer je sve po pravilima, zar ne, ako izuzmemo moral.

Zaista pitam teorijski.

Nema ljutnje, batalio sam kocku..Ne kladim se vise, ima skoro 2 mj..Zelim vam srecu svima, svakako nisam jurio nagrade🙂

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • subota 03.01. 13:30 Football>England>Premier League>Aston Villa - Nottingham> Aston Villa +0.5 @ 1.228  pinnacle igram da 3. Vila ne gubi od 17. Foresta kuci na subotnjem matineu. pinnacle ima trenutno najbolju kvotu za ovo  
    • Leeds - Man United  oba daju gol (1.61) bet365 Leeds je neporažen u šest uzastopnih utakmica i odmaknuo se sedam bodova od zone ispadanja. Domaći teren donosi dodatnu snagu, deset bodova iz posljednjih pet domaćih susreta. Manchester United je promjenjive forme, ali su sposobni izbjeći poraz. Obje momčadi imaju problem s primanjem golova, no i redovito zabijaju. (Koeficijenti 2.1. u 23:24 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Man City - Chelsea 1 (1.65) bet365 Manchester City na Etihadu slavi niz od osam uzastopnih domaćih pobjeda i postigao je 25 golova u tom periodu. Chelsea dolazi uzdrman – smjena trenera Enza Maresce, brojni izostanci u obrani i veznom redu te nesigurna zadnja linija. Erling Haaland sa 11 golova u devet domaćih nastupa i četiri gola u posljednja četiri međusobna dvoboja s Chelseaom čini City dominantnim favoritom. (Koeficijenti 2.1. u 23:26 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Aston Villa - Nottingham Forest 1 (1.83) bet365 Domaći napad ove sezone je impresivan – u deset od posljednjih 12 utakmica postigli su barem dva gola, a samo jednom u zadnjih 12 utakmica nisu zabili više od jednog gola. Aston Villa je pobijedila u posljednjih sedam ligaških susreta kod kuće i sposobna je za snažan povratak nakon bolnog poraza od Arsenala (4-1). Nottingham Forest, s druge strane, prolazi kroz problematičnu fazu. Izgubili su četiri od posljednjih pet ligaških utakmica, a jedina pobjeda u tom periodu bila je protiv Tottenhama. Iako su sposobni za iznenađenje, trenutna forma je zabrinjavajuća. (Koeficijenti 2.1. u 23:22 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Bournemouth - Arsenal 2 (1.44) bet365 Arsenal dolazi u sjajnoj formi, s četiri uzastopne pobjede u Premier League, uključujući uvjerljivu 4-1 pobjedu nad Aston Villom. Bournemouth prolazi kroz teško razdoblje, bez pobjede u zadnjih deset ligaških utakmica, primili su 11 golova u zadnje četiri. Lider prvenstva je favorit i njihova čvrsta obrana i odličan napad trebali bi prevagnuti. Očekujem pobjedu gostiju. Sretno! (Koeficijenti 2.1. u 23:23 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija      
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use