Jump to content
Čestitamo BoskoBuha na osvajanju Prve lige Posljednje Šanse te josip123 na osvajanju Druge lige Posljednje šanse! Svaka čast! ×
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

Čestitamo BoskoBuha na osvajanju Prve lige Posljednje Šanse te josip123 na osvajanju Druge lige Posljednje šanse! Svaka čast!
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 1.4.2023.


IzudinB

Recommended Posts

Premier liga

Subota1.pngScreenshot_1.png

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Primera

Subota2.pngScreenshot_2.png

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

Subota3.pngScreenshot_3.png

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga

Subota4.pngScreenshot_4.png

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Ligue 1

Subota5.pngScreenshot_5.png

LIGUE 1 - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

HNL

Subota6.pngScreenshot_6.png

HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 29.3. u 14:39 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

  • IzudinB changed the title to Subota 1.4.2023.
  • IzudinB pinned this topic

21 od 22 domačih utakmica(sve ligaške i CL) su završile sa više od 1,5 gola i City je na svakoj postigao gol. Poslednjih13 medjusobnih kod City-ja završilo je preko 1,5 gola i City je na svakoj postigao gol.

Svih 19 domačih utakmica Leipziga završilo je sa više od 1,5 gola i Leipzig je na svokoj postigao gol. Svih 6 medjusobnih utakmica u Leipzigu završilo je sa više od 3,5 gola, gde Leipzig nije izgubio.

Maribor je postigao gol na poslednjim 17 medjusobnim utakmicama. U poslednjih 45 medjusobno odigranih utakmica dao je gol 42 puta.

PSV je postigao gol na poslednjih 19 medjusobnih utakmica.

Juventus je postigao gol na 20 od 21 domačih utakmica, na svim i 16 medjusobnim utakmicama na domačem terenu. 

Svih 21 utakmica Sportinga na domačem terenu završilo je sa više od 1,5 gola.

 

TKT.png

Link to comment
Share on other sites

Danas cu uglavnom da se kurcim, odnosno da se hvalim na Forumu, ali cu zato u sutrasnjem, nedeljnom postu da budem dobar i primeran, i da hvalim druge, a ne sebe.

Najpre da jos jednom podsetim kolege sa Foruma da ulazimo u cuveni cetvti mesec, a i prolece je stiglo pre desetak dana, sto znaci da je upravo otvorena sezona potopa u kladjenju. Sezone ulaze u samu zavrsnicu, sve ce vise biti klubova koji nece igrati nizasta i sluzice jedinio kao nagazne mine, odnosno sluzice samo da sjebu sezone favoritima. Ako je neko na Forumu zaboravio, tu sam ja da podsetim na istorijsku sezonu 2020/2021 u Serie A kada su u poslednjem kolu juznjaci iz Napulja igrali kod kuce sa Veronom, i gde im je trebala pobeda da bi sledece sezone igrali Ligu Prvaka i zaradili klubu barem sto miliona. Verona je tri meseca pre kraja prvenstva igrala za nista, imali su svoju poziciju u sredini tabele, bili su na desetom mestu i nisu mogli ni gore ni dole, cak i da su sve utakmice izgubili, ili sve pobedili do kraja sezone. Secam se kao danas da je kvota na juznjake bila 1,10 da je to bio najigraniji kladionicarski par u Evropi, a secam se i da su juznjaci poveli u 60-om minutu. Utakmica se zavrsila 1:1, a sto miliona je otislo u tri pic*#*ke materine, a najsmesnije je sto su juznjaci nakon neresenog ishoda napali Veronu kao klub, optuzujuci ih da su igrali kao da im zivot zavisi od toga da uzmu bod domacinu. Tada je u Ligu Prvaka otisao nikada gori Juventus sa Pirlom, najgorim trenerom u istoriji svih kolektivnih sportova, a najverovatnije su igraci Verone dobili gotovinu od Juventusa da podele izmedju sebe. Posto ulazimo u samu zavrsnicu sezone, ne zaboravite nikada na koga stavljate svoj novac, a to su igraci, nepismena stoka koje boli qurac sto vi polazete svoj novac. Ako ste zaboravili, tu sam ja da vas podsetim, da je crnac Moise Kean na utakmici Roma vs Juventus, pre samo nekoliko sedmica, usao u igru u 89-om minutu i 02 sekunde (nadoknada bila osam minuta) a da je direktan cvreni karton dobio u 89-om minutu i 42 sekunde, dakle nakon samo cetrdeset sekundi igre, a da pritom nije ni dodirnuo loptu. Sada uopste nije vazno da je u istoriji fudbala, najgluplje igre na svetu, bilo i igraca koji nikada nisu bili iskljuceni u karijeri, kao sto su Iniesta, Lineker (nikada u karijeri nije dobio cak ni zuti karton !!!!!), Raul, Lahm, Platini, Bode … ali je vazno da su svi oni bili belci, a ne crnci.

Dakle, ako smo/ste spremni da gubimo/gubite svoj novac, a i nerve na budaletine svetske klase, mozemo da predjemo na (dobitne) analize:

Bayern vs Dortmund, Bundesliga, golovi

Na svu srecu, ovde ne moram nista da pisem, posto sam jos pre nekoliko sedmica najavljivao ovaj mec i preporucivao rasprodaju imovine i ulaganje na golove na ovome mecu. Na zalost, u medjuvremenu se svasta desavalo, tako da i ovaj put preporucujem svim kolegama sa Foruma da se do 18.30 sto brze i jeftinije razvedete, i na miru gledate ovaj spektakl. Ostaje mi da se nadam da na Forumu postoji barem jedan kolega koji se seca moje istorijske analize od 19.03. i utakmice Ajax vs Feyenoord gde sam postavio dvanaest predloga i gde su svi prosli, bez obzira sto su kvote bile pilicarske. Ovde bih najradije samo prepisao tu istorijsku analizu, jer ne znam sta moze na ovakvim utakmicama da se ocekuje osim golova. Sami mozete proveriti kako igra Bayern, koliko golova daje po utakmici, kako igra Dortmund u poslednje vreme, a slobodno mozete proveriti i medjusobne duele. Svi znamo kako igraju nemci, a kako, na primer, italijani, svi znamo sta da ocekujemo ako neka ekipa (rano) povede. Svi znamo da je Bayern Bochumu dao sedam golova, Eintrachtu i Werderu po sest, Leipzigu, Freiburgu, Augsburgu po pet … i da ne nabrajam dalje. Smenu Nagelsmanna i dovodjenje Tuchela im nikada necu zaboraviti, ali ce zauvek ostati najbolji klub na svetu, jer imaju cojones toliko velika da se vuku po podu, i jedini su u stanju da donose smele i nepopularne odluke, sto je malo koji klub spreman da radi. Tek cemo videti koji kvalitet ce doneti ona neznalica Tuchel, ali je zanimljivo da je kvota na Bayern bila 1,40-1,44 dok je trener bio Nagelsmann, pa kada je dosla smena, kvota je skocila cak do 1,55 dok je danas opet 1,40-1,44. Za nas, kockare je najvaznije da kvota na golove konstantno pada, i da je sa pocetnih 1,44 padala prvo na 1,40 dok je sada tek 1,33-1,35. Ovom padu kvote na golove sam svakako i sam doprineo sumanutim uplatama, sto sam najavljivao danima na Forumu. Koliko golova na utakmici? E tu sam vas cekao. Ako napisem sto manje golova, kao na primer over 1,5 gola na utakmici po kvotici od 1,10 proglasicete me cirkusantom i klovnom. Ako napisem sto vise golova, i padnem, kolega @mesrine ce sacekati kraj utakmice i poyebace mi sve po spisku sto smo pali na Bayernu. Na kraju, uvek ista prica na Forumu, analize se ne naplacuju, nema slave, nema novca, svako od nas uloze samo vreme i trud, a ako padnemo, nakon zavrestka utakmice, ce vas proglasiti cirkusantom. Zato neka svako odigra za sebe, u zavisnosti koliko ste pohlepni, i kako gledate na zivot i kocku. Dolazak Tuchela donosi rizik za kladjenje, ali ima i prednosti. Rizik je sto je neznalica i ima los karakter, rizik je sto mu je ovo prva utakmica sa Bayernom, sto je kratko imao na raspolaganju igrace zbog reprezentativnih obaveza, a zapravo najveci rizik je sto je budala. Prednost za kladjenje je sto su igraci stoka, pa ce oni nezadovoljni Nagelsmannom, a takvih je bilo oho-hoooo, igrati kao dopingovani, i tako pokusati nekome nesto da dokazu. Posto sam sumanutim uplatama direktno oborio kvotu za golove, morao sam opklade da branim igrom “ukupno dva gola na utakmici” koju veliki bet365 kvotira sa 5,50 a golove sam morao da branim cak i igrom “tacan rezultat nista-nista i 1:0 za Bayern. Jedini nepokriveni rezultat, u mom slucaju je 0:1 za Dortmund, ali me ni to ne brine, posto imam u kuci dovoljno benzina da se polijem i samozapalim, ako gosti pobede tim rezultatom. Iz ponude velikog bet365 bih izdvojio sledece igre:

over 1,5 gol na utakmici, kvota 1,10

over 2,5 gola na utakmici, kvota 1,36

barem jedan gol u drugom poluvremenu (over 0,5 gola u drugom pol), kvota 1,10

a ako igrate sa zeninom karticom, i Bayern pobedjuje u kornerima, po kvoti od 1,50

Kao i uvek, iz ponude velikog William Hill predlazem sledece igre:

multichance, obe ekipe daju gol na utakmici, ili ce na utakmici doci over 2,5 gola, kvota 1,20

multichance, Bayern dobija prvo poluvreme ili ce pobediti na kraju utakmice, kvota 1,38

Sta veliki bet365 misli o golovima, mozete videti i po kvoti za tacan rezultat nista-nista koji je kvotiran sa neverovatnih 26,00 dok je 0:1 za Dortmund kvotirano sa 23,00 a tacan rezultat od 1:0 za Bayern sa 13,00.

Zavrsnica Aba League

U danasnjem postu pozivam na oprez u zavrsnicama liga, sto znaci da ne bi trebalo da se zalecemo, ali kazite vi meni koji od ova tri para na favorite da ne odigramo i zasto da ne odigramo, dakle, koji je razlog da ne ulozimo novac na dvojku na Partizan protiv Fmp-a po kvoti od 1,25, dvojku na Crvenu Zvezdu protiv Mege po kvoti od 1,20 i jedinicu na Buducnost protiv Mornara po kvoti od 1,10. Cak su se i kladionice potrudile da nam izadju u susret, pa iako se utakmice igraju u ponedeljak, termini su od 16.00 18.00 i 20.00

Zavrsnica Serie A

Roma igra sa Sampdorijom koja je vec ispala, a Juventus sa Veronom koja ce tek ispasti, a Inter ako izgubi kod kuce, onda su budaletine svetske klase. Ko na Forumu pogodi konacne ishode sva tri para zaista bi trebalo da bude proglasen kraljem kocke. Ko se nikada nije bavio kockanjem, ne zna sta su pravi zivotni problemi, pa evo i nekih;

Pogledajte samo pozicije na tabeli Intera, Milana i Rome u borbi za izlazak u Ligu Prvaka, svi na dva, odnosno tri boda razlike. Najsmesnije od svega je sto da Juventusu nisu oduzeti bodovi, i Inter i Milan i Roma bi bili van Lige Prvaka. U nedelju, Roma sa Mourihnom na klupi igra protiv Sampdorije sa Stankovicem na klupi, majko moja. Sa jedne strane je rezon “pa ako ne mogu da dobiju onaj krs od ekipe poput Sampdorije”, kako misle da igraju Ligu Prvaka sa Bayernom, ManCity ili Real Madridom, zar ne? Sa druge strane je Rim, gora i teza sredina za zivot od Splita, u stanju su da dobiju Juventus, ali i da u dvadeset dana dva puta izgube od Cremonesea, jednom u prvenstvu, a drugi put da ispadnu kod kuce u Kupu. Juventus je cele sezone NoBet, ali ako Veronu ne mogu da dobiju, onda neka ide i zivot i kockanje u qurac. Sta tek reci za one govnare iz Intera, majko moja? Izgube od Spezie, izgube od Bologne, cak im ni gol nisu dali, zatim odigraju nista-nista sa Sampdorijom, izgube kod kuce od Juventusa …. a imaju roster za pedeset bodova vise od juznjaka iz Napulja. unibet daje kvotu od cak 1,22 na duplu sansu 1X sto ne bi trebalo da igramo cak ni sa tudjim novcem.

U kladjenju u ovom kolu u Serie A postoji samo jedan problem, a to je izabrati samo jedan predlog, ili nista ne igrati, pa neka sva tri dodju. Najracionalniji se cini predlog kolege @nutrija iz druge lige Poslednje Sanse, ali kako da zaboravim proslo leto kada sam ga poslusao da igramo protiv Olimpije jer su u rasulu, nemaju para, a i Prosinecki se kockao do tri ujutro, umesto da razmislja o protivnicima. Poslusao ga da igramo na Maribor protiv Olimpije pa ga poslusao da cekamo da Olimpija izgubi, a oni otvorili sezonu sa osam uzastopnih pobeda, a posle imali 18 pobeda, dva neresena ishoda i tek jedan poraz. Zato, yebes kolegu @nutrija neka svako odigra sta misli, ali recite realno, kako to Sampdorija i Verona mogu nekoga da dobiju, pa makar to bili Roma ili Juventus?

Zavrsnica Premier League

Arsenal ili ManCity, sta kazete? ManCity igra sa tezim protivnikom, ali Arsenal je gubitnicki klub, bio i ostao. Pogledajte samo zadnjih dvadeset godina, Arsenal je bio prvak samo jednom, a ManCity sest puta. Veliki bet365 kaze da bi trebalo da pratimo samo Arsenal, posto je kvota da osvajaju titulu 1,61, dok je titula na gradjane 2,37. Kako sada stvari stoje, jedinica na Arsenal bi mogla da bude najigraniji kladionicarski par u Evropi, a i kvota pada, sa jedan trideset i nesto, je pala na 1,26.

Sparta Rotterdam vs Feyenoord, Eredivisie

Kao sto sam gore u pocetku posta najavio, danas cu malo da se kurcim, da hvalim sam sebe. Prvi sam na Forumu predlozio da svi zajedno guramo Feyenoord do titule. Prvi sam na Forumu predlozio da igramo na njihovu titulu i to kada su bili tek treci favoriti, iza Ajaxa i Psv-a, i kada je kvota na njih bila preko 2,70. Prvi sam na Forumu postavio dvanaest predloga za mec Ajax vs Feyenoord i svih dvanaest pogodio, a za sve to sam dobio i nagradu od administratora. Kada su se delili rankovi clanova na Forumu, administratori su mene stavili sedam nivoa nize od njih, po njima je to realna razlika izmedju nas. U nedelju Feyenoord igra gradski derbi sa Spartom, koja nije krs od tima, ali nije ni ManCity. Feyenoord ima sest bodova vise od Ajaxa, jos ga je i potopio u sred Amsterdama, a veliki bet365 drzi kvotu od cak 1,28 da Feyenoord osvaja titulu, mozete li to da verujete ????? Bayern ima bod manje od Dortmunda, jos i igra sa njima, a kvota na njihovu titulu je 1,25 dok Feyenoord ima sest boda vise od Ajaxa, i pri tome vise nema teskog protivnika do kraja sezone, a kvota na njih je 1,28 … cccccccccc

Hej @mesrine hej @furyshaa

sta da radimo u nedelju sa Feyenoordom? Titulu su vec osvojili, zar ne? Kvote su dobre za sve igre na gradskom derbiju. Konacni ishod je kvotiran sa 5,50 3,80 i 1,55 na Feyenoord a golovi over 1,5 gol sa 1,22-1,25 dok je over 2,5 gola na utakmici cak 1,75 Hej @furyshaa … hajde da testiram sam sebe. Nikada se nismo ni videli, ni upoznali, ali tvoj predlog ce biti “Feyenoord daje gol na utakmici po kvoti od 1,15” zar ne?

I za kraj, nisam bas bio koristan, zar ne, cim sam sve ostavio na vama, ali ipak neka svako proceni za sebe, gde ce pasti ili proci. Moj izbor je sledeci i nema nazad:

Bayern vs Dortmund, Bundesliga, nesto iz ponude William Hill, multichance, kvota 1,20

Fmp vs Partizan, Aba League, dvojka kao kuca, kvota 1,25

Mega vs Crvena Zvezda, Aba League, dvojka kao kuca, kvota 1,20

Ukupna kvota 1,80

A za drugi tiket cu lepo zamoliti kolegu @furyshaa da mi/nam pomogne

Hej @furyshaa

kako bi ti poredjao po redosledu da bude sto manje stresa, odnosno koje dve jedinice bi izabrao da ti zivot zavisi od prolaza dva od ova cetiri para. Pokusaj da zamislis situaciju da tebi, meni, a i svim ostalim kolegama, a ima nas ukupno 13.664 clanova, zivot zavisi ako ne pogresis u izboru samo dve jedinice, od ova cetiri meca,

Arsenal vs Leeds

Juventus vs Verona

Roma vs Sampdoria

ManCity vs Liverpool.

A ne zaboravi i nesto iz ponude na utakmici Feyenoorda.

Link to comment
Share on other sites

Manchester City - Liverpool više od 2.5 gola (1.61) bet365

Glavni konkurenti za naslov u posljednjih nekoliko godina igraju u Manchesteru, gdje će City ugostiti Liverpoola u derbiju 29. kola. Ove dvije momčadi su imale sasvim suprotne sezone u Premier ligi. Građani se još uvijek nadaju naslovu, imaju osam bodova manje od vodećeg Arsenala s utakmicom manje.

Screenshot_1.png

Izvor: bet365

S druge strane, Liverpool je šesti na tabeli sa sedam bodova između njih i četvrtoplasiranog Tottenhama, gdje Redsi imaju dvije utakmice manje. 

Ove dvije ekipe u ovu utakmicu također ulaze sa vrlo različitim raspoloženjima. Mašinerija Pepa Guardiole zabila je 13 golova u prethodne dvije pobjede (7-0 protiv Leipziga i 6-0 protiv Burnleya).

Momčad Jurgena Kloppa nije uspjela nadmašiti pobjedu od 7-0 protiv Manchester Uniteda prije mjesec dana, jer su izgubili sa 1-0 od Bournemoutha u sljedećoj utakmici Premier lige. Redsi su također ispali iz Lige prvaka nakon poraza od Real Madrida neposredno prije reprezentativne stanke.

Manchester City je u posljednje vrijeme zabijao dosta golova, ali mogli bi ostati bez najboljeg strijelca u ovoj utakmici Erling Haalanda koji je propustio i utakmice norveške reprezentacije zbog ozljede. Domaćini su i dalje veliki favoriti u ovom susretu, pogotovo ako uzmemo u obzir Liverpoolov užasan gostujući učinak ove sezone u Premier ligi.

Iako je City igrao na visokom nivou ove sezone, Liverpool je uspio da ih savlada dva puta i zbog toga nije preporučljivo klađenje na njih kao favorita na Etihadu. Ove dvije ekipe imaju sjajne napadačke linije, a očekuje se da neće igrati na defanzivu, što znači da bi mogli gledati brzu i uzbudljivu utakmicu sa velikim brojem golova. Stoga očekujem više od 2.5 gola po kvoti 1.61 u bet365 kladionici.

Manchester City: Ederson; Walker, Stones, Dias, Ake; De Bruyne, Rodri, Gundogan; Bernardo, Haaland, Grealish

Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Konate, Van Dijk, Robertson; Henderson, Fabinho, Elliott; Salah, Gakpo, Nunez

Screenshot_16.png

(Koeficijenti 1.4. u 11:39 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Arsenal - Leeds 1 (1.28) bet365

Arsenal se sa stilom oporavio od eliminacije iz Europske lige, postigavši četiri gola u pobjedi nad londonskim rivalom Crystal Palaceom u prethodnom kolu Premier lige. Bukayo Saka je postigao dva gola i asistenciju tom prilikom, dok je Gabriel Martinelli nastavio izvrsnu formu postigavši gol u toj utakmici. Topnici su tako povećali prednost na vrhu tabele na osam bodova. Treba napomenuti da Manchester City ipak ima utakmicu manje, što znači da teško ima mjesta za pogreške u zadnjih deset utakmica ove sezone. 

Screenshot_1.png

Izvor: bet365

Leeds se nalazi na potpuno drugom kraju tabele. Ipak, su gosti uspjeli pobjeći iz crvene zone i popeti se na 14. mjesto na tabeli zahvaljujući nizu od dvije pobjede, remija i poraza u zadnja četiri kola. Momčad Javija Garcije pokazala je odlične nastupe u posljednje dvije utakmice, postigavši ukupno šest golova protiv Brightona i Wolvesa. U posljednjoj su ostvarili ogromnu pobjedu na Molineuxu prije reprezentativne stanke, postigavši četiri gola protiv Wolvesa.

Arsenal si teško može priuštiti kiks kod kuće. Pobijedili su u šest utakmica u ligi, postigavši najmanje tri gola u pet od ovih šest nastupa. Ovdje očekujem pobjedu Arsenala po kvoti 1.29 u bet365 kladionici i vjerujem da mogu nastaviti sa izvrsnom formom protiv Leedsa koji je ove sezone u 14 utakmica u gostima ostvario samo dvije pobjede. bet365 kladionica okladu računa automatski dobitnom ako Arsenal povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice bez obzira na krajnji rezultat.

Arsenal: Ramsdale; Ben White, Holding, Gabriel, Zinchenko; Odegaard, Jorginho, Xhaka; Saka, Jesus, Martinelli

Leeds: Meslier; Ayling, Koch, Cooper, Firpo; Roca, McKennie; Summerville, Aaronson, Harrison; Bamford

Screenshot_17.png

(Koeficijenti 1.4. u 12:20 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Bayern - Dortmund | Barem po gol u oba poluvremena, te više od 2.5 gola na utakmici (1.50) bet365

Sve je spremno za najveći derbi u Njemačkoj, gdje se sastaju prve dvije momčadi Bundeslige Bayern i Dortmund. Bavarci će tako nastaviti sa svojim teškim rasporedom nakon iznenađujućeg poraza od 2-1 protiv Leverkusena prije dva tjedna. Od tada se puno toga dogodilo u klubu i oko njega. Momčad je odlučila raskinuti ugovor sa Julianom Nagelsmannom i imenovati bivšeg menadžera Chelseaja Thomasa Tuchela za novog glavnog trenera tijekom reprezentativne pauze.

Screenshot_4.png

Izvor: bet365

Tuchel će debitirati na Allianz Areni u najboljoj utakmici koju njemački nogomet može ponuditi u ovom trenutku. Thomas nije imao mnogo vremena da se privikne na novu sredinu. Jasno je da će morati poraditi na poboljšanju obrambenih nastupa svoje momčadi, jer trenutačno postoji očit nedostatak odgovornosti u Bayernovoj zadnjoj liniji.

Bavarci su u poslejdnja dva ligaška susreta protiv Augsburga i Leverkusena primili čak pet golova. Ovo nikako nije forma koju želite imati pred susret sa jednim od najubojitijih napadačkih linija u ligi.

Dortmund je pretekao Bavarce na vrhu Bundeslige zahvaljujući nevjerojatnom nizu od devet pobjeda i jednog remija u deset ligaških utakmica. Dortmund je prošlog vikenda na Signal Iduna Parku uništio Kolna sa pobjedom od 6-1.

Ovdje imamo sve sastojke za potencijalnu golijadu. Iako će Dortmund u derbi ući raspoloženiji, Bayern i dalje ima kvalitetu na svojoj strani. Uostalom, Bavarci su dobili osam i remizirali u jednom od prethodnih devet međusobnih susreta protiv Dortmunda. Stoga ovdje idem sa okladom na golove, gdje će vjerujem biti barem po gol u oba poluvremena, te više od 2.5 na cijeloj utakmici po kvoti 1.50 u bet365 kladionici.

Bayern: Sommer; Pavard, Upamecano, De Ligt; Cancelo, Kimmich, Goretzka, Davies; Sane, Muller; Choupo-Moting

Dortmund: Kobel; Wolf, Sule, Schlotterbeck, Ryerson; Can; Reus, Ozcan, Bellingham, Guerreiro; Haller

Screenshot_18.png

(Koeficijenti 1.4. u 12:44 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 10 sati, LeonardoDrugi said:

Hej @furyshaa

kako bi ti poredjao po redosledu da bude sto manje stresa, odnosno koje dve jedinice bi izabrao da ti zivot zavisi od prolaza dva od ova cetiri para. Pokusaj da zamislis situaciju da tebi, meni, a i svim ostalim kolegama, a ima nas ukupno 13.664 clanova, zivot zavisi ako ne pogresis u izboru samo dve jedinice, od ova cetiri meca,

Arsenal vs Leeds

Juventus vs Verona

Roma vs Sampdoria

ManCity vs Liverpool.

A ne zaboravi i nesto iz ponude na utakmici Feyenoorda.

Na Romu ne igram jos od Cremonesea, jednostavno iz principa jer su mrtva ekipa sa samo nabacanim igracima. 

Po meni, jedinice ovdje su Juve koji je sve bliže tom mjestu za Ligu prvaka iako su im oduzeli čak 15 bodova i to bi bio povratak sezone, definitivno. I Arsenal, koliko god ih ne volim, mislim da im Leeds u ovom trenutku ne može uzeti bodove. 2:0 su gubili, u 96 minuti pobjedili 3:2. Imaju momentum, imaju sve u svojim rukama pa ako kiksaju, neka kiksam i ja. Ne bi mi bilo ni žao. 

Što se tice Feyenoorda za sutra, već si rekao, ako je život o koncu, Feyenoord daje gol. 

Ovo su mi čak bile i najlakše odluke na forumu i baš iz tog razloga se plašim zbog njih.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Čestitke svima koji su osvojili/plasirali se u Prvu ligu PŠ.  Od mene prijedlog za klađenje. Zrinski - Šibenik  Manje od 3.5 golova  Manje od 2.5 golova   Prvo poluvrijeme manje od 1.5 golova Utakmica koja odlučuje o ulasku u prvu HNL, s tim da Zrinskom odgovara i neriješeno.  Primili su samo 16 golova u sezoni i vjerojatno će stati u čvrsti blok, te čekati svoju priliku iz kontri iako igraju kod kuće.  Važnost utakmice će sigurno i goste iz Šibenika sputati i sigurno neće srljati grlom u jagode.  Na utakmici će prvi put u povijesti hrvatskog nogometa biti nazočan i VAR sustav...  Isplati se pratiti i live, te ako dugo bude nula, za očekivati je potpuno otvoreni Šibenik kojemu igra samo pobjeda.     
    • Hej @Joker93 Ovih dana si mogao mnogo toga da naucis o zlom Balkanu i ljudima uopste. Posle devet teskih meseci i 75 kola niko od kolega sa ovog smesnog Foruma, a kamoli administratora, se nije setio da ti napise tih sest reci cestitamo ti ulazak u prvu, elitnu. To je zato sto se u zivotu, a i sportu pamte samo pobednici. Zato sada ne mozemo da zivimo od ovih @BoskoBuha i @josip123 Ljudi ne zele da pamte drugoplasirane, pa zato sada niko na svetu ne zna ko je bio drugi u Premier League one sezone kada je Leicester bio prvak. Isto tako, na primer, niko sa Foruma sada ne bi znao da pomene barem jednog drugoplasiranog u zadnjih deset godina u Serie A, ali zato svako sa Foruma zna ko je tri puta uzastopno osvajao svetu Poslednju Sansu. Kao sto znas i sam, ja nikada nisam bio vecina na Forumu, vec teska manjina, i to ona najbolja. Ja se secam da si skoro pola sezone bio prvi na tabeli, i skoro uvek u samom vrhu, i da si potpuno zasluzio privilegiju da sledece sezone igras sa mnom u prvoj, elitnoj. Evo, kao sto vidis, ja necu dozvoliti da se desi na ovom smesnom Forumu da te niko ne pomene, i da niko ne ucini taj napor da ti cestita osvojeno drugo mesto i ulazak u prvu, elitnu. Iako sada ne mozemo da zivimo od kolege @BoskoBuha i njegovog imena na naslovnici, znaj da na ovom svetu ne postoji pravda, pa nam ostaje da sacekamo sledecu sezonu i zajedno ga izbacimo tamo gde pripada, u drugu amatersku. Sada uzivaj u tome sto si napustio drugoligasko blato, i one tamo amatere u tom blatu, a mozes i da se opustis. Gledajuci kakvi sve cirkusanti igraju prvu ligu Poslednje Sanse, budi siguran da sledece sezone neces ispasti. Opusti se, ali znaj da iz ugla druge lige, se uvek cini da su prvoligasi slabiji, ali to traje samo dok ne udjes u prvu ligu. A sta se onda desi, mozes videti, ako pogledas kako prolaze na tabeli prethodni pobednici druge, amaterske. Kolege @BoskoBuha i @fic ne racunaj, oni su u prvoj ligi, a da niko ne zna zasto. Cestitamo ti svi sa Foruma jos jednom, potpuno zasluzeni izlazak iz zivog blata druge lige. Za sve ostale kolege sa Foruma koji mogu samo da sanjaju ulazak u prvu ligu Poslednje Sanse, imam jedan double po ukupnoj kvotici od 1,38 iz tenisa (Roland Garros) jedinica na zenski double Hsieh/Mertens protiv Navarro/Schneider po kvoti od 1,20 dvojka na Alcaraza protiv crnca Aliassime po kvoti od 1,15
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Ako u realnom kladjenju uzmete ovu jedinicu na Aalborg sto je pola Foruma odigralo u svetoj Poslednjoj Sansi, plus jedinicu na Fenerbahce, turski basket sto je predlog kolege @mester a sto sam ja hteo da uzmem kao svoj predlog, samo da nisam izgubio nerve zbog kolege @nutrija i na to dodate da ce Real Madrid postici gol na vecerasnjoj utakmici, dobicete triplu po kvoti od 1,55-1,60. Seljackiji tiket, a po ovoj kvoti, sigurno ne mozete sastaviti.    
    • Samo da podsetim da je ovaj Dortmund na kraju ove sezone imao dvadesetisedam bodova manje od Leverkusena, deset bodova manje od Stuttgarda, i devet bodova manje od nikada goreg Bayerna, i nisu bili cak ni medju prve cetiri nemacke ekipe, A kako igraju vazne i utakmice pod pritiskom mogli ste da se uverite prosle godine u ovo vreme, kada nisu bili sposobni da uzmu titulu u sred Dortmunda protiv jednog Meinza, kada je vec u 24-om minutu bilo 0:2 Dok danas budete gledali Finale Lige Prvaka, setite se da za samo mesec dana, pocinje nova sezona Conference League, trece evropske lige, namenjene gubitnicima, i da ce na temperaturi od 40 stepeni, u evropske pohode krenuti i Hajduk iz Splita. Danas ce Vinicius Junior igrati svoju poslednju utakmicu u sezoni koju ce gledati celi svet, a za samo nesto vise od mesec dana ce Livaja igrati svoju evropsku utakmicu koju ni najuza rodbina nece gledati, jer ce se radije kupati u moru. Dok danas gledate Finale Lige Prvaka, ne zaboravite da je Hajduk proslog leta izmedju 10.08 i 17.08 odigrao sve svoje evropske utakmice za ovu sezonu, koja zavrsava danas i da je postigao nula golova.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use