Jump to content
Želimo vam sretnu i uspješnu 2026. godinu, puno zdravlja, sreće i ljubavi, obilje dobitnih parova, golova u 90+, koševa sa sirenom, Hail Mary touchdowna, pravih value tipova na SvijetKladjenja forumu te da sve nesreće i gubitni parovi ostanu u 2025. ×
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

1. kolo Druge lige Posljednje Šanse 2023/2024 - 15.9. - 18.9. (Pet-Pon)


Recommended Posts

Palmeiras- Goias    1    1,35(SuperSport)

Palmeiras je veći dio sezone igrao toplo hladno, ali uhvatili su formu u pravi čas i ne bi si smjeli dopustit kikseve protiv ispodprosječnih momčadi kao što je Goias. Vrlo je važno da uzmu sva 3 boda u ovoj utakmici jer im nakon toga slijedi derbi protiv Gremija i 1. polufinalna utakmica u Copi Libertadores protiv Boce... Očekujem rutinsku pobjedu domaćina i da još malo učvrste poziciju za LP iduće sezone !

Link to comment
Share on other sites

17.9 |Američki nogomet| Dallas Cowboys- NY Jets TIP 1  1.22 @bet365 

IMG_6145.thumb.jpeg.ad74e1fffd516b41e166a06d0446d20d.jpeg
 

Dallas u 1.kolu razbio divizijske rivale Giantse 40-0. U 2.kolu Cowboysi kod kuće su veliki favoriti protiv NY Jetsa koji će biti bez Aarona Rodgersa. Obrana Jetsa je bila na visokoj razini u 1.kolu protiv Billsa, a posao im je olakšao i qb gostiju Josh Allen sa nekoliko nerezonskih odluka. Cowboysi su bolja momčad i na domaćem terenu ovdje bi trebali upisati pobjedu protiv ipak bitno oslabljenih Jetsa zbog izostanka Rodgersa. 

 

Link to comment
Share on other sites

Prije svega, pozdrav svima od novajlije i pohvale za takmicenje 👍

Nisam mogao biti tu na pocetku prosle sezone pa nisam ucestvovao ali se nadam da necu zaboraviti postavljati tipove redovno 😀 hajde da pocnem

Igram tip vise na osjecaj, ali i statisticki je dosao u posljednjih 6 medjusobnih utakmica ova dva tima, Rangersi ce htjeti sigurno sto prije da rijese utakmicu da se sto vise odmore za Evropu pa ocekujem svakako njihov gol ali sve i da zaluta lopta u njihovu mrezu bice OK, ako je u prvih 45’ naravno 😀 smanjujemo rizik svakako

Sretno svima!

IMG_2205.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.

  • Posts

    • Eibar - Mirandés 2.1.2026 20:30 Španjolska, Segunda Division Tip: VIŠE OD 2,5 gola Kvota: 2,33 Eibar ulazi u ovu utakmicu nakon uvjerljive pobjede od 3-0 nad Real Valladolidom, a u 10 od 19 ligaških utakmica ove sezone postignuto je više od 2,5 gola. CD Mirandés ima velikih problema u obrani, primivši najviše golova u La Ligi 2 i primivši 10 golova u posljednjih šest utakmica. Njihova gostujuća forma također je zabrinjavajuća, bez pobjede u prethodnih sedam ligaških gostovanja. U međusobnim susretima postignuto je 12 golova u šest utakmica, što sugerira potencijal za utakmicu s više golova. Osim toga, obje momčadi su postigle gol u 11 od 19 ligaških utakmica Mirandésa ove sezone. Unatoč nedavnom trendu Eibara s malo golova, suočavanje s najslabijom obranom u ligi povećava vjerojatnost više od 2,5 gola. Eibar će biti bez napadača Adu Aresa, dok Mirandésu nedostaju Pablo Lopez, Sergio Postigo i suspendirani branič Juan Gutiérrez.
    • Evo malo sam se igrao sa isplativošću igranja posljednje šanse. Radia sam isplativost za serije od 4, 5 i 6 zaredom pogođenih kola za svakog igrača.  Orignalna tablica označava 1 – pogodak kola i 0 – faliveno kolo. Ja sam još nadodao 0,01 samo da mogu razlikovat kada je netko falio kolo ili ga je preskočio. Legenda tablica serija: 1 – označava pogođenu seriju te tablice (npr pogođena serija od 5 kola), 0 – označava da je trenutačno kolo pogođeno, ali nije zadnje kolo serije, -1 – označava da je kolo faliveno i serija kreće iz početka  Uz bodove PŠ-a stoji realan dobitak kad bi ste svaku seriju igrali s isim početnim ulogom (npr. 100 €): 1.  kolo: 100*1,2=120 € 2. kolo: 120 €*1,2=144 € 3. kolo 144 €*1,2=172,8 € 4. kolo 172,8*1,2=207,4 € --- koef 2,07 5. kolo 207,4*1,2=248,8 € --- koef 2,48 6. kolo 248,8*1,2=298,6 € --- koef 2,98  Da je lakše računat i da ljepši brojevi ispadaju uzimao da je za 4 kola koeficjent (1,2*1,2*1,2*1,2=2,07) 2,10 – a to može dobit tako da je umjesto jednog od ova 1,20 koeficjenta stavimo 1,22. Za 5 kola je stavljeno koeficjent od 2,5, odnosno 3 ,0 za 6 kola. Za meserina bi to značilo da je igrao svako kolo kao seriju od 4 pogođena para sa ulogom od 100 € on bi imao dobitak od 10,6*100 € = 1060 € međutim moramo uzeti ulog za svaku pogođenu seriju, a bilo ih je 6 a 1060 € - 6*100 =460 €. Za Goksima bi to značilo da je igrao svako kolo kao seriju od 5 pogođena para sa ulogom od 100 € on bi imao dobitak od 6*100 € = 600 € međutim moramo uzeti ulog za svaku pogođenu seriju, a bilo ih je 4 a 600 € - 4*100 =200 €. Za ara008 bi to značilo da je igrao svako kolo kao seriju od 6 pogođena para sa ulogom od 100 € on bi imao dobitak od -5*100 € = -500 € međutim moramo uzeti ulog za svaku pogođenu seriju, a bilo ih je 1 a -500 € - 1*100 =-600 €.   Ispada da je meserina za ovo 31 kolo na ulog od 100 € za seriju 4 zaredom pogođena para imao čistu dobit od 460 €. Ispada da je Goksim za ovo 31 kolo na ulog od 100 € za seriju 5 zaredom pogođena para imao čistu dobit od 200 €. Ispada da je ara009 za ovo 31 kolo na ulog od 100 € za seriju 6 zaredom pogođena para imao čistu dobit od -600 € odnosno u gubitku je 600 €. Iz ovih tablica možemo izvuči onda usporedbu ovih koeficjenata i tako usporediti za kojeg bi što bilo najisplativih igrati, Zanimljivo je i onda učiti da različite serije su bolje/lošije za pojedine igrače. Plito je najbolje igrat serije od 6 zaredom, a profitabilan je na svima. Zmaj6 je profitabilan na seriji 4 i 6 dok je na seriji 5 u gubitku - njemu bi se najviše isplatilo igrati serije 6. Pena 29 je na svima gubitan, a najmanje je u minusu sa serijom 5. Ja sam u seriji 4 i 5 profitabilan dok san sa serijom 6 na 0.    Da ste pratili svakog pojedinog igrača na ulog od 100 € na seriju 4 kola bili biste u minut 6160 €, odnosno -7000 za seriju od 5 kola i -7400 € za seriju od 4 kola          
    • Takoder svima sretna 2026.g i sve najbolje u njoj, osim u PS drugoligaskom blatu gdje zelim ostati prvi do kraja :D zivjeli
    • Svim kolegama s foruma zelim puno srece u 2026 godini,zdravlja,uspjeha i dobitnih tipova😀😀😀ZIvjeli😀😀😀
    • Pozz ekipa, svima zelim puno zdravja i srece a sve ostalo kako bog da.... i neka stoji da sam ja prvi koji je nesto napisao u 2026 i bio ispred velikog Leonarda:)
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use