Jump to content
_Ivan_j

Tim 1x2 ( EMISIJA )

Recommended Posts

Emisija se vodi svakim danom od 11:00 - 12:00 podne na Tv jadranu. Vrlo popularna emisija o klađenju, gledatelji salju svoje parove diljem Hrvatske i okolnih zemalja, a strucnjaci komentiraju te parove, daju analize te moguce prognoze.

Po meni vrlo dobra emisija, realni i strucni odgovori. Isplati se ju pogledati

Gledao sam emisiju par puta. Ideja je dosta dobra i već par godina govori da postoji interes za sličnom emisijom. Ipak, mislim da bi emisija mogla biti i bolja jer kada sumarim u sat vremena se dobije jako malo korisnih informacija. Konstantno reklamiraju svoj sms servis o kojem se govori bar pola emisije i isticu da su "najbolji i najsigurniji parovi" na sms servisu...

Također ne vidim neku svrhu kad dijele nagradne "listiće" u iznosu od 50kn. Iznos je stvarno mali, a na to potroše par minuta gdje gledatelj "slaže" listić i nabraja igram: barcelonu, real, dinamo, inter, milan, chelsea... i sl. Uglavnom ne vidim neku korist za ostale gledatelje od toga jer se izgubi dosta vremena a rijetko tko obrazloži zašto je neki bet igrao...

Razumijem da je sat vremena puno za pričati i da ih je u timu malo da bi svaki dan kvalitetno pripremili analize svih utakmica, međutim užasno glupo mi izgleda kada vrte ponudu i onda konstantno za mnoge parove (za koje se vjerojanto nisu stigli informirati)na tečajevima 1,50-1,60 govore "trebali bi dobiti". Pa to svatko tko se imalo kladi zna ako je takav koeificjent, ali ono što je bitno je dali je valuebet u tom koeficijentu, dali su ozljeđeni neki igrači i sl. ..

Uglavnom ljudi salju zicere u porukama vrteci jedno te ista pitanja  :-\

Oni uglavnom i komentiraju zicere dana, te dobro si rekao one ''ostale'' parove naizgled kvotama 1,60,170... ne komentiraju vec ih kategoriraju u dobitne parove

ali sto se tice zicera detaljnije ih komentiraju, obrazloze te navedu suspendirane, ozljedene igrace te prokomentiraju prosle susrete, itd itd.

zanimljiva emisija, nemam previše zamjerki na njih osim jedne...njihovo izgovaranje imena klubova, pojedinih igrača itd.

i oni moraju negdje nekako zaradit pa onda stalno govore da su parovi sigurni zovite i na to potroše 1/4 emisije, 1/4 emisje samo pregledaju ponudu (na brzinu) i na svaki manji koef viču taj bi trebao pobjedit, 1/4 emisije čitaju poruke i 1/4 emisije se bave nogometom tkz. glavnim tekmama i njihovim analizama

meni najviše koristi kada ponuda nije baš sjajna pa kada se bave malo više tenisom npr....

Mislim da emisija nije nešto,kao prvo amateri su žestoki..Komentiraju parove i daju informacije koje bi 15godišnjak izvukao..

Nema svrhe,samo im je stalo do novaca okej,razumijem ali pratio sam ih 3 puta za redom bilo je to još davno i sva 3 puta su pala..

Neznam jesam naletio na crnu seriju il nešto ali kad ste jedna među jedinim televizijama na balkanu koja nudi tipove i ostale informacije onda je to katastrofa,razina je AMATERIZAM.Nezelim nista vise dodavati iako se moze pricati o njima dosta dugo al nazoves ih pa ti daju barcelonu i real madrid kao osnovni listić ma daj....

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Kad sudi Makkeile, nebi jas bas dirao kartone
    • Na veliki ulog igrat najbolje sigurne parove, ja igram golove vise od 1,5 ili manje od 3,5 sve ovisi o utakmici
    • Samo bih skrenuo pozornost na Inter Milan i problem sa koronom,nisu trenirali,moguće da se i sakriva tko je stvarno zaražen.....   Ne kažem da neće,samo oprez,možda čekat sastave.....
    • Zanimljiv dan jučer. Od liga petice vjerojatno najveći kiks napravio je Juventus (1.1). @popo64 se sad sigurno budi u nekom haremu gdje je slavio uz žene i alkohol.   Upozoravali smo na oprez sa Juventusom zbog silnih izostanaka koje su imali a i uz to u zadnjih 5 gostovanja u Veroni slavili su samo jednom. Interu se danas otvara ogromna šansa da dodatno poveća prednost i kako igraju ne vidim razlog zašto isto ne bi i iskoristili te rutinski slavili protiv Genoe. Uz pobjedi Intera može se probati i 1/1 kao i, za ne koji vole riskirati, točan rezultat na poluvremenu 2:0. Dodajmo i da bet365 trenutno daje 1,25 za to da Inter osvaja Serie A. PSG je jučer slavio a biti će zanimljivo vidjeti mogu li Monaco, Lyon i Lille nastaviti niz pobjeda i tako povećati pritisak odnosno zadržati prednost. Lyon gostuje kod Marseillea što će biti izuzetno teška utakmica. Na Lille je neshvatljivo velik koeficijent (1,72) protiv Strasbourg-a. Lille je u četvrtak ispao iz Europske lige (izgubili su od Ajaxa 2:1). Burak Yilmaz, najbolji napadač momčadi, neće igrati za Lille što je vjeorojatno razlog ovako visokog koeficijenta koji, da Lille nema dodatnih problema sa sastavom ne bi trebao biti veći od 1,40.  U HNL-u Osijek je u petak napravio čudo. Varaždin je vodio 2:0 do pola sata prije kraja da bi Osijek sve okrenuo i uzeo tri boda. Nevjerojatno, slično kao i Leipzig jučer... Dinamo ima imperativ pobjede i iako su u četvrtak igrali Europsku utakmicu morali bi slaviti protiv Slaven Belupa. Jasno je da je Dinamo daleko kvalitetniji a morao bi biti i motiviraniji. .  O Istra sam pak dosta pisao i generalni dojam je da igraju daleko bolje nego što to rezultati pokazuju. Pobjedili su Šibenik 2:0 u kupu sredinom tjedna što potvrđuje sve o ćemu sam pisao međutim u utakmici protiv Varaždina kao i ranijima znali su imali dosta nesreće te imaju ogromnih problema sa realizacijom, stvaraju dosta prilika, pogotovo za momčad iz donjeg doma, ali ne znaju ih iskoristiti. Protiv Varaždina su imali i kazneni udarac i igrača više, te barem 10 polušansi za postizanje gola i na kraju su primili gol u sudačkoj nadoknadi iz jedine prilika Varaždina a to je bio slobodan udarac na 40 metara od gola koji je bio savršeno ubaćen i lopta glavom skrenuta u mrežu.  Gorica nije bezveze treća međutim ne bi bio iznenađen da Istra napravi iznenađenje danas. Nakon ove Istri slijede četiri utakmice gdje mogu i moraju uzeti bodove, Šibenik i Lokomotiva doma, Lokomotiva i Belupo u gostima. Nakon toga, Hajduk, Dinamo, Rijeka... Uglavnom, oprez sa Goricom danas a sljedeću subotu Istra će mi sigurno biti u izboru osim ako se ne desi nešto nepredviđeno tipa zaraza par standardnih igrača koronavirusom i slično... I za kraj u La Ligi Barcelona je svladala Sevillu a Real sutra ima ogroman ispit protiv Real Sociedada. Dojam je da Real igra užasno i pravo je čudo kakve rezultate ostvaraju u zadnje vrijeme. Utakmica protiv Atalante bila je za izbacivanje obje momčadi iz natjecanja. Po strani što oklada na veći broj udaraca nije prošla (iako je i uz užasnu igru bilo poprilično blizu 2-3 su falila), ali odigrati tako mrtvu, dosadnu, sporu utakmicu bez tempa, prilika ili želje je bilo baš tužno. Ispod svakog standarda Lige Prvaka i nadam se da će im se to vratiti. O Realu više sutra, međutim danas je Atletico Madrid koji gostuje kod Villarreala u fokusu. Koeficijent na Atletico je 2,37 što sve govori o težini utakmice koja ih čeka. Ateltico je imao fantastičan niz i ogromnu prednost pred Realom i Barcelonom međutim dobar dio toga se istopio u zadnja četiri kola gdje su slavili svega jednom. Naravno, svakom nizu dođe kraj međutim protiv Levantea su imali i puno nesreće. Mislim da su udarci bili 20-1 do par minuta prije kraja a rezultat 0:1... Poraženi su i od Chelsea u Ligi Prvaka gdje ih još čeka uzvrat ali jasno je da im je potrebna pobjeda za dizanje samopouzdanja i održavanje bodovne prednosti, tim više jer i Real bi mogao kiksati sutra... Moram priznati da sam iznenađen sa tako visokim koeficijentom na Atletico Madrid. Istina, Villarreal je 6. najbolji domaćin lige te su poraženi svega jednom u 12 utakmica što je za respekt. Sa druge strane Atletico je drugi najbolji gost koji je od 11 gostovanja slavio čak 8 puta. Ono što je pak najveći razlog zašto mislim da će Ateltico slaviti, osim motivacije, stila igre te kvalitete jesu i rezultati Villarreala koji u zadnjih 5 utakmica nema pobjede u La Ligi. U goroj su formi od Atletica koji ima najgori period sezone... U Engleskoj veliki derbi igraju Chelsea i Manchester United, momčadi koje drže peto i drugo mjesto na ljestvici i momčadi koje nemaju poraz u zadnjih 5 utakmica. Realno, City nitko neće uloviti jer igraju lijepo, upisuju pobjede te imaju 13, ako Manchester i pobjedi lijepih 10 bodova prednosti. Velika borba će se voditi za drugo mjesto a zanimljivo je da je Liverpool tek šesti. Tko bi to rekao kada je sezona počinjala pa i prije dva mjeseca kada su kladionice veće šanse za osvajanja Premier League davali Liverpoolu nego Cityju... Vrijedi obratiti pažnju i na nizozemsku ligu gdje igraju PSV-a i Ajax-a. Ovaj veliki derbi često obiluje golovima kao i kartonima. 
    • Eh sto volim ovakav pocetak dana!   
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use