Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 16.3.2024.


IzudinB

Recommended Posts

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Burnley - Brentford (16:00) bet365
Sudac: Darren Bond (4.00)
Prosjek ekipe 1: 2.07
Prosjek ekipe 2: 2.32

Screenshot_1.png
 

Luton - Nottingham Forest (16:00) bet365
Sudac: Darren England (5.43)
Prosjek ekipe 1: 1.93
Prosjek ekipe 2: 2.32

Screenshot_2.png
 

Fulham - Tottenham (18:30) bet365
Sudac: Robert Jones (4.69)
Prosjek ekipe 1: 2.29
Prosjek ekipe 2: 2.37

Screenshot_3.png
 

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Primera

Mallorca - Granada (14:00) bet365
Sudac: Ricardo de Burgos (3.86)
Prosjek ekipe 1: 2.86
Prosjek ekipe 2: 2.52

Screenshot_4.png
 

Osasuna - Real Madrid (16:15) bet365
Sudac: Juan Martínez Munuera (4.08)
Prosjek ekipe 1: 2.07
Prosjek ekipe 2: 1.82

Screenshot_5.png
 

Getafe - Girona (18:30) bet365
Sudac: José Munuera Montero (5.14)
Prosjek ekipe 1: 3.61
Prosjek ekipe 2: 2.00

Screenshot_6.png
 

Ath. Bilbao - Alaves (21:00) bet365
Sudac: Alejandro Muñiz Ruiz (5.71)
Prosjek ekipe 1: 2.18
Prosjek ekipe 2: 2.00

Screenshot_7.png
 

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Serie A 

Monza - Cagliari (15:00) bet365
Sudac: Matteo Marcenaro (5.40)
Prosjek ekipe 1: 2.50
Prosjek ekipe 2: 1.82

Screenshot_8.png
 

Udinese - Torino (15:00) bet365
Sudac: Andrea Colombo (3.50)
Prosjek ekipe 1: 2.54
Prosjek ekipe 2: 1.86

Screenshot_9.png
 

Salernitana - Lecce (18:00) bet365
Sudac: Fabio Maresca (6.40)
Prosjek ekipe 1: 2.36
Prosjek ekipe 2: 2.23

Screenshot_10.png
 

Frosinone - Lazio (20:45) bet365
Sudac: Antonio Rapuano (3.67)
Prosjek ekipe 1: 2.64
Prosjek ekipe 2: 2.76

Screenshot_11.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

(Koeficijenti 15.3. u 19:11 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Double XXI-og veka, jedinica na Crvenu Zvezdu (fudbal) i dvojka na Bayern po ukupnoj kvoti od 1,26

Mozda je stvarno bolje da danas nista ne pisem na ovom smesnom Forumu. Vec znam kuda ce nas to odvesti. Ja cu da napisem ovaj post, pa cete vi da kazete da treba da me bude sramota, kada predlazem ovake meceve. Onda cu ja da vam odgovorim, kome je do morala neka ide u crkvu. Onda cete vi da napisete, da bi predloge po ovakvim kvotama mogla da napise i vasa baba. Onda cu ja da vam odgovorim, pa pozovite onda vasu babu da dodje u svetu Poslednju Sansu, da vidimo sta zna, i koja ce biti na tabeli na kraju sezone, a slobodno recite i vasoj babi, koliko je kolega sa Foruma, prezivelo Guts-Leonardo Kup, najteze takmicenje na svetu. Onda cete meni da kazete, po stoti put, kako stvarno nema smisla predlagati na Forumu kvote od 1,14 i 1,10 a onda cu ja, po stoti put da ponovim, kakve veze ima kolike su kvote, ako su dobitne? A onda cete vi da kazete da se ovolike kvote ne isplate, a ja cu opet da ponovim da veliki Bill Gates moze samo da sanja zaradu od 26 procenata za 90 minuta. I tako vec godinama na ovom smesnom Forumu, prodje nam zivot u supljim i bespotrebnim raspravama.

Crvena Zvezda, srpsko lopovsko prvenstvo

Jel se secate one moje istorijske analize o tome koliko su Crvena Zvezda i Partizan ravnopravni? Jel se secate onog mog istorijskog poredjenja od pre samo sedam dana, gde se ova dva kluba ravnopravno takmice ko ce pre da stigne od Lisabona u Portugalu, do americke obale, a gde su oni jadnici iz Partizana, krenuli gumenim camcem, a kriminalci iz Crvene Zvezde najnovijim Boeingom 737, i to jos u business klasom? I znate sta se desilo u medjuvremenu, za samo sedam dana? Dunuo je mali vetric i prevrnuo gumeni camac, pa ovi iz Partizana i dalje ne odustaju, te su nastavili da plivaju do americke obale, dok se najnoviji Boeing 737 sa pajserima iz Crvene Zvezde trenutno nalazi iznad americke obale i ceka dozvolu kontrolora leta da se spuste, a u avionu je i Predsednik.

Kvota na jedinicu na Crvenu zvezdu je 1,10 i ako vam je mala ili neisplativa, nemojte je odigrati, ali je svakako zapamtite. Ovoliku kvotu na te kriminalce nikada vise necete videti, sledeca kvota na Zvezdu ce biti 1,03 a nakon toga mecevi Zvezde nece vise biti ni u ponudi, tako da, kao i uvek “uzmi ili ostavi”, a koliko vidim, izgleda da ce biti “uzmi”, posto je cak i kolega @nutrija uzeo predlog iz tog meca, i to da na utakmici nece pasti osam golova … ccccccccc …. majko moja sta sve ljudi rade na ovom smesnom Forumu..

Bayern, sindrom “teniske opustene ruke”

Ne znam da li na ovom smesnom Forumu postoji kolega koji igra ili je igrao tenis, tu predivnu, najlepsu individualnu sportsku igru. Ako ima, osim sto bi sigurno izgubio od mene, verovatno zna sta znaci taj izraz kada vam se “opusti ruka”. Za ostale kolege koji ne znaju, samo da kazem, da je to izraz koji objasnjava situaciju kada igrate slabo, ili protiv izrazito jaceg protivnika i kada je tokom meca vec sve otislo u qurac i tesko gubite, ili samo sto niste izgubili, ili nemate nikakve sanse. Posto je tenis, pre svega, mentalna igra, gde vise igrate sami sa sobom, nego sa protivnikom, u takvim situacijama se cesto desava da u trenucima ocaja, nemoci ili frustriranosti, “opustite ruku” i pocnete da igrate mnogo bolje, iako cete svakako izgubiti. To objasnjava da je sve u glavi, jer igrate bolje zato sto vise nemate sta da izgubite, oslobodili ste se pritiska, cekate samo da prodje vreme, odnosno da se mec zavrsi, pa vam je (skoro) svejedno, a bez pritiska je svako bolji, to je barem jasno. I tako pocnete da igrate bolje, jer bolje udarate lopticu, a to se desava jer ste se predali, oslobodili pritiska i ocistili glavu.

Tako se i Bayernu “opustila ruka”, nakon sto je i zvanicno objavljeno da ce onog majmuna sa klupe na kraju sezone oterati u tri pick*#*e materine. Tacno se vidi da su crna govna iz Bayerna jedva docekala taj trenutak, da su svi zivnuli nakon vesti da ce Tuchel sledece sezone da cuva ovce. Dobili su lagano Lazio sa 3:0 pa Meinz sa 8:1 i sada svi sa “opustenom rukom” samo cekaju da prodje vreme, bas kao i trener. Samo da kazem jos nesto i o trenerima uopsteno, od kojih moze puno toga da se nauci, pa cu malo da se udaljim od teme. Trener Lazija Sarri je proslog ponedeljka, nakon poraza od Udinesea kod kuce, podneo ostavku, i otisao iz kluba, a da je hteo, mogao je da cuti, sedi u klubu, da ceka da dobije otkaz, i da ga boli qurac zbog toga.. Razlika izmedju te dve stvari je nekih, izmedju cetiri ili sest miliona eura, neto, posto ima ugovor i za sledecu sezonu. Dakle, mogao je da sedi i dalje u Laziju na klupi, da cuti i da ga boli qurac, i da ceka da ga smene, i na taj nacin svakako zaradi nikad laksih izmedju cetiri ili sest miliona eura, neto. Ali, on je izbarao da sam ode, jer je, pre svega trenercina, i zna da moze jos juce da pronadje novi klub. Dakle, izabrao je da bude gospodin trenercina, pa makar i bez izmedju cetiri i sest miliona eura, neto. Sa druge strane imate onog usatog majmuna, kome se smeje ceo svet, i kome ne bi trebalo dati ovce na cuvanje, a kamoli jedan klub poput Bayerna, ali kome ne pada na pamet da sam ode, a budite sigurni da je cak i uvredjen sto mu u Bayernu, nista ne veruju, a jos je i Salihamidzic jos uvek na slobodi.

Sa velikim ponosom mogu da kazem, da ove sezone jos nijednom nisam predlozio na ovom smesnom Forumu konacni ishod na Bayern, a golove na njihovim mecevima jesam, vec sto puta, ali posto za sve postoji prvi put, evo danas i ove dvojke za ovaj double XXI-og veka, sada kada im je “ruka opustena”

Uzbudljiva zavrsnica Euroleague, Partizan ne ulazi u doigravanje.

Imam za vas jednu losu vest, pa dve dobre, pa opet jednu losu. Losa vest jeste da se nacionalna prvenstva u glupom fudbalu prekidaju, i da dolaze reprezentativne utakmice, yebem li im majku. Budite oprezni sa reprezentacijama sada kada je sveta Poslednja Sansa u samoj zavrsnici. Prva dobra vest je da se u sledecoj sedmici igraju dva kola Euroleague, a druga dobra vest je da Partizan najverovatnije nece uci u doigravanje, pa cemo malo, hvala qurcu, da se odmorimo od beogradskih govana. Na zalost, ima i najgora vest. Srbin Dejan Bodiroga je dobio novi mandat pa ce biti na celu Euroleague sve do 2028-e godine, majko moja. To znaci da cemo i sledece sezone morati da gledamo kako beogradska govna opet napadaju titulu Euroleague, kao sto smo ove sezone gledali kako je Crvena Zvezda napadala titulu Lige Prvaka preko Leipziga i ManCity. Prica se da ce Dejan Bodiroga ovih dana biti zauzet, posto ce morati da bira sebi zgradu u beogradskom elitnom delu “Beograd na vodi” ukoliko svojim starim srpskim prijateljima, beogradskim govnima, obezbedi stalne licence, sto naravno ne mogu da dokazem, a sto se u zargonu zove srpska posla. Ako nekoga sa Foruma zanima arhitektura, preporucujem da svakako posetite beogradski elitni deo “Beograd na vodi” i svojim ocima vidite kako izgleda kada seljacima dozvolite da prave grad, da ne kazem, da svojim ocima vidite kako izgleda Dubai za siromasne. Nakon toga, ako zaista volite arhitekturu, predlazem da posetite Budimpestu i svojim ocima vidite kako je moguce da su stare zgrade, stari trgovi i stari mostovi lepsi i vazniji od novih. Ne znam zasto sam sve ovo napisao kada nema nikakve veze sa kladjenjem, ali znam da mi je mnogo lakse, a i nisam pisao analize tri dana, jer sam bio u zalosti, pa moram sve da nadoknadim.

Posto ulazimo u samu zavrsnicu Euroleague, po starom dobrom balkanskom obicaju, klubovi koji su tokom cele sezone svirali qurcu, sada pocinju da se bave matematikom, racunajuci koliko im pobeda treba, da bi imali samo dve-tri ili vise utakmice u sezoni, jer ce, ako i nekako udju u doigravanje, svakako ispasti nakon njega. Klubova je cak pet, a mesto samo jedno, deseto. Sledece sedmice cu napisati ono sto je najvaznije, sta ja mislim, ko ce biti na tom desetom mestu koje nista ne znaci osim par utakmica vise, a danas da napisem zasto mislim da Partizan nece biti taj. Nakon jos jednog fijaska i raspada u cetvrtoj cetvrtini koju je Partizan izgubio od Barcellone sa 8:20, trener gostiju, Zeljko Obradovic je dao veoma zanimljivu izjavu na konferenciji za stampu:

“... Ponavljamo iste greske iz utakmice u utakmicu … pricam o tome koliko smo nesposobni da shvatimo i prepoznamo situacije ...kosarka je igra inteligentnih ljudi koja trazi koncentraciju, a mi to nismo, i rezultati su takvi kakvi su ...”

Zeljku Obradovicu treba dati ovce da cuva, a meni Nobelovu nagradu, jer o svemu ovome, sto je on izjavio, ja pisem na ovom smesnom Forumu vec deset godina. Prevedeno sa diplomatskog na obicni jezik, ova istorijska recenica znaci da se sportom bave najgluplji ljudi na svetu, uz to su privilegovani da su placeni sto rade dva sata dnevno, a uz to imaju i pravo da niko od njih (igraca) nema pravo da trazi rezultate za toliki novac (vlasnici klubova). Moras da platis polupismene crne igrace Chelsea, jer oni imaju pravo na to da budu placeni za dva sata rada dnevno, a ti kao vlasnik kluba, nemas prava da ih ne platis ako nema rezultata, pa to ne postoji ni na jednom poslu na svetu. Malo sam se pogubio i odlutao, ali sam hteo da kazem da Partizan svakako ne ulazi u doigravanje, za ciju je borbu ostalo jos pet kola, iz razloga kojih je Zeljko Obradovic rekao na diplomatskom jeziku.

Uzbudljiva zavrsnica Aba League, Krka, na zalost, ispada

Aba League je odlicna ideja, ali na pogresnom mestu. Balkan nikada nije bio dobro mesto za zivot, a pogotovo nije bio mirno mesto za zivot, a svi dobro znamo da jednu teritoriju losom cine ljudi, a ne reke ili planine. Prosle sezone se vodila borba za opstanak izmedju makedonske ekipe Mzt, srpske ekipe Borac iz Cacka, crnogorske ekipe Mornara, a bila je ukljucena i Cibona. I sta se desilo? Makedonski Mzt koji je bio najgora ekipa ikada vidjena na svetu, a Mornar i Borac jos i gori od njih, pa su ipak svi, na kraju prosle sezone, poceli da igraju kao dopingovani, jer se Aba League ne igra u Svedskoj, vec na Balkanu. Ekipu Mzt su poceli da pustaju hrvatski klubovi, da bi sjebali srpske ili crnogorske klubove, za sta im treba dati medalju, dok su srpski i crnogorski klubovi, poceli da pustaju svoje da bi sjebali sve ostale. Tako se i desilo, da je Mzt poceo da pobedjuje kao da su ManCity, prvo su dobili Zadar kod kuce, pa Split u gostima, pa Cibonu kod kuce, a cak su i Cedevitu dobili, iako su tokom sezone imali tek dve pobede. Sa druge strane, Borac je dobio Igokeu i Buducnost u gostima u poslednjem kolu, i tako se spasio ispadanja, majko moja, a pravicemo se da se ne secamo da je na klupi Buducnosti bio srbin, pa jos iz Cacka … cccccccccc.

Mornar i Krka su od jos od pocetka ove sezone vodili borbu za opstanak. Na parketu, kada bi se Aba League igrala u Svedskoj, opstanak je izborila Krka, jer je u Baru izgubila sa tri razlike, a u Sloveniji dobila sedam razlike, posto su obe ekipe imale samo po jednu pobedu do pre nekoliko sedmica. Posto je Aba League odlicna ideja, ali na pogresnom mestu, Mornar je, i ove sezone “proigrao” u samoj zavrsnici, kao da su ManCity, pa su dobili Studentski Centar i Igokeu, a Krka sada moze da se yebe, kada im je palo na pamet da igraju na Balkanu sa lopovima, od toliko nemackih nacija u njihovoj blizini. Slovenija nikada nije pripadala zlom Balkanu, niti ce ikada biti, tu su ih naterali da pripadaju pre sto godina, ali na srecu, sami su se izborili da se od tog zla udalje za sva vremena. Sa druge strane, ako mislite da se Crna Gora izdrzava od turizma ili tako sto proizvode lekove, a ne od teskog sverca, ili ako mislite da Mornar zivi od prodaje dresova, vi mora da imate manje od dvanaest godina. Dakle, u Aba League su ostala jos tri kola, ako Krka u ponedeljak ne dobije Split u gostima, Igokeu nece dobiti u gostima ni sa deset Doncica u rosteru, dok ce Mornar dobiti Borca kod kuce, a ako bude trebalo i Fmp u gostima u poslednjem kolu. Krki svaka cast sto je opstanak izborila na parketu, ali ko ih yebe sto ispadaju, kada nece da igraju kosarku sa austrijancima, medju svojima, vec sa zlim balkancima.

Evropske kosarkaske utakmice za weekend po kvotama ispod 1,10

Ovog weekenda ima veoma puno utakmica po pilicarskim kvotama ispod 1,10 gde teski favoriti igarju protiv krseva od tima, ali i gde iscrpljeni timovi iz Euroleague igraju svoje utakmice protiv otpada od timova. Iako vec znam sta mislite o tome, ipak cu napisati neke od tih parova, Buducnost vs Borac, Cibona vs Crvena Zvezda, Partizan vs Fmp (Aba League), Barcellona vs Breogan, (Acb liga), Fenerbahce vs Manisa (Turska) a Baskonija ako ne dobije Granadu i tako ne udju u doigravanje, stvarno su budale, kao i Bayern ako ne dobije Gottingen u gostima.

X-evi, nereseni ishodi na mecevima, predlozi doktora Leonarda

Znam ja da predlazem i visoke kvote, samo necu. Evo ipak, nekoliko predloga na pokusaje hvatanja X-eva, neresenih ishoda doktora Leonarda gde bi negde oko polovine moglo da prodje, pod uslovom da koristite i molitve. Necu o kriterijumima po kojima sam napravio ovaj izbor, jer niste u stanju da me pratite;

Almagro vs CA Chaco For Ever, Nueva Chicago vs Defensores Unidos, Patronato Parana vs CA Guemes, (Argentina Nacional B) samo jedan, ali ne znam koji par izmedju Burgos vs Levante, Tenerife vs Huesca i Saragozza vs Espanyol (spanska Segunda), opet samo jedan izbor, a ne znam koji izmedju Como vs Pisa, Sudtirol vs Cremonese (Serie B) i obavezno samo jedan X izmedju Udinese vs Torino, Frosinone vs Lazio i Juventus vs Genoa (Serie A) dok bi mozda X mogao da zaluta na mecu Sevilla vs Celta, ali za to racunajte kao da nista nisam napisao.

Hej @furyshaa

Napisi nam sta da radimo sa Borcem iz Republike Sumske protiv Zvijezde, posto sami, bez tebe, ne znamo sta da radimo. Kada se setim tvojih prognoza za Borac, prvo sto mi padne na pamet jesu prognoze kolege @nutrija o Olimpiji iz Ljubljane, pre nekog vremena. Secam se kao danas da je bilo, kada nam je on ispricao da se Olimpija raspada, da se igraci kockaju sa Prosineckim do 03.00 ujutro, da nemaju para i da samo sto se nisu ugasili, a oni nakon te analize ne da nisu izgubili godinu dana, vec nisu imali ni nereseni ishod. Ne znamo sta da radimo sa Borcem iz Banja Luke, jer si nam ti isto tako napisao da se raspadaju, da su rasprodali pola tima, i da je Milorad Dodik odlucio da predje u casne sestre, a oni su nakon toga demolirali i Zrinjski i tvoje Sarajevo, pa sada ne znamo da li da verujemo tebi ili svojim ocima. Kada budes imao vremena napisi nam da li bi bilo pametnije da novac ulozimo danas na dva srpska tima i vezemo sa jednim iz svete Nemacke, ili bi bilo pametnije da sacuvamo novac za jesen i ulozimo ga kada Borac i Crvena Zvezda budu ucestvovali u Ligi Prvaka sa Liverpoolom, gradjanima i Arsenalom u Ligi Prvaka.

I za kraj, da se vratim na onaj double XXI-og veka sa pocetka posta, sa jedinicom na Crvenu Zvezdu, koja bi danas trebala da sleti najnovijim Boeingom 747 na americku obalu, i dvojkom na Bayern. Ako postoji neki kolega sa Foruma koji zeli da napusti kockanje, najlepsu stvar na svetu, a svi se nadamo da nema, ovo je pravi trenutak. Rasprodajte svu imovinu, uplatite ovaj double, i kazite zbogom kockanju, nema vise. Sada ili nikada vise.

 

Link to comment
Share on other sites

Manchester City - Newcastle | Pobjeda Cityja sa dva gola razlike (1.61) bet365

Građani su podijelili bodove s Liverpoolom prošlog vikenda na Anfieldu. John Stones ih je gurnuo u vodstvo nakon brzo izvedenog kornera Kevina De Bruynea, ali je Alexis MacAllister izjednačio rezultat rano u drugom poluvremenu. Remi u Liverpoolu ostavio je utrku za naslov otvorenom. Manchester City trenutačno zaostaje samo jedan bod iza Arsenala i Liverpoola na vrhu tablice Premier lige.

Newcastle nastavlja s problemima na gostovanjima. Poraženi su 2-3 u gostima kod Chelseaja u ponedjeljak. Momčad Eddieja Howea ponovno je otkrila svoje brojne obrambene probleme. Činjenica da su dopustili osam udaraca na gol na Stamford Bridgeu dovoljno govori o obrambenoj formi Svraka.

Manchester City je pobijedio devet puta, remizirao jednom i izgubio jednom u prethodnih 11 susreta protiv Newcastlea. Građani su slavili u oba susreta protiv Svraka u ovoj sezoni Premier lige. Newcastle je međutim ostvario pobjedu od 1-0 nad Man Cityjem u trećem kolu Liga Kupa u rujnu prošle godine.

Razlika u kvaliteti između ove dvije momčadi trenutno je prevelika. Manchester City je u sjajnoj formi s nizom od 16 pobjeda i 2 remija u posljednjih 18 susreta u svim natjecanjima. Ostvarili su osam pobjeda i jedan remi u posljednjih devet domaćih utakmica u svim natjecanjima.

Newcastle je izgubio sedam od prethodnih devet utakmica u Premier ligi na gostovanjima. Kako bi stvari bile još gore, izgubili su ključnog igrača Anthonyja Gordona zbog ozljede u porazu od 2-3 protiv Chelseaja u ponedjeljak. Glavna oklada je na pobjedu Manchester Cityja s dva gola razlike po kvoti od 1.61 u bet365 kladionici.

Newcastle je jedna od najgorih obrambenih momčadi u Premier ligi od početka godine. Četiri od prethodnih pet ligaških utakmica koje su igrali u gostima imale su barem pet golova. Svrake su primile sedam golova u prethodna dva gostujuća poraza protiv Arsenala i Chelseaja.

Screenshot_268.jpg

(Koeficijenti 13.3. u 12:30 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Bilbao - Alaves 1 (1.60) bet365

Alaves je zabilježio pobjedu od 1-0 u svojoj posljednjoj utakmici u ligi protiv Vallecana kako bi okončao niz od pet utakmica bez pobjede. Athletic Bilbao je pobijedio dva puta i remizirao jednom u posljednje tri ligaške utakmice kako bi ostvario niz od tri utakmice bez poraza. Tri od posljednjih pet ligaških utakmica koje je odigrao Athletic Bilbao imale su više od 2.5 gola.

Nedavna forma Athletic Bilbaoa izgleda dovoljno impresivno. Zapravo, njihov jedini poraz u posljednjih pet ligaških nastupa bio je protiv momčadi Betisa.

S druge strane, Alaves je imao lošu formu prije nego što su ostvarili pobjedu u svojoj posljednjoj ligaškoj utakmici. Njihova trenutna nekonstantnost će utjecati na šanse protiv domaćeg Athletic Bilbaoa, koji je do sada izgubio samo jednom kod kuće ove sezone. Alaves nije pobijedio u 12 od svojih 14 ligaških gostovanja.

Bilbao također može računati na nedavnu tradiciju jer nije poražen u sedam od posljednjih osam međusobnih susreta protiv Alavesa. Prva utakmica ove sezone završila je pobjedom 0-2 za Bilbao.

Athletic Bilbao ima snažnu domaću formu u posljednje vrijeme. Nisu izgubili nijednu domaću utakmicu od kolovoza 2023. godine. Također, izgubili su samo jednom kod kuće ove sezone. U tom slučaju, imam dovoljno razloga predložiti pobjedu domaćina kao glavnu okladu za ovu utakmicu po kvoti 1.60 u bet365 kladionici koja nam računa okladu dobitnom ako Bilbao povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat.

Screenshot_269.jpg

(Koeficijenti 13.3. u 12:44 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Hej @LeonardoDrugi,

Nisam baš najbolji sa vremenom ali ću ti naravno odgovoriti. Ne mogu trenutno tražiti ali sam siguran da sam na nečiju objavu da treba trpati na Borac rekao isključivo "TREBALO BI SAČEKATI DA VIDIMO KAKO ĆE BORAC IGRATI I DA LI ĆE IMATI TOLIKU POMOĆ SUDIJA". Nisam rekao da se Borac ugasio, da ga sudije neće gurati, samo sam rekao da bi trebalo pričekati, vidjeti kako će se to odigrati. 

U neku ruku, bio sam i u pravu. Odmah u nastavku, u utakmici protiv Veleža pokazali su koliko su dominantni. Utakmica 0 bodova, Borac 0 bodova i bez pomoći sudija, teško Borac može i sa Veležem. Što se tiče daljnjeg toka sezone, mogu ti reći samo jedno, Sarajevo je samo sebi skočilo u stomak. 

Zamisli situaciju, tvoj kapiten, igrač na kojeg si se najviše oslanjao, igrač koji treba da bude uzor ekipe dovodi mafijaše u klub, dovodi zelenaše koji će prijetiti treneru i igračima i izvlačiti pare? Zamisli situacija da se kapiten tvog kluba toliko osokoli da krene drugim ekipama čak prodavati taktike tvoje ekipe, ma kakve god one bile ...

Ipak, ta prva utakmica kupa bila je jasno mjerilo svega. U sred Banja Luke, Borac nije mogao ništa. Bez pomoći sudija, ta ekipa je veliko prkno. I to mogu da garantujem. 

Utakmicu sa Zrinjskim nisam gledao tako da ne bih komentarisao ali utakmica sa Sarajevom u Sarajevu, o Bože, koja sramota. Faulovi, kartoni, ma sve je išlo za Borac. Dovoljan pokazatelj ti je i činjenica da je ekipa Sarajeva pred kraj utakmice doslovno izašla sa terena jer ne ide više.

Da li to opravdavam, nikako. Čitavu sezonu kradu, čitavu sezonu guraju i sad kao izlazite. Mislim da je to i dijelom nemoći ekipe Sarajeva ali eto, ok.

Što se tiče nastavka sezone, Sarajevu će vjerovatno uzeti 3, 6 ili 9 bodova, da ga odvoje od Sloge koju ću sigurno u nastavku klađenja podržati jer gdje ćeš veće sreće za ljude iz Srpske od toga da imaju dva kluba u takmičenju? Nema veze što ne mogu sastaviti kraj sa krajem ali dva kluba u Evropi, juhu. 

Mišljenja sam da Borac sada već sigurno uzima ligu, i to će se privseti kraju baš onako kako savez želi. Neke utakmice će pustiti, neke utakmice koje će direktno odlučivati o ispadanju / evropi će dobiti, i čića mića gotova priča. 

Što se tiče klađenja, pokušati ću ganjati Slogu kod kuće, igrati protiv Željezničara u gostima i pokušati što više zaobilaziti ovo takmičenje u nastavku.

A onda, kada dođe Evropa, o BOŽE DRAGI. Ne mogu ti opisati koliko jedva čekam tako nešto. Klađenje i protiv Borca i protiv Slobe sa najviše što mogu. To će biti melem za moj novčanik. Isto bih preporučio za sve koji iole to prate. Ostavite se lige, neka završi kako završi a kada dođe Evropa, ispadanje u prvim kolima za sve ekipe. 

Link to comment
Share on other sites

Hey @LeonardoDrugi sečam se i ja one utakmice Olimpija-Mura ko da se juče igrala. Tip nažalost nije prošao i Olimpija je osvojila duplu krunu prošle sezone. No i danas neki igrači još pričaju o toj utakmici, kako je bila presudna i kako su se posle 48 sati putovanja iz Luxebmurga igrači spojili i igrali kao jedno, bez obzira na dešavanja u klubu, a tadašnji trener je do kraja sezone čak i zabranio precedniku kluba da posečuje treninge ekipe. Taj trener je posle završetka prvenstva bez obzira na rezultat brzo dobio otkaz. Ekipu je preuzeo Portugalac koji je u kvalifikacijama uspeo da pobedi amatere iz Letonije i Ludogorets, šta je bilo dovoljno da se prvi put u istoriji kluba plasira u Evropu. No i on je brzo posle tog uspeha dobio otkaz.

Od kada su klub preuzeli  biznismeni iz Nemačke od kojih je glavni Hrvat sa Nemačkim pasušom, stvari so u razsulu. A glavni problem je novac, jer ga nema. Ipak je situiaciju rešio gradonačelnik Janković (inače dobar prijatelj Vučića i Dodika), koji je preko svojih veza uspeo da sredi upravi kredite, pod uslovom, da njegov unuk, koji je na razini 4. seoske lige bude deo tima.

Danas godinu i po posle utakmice sa Murom stvari u klubi nisu ništa bolje od tada. Klub je igračima dužan premije od prošle sezone za duplu krunu, kao i za plasman u Konferencijsku ligu. Sa razlikom pd prošle sezone ovo ima utecaj na terenu, što može da se vidi u poslednjim rezultatima i je Olimpija bez pobede poslednje 4 utakmice, čak su ispali iz kupa. Primetio sam da je se jednom pojavila utakmica Olimpije u svetoj poslednoj šansi, pa preporučujem igračima, da dok je ovakva  situacija ne ulažu novac na njihove utakmice, čak ako igraju sa novcem od žene.

Još jedna reč u vezi ABA lige. Pratim dešavanja preko nekog foruma, gde se več duže vreme priča, da ima Dubai interes po ulazku u Euroligu, koja vidi u njima lepu zaradu. Jasno Euroliga nemože dozvoliti igranje u njihovoj ligi, ako klub ne učestvuje u nekoj od europskih liga. A zna se ko je jedan od glavnih funkcionara u Euroligi i Dubai je brzo našao rešenje za to, pa se brzo dogovorio sa čelnicima ABA lige, kako bi jih oni prihvatili, što nebi bio prvi put u istorji lige, da tu igra neki klub, što nema veze sa tom regijonom. Po nekim informacijama Dubai bi svoju dvoranu i trening centar imao na Zlatiboru.  A svoj dolazak u ABA lige če i lepo naplatit. Pre par dana u vezi dolazka Dubaia u ABA ligu pročitao sam ovo: "Dubai če uči u ABA ligu. Odgoda je taktičke naravi. Arapi če dati ligi cca 2 mil €, a klubovi če odlučiti hoče li to uložiti u razvoj lige, ili če uzeti svoj dio. Svaki klub bi dobio malo više od 100.000 €. Liga če se proširiti na 16 klubova, a ove sezone niko neče ispasti."

Nisam 100%, da su ovo tačne informacije ali ako ima nešto na tome to znači, da Krka, Borac, Mornar, FMP i Cibosi ostaju u ligi i čak če biti nagrađeni za svoje predstave u ovoj sezoni. Znači pobednik ABA 2 ulazi sledeče godine sa Dubaiom, dok borbe za opstanak neče biti, tako, da i utakmice klubova u borbi za opstanak nemaju nekog sportskog motiva.

 

 

Link to comment
Share on other sites

prije 37 minute, nutrija said:

Hey @LeonardoDrugi sečam se i ja one utakmice Olimpija-Mura ko da se juče igrala. Tip nažalost nije prošao i Olimpija je osvojila duplu krunu prošle sezone. No i danas neki igrači još pričaju o toj utakmici, kako je bila presudna i kako su se posle 48 sati putovanja iz Luxebmurga igrači spojili i igrali kao jedno, bez obzira na dešavanja u klubu, a tadašnji trener je do kraja sezone čak i zabranio precedniku kluba da posečuje treninge ekipe. Taj trener je posle završetka prvenstva bez obzira na rezultat brzo dobio otkaz. Ekipu je preuzeo Portugalac koji je u kvalifikacijama uspeo da pobedi amatere iz Letonije i Ludogorets, šta je bilo dovoljno da se prvi put u istoriji kluba plasira u Evropu. No i on je brzo posle tog uspeha dobio otkaz.

Od kada su klub preuzeli  biznismeni iz Nemačke od kojih je glavni Hrvat sa Nemačkim pasušom, stvari so u razsulu. A glavni problem je novac, jer ga nema. Ipak je situiaciju rešio gradonačelnik Janković (inače dobar prijatelj Vučića i Dodika), koji je preko svojih veza uspeo da sredi upravi kredite, pod uslovom, da njegov unuk, koji je na razini 4. seoske lige bude deo tima.

Danas godinu i po posle utakmice sa Murom stvari u klubi nisu ništa bolje od tada. Klub je igračima dužan premije od prošle sezone za duplu krunu, kao i za plasman u Konferencijsku ligu. Sa razlikom pd prošle sezone ovo ima utecaj na terenu, što može da se vidi u poslednjim rezultatima i je Olimpija bez pobede poslednje 4 utakmice, čak su ispali iz kupa. Primetio sam da je se jednom pojavila utakmica Olimpije u svetoj poslednoj šansi, pa preporučujem igračima, da dok je ovakva  situacija ne ulažu novac na njihove utakmice, čak ako igraju sa novcem od žene.

Još jedna reč u vezi ABA lige. Pratim dešavanja preko nekog foruma, gde se več duže vreme priča, da ima Dubai interes po ulazku u Euroligu, koja vidi u njima lepu zaradu. Jasno Euroliga nemože dozvoliti igranje u njihovoj ligi, ako klub ne učestvuje u nekoj od europskih liga. A zna se ko je jedan od glavnih funkcionara u Euroligi i Dubai je brzo našao rešenje za to, pa se brzo dogovorio sa čelnicima ABA lige, kako bi jih oni prihvatili, što nebi bio prvi put u istorji lige, da tu igra neki klub, što nema veze sa tom regijonom. Po nekim informacijama Dubai bi svoju dvoranu i trening centar imao na Zlatiboru.  A svoj dolazak u ABA lige če i lepo naplatit. Pre par dana u vezi dolazka Dubaia u ABA ligu pročitao sam ovo: "Dubai če uči u ABA ligu. Odgoda je taktičke naravi. Arapi če dati ligi cca 2 mil €, a klubovi če odlučiti hoče li to uložiti u razvoj lige, ili če uzeti svoj dio. Svaki klub bi dobio malo više od 100.000 €. Liga če se proširiti na 16 klubova, a ove sezone niko neče ispasti."

Nisam 100%, da su ovo tačne informacije ali ako ima nešto na tome to znači, da Krka, Borac, Mornar, FMP i Cibosi ostaju u ligi i čak če biti nagrađeni za svoje predstave u ovoj sezoni. Znači pobednik ABA 2 ulazi sledeče godine sa Dubaiom, dok borbe za opstanak neče biti, tako, da i utakmice klubova u borbi za opstanak nemaju nekog sportskog motiva.

 

 

Odlican post. Hvala ti sto si nam svima ovo napisao. Reci nam, molim te jos samo nesto. Sta ti mislis, hoces lì sledece sezone uspeti da izboris opstanak u prvoj, elitnoj? To nas sve interesuje, posto, po tradiciji, svi drugoligasi, kada gledaju iz druge, amaterske, misle da smo mi, prvoligasi, cirkusanti, i da nemamo pojma. A pogledaj kako stoje na tabeli ti bivsi pobednici druge, amaterske, kolege @Iblaz93 i @unkdy.

Reci nam, sta ti mislis o sebi, hoces lì ispasti iz prve lige na kraju sezone 2024/2025 ili mislis kao i ja, da ce ispasti ili @BoskoBuha ili @fic 

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, LeonardoDrugi said:

Odlican post. Hvala ti sto si nam svima ovo napisao. Reci nam, molim te jos samo nesto. Sta ti mislis, hoces lì sledece sezone uspeti da izboris opstanak u prvoj, elitnoj? To nas sve interesuje, posto, po tradiciji, svi drugoligasi, kada gledaju iz druge, amaterske, misle da smo mi, prvoligasi, cirkusanti, i da nemamo pojma. A pogledaj kako stoje na tabeli ti bivsi pobednici druge, amaterske, kolege @Iblaz93 i @unkdy.

Reci nam, sta ti mislis o sebi, hoces lì ispasti iz prve lige na kraju sezone 2024/2025 ili mislis kao i ja, da ce ispasti ili @BoskoBuha ili @fic 

Iskreno ne razmišljam još o sledečoj sezoni. Ima još dosta do kraja a dolazi i najteži period sezone, koji je mnogo neizvestan i gde može još sve da se promeni. Sad je mnogo bitna konstantnost prolaza tipova i takodje očekujem da zajednom sa ostalih 10-15 kolega koje pratim imamo što veču prolaznost svojih predloga. Jer ako oni padaju i ja padnem.

Link to comment
Share on other sites

  • IzudinB unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Scotland - Switzerland Dan Ndoye o0,5 fouls 1,83     bet365   Ndoye je mladi igrac koji u prosjeku u Bologni ove sezone ima 0,9 faula po utakmici protiv madjara napravio 2 faula tecaj ovaj nece docekati na dan utakmice jer je ogroman value, svi ostali vecinom drze 1.25
    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use