Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 30.4.2024.


IzudinB

Recommended Posts

Liga prvaka

Utorak1.jpg

LIGA PRVAKA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 29.4. u 11:12 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

I danas cu malo da hvalim kladionicu William Hill, iako nemam nikakve finasijske koristi od toga. Osim sto su zvanicno najstarija kladionica na svetu, a pri tome i sigurniji od Svetske Banke, sve vise i vise rade na sebi, pa su nakon vise od sto godina postojanja, odlucili da ne skrtare vise sa kvotama i ponudom. Trebalo im je vise od sto godina da se dovuku do drugog mesta, druge najbolje kladionice na svetu, kada su u pitanju pouzdanost i ponuda na jednom mestu.

U danasnjim predlozima za kladjenje cu se drzati njihove ponude, pre svega sa ekstremnim kliznim handicapima na kosarku. Predlazem sedam predloga za kladjenje, a svako sa Foruma neka uzme onaj za koji misli da ima barem malo neke logike.

Bayern (mozda) daje gol Real Madridu, kvota 1,22

Uopste mi ne izlazi slika iz glave, da je teoretski moguce da Tuchel ima duplo vise osvojenih Liga Prvaka od Guardiole, i moguca slika kako se smeje celom svetu zbog toga. Cak su i navijaci Bayerna poceli da potpisuju peticiju da Tuchel zadrzi svoju trenersku poziciju u Bayernu. Iako se cinilo da je utakmica Bayerna sa Arsenalom njihova utakmica sezone, ipak je to ova, sa Real Madridom. Ako je vec bilo moguce da Severna Makedonija izbaci Italiju, sveta Nemacka ne prodje grupu na Svetskom Prvenstvu, a Mura pobedi Tottenham ili Aston Villa ne postigne vise od jednog gola Zrinjskom, a da ne govorimo o tome da Danska osvoji evropsko prvenstvo bez ijedne pripremne utakmice, onda nikoga ne bi trebalo da cudi da je teoretski moguce da Tuchel osvoji Ligu Prvaka sa nikada gorim Bayernom u svojoj istoriji. Deluje da Bayern igra bolje, ali se sa time uopste ne slazem. Za mene su i dalje nikada sporiji i nikada neorganizovaniji Bayern, sa nikada gorim trenerom na klupi, ako ne racunamo Niku Kovaca. Jedino mislim da su skinuli sa sebe pritisak, prvenstvo je odavno otislo u qurac, zna se da Tuchel odlazi, pa crna govna igraju prvenstvene utakmice rasterecenije, dok utakmice Lige Prvaka igraju angazovanije, jer im je to jedino preostalo takmicenje, i sto je najveci apsurd, imaju kakve-takve sanse da spasu sezonu. Najsmesnije od svega je sto cak mogu da zamislim sliku da igraju veliko Finale sa Dortmundom, iako ceo svet ocekuje Finale izmedju Real Madrida i Psg-a. 

Dupla sansa 1X na Bayern je neverovatnih 1,40 sto ne znam kada sledeci put mozete dobiti na Bayern kod kuce, pa cak i da igraju sa reprezentacijom sveta. To je zato sto igraju sa Real Madridom, a pogledajte samo o kakvoj ekipi se radi, majko moja. Real Madrid je ove sezone odigrao 45 utakmica u svim takmicenjima i imaju tek jedan poraz, u gostima od Atletico Madrida. Ispali su od njih i u spanskom Kupu, ali tek u produzecima, tako da ako gledamo celu sezonu, i samo regularno vreme, oni imaju samo jedan poraz u celoj sezoni, majko moja. Isto tako, od 45 utakmica u sezoni, samo jednom nisu postigli gol, i to kod kuce Rayo Vallecanu.

Veliki bet365 igru da ce na utakmici pasti barem jedan gol, kvotira sa 1,03 sto znaci da misle da je nemoguce da niko ne postigne gol. Neka svako za sebe proceni, da li ce gol postici Real Madrid koji je to uradio na 44 od 45 utakmica, ili mozda nikada gori Bayern u svojoj istoriji.

Klizni handicap +5,5, kvota 1,22 na Olympiacos kod kuce protiv Barcellone, Euroleague

Mislim da Barcellona individualno ima skoro pa duplo bolji roster od Olympiacosa, ali da je isto toliko, Olympiacos duplo bolji kolektivno od spanaca, a da ima na klupi deset puta boljeg trenera. Barcellona je da bi ustedela i smanjila budzet otpustila Mirotica i dovela trenera kojeg prakticno ni ne placa, samo da bi ustedeli, a ja mislim da je to odluka, kao kada bi kupili Formulu 1 i onda stavili srpske gume da ustedite. Olympiacos je ukrao jednu pobedu u Spaniji, i na njima je samo da rutinski dobiju dve utakmice u Grckoj, sto ne verujem da ce biti lako, ali da ce izgubiti 6 razlike kod kuce, to stvarno ne mogu da verujem

Maccabi vs Panathinaikos, Euroleague, klizni handicap +8,5 na goste, kvota 1,22  

Panathinaikos ako misli da prodje, mora dobiti jednu u Beogradu, a Maccabi ako misli da prodje dalje, mora to da uradi bez prednosti domaceg terena. Euroleague je dozvolila Maccabiju da ima cak 300 gledalaca, ali oni sve cine da dobiju dozvolu od 1000 gledalaca. Nisam bas najsigurniji da Panathinaikos moze da dobije ovu utakmicu, ali mislim da jednu u Beogradu svakako moze da ukrade, ili ovu prvu, ili drugu, ali ako ce izgubiti sa devet razlike, onda i treba da padnemo.

Fenerbahce vs Monaco, Euroleague, klizni handicap +5,5 na domacina, kvota 1,22

Ko je sa Foruma odgledao prve dve utakmice ove serije, mogao je da vidi zasto je fudbal igra za seljake, a kosarka gospodski sport. Ko nije pogledao ove dve utakmice, taj ima jednu veliku rupetinu u zivotu. Ne bih mogao da prognoziram ko ce iz ove serije proci dalje, ali ako turci izgube u sred Istanbula sa sest razlike, neka padnemo.

Partizan vs Buducnost, Aba League, jedinica kvota 1,18

U istoriji Aba League se nikada nije desilo da petu finalnu, odlucujucu utakmicu dobije gost. To je zato sto je Aba League balkansko takmicenje, a na Balkanu zive najgori ljudi na svetu. Svi znamo ko se ocekuje u Finalu, svi znamo zasto postoji Aba League, a svi znamo zasto ce u Finalu biti ratno stanje i tenkovi i vojska ispred dvorane. Cak je i veliki William Hill morao da poklekne, tri puna dana su drzali jedinicu po kvoti od 1,22, a sada je 1,16 a i to nece dugo trajati.

Partizan, over poeni na domacina

Kolika god da bude granica na poene domacina, trebalo bi odigrati, ali je uvek sto manja granica, to bolje. Meni je ponuda na poene Partizana od 75 do 80 poena dar sa neba, ali su i kvote na to 1,10 - 1,20 a sve vise od toga zavisi od toga koliko ste pohlepni.

Arsenal vs Bournemouth, jedinica

Ova utakmica se igra u subotu, a ovde sam je stavio samo iz razloga da imamo barem jedan siguran pogodak od ovih sedam predloga za kladjenje.

Link to comment
Share on other sites

Ko na Forumu prati kretanje kvota, ili kome je to vazno, samo da kazem da je u danu kada su izasle kvote za mec Bayern vs Real Madrid jedinica bila kvotirana sa 2,64 u zdravim kladionicama, dok je u ciganskim isla i do 2,80.

U ovom trenutku, jedinica na Bayern je kod bet365 pala na 2,25 a i ostale kladionice obaraju kvotu na jedinicu, kao da nemci igraju protiv Tekstilca iz Dervente, a ne protiv Real Madrida koji nisu izgubili jos nijednu utakmicu u Ligi Prvaka, a igrali su i sa gradjanima, Leipzigom, Sevillom, Napolijem, Bragom, a cak nisu u prvenstvu izgubili ni od Barcellone ... vec su ih oba puta dobili.

Hej @IzudinB

Dva dana i jednu noc sam razmisljao sta da ti predlozim iz ovog medjuweekenda za kladjenje, da naplatis sve ono sto cinis za nas sa Foruma. Meni se svidjaju svi moji predlozi iz ovoga posta gore, tu bih mozda dodao i fixeve na Alcaraza i Sinnera, ali je ipak, posle dva dana i jedne noci razmisljanja, moj konacni predlog ipak da spojis jedinicu kao kuca na Partizan Aba League, sa jedinicom na Arsenal, subota, Premier League. 

Ukupna kvota je 1,44 na taj double, sto te nece zadovoljiti ako si pohlepan, ali barem mozes da spavas kao beba nakon uplate.

Link to comment
Share on other sites

Bayern - Real Madrid oba daju i 3+ (1.90) bet365

Bayern Munich, koji je stigao do svog 21. polufinalnog susreta Lige prvaka/Kupa šampiona prolazeći četvrtfinale protiv Arsenala, sada će se suočiti s legendarnim Real Madridom. Samo jedan europski tim ima više polufinalnih nastupa u ovom prestižnom natjecanju, a taj tim je upravo Real Madrid, koji je stigao do svog 33. polufinala.

Bayern Munich ima razočaravajuću sezonu u domaćoj ligi. Nakon 11 uzastopnih naslova Bundeslige, ovog su se puta morali pokloniti nevjerojatnom Bayeru Leverkusenu. Uspon u Ligi prvaka jedini je način da Thomas Tuchel potencijalno spasi sezonu.

S druge strane, situacija je sasvim drugačija s Real Madridom. Oni su gotovo osigurali naslov u La Ligi nakon velike pobjede nad vječnim rivalima Barcelonom prije devet dana.

Pobjeda u El Clasicu pomogla je Realu da povećaju razliku na vrhu tablice na 11 bodova s još samo šest preostalih utakmica.

Ovo će biti osmi susret između Bayerna i Reala u polufinalima Lige prvaka. Bayern je prošao u četiri od sedam prethodnih polufinala protiv Reala u ovom elitnom europskom natjecanju. Real Madrid ulazi u ovu utakmicu s šest pobjeda i jednim remijem u prethodnih sedam susreta s Bavarcima. Svaki od tih susreta dogodio se u nokaut fazi Lige prvaka.

Bayern Munich je postigao dva ili više golova u 10 od posljednjih 12 utakmica u svim natjecanjima. Real Madrid je zabio barem tri gola u četiri od prethodnih sedam susreta u svim natjecanjima.

Obje momčadi poznate su po napadačkom stilu igre. Iako to možda nisu pokazale u četvrtfinalnim uzvratnim utakmicama Lige prvaka, ova će se utakmica vjerojatno razlikovati.

Bayern Munich je eliminirao Arsenal rezultatom 1-0 u uzvratnoj utakmici četvrtfinala ranije ovog mjeseca, dok je Real podnio valove napada Manchester Cityja, ali je uspio održati 1-1 na Etihad stadionu.

Ipak, Bayern posjeduje najbolji napadački učinak u Bundesligi ove sezone s 87 golova u 30 utakmica. Na drugoj strani, Los Blancosi su najefikasnija momčad La Lige sa 70 golova u 32 ligaške utakmice ove sezone.

OZLJEDE I IZOSTANCI

Bayern će vjerojatno biti bez krilnih igrača Sergea Gnabryja i Kingsleyja Comana u ovoj utakmici, ali Leroy Sane, koji već nekoliko tjedana ima problema s ozljedom, trebao bi biti uključen u momčad.

Raphael Guerreiro bi trebao nastaviti na lijevom boku dok će Alphonso Davies ponovno biti dostupan nakon što je odslužio suspenziju u drugom dijelu četvrtfinalnog susreta protiv Arsenala.

Matthijs de Ligt i Konrad Laimer su zadobili ozljede tijekom vikenda i teško da će biti spremni za ovaj susret. Dayot Upamecano vjerojatno neće biti u prvoj postavi.

Potpuno suprotno od Bayerna, Real Madrid nema puno problema s ozljedama. Momčad Carla Ancelottija je zdrava, ali će biti bez standardnog desnog beka Danija Carvajala zbog suspenzije. Zamijenit će ga Lucas Vazquez.

Jude Bellingham i Toni Kroos su odmorili protiv Real Sociedada u petak, dok su Vinicius Junior, Federico Valverde, Eduardo Camavinga i Antonio Rudiger ušli sa klupe.

MOGUĆE POSTAVE

Bayern (4-2-3-1): Neuer; Kimmich, Kim, Dier, Davies; Pavlovic, Goretzka; Muller, Musiala, Guerreiro; Kane.

Real Madrid (4-3-1-2): Lunin; Vazquez, Rudiger, Nacho, Mendy; Camavinga, Kroos, Valverde; Bellingham; Rodrygo, Vinicius Jr.

Real Madrid je pružio fantastičan obrambeni napor u četvrtfinalnom okršaju protiv Man Cityja na Etihad stadionu. Carlo Ancelotti sigurno neće koristiti isti ultra-defanzivni pristup u Minhenu. U tim okolnostima, Madrid obično dopušta više prilika svojim suparnicima.

Uostalom, Los Blancosi su primili tri gola od Man Cityja u prvoj utakmici na domaćem terenu, a također su primili dva gola u nedavnoj pobjedi u El Clasicu nad Barcelonom. Svaki od posljednjih pet međusobnih susreta između Bayerna i Reala imao je više od 2.5 golova i obje su momčadi postigle gol. Zbog toga očekujem golove na obje strane terena i više od 2.5 gola po kvoti 1.90 u bet365 kladionici.

Screenshot_6-2.jpg

(Koeficijenti 30.4. u 12:00 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Hvala @LeonardoDrugi na njegovim iscrpnim analizama i prijedlozima, nadam se da će se i ostali uključiti u raspravu i podijeliti svoja mišljenja o večerašnjem polufinalu. Kada sam prošli put prozvao kolegu @mesrine, oglasio se sa tipom i taj tip je prošao, ja se nadam da će biti takvih prijedloga i danas, a i narednih dana. Kraj je sezone ljudi idemo jako sa prijedlozima, ovo je vrijeme kada se uzimaju novci :D @BoskoBuha, @unkdy, @fic, @noja57, @Iblaz93@Joker93, @josip123, @jansavc, @nutrija, @Guts1950, @Humanic, @COLT

 

Link to comment
Share on other sites

prije 2 minute, IzudinB said:

Hvala @LeonardoDrugi na njegovim iscrpnim analizama i prijedlozima, nadam se da će se i ostali uključiti u raspravu i podijeliti svoja mišljenja o večerašnjem polufinalu. Kada sam prošli put prozvao kolegu @mesrine, oglasio se sa tipom i taj tip je prošao, ja se nadam da će biti takvih prijedloga i danas, a i narednih dana. Kraj je sezone ljudi idemo jako sa prijedlozima, ovo je vrijeme kada se uzimaju novci :D @BoskoBuha, @unkdy, @fic, @noja57, @Iblaz93@Joker93, @josip123, @jansavc, @nutrija, @Guts1950, @Humanic, @COLT

 

Evo moj jedini listić za danas, i to uplaćen još u noći sa nedjelje na ponedjeljak... Proletio sam na brzinu kroz dašanju ponudu i sviđa mi se, ali pošto idem u drugu smjenu radit 😬 mislim da će mi ovo ostati jedini listić za danas.. 

Screenshot_20240430_131056_edit_1410186451273251.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, IzudinB said:

Hvala @LeonardoDrugi na njegovim iscrpnim analizama i prijedlozima, nadam se da će se i ostali uključiti u raspravu i podijeliti svoja mišljenja o večerašnjem polufinalu. Kada sam prošli put prozvao kolegu @mesrine, oglasio se sa tipom i taj tip je prošao, ja se nadam da će biti takvih prijedloga i danas, a i narednih dana. Kraj je sezone ljudi idemo jako sa prijedlozima, ovo je vrijeme kada se uzimaju novci :D @BoskoBuha, @unkdy, @fic, @noja57, @Iblaz93@Joker93, @josip123, @jansavc, @nutrija, @Guts1950, @Humanic, @COLT

 

Nista nemam sto bih bas preporucio, al onako po znanju, procjeni i osjecaju mislim da bi znajuci Tuchela (i masterpeace sa Chelseajem u LP) vrlo lako Bayern-Real mogla zapravo biti tvrda tekma, suprotno ocekivanjima, i ne bi me cudila npr pobjeda Bayerna 1-0. Da sudac nije koji je, igrao bih kartone, a ovako sam i od toga odustao mada naravno vadit ce ih Turpin ako ovi na terenu budu ludi, Rudiger prednjaci, taj bi ga u svojoj zemlji posebno motiviran i jos protiv Kanea trebao popiti.

Osobno onako sa analiticke strane mislim da ce i ovakav Bayern stati na kraj Realu i proci u finale, a navijacki bi mi bilo drago zbog naseg Modrica, dok bi i radi Tuchela ljudine volio da on prode.

Svakako, vjerujem u dobar nogomet, i takticki me jako zanima Bayern, i s gustom cu ispratiti tekmu nakon treninga uz hladno pivo.

Vjerujem da prvi stručnjak foruma@nutrija mozda ima koju pametniju za napisati, pa evo, bujrum

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, noja57 said:

Poslednjih par nedelja sam malo zapostavio kladjenje . Imao sam  velike stete u vocnjaku i vinogradu ( od hladnoce i mraza) pa prosto nemam ni  volje ni  zelje da se nesto jace upustam u ovo.  Da ispostujem  forum i  neke ljude  evo od mene kosarke:

image.png.d65803928cce67b0292421b6fca057f0.png

Dao Bog pa si preko kladionice namirio stetu u vocnjaku. Mada, znam osobno da je takva steta nenadoknadiva, u psihickom smislu, jer najgori je trud uzalud, ali nadam se da tvoj ipak na kraju nece biti. Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Osobno imam odigrana 3 listića, kombinacija rukometa i košarke europske. Iskreno nemam volje ni postavljati jer čim stavljam javno nešto mi padne, a u zadnje vrijeme mi ide pa ne želim kvariti😄. Istina, nije neka tajna, igram košarku što manje granice poena. Kod para Maccabi- Pao vidjeli smo do sada očekivano veći broj poena pa sam tu uzeo malo veće granice nego kod para Oly- Barca. I dalje granice za do 10 poena manje na svaku ekipu nego što su do sada u seriji zabijale. I imam na jednom hendikep na Pao od čak +9.5. Maccabi je možda bez Baldwina i danas, a to je ogroman izostanak. Tako da ako i izgubi, Pao bi trebao biti blizu. Kod njih nedostaje Juancho koji igra jako dobro u zadnje vrijeme, ali ipak izostanak Baldwina je Maccabiu ogroman problem.

Rukomete igram što veće hendikepe. Većina ovih utakmica i LP i Europska liga su dosta izjednačene i igranje na što veće postavljene hendikepe je dobra oklada makar i pala. U prvim utakmicama sam u PŠ postavio hendikep na Nantes, a igrao sam i Skjern na koga je bilo +9 u ponudi. Sad opet imam Skjern (i u PŠ sam ga stavio) koji je po meni podcijenjen gledajući prvu utakmicu. A ovaj put ne očekujem niti da će Fuchse biti razbijen kod Nantesa. Tu bi trebali gledati ponovno zanimljiv dvoboj. Te imam prolaz Montpelliera koji je razbio Kiel i morali bi ogromnih 9 razlike zadržati. Kiel je daleko od najboljih dana što se vidi i u prvenstvu, a u LP su bili prvi u skupini, ali rekao bih da su ostali hvatali formu (prvenstveno Kielce koje je imalo i ozljeda) i promijenjive rezultate.

Ipak post sam odlučio napisati prvenstveno zbog Bayern - Real, a i @IzudinB je htio potaknuti raspravu oko te utakmice. Mene sa kladioničarske strane ta utakmica ne zanima koliko ovi drugi sportovi. No, kad bih morao, prva oklada bi mi bila da Real daje gol. Jednostavno mi je Bayernova defanzivna igra preloša, a i očekujem da Real taktički traži kontru i polukontru što i inače radi u ovim utakmicama. A vidjeli smo koliko to odgovara njihovom napadu, kad napadaju na širokom prostoru. Iskreno Bayernu toliko ne vjerujem što se pogotka tiče jer imaju i probleme sa ozljedama svojih ofenzivaca. Ipak bet365 nudi opciju da obje ekipe daju gol po tečaju 2, što je za ovakve ekipe odlično. Pa sad skrećem pozornost na to, iako ni sam nisam pametan uzeti to ili ne. Recite svoje mišljenje? Kolega iznad je napisao da ga ne bi iznenadilo niti nekih 1:0.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 30. 04. 2024. at 17:54, fic said:

Osobno imam odigrana 3 listića, kombinacija rukometa i košarke europske. Iskreno nemam volje ni postavljati jer čim stavljam javno nešto mi padne, a u zadnje vrijeme mi ide pa ne želim kvariti😄. Istina, nije neka tajna, igram košarku što manje granice poena. Kod para Maccabi- Pao vidjeli smo do sada očekivano veći broj poena pa sam tu uzeo malo veće granice nego kod para Oly- Barca. I dalje granice za do 10 poena manje na svaku ekipu nego što su do sada u seriji zabijale. I imam na jednom hendikep na Pao od čak +9.5. Maccabi je možda bez Baldwina i danas, a to je ogroman izostanak. Tako da ako i izgubi, Pao bi trebao biti blizu. Kod njih nedostaje Juancho koji igra jako dobro u zadnje vrijeme, ali ipak izostanak Baldwina je Maccabiu ogroman problem.

Rukomete igram što veće hendikepe. Većina ovih utakmica i LP i Europska liga su dosta izjednačene i igranje na što veće postavljene hendikepe je dobra oklada makar i pala. U prvim utakmicama sam u PŠ postavio hendikep na Nantes, a igrao sam i Skjern na koga je bilo +9 u ponudi. Sad opet imam Skjern (i u PŠ sam ga stavio) koji je po meni podcijenjen gledajući prvu utakmicu. A ovaj put ne očekujem niti da će Fuchse biti razbijen kod Nantesa. Tu bi trebali gledati ponovno zanimljiv dvoboj. Te imam prolaz Montpelliera koji je razbio Kiel i morali bi ogromnih 9 razlike zadržati. Kiel je daleko od najboljih dana što se vidi i u prvenstvu, a u LP su bili prvi u skupini, ali rekao bih da su ostali hvatali formu (prvenstveno Kielce koje je imalo i ozljeda) i promijenjive rezultate.

Ipak post sam odlučio napisati prvenstveno zbog Bayern - Real, a i @IzudinB je htio potaknuti raspravu oko te utakmice. Mene sa kladioničarske strane ta utakmica ne zanima koliko ovi drugi sportovi. No, kad bih morao, prva oklada bi mi bila da Real daje gol. Jednostavno mi je Bayernova defanzivna igra preloša, a i očekujem da Real taktički traži kontru i polukontru što i inače radi u ovim utakmicama. A vidjeli smo koliko to odgovara njihovom napadu, kad napadaju na širokom prostoru. Iskreno Bayernu toliko ne vjerujem što se pogotka tiče jer imaju i probleme sa ozljedama svojih ofenzivaca. Ipak bet365 online kladionica" rel="external">bet365 nudi opciju da obje ekipe daju gol po tečaju 2, što je za ovakve ekipe odlično. Pa sad skrećem pozornost na to, iako ni sam nisam pametan uzeti to ili ne. Recite svoje mišljenje? Kolega iznad je napisao da ga ne bi iznenadilo niti nekih 1:0.

 

 

 

Skjern se pribrao u drugom poluvremenu, stao Čupara. Ostalo lagano, osim nažalost Montpelliera koji je ispao. Srećom to je bio zadnji par, nakon dva dana, a i opcija cashout u ovakvim slučajevima pomogne.

Link to comment
Share on other sites

  • IzudinB unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
    • Turkey - Georgia Abdulkerim Bardakci o0,5 foučs 2,40     betfair 29-godišnji branic Galatasaraya ima prosjek od o 1 faula po utakmici Turci u pripremema napravili 10 odnosno 12 faula Gruzijci su primili 12 faula u prosloj pripremnoj Branic u posljednjim pripremama za Tursku ostao bez faula protiv italije i 2 faula je imao protiv Poljske Tecaj da napravi barem 1 faul je previsok po meni Bardakci je prema svim najavama neupitan u prvih 11 Turkey - Georgia Guram Kashia o36,5 passes 1,83     bet365 Kashia centralni branic i kapetan repke koji cesto iznosi loptu prema naprijed vec je znao premasiti ovu marginu, npr protiv Norveske koju mogu vidjeti negdje u rangu turaka Kapetan ce sigurno poceti u prvih 11 osim u slucaju neceg neocekivanog poput ozljede
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use