Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 23.5.2024.


Recommended Posts

Serie A

Screenshot_18.jpg

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga - relegacija

Screenshot_19.jpg

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 20.5. u 20:31 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Postovane kolege sa Foruma 

Pre nekoliko meseci sam se javno, preko ovog smesnog Foruma, kladio sa kolegom @mesrine u pivo, puno piva. Ja sam u jednom delu sezone pomislio da bi Arsenal mozda i mogao do titule, iako imam vise od dvanaest godina i redovno obavljam lekarske preglede. Kolega @mesrine je tvrdio da to nije moguce, cak i da Arsenal sam igra Premier League. I izgubio sam opkladu, ko me yebe, kada sam glup kao qurac.

Juce sam kolegu kontaktirao privatnom porukom kako bi smo se dogovorili oko isplate opklade. 

Kolega, kojeg inace smatram najgorom osobom na Forumu, negativnim likom u svakom pogledu, je odbio bilo kakav razgovor na temu isplate novca. Osim toga je bio toliko ljubazan da sam stekao utisak da sam komunicirao sa nekim virtuelnim robotom koji nudi podrsku po svakakvim web-stranicama.

Jos uvek nisam odustao, trenutno pregovaramo oko nacina kako da budemo gospoda, i kao i svaka gospoda resimo nasu opkladu.

Iako nisam morao, niti trebao, javno sam na Forumu, i bez saglasnosti kolege, preneo nasu privatnu komunikaciju.

Kao sto znate, ja sam ceo zivot na ovom smesnom Forumu potrosio promovisuci kockanje i kockare. I dok ceo svet smatra da je kockanje bolest, a kockari bolesni ljudi, upravo ste imali prilike da se uverite da su kockari zapravo najzdravija bica  na planeti, prava gospoda.

Inace, kolegu nikada u zivotu nisam niti video, niti upoznao, a ne mogu ni da ga podnesem. Uz to mislim i da nema pojma o kocki, bas kao i nasi administratori.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam usao u ovu temu, samo da obavestim kolege sa Foruma, ako imaju nameru da me posete za weekend, da to ne cine, i da se ne izlazete nepotrebnim troskovima, posto u petak i nedelju necu biti kod kuce za nikoga. Sutra pocinje FinalFourrrrrrrrrrrrr Euroleague, pa trenutno unosim gotova jela u sobu, i samo sto nisam zakucao vrata sobe ekserima. Sutra ne pokusavajte ni da me zovete na telefon, posto ce sigurno biti iskljucen, a ko sa Foruma ne bude gledao FinalFour Euroleague, morace svima da objasni koji su razlozi za to.

Zamolio bih kolege i administratore da u sutrasnjoj temi ne pisu analize ili predloge za kladjenje za FinalFour, jer cu umreti, ako sutra prvi ja ne napisem najavu ovog spektakla. 

Prva utakmica je na programu sutra u 18.00 casova, a druga u 21.00 pa do tada gledajte da obavite sve sto treba, pozdravite se sa zenom i decom, prijateljima, rodbinom ili kurvama, i ne dozvolite da vas bilo sta ometa u gledanju kosarke, najlepse kolektivne igre na svetu.

Postavljam i moj predlog za sutrasnje kolo svete Poslednje Sanse, a to je klizni handicap od +8,5 na Panathinaikos protiv Fenerbahcea po kvoti od 1,20 kod velikog bet365 a ko mi to uzme ispred nosa, neka sebi pronadje dobrog i jeftinog advokata, pa se vidimo na Sudu.

AAC1482A-1FBA-4D6D-A016-3AB9D525FBE4.jpeg.7b2c45291d88b6e9f8d0af1070524d89.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Cagliari - Fiorentina 2 (1.80) bet365

Cagliari je osigurao opstanak u eliti i nemaju zašto igrati osim za ponos u posljednjem kolu ove sezone. Fiorentina treba pobjedu kako bi osigurala europski nogomet za iduću sezonu.

Cagliari i Fiorentina će otvoriti posljednje kolo sezone u talijanskoj Serie A večeras na Unipol Domusu. Utakmica počinje ranije nego što je bilo planirano zbog Fiorentinine utakmice protiv Olympiacosa u finalu Konferencijske lige iduće srijede.

Fiorentina je osvojila četiri boda iz posljednje dvije ligaške utakmice. Time su se popeli na 8. mjesto na tablici. Pobjeda ovdje osigurala bi Violi europski nogomet sljedeće sezone. Bilo koji drugi scenarij ostavio bi ih ovisnima o rezultatima Torina i Napolija posljednjeg dana.

Cagliari je osigurao opstanak u najvišem rangu zahvaljujući pobjedi prošlog vikenda kod direktnih konkurenata Sassuola. Domaćini su se popeli na 15. mjesto na ljestvici. Tri su boda iznad Empolija, ali ne mogu pasti ispod 17. pozicije jer se Frosinone i Udinese susreću posljednjeg dana.

Cagliari je ispunio svoju misiju prošle nedjelje pobjedom nad Sassuolom. Igrači i osoblje momčadi proslavili su ostanak u ligi. Iako bi bilo lijepo završiti sezonu pobjedom pred domaćim navijačima, stvarnost je da ova utakmica nosi mnogo veći značaj za gostujuću momčad.

Fiorentina traži osiguranje europskog nogometa pobjedom u četvrtak. Također, pobjeda na Unipol Domusu podigla bi duh momčadi pred finalnu utakmicu Konferencijske lige protiv Olympiacosa idućeg tjedna. Podržat ću Fiorentinu za pobjedu po tečaju od 1.80 u bet365 kladionici. Ne zaboravite da nam bet365 kladionica ovdje računa okladu automatski dobitnom ako Fiorentina povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat.

Cagliari: Scuffet; Zappa, Obert, Mina, Augello; Deiola, Sulemana; Nandez, Shomurodov, Gaetano; Lapadula

Fiorentina: Terracciano; Dodo, Milenkovic, Martinez Quarta, Biraghi; Bonaventura, Arthur; Gonzalez, Beltran, Ikone; Nzola

Screenshot_11-2.jpg

(Koeficijenti 23.5. u 15:00 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

  • IzudinB unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
    • Turkey - Georgia Abdulkerim Bardakci o0,5 foučs 2,40     betfair 29-godišnji branic Galatasaraya ima prosjek od o 1 faula po utakmici Turci u pripremema napravili 10 odnosno 12 faula Gruzijci su primili 12 faula u prosloj pripremnoj Branic u posljednjim pripremama za Tursku ostao bez faula protiv italije i 2 faula je imao protiv Poljske Tecaj da napravi barem 1 faul je previsok po meni Bardakci je prema svim najavama neupitan u prvih 11 Turkey - Georgia Guram Kashia o36,5 passes 1,83     bet365 Kashia centralni branic i kapetan repke koji cesto iznosi loptu prema naprijed vec je znao premasiti ovu marginu, npr protiv Norveske koju mogu vidjeti negdje u rangu turaka Kapetan ce sigurno poceti u prvih 11 osim u slucaju neceg neocekivanog poput ozljede
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use