Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 24.5.2024.


Recommended Posts

 

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Najava FinalFoura Euroleague

Mislim da bi ljubitelji velikih kvota trebalo da pevaju za ovaj weekend, kada je u pitanju kladjenje, i uzivanje u kocki. Problem je sta da radimo mi koji ne volimo velike kvote. Kada je u pitanju konacni pobednik, kladionice su kvotirale Real Madrid sa 2,20 Panathinaikos sa 4,00 Fenerbahce sa 5,00 a Olympiacos sa 5,50 sto ako ne moze da zadovolji ljubitelje velikih kvota, ja onda stvarno ne znam sta oni hoce.

Deluje da ovogodisnji FinalFour nikada nije tezi za kladjenje, i postoje barem sto razloga zasto je tako. Teoretski receno, nakon 34 kola teske borbe plus Play-Off, klubovima predstoje dve utakmice koje ce odluciti sampiona. To znaci, da moze da se desi da neka crna budala odigra jedan mec kao dopingovan, ili neku ekipu krene sut jednom u zivotu, i prakticno jednom utakmicom pokrijete celu sezonu. Ako izuzmemo Monaco, koji je imao sjajnu sezonu, a ipak ispao u doigravanju od Fenerbahcea cini se da su na FinalFouru ipak dosle cetiri najbolje ekipe, ili barem one koje su zasluzile. Problem sa kladjenjem na ovom FinalFouru je sto su sve cetiri ekipe potpuno razlicite same po sebi, i kladjenje zavisi od procene svakog kockara u kom pravcu ce otici polufinalne utakmice, da ne govorimo o Finalu. Na ovogodisnjem FinalFouru cete imati prilike da vidite svasta. Iskljucivo napadacku ekipu i najbolji evropski roster svih vremena, zatim najbolju odbranu Euroleague, instant ekipu poslozenu preko leta sa dvocifrenim brojem pojacanja koja rusi sve principe sportskog razuma, i jednu potencijalnu nagaznu minu, koja moze da srusi sve prognoze, i ucini vas beskucnikom za samo tri dana koliko se igra FinalFour. Da ne govorimo o broju kvalitetnih igraca u svim ekipama, broju crnaca, trenerima i njihovim minijaturama, dvorani u kojoj predvidjam da ce biti oboren rekord u broju gledalaca koji ce pratiti FinalFour.

Real Madrid, najbolji roster u istoriji evropske kosarke

Tesko da ce se ikada u evropskoj kosarci pojaviti ovako sklopljena ekipa. Oni nisu skup najboljih igraca, vec savrsena celina. U istoriji evropske kosarke je bilo barem sto ekipa koja su imali bolje igrace od danasnjeg Reala, ali ovakva celina tesko da ce se ikada vise pojaviti. Mislim da ne postoji ekipa na svetu koja je u svom rosteru imala ovoliko igraca koji su igrali u Nba, a u Realu je skoro pa ceo roster igrao u Nba, i niko tamo nije ostavio nikakvog traga. Jer da su imali kvalitet, tamo bi i ostali, zar ne. U tome i jeste magija Real Madrida, oni su skup odlicnih igraca, ali ne savrsenih, i gde svakome nesto fali da bi mogao da igra u Nba, ali su zato kao celina, jedno pravo savrsenstvo. Popunjeni na svim pozicijama, sa najboljom spoljnom linijom u istoriji evropske kosarke, i najdominantnijim centrom kojeg ste mogli da gledate. Ovaj Real Madrid ce ostati zapamcen i kao primer da je moguce posloziti potpuno belu ekipu, odnosno ekipu sa jednim i po crncem i biti toliko dominantan. Ko je tokom sezone gledao Real mogao je videti sa kakvom lakocom su oni igrali celu sezonu, koliko su postizali poena, kakav su napad imali, i u koliko utakmica, i na kakav nacin su prosli Baskoniju u doigravanju. Kvota od 2,20 za ovakav savrsen roster je pravi dar sa neba, i ako titulu Reala u kosarci, spojite sa titulom Reala u fudbalu (Liga Prvaka) dobicete neverovatnu kvotu od 2,86 sa kojom sebi mozete da promenite zivot, a da niste uzeli lopatu u ruke. Ali, zivot bi bio previse lep, a kockanje previse lako, kada bi sve bilo tako jednostavno. Ja mislim, odnosno imam neki osecaj, da Real Madrid nece osvojiti Euroleague, ali za to ne smem da stavim svoj novac, cak ni pola eura. Jedino bih da to napisem javno na Forumu, da imam cime da se hvalim, ako se to desi a ako se ne desi, nadam se da se niko sa Foruma nece ni secati ovog posta. Ko zeli da se kladi na Real Madrid, ne treba uopste da koristi mozak. Uplatili ste na najbolju ekipu u Evropi, to isto misle i kladionice, pri tome ne zavisite od polupismenih crnaca, dakle dovoljno je samo da odigraju u skladu sa svojim potencijalom, i mozete da spavate kao beba. Ali, da li bi kladionice postojale, kada bi to bilo tako lako? Moja procena, a u koju toliko verujem, da ne smem da ulozim ni pola eura, jeste da je Real Madrid previse lako odigrao celu sezonu Euroleague, da su previse lako postizali preko devedest ili sto poena, i da su prevelik broj utakmica odigrali bez pritiska i stresa. Mislim, ili imam takav neki osecaj, da ih ovde ceka nesto sasvim drugo, a mislim da oni jos ne znaju sta ih ceka. Ali, pustimo sta ja mislim, ipak sve zavisi od njih samih, ako odigraju najbolje kada je najvaznije, bice ovo nikada lakse pogodjena kvota od 2,20

Panathinaikos

Dvanaest godina ih nigde nema, ne da nisu videli FinalFour, nego su dvanaest godina izgledali gore od Albe ili Asvela iz ove sezone. A onda su pomislili da se do uspeha dolazi preko noci. Za jedno leto su kupili sve sto su pozeleli, doveli turcina u sred Grcke, potrosili sto miliona, i necete verovati, uspeli u svemu tome. Kada bi to bio put do uspeha, plasticna govna iz Psg-a bi bili dozivotni prvaci sveta. Panathinaikos bi mogao da bude idealna ekipa za mrznju, da ih gledate, da ne mozete da ih smislite, i da im zelite sve najgore. Instant ekipa, stvorena preko noci, pa jos deluju da igraju na silu, pogoto kod kuce. Uz to su u seriji protiv Maccabija barem deset puta bili u konopcima, i na samo dva poseda lopte bili van FinalFoura. Pa ipak, meni tokom sezone nisu bili toliko odvratni. Zapravo, na pocetku sezone jesu, a tokom sezone sam promenio misljenje. Iako ne verujem u taj nacin stvaranja ekipe, a pogotovo u takav put do uspeha, meni su oni tokom sezone zaista delovali mocno, i mislim da su uspeli da se posloze, a da ni sam ne znam kako. Svakako imaju potencijala, iako nemaju timskog iskustva, imaju igrace sa iskustvom koji znaju kako se osvajaju ovakvi turniri. Na pocetku sezone sam mislio da je trener Ataman najgori moguci izbor za ovakav “projekat” zvani Panathinaikos, a sada sam ubedjen da je to bio najbolji izbor. Veliki bet365 nudi kvotu od 2,60 da ce Kendrick Nunn biti prvi strelac turnira, a prvi sledeci igrac je kvotiran sa 9,00 odnosno 10,00 sto je prosto neverovatno, ali nije slucajno. Ako bi se on upalio, moglo bi biti svasta, ali bi isto tako moglo biti svasta po banku svakog kockara ako biste se oslanjali samo na crnce, i to one najcrnje. Kvota od 4,00 na titulu Panathinaikosa je stvarno lepa i primamljiva, ali hajde recite vi meni barem jednu ekipu u bilo kojem sportu koja je na ovakav nacin osvojila titulu najbolje ekipe u Evropi, da ne kazem, nadjite mi barem jednu ekipu koja je osvojila titulu na silu.

Fenerbahce

Uh … da nema Fenerbahcea na turniru, cini se da bi sve bilo lakse, pogotovo za kladjenje. Da oni idu na Real Madrid u polufinalu, sve bi bilo mnooooogo lakse. Jedan deo razuma mi govori da oni ove godine ne mogu ni da sanjaju titulu, ali kada bih mogao vec sada bih negde uplatio da ce u naredne tri godine svaki put ici na FinalFour. Njima ne verujem da mogu do titule, ali se tresem kao da imam temperaturu, kada trebam da igram protiv njih. Oni bi stvarno mogli da budu nagazna mina iz sto razloga. Kao prvo, dolaze potpuno rastereceni, i bez pritiska. Izbacili su Monaco u jednom remek-delu, i to bez prednosti domaceg terena, nakrcani su kvalitetnim igracima, imaju odlicnog trenera na klupi, a ako znate koliko turaka zivi u Nemackoj, i to vec deset generacija, jasno je kakvu ce podrsku imati u Berlinu. Mislim da je za njih idealno sto prvo polufinale igraju sa Panathinaikosom, a klizni handicapi na njih od preko +10,0 pravi dar sa neba. Napadacki su jedna od najpotentnijih ekipa na turniru, tokom sezone, a i doigravanja su oborili neke rekorde u ispaljenim trojkama, ali su i nesto tanji u odbrani. Da kazem nesto i o treneru na klupi, Jasikevicijusu. Tolike godine je proveo u Barcelloni, odlazio na FinalFoure, igrao Finala, demolirao onakav Real Madrid, uzimao im titule … ali je ipak otisao iz Barcellone kao stoka. Nisu bili zadovoljni Finalima, nisu bili zadovoljni titulama u Spaniji, i to ispred onakvog Reala, samo ih je interesovala Euroleague, i kada nisu uspeli, oterali su ga u tri pic*#*#ke materine. A onda su prodali Mirotica, doveli najvecu budaletinu na klupi, koju su mogli da nadju, i danas ce FinalFour gledati preko tv-a. Fenerbahce je kao stvorena sredina za Jasikevicijusa, nema toliki pritisak kao u Barcelloni, a ima odlicne igrace, a mogao bi zaista da bude dobar trener, cim je pristao da menja sebe, sto je fenomenalna osobina. U samo dve recenice, Fenerbahce je prava, pravcata nagazna mina na ovom turniru, i za njih je odlicno sto idu na grke u polufinalu, a da li sam spreman da igram na njih i njihove crnce, je vec neka druga prica.

Olympiacos

Ako volite ratnike, kolektivnu igru, timski duh i verujete u sportsku pravdu, romantizam i price o srecnom kraju, onda je kladjenje na Olympiacos kao pobednika turnira po kvoti od 5,50 prava stvar za vas. Cudna je ova kvota od 5,50 na olympiacos, samo za koeficijenat 1,00 vise od Panathinaikosa, i 0,5 od turaka. Pre gledanja danasnjih utakmica na FinalFouru, svako sa Foruma bi trebao da pogleda snimak proslogodisnjeg Finala, ili barem highlightse, pa da vidite sta znaci sportska tragedija, odnosno da svojim ocima vidite na kakav nacin su prosle godine izgubili titulu. Ako uopste na svetu postoji pravda, i ako se dobar rad, dobra odbrana, timska igra uvek na kraju isplate, i ako uopste na svetu postoje sudbina, karma, sreca ili Bog, onda bi svi oni zajedno ovoga weekenda morali da budu na strani Olympiacosa. Problem je sto ja mislim da nista od ovoga ne postoji, i da ovaj svet pripada najgorima. Pa pogledajte samo ko ce ove godine osvojiti svetu Poslednju Sansu, majko moja. Olympiacos ima najbolju odbranu u Euroleague, najbolju timsku igru, i dolaze potpuno rastereceni, cim u polufinalu idu na Real Madrid. Problem sa Olympiacosom je sto u rosteru imaju prave kamenjare, koji nista ne mogu da ubace, pa ne znam kako misle da pobede Real Madrid, osim ako ne odigraju sah sa njima umesto basket. Za njih je odlicno sto i kladionice donekle veruju u njihovu odbranu i timsku igru, cim su jedinicu Reala kvotirali sa neverovatnih 1,50

Polufinalni mecevi

Prvo polufinale je pravi spektakl, i ko to od kolega sa Foruma propusti, taj ce imati veliku rupetinu u zivotu. Ocekujem tezak mec, veliku borbu, i uopste ne mogu da zamislim da je moguce da neka ekipa potopi drugu. Verujem da ce se pobednik resavati u poslednja dva-tri minuta, a kada bih postojalo u ponudi da ce se tribine srusiti, i to bih odigrao. Na prvi pogled, najizgledniji su ekstremni klizni handicapi na obe ekipe, cak mozda da se pokusa i sa oba istovremeno

Drugo polufinale zavisi od kretanja meca. Ako Real Madrid bude hteo da igra sah sa grcima, bolje da ne izlaze na teren. Da sam na njihovom mestu, igrao bih brzo, na jurnjavu, na sto vise poena, i sa sto vise suteva, sto je lako reci iz sobe. Da sam trener olympiacosa, prvo bih svojim ratnicima pustio snimak proslogodisnjeg Finala, pa bih svoje igrace namazao ratnickim bojama, stavio bih noz medju zube i rekao “... za mnooooom ratnici moji...” ko nije spreman da pogine veceras, bolje da i ne izlazi na teren. Da sedim na klupi Olympiacosa, uvek bih igrao sa Realom na mali broj poena, puno faulova, ne dozvoljavanje lakih suteva, pa ako me pobede preko slobodnih bacanja, nega i ispadnem, sto je sve takodje lako reci iz sobe.

Predlozi za kladjenje

Na zalost, visoke kvote nisu za mene i moj karakter. Najradije bih igrao seljacki, sto seljackije moguce. U prvoj polufinalnoj utakmici bih igrao ekstremni klizni handicap na Panathinaikos, pa onda oba istovremeno, i onaj na grke, i onaj na turke, i to sto ekstremnije, pa da pokusam da uhvatim oba istovremeno. U drugoj polufinalnoj utakmici, ne vidim nista pametnije od live kladjenja, i to sa uplatom sto kasnije u toku meca. Na jednoj strani najbolji napad na svetu, a na drugoj strani najbolja odbrana, pa da vidimo tokom meca, u kom pravcu ce otici utakmica.

Sto se tice konacnog kladjenja, najseljackija opklada koju bih mogao da smislim jeste, sa jedne strane double sa obe titule Reala, i u fudbalu, i u kosarci, po ukupnoj kvoti od 2,86 i istovremeno iz ponude velikog bet365 da ce bilo koja grcka ekipa uzeti titulu po kvoti od 2,35 (zemlja iz koje dolazi buduci pobednik), sto znaci da mogu da se polijem benzinom i samozapalim, ako Fenerbahce uzme titulu. Ali, ja seljackije kladjenje od ovoga nisam mogao da smislim.

Svim ljubiteljima kosarke koji su u braku, zelim do 18.00 casova brz i jeftin razvod braka, a svima ostalima dobru kosarku.

Link to comment
Share on other sites

Posto ne mogu da zivim zbog FinalFoura, verovatno cu do veceri dopunjavati post jos sto puta. Navijaca Real Madrida ce biti najmanje u Berlinu, i oni dolaze kao gospoda, uglavnom avionom ili sopstvenim vozilima. Navijaci Panathinaikosa su vec preplavili Berlin, dok ratnici Olympiacosa dolaze u standardnom broju. Turci su posebna prica, i najverovatnije ce ih biti najvise, jer su nemci ionako sve vise turci gledajuci koliko ih ima po svetoj Nemackoj.

Za sada, evo i prvih kalkulacija za kladjenje. Ako ste spremni da ulozite dva i po miliona necega, za samo tri dana imate zagarantovanih pola miliona ciste zarade, a da niste ni kopali, ni orali, vec sedeli kod kuce, pored tv-a.

Ako ulozite 1.049.000 necega da ce oba Reala osvojiti titule, u fudbalu i kosarci, po ukupnoj kvoti od 2,86 vas dobitak ce biti tacno tri miliona.

Ako istovremeno uplatite 1.276.000 necega da ce bilo koja grcka ekipa osvojiti Euroleague po kvoti od 2,35 vas dobitak ce opet biti tri miliona. 

Jednostavno, zar ne? Ulozite dva i po miliona, i samo cekate. Ne mozete da izgubite. Pola miliona je svakako vase, sta god da se desi. A pri tome niste ni izasli iz sobe, jer sam sve ja smislio umesto vas.

Problem je samo jedan. Ako Fenerbahce osvoji titulu, sve ide u qurac. Yebi ga, pa ne mozete igrati na cetiri pobednika, sta biste vi jos hteli. Ja vam nudim pola miliona za tri dana stresa, bez uzimanja lopate u ruke. Ako vam se ne svidja, uvek mozete napustiti kockanje i citati poeziju.

 

Link to comment
Share on other sites

Proslo je sat vremena od mog poslednjeg posta, upravo toliko sam izdrzao, pa je pravo vreme da napisem jos jedan.

Veliki bet365 nudi u ponudi kvotu od 2,60 za Kendrick Nunna kao prvog strelca turnira. To nije cudno, ali je cudno da je prvi sledeci igrac kvotiran sa cak 9,00 i to centar Panathinaikosa Lessort, pa tek onda idu dva sutera Real Madrida, Musa i Hezonja da kvotom od neverovatnih 10,00 da ce biti prvi strelci turnira.

Dakle, veliki bet365 nudi kvotu od 2,60 na jednog igraca, pa onda ide prazno, pa onda prakticno nude da uzmete koga god hocete, po kvotama od preko 10,00. Kako je to moguce?

Recimo da na turniru ucestvuje manje-vise pedeset igraca. Od toga, barem jedna trecina svakako ne moze biti prvi strelac turnira. Onda ide druga trecina, gde neko od njih mozda i moze biti prvi strelac turnira, ali jako tesko. I na kraju ide treca trecina igraca od kojih bilo ko moze biti prvi strelac turnira. Od nekih desetak-petnaest igraca, kladiinice su izdvojile samo jednog, pa evo da objasnim zasto.

Olympiacos odmah eliminisite, tamo nema nikoga ko moze biti prvi strelac turnira. Kod njih se postizu golovi, a ne kosevi, a postizanje poena predstavlja prave porodjajne muke. U Realu ima barem desetorica igraca od kojih svaki moze da postigne pedest poena po utakmici, ali je kod njih problem sirina rostera, pa nemaju igraca koji igra vise od desetak-petnaest minuta po utakmici, vec igraju prakticno svi. Dakle, ostaju Panathinaikos ili Fenerbahce. Kladionice su izabrale Nunna jer je on doveden bas za ovakve utakmice. Grci su ga cekali do poslednjeg trenutka, platili ga koliko je hteo, i prakticno mu dozvolili da carini loptu. Sa druge strane, on je i u Nba bio ozbiljan igrac, dovoljno je drzak i prepotentan, da kao i ja, sebe smatra iznad svih. On je igrac koji voli ovakve utakmice, gde se tresu tribine, nije mu problem da sutura sa deset metara. U dosadasnjem delu sezone je pokazao kakve su mu mogucnosti, ali se isto tako i nasedeo na klupi kada je igrao privatnu kosarku.

Na FinalFouru sigurno nece sedeti na klupi, jer nije zato doveden i toliko placen. Ovde je problem samo jedan. Da lì su crnci ljudi ili stoka, odnosno da lì ste spremni da ulozite svoj novac na polupismene crnce.

Ova ponuda velikog bet365 je postena, i upravo sam vam napisao koji su razlozi. Predlazem svim kolegama sa Foruma da sami procene. Gledajte to kao na  operaciju, teoretski pricamo. Zamislite da morate da se operisete, a da je operacija komplikovana, i da treba da vam otvaraju lobanju, jer smo svi imali prilike da vidimo kako postavljate predloge u Poslednjoj Sansi. Predpostavimo da vam tim lekara predlaze operacuju kao jedino resenje sto otezano mislite na nasem Forumu. Dobra vest je sto operacijom mozda mozete sebi da vratite pamet koja vam nedostaje, a losa vest je sto je glavni hirurg crnac, a najbolja vest je sto imate slobodu izbora.

Ja sam vec izabrao. Nikada ne bih dozvolio crncu ni prehladu da mi leci, ali je lepo od mene sto sam vam potpuno besplatno objasnio kako stoje stvari sa opkladom na prvog strelca turnira.

Link to comment
Share on other sites

Girona - Granada 1 (1.22) ili Pobjeda Girone sa dva gola razlike + Girona više kornera (1.90) bet365

Girona će tražiti pozitivan završetak svoje povijesne sezone. U prvoj utakmici posljednjeg kola La Lige na stadionu Municipal de Montilivi dočekuju Granadu koja je već ispala iz lige.

Girona je ostvarila 14 pobjeda, 2 remija i 2 poraza u 18 domaćih utakmica ove sezone. S druge strane, Granada je osvojila samo 3 boda u 18 gostujućih susreta u ovoj sezoni La Lige.

Girona se oporavila od neočekivanog domaćeg poraza od Villarreala pobjedom nad Valencijom 3-1 u gostima prošlog vikenda. Artem Dovbyk juri Zlatnu kopačku nakon što je postigao drugi gol svoje momčadi u pobjedi 3-1 protiv Valencije u nedjelju. Girona će sezonu završiti na trećem mjestu bez obzira na rezultate posljednjeg dana.

Granada je eliminirana iz prve lige nakon domaćeg poraza od Real Madrida ranije ovog mjeseca. Nalaze se na pretposljednjem mjestu, čak 16 bodova ispod Mallorce koja je u sigurnoj zoni. Njihov posljednji neuspjeh dogodio se prije pet dana kada su kod kuće izgubili 1-2 od Celte Vigo.

Girona je slavila s 4-2 protiv Granade u uzbudljivom međusobnom susretu u prvom dijelu sezone na stadionu Nuevo Los Carmenes. Timovi su se ranije sastali samo dva puta, u sezoni 2010/11 u Segundi.

Razlika u kvaliteti između Girone i Granade je velika. Teško je očekivati bilo što osim uvjerljive pobjede domaćina po kvoti 1.22 u bet365 kladionici. Ne zaboravite da nam bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Girona povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat.

Girona će biti motivirana da završi svoju bajkovitu sezonu na visokoj razini pred svojim navijačima. Granada je idealan suparnik za takav podvig. Granada je daleko najgori gostujući tim u ligi, ostvarivši samo 3 remija i 15 poraza u 18 gostujućih utakmica ove sezone u La Ligi.

Momčad Jose Ramona Sandovala također ima drugi najgori obrambeni rekord u ligi. Primili su jedanaest golova u posljednja četiri ligaška poraza. Stoga na ovoj utakmici vjerujem da će Girona ostvariti pobjedu sa dva ili više golova razlike, te da će imati više kornera na utakmici, što nam daje ukupnu kvotu od 1.90 u bet365 kladionici. Na betbuilderu u bet365 kladionici možete kreirati bilo kakvu kombinaciju oklada koje vama odgovaraju, što je ogroman plus za sve igrače najbolje svjetske kladionice.

Girona: Gazzaniga; Martinez, Lopez, E. Garcia, Blind; A. Garcia, Herrera; Tsygankov, Martin, Savio; Dovbyk

Granada: Martinez; Mendez, Rubio, Piatkowski, Neva; Gumbau, Villar, Ruiz; Pellistri, Boye, Rodelas

Screenshot_13-5.jpg

(Koeficijenti 24.5. u 13:00 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

FinalFour za kolege koji vole brojeve

Real Madrid je najbolja ekipa Euroleague po broju postignutih poena, po broju skokova, i po broju asistencija, kao i broju igraca po Pir korisnosti. Campazzo je izabran za prvog play-a idealne petorke Euroleague, i drugi je asistent lige. Musa, Hezonja, Campazzo i Yabusele su cetiri igraca Reala koji imaju dvocifreni broj prosenih poena po utakmici. Real Madrid ima i prva dva blokera Euroleague, Poiriera i Tavaresa. Real Madrid vec tri uzastopne sezone ucestvuje na FinalFouru i ima neverovatnih jedanaest titula.

Panathinaikos. Lessort ima cak 2,5 ofanzivna skoka po utakmici, dok je Nunn samo u play-off seriji protiv Maccabija ubacivao 19,2 poena po utakmici, uz 51% suta za tri poena, uz 91,5% suta sa slobodnih bacanja, cime je znatno podigao osobnu statistiku, bas kada je najvaznije.

Fenerbahce je ekipa sa najvise ubacenih trojki u sezoni, a imaju i najbolji procenat suta za tri poena, i druga su ekipa Euroleague po broju ispaljenih trojki. Wilbekin je u play-offu ubacivao prosecno 13,2 poena po utakmici, a cak nije bio ni starter.

Olympiacos je najbolja odbrana Euroleague, ekipa sa najvise ukradenih lopti, i najboljim odbranbenim igracem lige, Walkapom, koji je i drugi kradljivac lopti. I Olympiacosu je ovo trece uzastopno ucesce na FinalFouru.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
    • Turkey - Georgia Abdulkerim Bardakci o0,5 foučs 2,40     betfair 29-godišnji branic Galatasaraya ima prosjek od o 1 faula po utakmici Turci u pripremema napravili 10 odnosno 12 faula Gruzijci su primili 12 faula u prosloj pripremnoj Branic u posljednjim pripremama za Tursku ostao bez faula protiv italije i 2 faula je imao protiv Poljske Tecaj da napravi barem 1 faul je previsok po meni Bardakci je prema svim najavama neupitan u prvih 11 Turkey - Georgia Guram Kashia o36,5 passes 1,83     bet365 Kashia centralni branic i kapetan repke koji cesto iznosi loptu prema naprijed vec je znao premasiti ovu marginu, npr protiv Norveske koju mogu vidjeti negdje u rangu turaka Kapetan ce sigurno poceti u prvih 11 osim u slucaju neceg neocekivanog poput ozljede
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use