Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Poluvrijeme s više golova


Ambrozija

Recommended Posts

evo jedna taktika koju sam pokupio na jednom drugom forumu pa rek oda je podijelim s vama isprobao sam ali onako bezveze sam odigrao pa su mi nažalost prošla samo 2 listića al sam bio u plusu s tim da sam vratio uloženo

#Pozdrav za sve clanove foruma i puno srece u kladjenju, a ja cu otvoriti jednu novu temu koja nam za sada, mislim na sebe i moja dva druga, puni fino novcanike. Da Vas mnogo ne davim preci cu odmah na stvar.

Svi koji igramo kladionicu znamo da u svim kladionicama postoji igra za kladjenje "PADA VISE GOLOVA" neki igraci mozda i neznaju jer su skoro u svim kladionicama kvote za tu igru fixne i retko kada se menjaju:

Opis: U kom poluvremenu će biti više golova

Tip :

1 - u prvom poluvremenu će biti više golova. kvote od 3.25 - 4.00

X - u oba poluvremena će biti jednako golova.kvote od 3.05 - 3.20

2 - u drugom poluvremenu će biti više golova.kvote od 2.0 - 2.25

Stavio sam visine kvota zbog raznih kladionica, malo se razlikuju ali to je to otprilike, ali najvise variraju u kladionicama MOZZARTa na primer Brazil,Lavovi su skoro uvek iste.

Da predjem na stvar, pre 2-3 meseca sam slucajno sreo skolskog druga koji je profesor matematike, naravno u kladionici i nemogavsi da verujem da takvog genijalca vidim tamo, pridjem i kazem skolskom drugu, "Profo zar i ti ovde" uz osmeh i kratku pricu dodjem do saznanja da profa samo naplacuje svoje znanje. Profa je meni matematicki objasnio a ja cu Vama moji drugovi kladionicari.

Tako sada ja i moja dva druga svaki vikend uplacujemo po 30 tiketa od 100.DIN na igru "PADA VISE GOLOVA" i to na ovaj nacin

Na svim tiketima igramo po tri utakmice u X tj. da isti broj golova bude i u 1. i u 2. poluvremenu AKO NISTE ZNALI U X SE RACUNA I REZULTAT 0-0, sto je vrlo vazno jer se puno utakmica tako zavrsava, a da ne nabrajam koliko njih dodje poluvreme 1-0 akraj 1-1 ili 2-0 i tu VASI PAROVI PROLAZE SAMO TAKO...

PO PROFINOJ STATISTICI AKO ODIGRATE 3 PARA SA KVOTOM OD 3.0 - 3.25 KAKO SE KRECE TIP X UKUPNA KVOTA NA VASEM ODIGRANOM TIKETU JE UVEK OD 29-33.

SA JEDNIM DOBITNIM TIKETOM VADITE CELU UPLATU OD 3000.din I OSTAJE VAM 29 TIKETA AKO NEKI PRODJE ZA CISTU ZARADU.

Verujte mi za zadnja 2 meseca samo nam se jednom desilo da nam prodje samo jedan tiket ali biramo lige i timove gde ne pada bas mnogo golova. Naravno da nam je osnovno kladjenje sa normalnim tipovima ali ovo sa golovima nam samo LEPO DOPUNJUJE FOND ZA IGRU.

VELIKI POZDRAV IZ NIŠA....#

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 6 years later...

Loviti X na golove u poluvremenima je isto kao i loviti X bilo gdje i u bilo kojoj kombinaciji, npr. na utakmicu, poluvrijeme ili bilo što drugo. Ovaj sistem sigurno nije sistem matematičara nego kockara. Ne sviđa mi se.

X na utakmicu se može loviti sa dvoznacima na tri para raspisanih u sistem na 8 listića, gdje dva ili tri iksa donose plus, a ako se fulaju svi, minus je manji od uplate. Sve ostalo su tlapnje.

Da rezimiram. Ako se pogode 3 X, to je 8 dobitinih listića, 2pogođena X su 4 dobitna listića, 1 pogođeni X su 2 dobitna listića (ali je dobitak manji od uplate), dok 3 fulana X ne donose minus cijelu uplatu.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Scotland - Switzerland Dan Ndoye o0,5 fouls 1,83     bet365   Ndoye je mladi igrac koji u prosjeku u Bologni ove sezone ima 0,9 faula po utakmici protiv madjara napravio 2 faula tecaj ovaj nece docekati na dan utakmice jer je ogroman value, svi ostali vecinom drze 1.25
    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use