Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja 17.10.2010 (Listić dana)


_Ivan_j

Recommended Posts

Blackpool-Manchester City 2 (1,60)

O Blackpoolu sam već više puta pisao, pa neću previše duljiti...

Unatoč iznenađujuće dobrom startu sezone i dalje vjerujem da će sezonu završiti na jednom od posljednja tri mjesta. Možda i najveće iznenađenje napravili su u prošlom kolu pobjedivši Liverpool koji ima velikih problema ove sezone i koji igra prilično loše 2:1. Blackpool igra u formaciji 3-4-3 i to je formacija od koje ne odustaju i sa kojom igraju i kod kuće i u gostima. Upravo zahvaljujući toj formaciji uspjeli su upisati par bodova, međutim sa druge strane su protiv jačih ekipa bili izzetno šuplji, pa ih ej tako Chelsea vodila 4:0 samo u prvom poluvremenu dok je Arsenal slavio protiv Blackpoola sa čak 6:1.

Jasno je da ovakva formacija ide u prilog jačim ekipama koje su igrački puno kvalitetnije i kojima paše da u napadu imaju više prostora i da se mogu nadigravati. Očekujem da će Blackpool i danas igrati u istoj formaciji, te da ćemo gledati zanimljivu utakmicu. Za Blackpool neće nastupiti  Baptiste, Rachubka, Clarke i Almond.

Manchester City ima odličan igrački kadar i najavljuju borbu za naslov prvaka. Možda je taj cilj ove sezone malo nerealan, ali drugi cilj, a to je nastup u Ligi Prvaka naredne sezone svakako je dostižan, i vjerujem da će City uspjeti u tom naumu. Mancini nažalost već neko vrijeme ne može računati na sve igrače, i malo je neuobičajno da imaju dosta problema oko slaganja ekipe u ovako ranoj fazi najtecanja. Manchini ne može računati na Balotellija, Kolarova, Johnsona i Zabaletu.

Ipak, unatoč tim izostancima City je puno kvalitetnija ekipa od Blackpoola, i vjerujem da će danas slaviti. Uvjeren sam da će u utakmicu ući maksimalno ozbiljno, te d aće respektirati protivnika koji je uspio pobjediti Liverpool na Anfieldu u prošlom kolu. U prilog Cityju trebala bi ići otvorena igra Blackpoola.

Evo i vjerojatnih sastava:

blackpoolcity.jpg

Pohvale svima članovima na jučerašnjem angažmanu na forumu. Napisano je preko tri stranice analiza, od kojih je velika većina prošla. Analize je pročitalo više od 1.100 ljudi a uvjeren sam da će sa vremenom broj analiza, kao i ljudi koji čitaju analize, ali koji i aktivno sudjeluju, rasti. Pohvale svima koji su napisali svoja razmišljanja vezana uz neku utakmicu, uvjeren sam da ste pomogli mnogima u odabiru parova.

Dobio sam više mailova pohvale budući da je forum postao puno sadržajniji i bolji. Te pohvale su upucene svim aktivnim članovima budući da forum bez Vas nebi imao smisla. Ljudi uglavnom pohvaljuju analize i forum, a također je više njih obecalo da će se pridružiti i aktivno pisati analize u područjima koja prate.

Link to comment
Share on other sites

Ivanović A.-SchnyderP 1 1,25

Ne preferiram baš igrati ženski tenis jer često znaju biti iznenađenja, ali ovo cu svakako odigrati. Jučer sam gledao Petković-Schnyder. Meč je otišao u 3 seta i Petković je imala 2 meč lopte. Unatoč tome je izgubila meč, meč u kojem je, ne mogu se oteti dojmu, bila bolja.

Ivanović sam gledao prije par dana, mislim u četvrtfinalu, i igra sasvim solidno. Mislim da Schnyder neće imati odgovor za njene udarce...

Link to comment
Share on other sites

Willem II-PSV  (1:0)           2          1.65

        Evo moj zicer dana. U nizozemskoj ligi ka i prošle godine vrh ljestvice se okreće između 3 kluba Ajax, PSV i Twentea. PSV gostuje kod najgore 18. momčadi lige iz osam utakmice imaju 7 poraza i 1 nerješenu (u gostima 0:0 protiv Arnhem koji zauzima 15. mjesto) po utakmici primaju prosječno 2.75 golova. PSV je 3. sa 2 boda i utakmicom zaostatka za vodećim Ajaxom. Trebali bi ovu utakmicu odmah na početku riješit jer se na njima lige osvaja pobjeda protiv malih klubova vrijedi koliko pobjeda i protiv velikih.

U četvratk u Europskoj ligi igraju protiv Debrecena koji iz dvije utakmice ima isto toliko poraza uz gol razliku 0:6, PSV je drugi sa 4 boda pa će se na ovu utakmicu pripremat poslje prvenstva. Kvota da PSV dobije sa 3 ili više razlike je 2.65

Link to comment
Share on other sites

Mallorca - Espanyol 1 2,00

Mallorca je tipična domačinska momčad i pred svojom publikom igraju odlično. Prošle sezone su imali fenomenalan skor kod kuće. Prošlo kolo Mallorca je uzela bod na Nou Campu i svakako prepuni samopouzdanja ulaze u ovu utakmicu. Za Espanyol neće nastupiti prvi vratar Kameni, De la Pena, Galan  i Ivan Alonso.

IMO odličan koeficijent na Mallorcu, koeficijent vrijedan rizika...

Link to comment
Share on other sites

Mallorca - Espanyol 1 2,00

Mallorca je tipična domačinska momčad i pred svojom publikom igraju odlično. Prošle sezone su imali fenomenalan skor kod kuće. Prošlo kolo Mallorca je uzela bod na Nou Campu i svakako prepuni samopouzdanja ulaze u ovu utakmicu. Za Espanyol neće nastupiti prvi vratar Kameni, De la Pena, Galan  i Ivan Alonso.

IMO odličan koeficijent na Mallorcu, koeficijent vrijedan rizika...

Slažen se u potpunosti, samo je Real uspia izvuć bod (0:0) koji ih je prošle sezone tuka isto u gostima 1:4 dok su Espanyola dobili 2:0. Što se tiče ove sezone uz reala igrali su još dvi domaće utakmice koje su dobili po 2:0 (Osasuna i Real Sociedad) s tim da su na poluvremenu vodili 1:0 (za hrabrije pol/kraj 1/1 3.20)

Link to comment
Share on other sites

Kasimpasa vs Trabzonspor 2 @1,80

Radi se o prvoj turskoj ligi. Kasimpasa ima sezonu iz nocnih mora. Do sada su uzeli samo 2 boda iz 7 utakmica, primivsi 17 golova. Gosti pobjedivsi Besiktas su dobili dodatnu dozu morala i samouvjerenosti. Ocekujem od gostiju da krenu od prve minute u ofanzivu i uzmu stvar u svoje ruke te vjerujem da ce tako i biti.

Link to comment
Share on other sites

978 Lyon-Lille 1       x       2      1x      x2

    ned 21:00 2,25 3,30 4,00 1,35 1,80  

Lyonu bas i neide u ligi a sada im u goste dolazi jako dobar Lille i za ocekivati je da ce bas protiv jakih momcadi Lyon zaigrat kako oni to znaju i stvarno nevjerujem da ce izgobiti a 1x je  1.35 ja cu pokusati sa 1 2.25 ss

Link to comment
Share on other sites

Moja dva picka danas su također Man City i Mallorca.

Osim toga:

Lens - Rennes

Ovdje se opredjeljujem za pobjedu gosta. Rennes nije izgubio na ovom gostovanu od 2005.-te... u sjajnoj su formi i drže vrh tablice, a i vise bodova su dosad osvojili u gostima nego kuci. Za Lens potpuno drugacija prica, 2 nerijesene i 4 poraza u uvodnih 6 kola primeci cak 15 pogodaka. Koef svakako primamljiv 2.40 i ja cu ga svakako ispratit.

Sto se tice ozljeda kod oba tima nema vecih izostanaka...

Everton - Liverpool

Derbi utakmica. Stara je prica da u ovakvim utakmicama nema favorita, motiv je ogroman s obje strane, pogotovo kad se radi o lokalnim utakmicama. Oba tima bi trebala nastupit s najjacim sastavima jer bi se trebali oporavit napadaci oba tima. Unatoc tome treba podsjetit da je Everton protiv Man Utd.a kada je nastupio bez pravih napadaca zabio 3 gola... tako da cini se njima takvi izostanci bas previse i ne znace  :P Ovdje sam odlucio pokusat sa oba daju gol.

Hoffenheim - Borussia MG

Kod švaba samo jedno ide, igranje na golove. Borussia MG je inace slab gost i oklada na pobjedu domacina ne bi bio los izbor al obrana Hoffenheima ne djeluje nimalo uvjerljivo, u 7 kola primili su 10 komada pa cu ovdje okušat svoju srecu sa oba daju gol.

Sporting Gijon - Sevilla 2

Nakon lošeg starta i ispadanja od Brage cini mi se da Sevilla hvata zalet, barem nimalo lake pobjeda u gostima nad Dortmundom te kuci nad Atl. Madridom to sugeriraju. Za 2.20 vjerujem da se isplati riskirat.

Palermo - Bologna 1

Palermo je cista domacinska momcad, nesto kao Mallorca u primeri, ma jos i vise od toga  ;D Dosad je Palermo 3 puta docekivao Bolognu i slavio u sva 3 susreta. Od izostanaka za domacine jedino nece nastupiti Liverani ostali bi trebali biti spremni. Zadnjih sezona je Palermo redovno kuci kupio bodove, a u gostima sta uleti. Nadam se da me nece danas iznevjerit.

Sretno!!  ;)

Link to comment
Share on other sites

shta mislite za moj tiket???

ja sam nov ovde...nadam se da cemo se dobro druziti..i pogadjati naravno

blacpool-man. city 2(1.65)

mallorca-espanyol  1(2.00)

willem-PSV          2(1.25)

roda-vitese          1(1.75)

juventus-lecce      1(1.35)

cagliari-inter        2(2.00)  -inter vodi 0:1 i 90' minut...eto dao gol...

Link to comment
Share on other sites

Lyon - Lille

Po onome što pokazuje Lyon i s obzirom na njegove dosadašnje rezultate protiv Lille-amislim da bi danas moglo doć do iznenadjenja,ipak odlučio sam se za varijantu da Lille daje gol ili više @ 1,4s obzirom na to da je u posljednjih 8 susreta ove dvije momčadi Lille uvijek zabijao čak i kada je Lyon bio puno uvjerljiviji,a najčešće se dešavalo ida oba tima daju gol što je vrijedno rizika na mome listiću za @1,7

Dugopolje - Pomorac 1 @1,75

To je moj drugi par odigran,s obizom na to kakvu igru pruža Dugopolje po onome šta san ja gleda mislim da stanje na ljestvici je nerealno,i u biti je istina da je Dugopolje u nekim susretima imalo nevjerovatnu dozu nesreće,zbog toga zaostaju nekoliko bodova za Goricom,mislim da su na domaćem terenu predobri za ijednu momčad 2. HNL a to pokazuju i domaći rezultati...po meni dovoljan razlog da se nadje na mom listiću...

Eto završio je i ovaj nesretni vikend za neke...Moja prognoza za Anderlecht i Dugopolje je išla u krivom smjeru pa je tako i potonuo moj list

Otelul - Gloria Bistrita 1 @1,35

Prevelika razlika u kvaliteti,domaćin je pobjeđivao i jpuno jače momčadi rumunjeske lige kod kuće,ne vidim šta tu Gloria može napravit...

Pivovarna Laško - Kiel 2 @1,35

Mislim da se tu nema što puno reći,svi znamo da je Kiel jedna od najjačih rukemtnih ekipa uz Barcelonu,Ciudad Real pa možda čak i Hamburg i Vezspram... Za one hrabrije i voljne rizike(rijetko sam jedan od tih)pobjeda sa (+3,5)se ne čini toliko loša za uzeti kod kvote@ 1,85

Cercle Bruge - Anderlecht

Tu mislim da bi oba tima tribala dat gol @ 1,65ili da će bit preko 2,5 gola @ 1,65zbog toga što Anderlecht često igra otvorene utakmice u kojima upada podosta golova,Cercle Bruggeje domaćinska momčad koja kod kuće zabija svakome,tako i najjačima, a i u srazu ova dva kluba proteklih godina je uvijek upadalo najmanje 3 gola,dakle i over 2,5 se nameće kao dobar odabir,a nije naodmet i spomenuti da su u većini oba tima davali gol...zbog toga se to našlo na mome listiću...

To je moj odabir danas,pa što mislite...ako prodje rizik sa Lyonom...smiješi se dobar dobitak  :)

Link to comment
Share on other sites

Kasimpasa vs Trabzonspor 2 @1,80

Radi se o prvoj turskoj ligi. Kasimpasa ima sezonu iz nocnih mora. Do sada su uzeli samo 2 boda iz 7 utakmica, primivsi 17 golova. Gosti pobjedivsi Besiktas su dobili dodatnu dozu morala i samouvjerenosti. Ocekujem od gostiju da krenu od prve minute u ofanzivu i uzmu stvar u svoje ruke te vjerujem da ce tako i biti.

I to doslovno - gol u 1.minuti  ;D, pobjeda cak od 7-0.

Cestitke ako je netko ispratio.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
    • Turkey - Georgia Abdulkerim Bardakci o0,5 foučs 2,40     betfair 29-godišnji branic Galatasaraya ima prosjek od o 1 faula po utakmici Turci u pripremema napravili 10 odnosno 12 faula Gruzijci su primili 12 faula u prosloj pripremnoj Branic u posljednjim pripremama za Tursku ostao bez faula protiv italije i 2 faula je imao protiv Poljske Tecaj da napravi barem 1 faul je previsok po meni Bardakci je prema svim najavama neupitan u prvih 11 Turkey - Georgia Guram Kashia o36,5 passes 1,83     bet365 Kashia centralni branic i kapetan repke koji cesto iznosi loptu prema naprijed vec je znao premasiti ovu marginu, npr protiv Norveske koju mogu vidjeti negdje u rangu turaka Kapetan ce sigurno poceti u prvih 11 osim u slucaju neceg neocekivanog poput ozljede
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use