Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Ma daj ajde sta ti pricas??? Di si bio kada sam 3 zaredom infa pogodio, pogadanja je dinamo hendikep( penal u 87 minuti za 3:1 ), hertha hendikep 2:6( prijelaz iz 1 u 2), nemoj da pricas gluposti,kada pojma nemas ni u o cemu!!!!!! Zato tiho budi..

Objavljeno

Ma daj ajde sta ti pricas??? Di si bio kada sam 3 zaredom infa pogodio, pogadanja je dinamo hendikep( penal u 87 minuti za 3:1 ), hertha hendikep 2:6( prijelaz iz 1 u 2), nemoj da pricas gluposti,kada pojma nemas ni u o cemu!!!!!! Zato tiho budi..

Infić nemoj bit ljut al malo me sad zanima kako to da je bio info za hertu hendikep a da nije bio prijelaz...ipak se to malo vise placa.....ali nsta...opet svaka cast na dosadasnja 3 pogotka

Objavljeno

Mislim da nije u redu prigovarati čovjeku ako bet nije prošao. Do sada je imao skor 3/3 na nemalim koeificjentima, a osim toga svatko sam uplacuje listice, i na kraju svatko sebi odgovara, i zato nemojte druge kriviti...

Umjesto na prigovore i sl. uložite energiju i proalaizirajte neki par i tako pridonesite forumu i pomognite drugima. Ili je najlakše prepisati, i pljuvati ako bet ne prođe???

I za kraj, moj citat:

Evo unaprijed se zahvaljujem info-betu što je podijelio info sa nama. Do sada ima skor 3/3 pa, ako bet i ne prođe, nemojte zamjeriti  ;)

Objavljeno

Ma daj ajde sta ti pricas??? Di si bio kada sam 3 zaredom infa pogodio, pogadanja je dinamo hendikep( penal u 87 minuti za 3:1 ), hertha hendikep 2:6( prijelaz iz 1 u 2), nemoj da pricas gluposti,kada pojma nemas ni u o cemu!!!!!! Zato tiho budi..

ma kako god ti kažeš,al koliko se siječam ti si najviše jeb... sve po spisku dok je hertha gubila a znao si da če pobijedit,zanimljivo je to ???

Objavljeno

Ma daj ajde sta ti pricas??? Di si bio kada sam 3 zaredom infa pogodio, pogadanja je dinamo hendikep( penal u 87 minuti za 3:1 ), hertha hendikep 2:6( prijelaz iz 1 u 2), nemoj da pricas gluposti,kada pojma nemas ni u o cemu!!!!!! Zato tiho budi..

Infić nemoj bit ljut al malo me sad zanima kako to da je bio info za hertu hendikep a da nije bio prijelaz...ipak se to malo vise placa.....ali nsta...opet svaka cast na dosadasnja 3 pogotka

Sta ste digli paniku, kada sam pogodio 3 za redom, onda je bilo sve u redu, daj se smirite malo!!! Budite sretni da uopce stavljam tu, a kamoli da se zalite kada padne, a 3 puta prode...

Objavljeno

Mislim da nije u redu prigovarati čovjeku ako bet nije prošao. Do sada je imao skor 3/3 na nemalim koeificjentima, a osim toga svatko sam uplacuje listice, i na kraju svatko sebi odgovara, i zato nemojte druge kriviti...

Umjesto na prigovore i sl. uložite energiju i proalaizirajte neki par i tako pridonesite forumu i pomognite drugima. Ili je najlakše prepisati, i pljuvati ako bet ne prođe???

I za kraj, moj citat:

Evo unaprijed se zahvaljujem info-betu što je podijelio info sa nama. Do sada ima skor 3/3 pa, ako bet i ne prođe, nemojte zamjeriti  ;)

ne planiram se svadat ovdje, ali smatram da je pamtnije sutit nego dat neki tip za koji nismo sigurni pa da na kraju nema niti sretnog niti zadovoljnog.. moje misljenje samo

Vidim ti se dosao tu na ovaj forum imas 3 posta, znaci registrirao si se danas ili ovih dana, i nemas pravo prigovarati nista, niti nitko ko je pratio sva 3 info-a, lijepo je zaradio, a ko je tek danas vidio, sta da mu radim....

Objavljeno

Ma daj ajde sta ti pricas??? Di si bio kada sam 3 zaredom infa pogodio, pogadanja je dinamo hendikep( penal u 87 minuti za 3:1 ), hertha hendikep 2:6( prijelaz iz 1 u 2), nemoj da pricas gluposti,kada pojma nemas ni u o cemu!!!!!! Zato tiho budi..

Infić nemoj bit ljut al malo me sad zanima kako to da je bio info za hertu hendikep a da nije bio prijelaz...ipak se to malo vise placa.....ali nsta...opet svaka cast na dosadasnja 3 pogotka

Sta ste digli paniku, kada sam pogodio 3 za redom, onda je bilo sve u redu, daj se smirite malo!!! Budite sretni da uopce stavljam tu, a kamoli da se zalite kada padne, a 3 puta prode...

napokon si priznao da si pogodio ova 3 a ne imao info :)

Objavljeno

Mislim da nije u redu prigovarati čovjeku ako bet nije prošao. Do sada je imao skor 3/3 na nemalim koeificjentima, a osim toga svatko sam uplacuje listice, i na kraju svatko sebi odgovara, i zato nemojte druge kriviti...

Umjesto na prigovore i sl. uložite energiju i proalaizirajte neki par i tako pridonesite forumu i pomognite drugima. Ili je najlakše prepisati, i pljuvati ako bet ne prođe???

I za kraj, moj citat:

Evo unaprijed se zahvaljujem info-betu što je podijelio info sa nama. Do sada ima skor 3/3 pa, ako bet i ne prođe, nemojte zamjeriti  ;)

ne planiram se svadat ovdje, ali smatram da je pamtnije sutit nego dat neki tip za koji nismo sigurni pa da na kraju nema niti sretnog niti zadovoljnog.. moje misljenje samo

Pa nitko ne može garantirati da će bet proci, ali ako je do sada imao skor 3/3 onda valjda ima nekog kredita, ili mora svih 100 prvih parova pogoditi da bi imao pravo na grešku?

Info je bio prenesen i svatko je mogao uplatiti ako je želio, prema tome svatko je sam donosio odluku.

Nažalost, i ja sam odigrao za neki srednji ulog i pao, ali ne zamjeram infobetu, pa on je imao najbolju namjeru i podijelio info sa drugima u najboljoj namjeri. Zanimljivo je kako su za vikend svi bili puno hvale, a kako se nakon jedne utakmice sve može promjeniti...  ???

Objavljeno

ja osobno nisam igrao ništa od ta 4,a to da se promijeni ljudsko misljenje jako brzo to je opće poznato,sam info-bet je već smo vidjeli živcirao i psovao na herthu a kad je zavrsila 6-2 onda se puvao "jesam vam reko ja a niste mi vjerovali i takve stvari"zato to izgleda meni osobno sumnjivo al ko voli nek izvoli nije moj problem

Objavljeno

Ma daj ajde sta ti pricas??? Di si bio kada sam 3 zaredom infa pogodio, pogadanja je dinamo hendikep( penal u 87 minuti za 3:1 ), hertha hendikep 2:6( prijelaz iz 1 u 2), nemoj da pricas gluposti,kada pojma nemas ni u o cemu!!!!!! Zato tiho budi..

Infić nemoj bit ljut al malo me sad zanima kako to da je bio info za hertu hendikep a da nije bio prijelaz...ipak se to malo vise placa.....ali nsta...opet svaka cast na dosadasnja 3 pogotka

Sta ste digli paniku, kada sam pogodio 3 za redom, onda je bilo sve u redu, daj se smirite malo!!! Budite sretni da uopce stavljam tu, a kamoli da se zalite kada padne, a 3 puta prode...

napokon si priznao da si pogodio ova 3 a ne imao info :)

Ne trebam tvoje komentare, ja znam sta sam imao, ako ne zelis gledati moje info ili kako ti to zoves parove, seci dalje...

Objavljeno

Mislim da nije u redu prigovarati čovjeku ako bet nije prošao. Do sada je imao skor 3/3 na nemalim koeificjentima, a osim toga svatko sam uplacuje listice, i na kraju svatko sebi odgovara, i zato nemojte druge kriviti...

Umjesto na prigovore i sl. uložite energiju i proalaizirajte neki par i tako pridonesite forumu i pomognite drugima. Ili je najlakše prepisati, i pljuvati ako bet ne prođe???

I za kraj, moj citat:

Evo unaprijed se zahvaljujem info-betu što je podijelio info sa nama. Do sada ima skor 3/3 pa, ako bet i ne prođe, nemojte zamjeriti  ;)

ne planiram se svadat ovdje, ali smatram da je pamtnije sutit nego dat neki tip za koji nismo sigurni pa da na kraju nema niti sretnog niti zadovoljnog.. moje misljenje samo

Pa nitko ne može garantirati da će bet proci, ali ako je do sada imao skor 3/3 onda valjda ima nekog kredita, ili mora svih 100 prvih parova pogoditi da bi imao pravo na grešku?

Info je bio prenesen i svatko je mogao uplatiti ako je želio, prema tome svatko je sam donosio odluku.

Nažalost, i ja sam odigrao za neki srednji ulog i pao, ali ne zamjeram infobetu, pa on je imao najbolju namjeru i podijelio info sa drugima u najboljoj namjeri. Zanimljivo je kako su za vikend svi bili puno hvale, a kako se nakon jedne utakmice sve može promjeniti...  ???

Zanimljivo je to sve jako, za vikend je sve bilo lijepo, dao sam vam 3 info-a, a nitko mi nije poslao niti 50 kn, kao zahvalu... Nemam rijeci za pojedince tu... Katastrofa!!!

Objavljeno

Mislim da nije u redu prigovarati čovjeku ako bet nije prošao. Do sada je imao skor 3/3 na nemalim koeificjentima, a osim toga svatko sam uplacuje listice, i na kraju svatko sebi odgovara, i zato nemojte druge kriviti...

Umjesto na prigovore i sl. uložite energiju i proalaizirajte neki par i tako pridonesite forumu i pomognite drugima. Ili je najlakše prepisati, i pljuvati ako bet ne prođe???

I za kraj, moj citat:

Evo unaprijed se zahvaljujem info-betu što je podijelio info sa nama. Do sada ima skor 3/3 pa, ako bet i ne prođe, nemojte zamjeriti  ;)

ne planiram se svadat ovdje, ali smatram da je pamtnije sutit nego dat neki tip za koji nismo sigurni pa da na kraju nema niti sretnog niti zadovoljnog.. moje misljenje samo

Pa nitko ne može garantirati da će bet proci, ali ako je do sada imao skor 3/3 onda valjda ima nekog kredita, ili mora svih 100 prvih parova pogoditi da bi imao pravo na grešku?

Info je bio prenesen i svatko je mogao uplatiti ako je želio, prema tome svatko je sam donosio odluku.

Nažalost, i ja sam odigrao za neki srednji ulog i pao, ali ne zamjeram infobetu, pa on je imao najbolju namjeru i podijelio info sa drugima u najboljoj namjeri. Zanimljivo je kako su za vikend svi bili puno hvale, a kako se nakon jedne utakmice sve može promjeniti...  ???

Naravno da ima kredita,nije u tome stvar...stvar je u tome da su  se navodno na pocetku kupovale informacije da bi se sad ispostavilo da je pogadao....to su ipak dvije razlicite stvari.

Mi svi analiziramo parove i vjerujemo da ce proci ali ne garantiramo i ne kazemo da je 99,9% ali ako netko tvrdi da ima izvor i da je to jak info onda je to puuuno jace nego bilo koji (moj ili od ostalih forumasa) dobro proanalizirani par.

Objavljeno

Mislim da nije u redu prigovarati čovjeku ako bet nije prošao. Do sada je imao skor 3/3 na nemalim koeificjentima, a osim toga svatko sam uplacuje listice, i na kraju svatko sebi odgovara, i zato nemojte druge kriviti...

Umjesto na prigovore i sl. uložite energiju i proalaizirajte neki par i tako pridonesite forumu i pomognite drugima. Ili je najlakše prepisati, i pljuvati ako bet ne prođe???

I za kraj, moj citat:

Evo unaprijed se zahvaljujem info-betu što je podijelio info sa nama. Do sada ima skor 3/3 pa, ako bet i ne prođe, nemojte zamjeriti  ;)

ne planiram se svadat ovdje, ali smatram da je pamtnije sutit nego dat neki tip za koji nismo sigurni pa da na kraju nema niti sretnog niti zadovoljnog.. moje misljenje samo

Pa nitko ne može garantirati da će bet proci, ali ako je do sada imao skor 3/3 onda valjda ima nekog kredita, ili mora svih 100 prvih parova pogoditi da bi imao pravo na grešku?

Info je bio prenesen i svatko je mogao uplatiti ako je želio, prema tome svatko je sam donosio odluku.

Nažalost, i ja sam odigrao za neki srednji ulog i pao, ali ne zamjeram infobetu, pa on je imao najbolju namjeru i podijelio info sa drugima u najboljoj namjeri. Zanimljivo je kako su za vikend svi bili puno hvale, a kako se nakon jedne utakmice sve može promjeniti...  ???

Naravno da ima kredita,nije u tome stvar...stvar je u tome da su  se navodno na pocetku kupovale informacije da bi se sad ispostavilo da je pogadao....to su ipak dvije razlicite stvari.

Mi svi analiziramo parove i vjerujemo da ce proci ali ne garantiramo i ne kazemo da je 99,9% ali ako netko tvrdi da ima izvor i da je to jak info onda je to puuuno jace nego bilo koji (moj ili od ostalih forumasa) dobro proanalizirani par.

[/quote

Nisam ja rekao da su to proanalizirani parovi, ako oces bas znati nisam ni gledao statistiku ove dvije ekipa, samo sam odigrao ono sta je rekao izvor, nemoras ti mene pratiti, niti igrati moje info-e, ko ti kaze da sam ja rekao da je 100%, meni izvor kaze par, ne pitam jel 100%, nemojte me zivcirat sa glupostima, nemoj pratit vise moje info-e i bok..

Objavljeno

Mislim da nije u redu prigovarati čovjeku ako bet nije prošao. Do sada je imao skor 3/3 na nemalim koeificjentima, a osim toga svatko sam uplacuje listice, i na kraju svatko sebi odgovara, i zato nemojte druge kriviti...

Umjesto na prigovore i sl. uložite energiju i proalaizirajte neki par i tako pridonesite forumu i pomognite drugima. Ili je najlakše prepisati, i pljuvati ako bet ne prođe???

I za kraj, moj citat:

Evo unaprijed se zahvaljujem info-betu što je podijelio info sa nama. Do sada ima skor 3/3 pa, ako bet i ne prođe, nemojte zamjeriti  ;)

ne planiram se svadat ovdje, ali smatram da je pamtnije sutit nego dat neki tip za koji nismo sigurni pa da na kraju nema niti sretnog niti zadovoljnog.. moje misljenje samo

Pa nitko ne može garantirati da će bet proci, ali ako je do sada imao skor 3/3 onda valjda ima nekog kredita, ili mora svih 100 prvih parova pogoditi da bi imao pravo na grešku?

Info je bio prenesen i svatko je mogao uplatiti ako je želio, prema tome svatko je sam donosio odluku.

Nažalost, i ja sam odigrao za neki srednji ulog i pao, ali ne zamjeram infobetu, pa on je imao najbolju namjeru i podijelio info sa drugima u najboljoj namjeri. Zanimljivo je kako su za vikend svi bili puno hvale, a kako se nakon jedne utakmice sve može promjeniti...  ???

Naravno da ima kredita,nije u tome stvar...stvar je u tome da su  se navodno na pocetku kupovale informacije da bi se sad ispostavilo da je pogadao....to su ipak dvije razlicite stvari.

Mi svi analiziramo parove i vjerujemo da ce proci ali ne garantiramo i ne kazemo da je 99,9% ali ako netko tvrdi da ima izvor i da je to jak info onda je to puuuno jace nego bilo koji (moj ili od ostalih forumasa) dobro proanalizirani par.

[/quote

Nisam ja rekao da su to proanalizirani parovi, ako oces bas znati nisam ni gledao statistiku ove dvije ekipa, samo sam odigrao ono sta je rekao izvor, nemoras ti mene pratiti, niti igrati moje info-e, ko ti kaze da sam ja rekao da je 100%, meni izvor kaze par, ne pitam jel 100%, nemojte me zivcirat sa glupostima, nemoj pratit vise moje info-e i bok..

Prvo procitaj sta sam napisao a onda nakon toga komentiraj

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
    • Cestitke kolegama iz BIH na plasmanu reprezentacije BIH u sesnaestinu SP.Bravo "Zmajevi".
    • SP, treće kolo,noćna utakmica Paragvaj -Australia * Paran broj golova,oko 1,60 * Pobjednik u kornerima: Australia, oko 2,10 Situacija u skupini je jasna. USA prvi, Turska zadnja. Paragvaj treba pobjedu za 2.mjesto, Australiji dovoljan remi. Nekako mi se čini da će i Paragvaj biti zadovoljan bodom kojim sigurno prolazi u sljedeću fazu. Igram paran broj golova koji pokriva svaki remi te nečiju pobjedu 2-0, 3-1.  Čudna mi je visoka kvota kornera za Australiju jer oni dosta igraju na kornere,a Paragvaj u dva kola imao samo 1. Sad možda bude obratno,ali odigrat ću.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use