Jump to content
jaksa

27,02,2011 Nedjelja

Recommended Posts

225 Manchester City-Fulham (27.02. 16:00)

1

1,50

691 AS Roma-Parma FC (27.02. 15:00)

1

1,50

250 Nancy-Marseille (27.02. 17:00)

X2

1,25

692 UC Sampdoria-Inter Milano (27.02. 20:45)

X2

1,20

posto sam dans cijeli dan odsutan evo moj odabir za danas

Share this post


Link to post
Share on other sites

katania - đenova          1

palermo- udineze          1

az alkmar - tvente        2

nemam vremena da obrazlažem predloge....sve su utakmice 3 za 3...pogeledajte međusobne duele u prethodnim sezonama

puno sreće danas...

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

PolonWar-Górnik Zabrze    1        1,55

Malo pregledavam ponudu i slucajno se zaletim na poljsku ligu i vidim fantastican koeficjent na pobjedu Polonie.

Uzadnjih 5 medusobnih susreta Polonia je pobijedila goste  A tek davne 2003. godine su gosti uspjeli oteti bod.

Po meni Polonia puno kvalitetnija momcad i za mene je ovo cista 1

Pozz i sretno tko prati

Share this post


Link to post
Share on other sites

*Benfica-Maritimo

1 1,25

*Tipsarević J.-Del Potro J.M.

2 1,20

*Salzburg-Olimpija

  1 1,40

TEČAJ: 2,0160

ukratko: benfica odlicna u zadnjih par utakmica , love naslov prvaka i danas bi trebali pobjedit sa lakocom maritimo.

del potro je jucer odlicno odigrao protiv fisha i prvi set ga razbio sam 6:1 i kasnije se "odmarao" i lako uzeo set. svi znamo kako igra fish na betonu doma. i danas tipsarevica bi trebao pobjdet

salzburg najaca ekipa ebela igra protiv olimpije koja je 7 bila na tablici sumnjam da moze x ili nesto vise izvuc olimpija jel salzburg doma ce pobjedit, proslogodisnji prvak mislim da ce i ove biti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arsenal-Birmingham    1,50    1

nakon dužeg vremena arsenal je došao u priliku da osvoji neki trofej i mislim da če to i učiniti u regularnom dijelu utakmice,imaju bolju i kvalitetniju ekipu i mislim da če arsenal odigrati dobru utakmicu i pobijeditit naravno

Motherwell-Celtic Glasgow    1,40    2

celtic igra u odlicnoj formi,u prošloj utakmici su porazili glavnog konkurenta za prvo mjesto rengerse sa 3-0 igraju u odlicnoj formi i ako mislie zadrzat bodovnu prednost moraju pobijedivat ovakve protivnike,Motherwellu danas nedostaje nekoliko igraca,do danas su se susreli 19 puta od kojih je celtic slavio 15 , 3 puta nerijeseno i jednom su izgubili 2008 godine,mislim da če celtic danas upisat 16. pobjedu u statistiku i uzet nova 3 boda

Share this post


Link to post
Share on other sites

katania - đenova          1

palermo- udineze          1

az alkmar - tvente        2

nemam vremena da obrazlažem predloge....sve su utakmice 3 za 3...pogeledajte međusobne duele u prethodnim sezonama

puno sreće danas...

pozdrav

palermo  ???

los izbor za danas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arsenal-Birmingham    1,50    1

nakon dužeg vremena arsenal je došao u priliku da osvoji neki trofej i mislim da če to i učiniti u regularnom dijelu utakmice,imaju bolju i kvalitetniju ekipu i mislim da če arsenal odigrati dobru utakmicu i pobijeditit naravno

Motherwell-Celtic Glasgow    1,40    2

celtic igra u odlicnoj formi,u prošloj utakmici su porazili glavnog konkurenta za prvo mjesto rengerse sa 3-0 igraju u odlicnoj formi i ako mislie zadrzat bodovnu prednost moraju pobijedivat ovakve protivnike,Motherwellu danas nedostaje nekoliko igraca,do danas su se susreli 19 puta od kojih je celtic slavio 15 , 3 puta nerijeseno i jednom su izgubili 2008 godine,mislim da če celtic danas upisat 16. pobjedu u statistiku i uzet nova 3 boda

šta reć dan katastrofa

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Sad sam stigao iz Madonne D.C. Danasnji rezultati su bili bas "soli contro tutti". Zato sad na brzinu i ako falim jedan par bit ce dobro...

 [b]20.45  Sampdoria - Inter   2   1.90     21.00  Ath.Bilbao  - Valencia  x  3.40 ovo je bilo jebeno riskantno ali po meni najsigurniji par za prolaz..8 min. pred kraj , neki glupi odbijanac...ali nesto je ipak proslo...sitno..

    21.00  Lille -  Lyon   oba gol  1.70

    21.00  Nacional  -  Sporting L.  1x  1.56[/b]  nisam zadovoljan, cak vise, razocaran...

   Pomozi boze!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • 1. HNL 1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!   (Koeficijenti 28.7. u 11:17 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno!  Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima.  Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi.   Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto. Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma
    • 1. HNL 1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!   (Koeficijenti 28.7. u 11:14 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno!  Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima.  Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi.   Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto. Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma
    • 1. HNL 1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!   (Koeficijenti 28.7. u 11:13 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno!  Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima.  Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi.   Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto. Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma
    • Thursday 29 July 2021 16:00 CET - Qaraǵandy ("Shahter" stadıony) FC Shahter Qaraǵandy (KAZ) - FC FCSB (ROU) Referee: Dragomir Draganov (BUL, 3Cat)     16:00 CET - Liepāja (Daugavas stadions) FK Liepāja (LVA) - PFC CSKA-Sofia (BUL) Referee: Marcel Bîrsan (ROU, 3Cat)     17:00 CET - Qostanaı (Ortalyq stadıony) FC Tobyl Qostanaı (KAZ) - HNK Hajduk Split (CRO) Referee: Vladimir Moskalyov (RUS, 3Cat)     18:00 CET - Bodø (Aspmyra stadion) FK Bodø/Glimt (NOR) - Valur (ISL) Referee: Paolo Valeri (ITA, 2Cat)     18:00 CET - Poltava (Stadion "Worskła" imeni Oleksiya Butovsʹkoho) FC Vorskla Poltava (UKR) - KuPS Kuopio (FIN) Referee: Pavel Orel (CZE, 2Cat)     18:00 CET - Sumqayıt (Kapital Bank Arena) Sumqayıt FK (AZE) - FK Čukarički (SRB) Referee: Jørgen Daugbjerg Burchardt (DEN, 2Cat)     18:00 CET - Baku (ASK Arena) Keşlə FK (AZE) - FC Sochi (RUS) Referee: Viktar Šymusik (BLR, 3Cat)     18:00 CET - Yerevan (HFF Tekhnikakan kentron-akademiayi marzadasht) FC Dynama Brest (BLR) - FC Viktoria Plzeň (CZE) Referee: Mohammed Al-Hakim (SWE, 2Cat)     18:00 CET - Helsinki (Bolt Arena) FC Honka Espoo (FIN) - NK Domžale (SVN) Referee: Peter Kraľovic (SVK, 2Cat)     18:00 CET - Ta' Qali (Centenary Stadium) Birkirkara FC (MLT) - NK Olimpija Ljubljana (SVN) Referee: Bram Van Driessche (BEL, 3Cat)     18:00 CET - Eschen (Sportpark Eschen-Mauren) FC Vaduz (LIE) - Újpest FC (HUN) Referee: Christian-Petru Ciochirca (AUT, 3Cat)     18:30 CET - Tallinn (A. Le Coq Arena) FC Levadia Tallinn (EST) - Dundalk FC (IRL) Referee: Þorvaldur Árnason (ISL, 2Cat)     18:30 CET - Andorra la Vella (Estadi Nacional) FC Santa Coloma (AND) - Hibernian FC (SCO) Referee: Alex de Albuquerque Troleis (FRO, 3Cat)     18:30 CET - Sfântu Gheorghe (Stadionul Municipal) Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (ROU) - FC Spartak Trnava (SVK) Referee: Besfort Kasumi (KOS, 3Cat)     18:30 CET - Gothenburg (Bravida Arena) BK Häcken (SWE) - Aberdeen FC (SCO) Referee: Ádám Farkas (HUN, 2Cat)     18:45 CET - Žilina (Štadión MŠK Žilina) MŠK Žilina (SVK) - Apóllon Limassol FC (CYP) Referee: Alexandre Boucaut (BEL, 2Cat)     19:00 CET - Haifa (Itztadion Sammy Ofer) Maccabi Haifa FC (ISR) - FC Dinamo Tbilisi (GEO) Referee: Amine Kourgheli (BLR, 3Cat)     19:00 CET - Petah Tikva (Itztadion Shlomo Bit) Hapoel Be'er-Sheva FC (ISR) - PFC Arda Kardzhali 1924 (BUL) Referee: Daniele Doveri (ITA, 2Cat)     19:00 CET - Sivas (Yeni 4 Eylül Stadyumu) Sivasspor (TUR) - FC Petrocub-Hîncești (MDA) Referee: Kirill Levnikov (RUS, 2Cat)     19:00 CET - Orhei (Complexul sportiv raional) FC Milsami Orhei (MDA) - IF Elfsborg (SWE) Referee: David Coote (ENG, 2Cat) Peter Bankes (ENG, 2Cat)     19:00 CET - Barysaŭ (Barysaŭ-Arena) FC BATE Barysaŭ (BLR) - FC Dinamo Batumi (GEO) Referee: Urs Schnyder (SUI, 3Cat)     19:00 CET - Aarhus (Ceres Park & Arena) AGF Aarhus (DEN) - Larne FC (NIR) Referee: Volen Chinkov (BUL, 2Cat)     19:00 CET - Oslo (Intility Arena) Vålerenga Fotball (NOR) - KAA Gent (BEL) Referee: Kirill Levnikov (RUS, 2Cat)  Donald Robertson (SCO, 2Cat)     19:00 CET - Ashdod (Itztadion HaYudAlef) FC Ashdod (ISR) - Qarabağ FK (AZE) Referee: Novak Simović (SRB, 3Cat)     19:00 CET - Uherské Hradiště (Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty) 1. FC Slovácko (CZE) - PFC Lokomotiv Plovdiv 1926 (BUL) Referee: Andrew Madley (ENG, 2Cat)     19:00 CET - Bielsko-Biała (Stadion Miejski) Raków Częstochowa (POL) - FK Sūduva (LTU) Referee: Trustin Farrugia Cann (MLT, 2Cat)     19:00 CET - Trondheim (Lerkendal stadion) Rosenborg BK (NOR) - FH Hafnarfjörður (ISL) Referee: Ferenc Karakó (HUN, 3Cat)     19:00 CET - Kazan (Ak Bars Arena) FC Tarpieda-BielAZ Žodzina (BLR) - FC København (DEN) Referee: Aleksandrs Anufrijevs (LVA, 2Cat)     19:15 CET - Oswestry (Park Hall) The New Saints FC (WAL) - FK Kauno Žalgiris (LTU) Referee: Emmanouíl Skoulás (GRE, 3Cat)     19:30 CET - Esch-sur-Alzette (Stade Émile Mayrisch) CS Fola Esch (LUX) - FC Šachcior Salihorsk (BLR) Referee: Yaroslav Kozyk (UKR, 3Cat)     19:30 CET - Tel-Aviv (Itztadion Bloomfield) Maccabi Tel-Aviv FC (ISR) - FK Sutjeska (MNE) Referee: Peter Kjærsgaard (DEN, 2Cat)     20:00 CET - Skopje (Nacionalna arena "Todor Proeski") KF Shkëndija (MKD) - Riga FC (LVA) Referee: Fabio Maresca (ITA, 2Cat)     20:00 CET - Banja Luka (Gradski stadion) FK Borac Banja Luka (BIH) - Linfield FC (NIR) Referee: Zaven Hovhannisyan (ARM, 3Cat)     20:00 CET - Aberystwyth (Park Avenue) Connah's Quay Nomads FC (WAL) - FC Prishtina (KOS) Referee: Petri Viljanen (FIN, 2Cat)     20:00 CET - Felcsút (Puskás Akadémia Pancho Aréna) Puskás Akadémia FC (HUN) - RFS (LVA) Referee: Walter Altmann (AUT, 3Cat)     20:00 CET - Rijeka (Stadion HNK Rijeka) HNK Rijeka (CRO) - Gżira United FC (MLT) Referee: Veaceslav Banari (MDA, 3Cat)     20:00 CET - Athens (Olympiakó Athlitikó Kéntro Athinón "Spýros Loúis") AEK Athens FC (GRE) - FK Velež (BIH) Referee: Kevin Clancy (SCO, 2Cat)     20:00 CET - Wrocław (Stadion Miejski) WKS Śląsk Wrocław (POL) - FC Ararat Yerevan (ARM) Referee: Iwan Arwel Griffith (WAL, 2Cat)     20:00 CET - Rotterdam (Stadion Feijenoord) Feyenoord (NED) - FC Drita (KOS) Referee: Espen Andreas Eskås (NOR, 2Cat)     20:00 CET - Elbasan (Elbasan Arena) FK Partizani (ALB) - FC Basel 1893 (SUI) Referee: Aristotélis Diamandópoulos (GRE, 3Cat)     20:00 CET - Novi Sad (Stadion Karađorđe) FK Vojvodina (SRB) - FK Panevėžys (LTU) Referee: Juri Frischer (EST, 2Cat)     20:30 CET - Thessaloniki (Stádio Kleánthis Vikelídis) Áris Thessaloniki FC (GRE) - FC Astana (KAZ) Referee: Michael Fabbri (ITA, 2Cat)     20:30 CET - Craiova (Stadionul Ion Oblemenco) Universitatea Craiova (ROU) - KF Laçi (ALB) Referee: Mattias Gestranius (FIN)     20:30 CET - Lancy (Stade de Genève) Servette FC (SUI) - Molde FK (NOR) Referee: Jochem Kamphuis (NED, 3Cat)     20:45 CET - Dunajská Streda (MOL Aréna) FC DAC 1904 Dunajská Streda (SVK) - FK Partizan (SRB) Referee: Alain Bieri (SUI, 2Cat)     20:45 CET - Dublin (Aviva Stadium) Bohemian FC (IRL) - F91 Diddeleng (LUX) Referee: Gergő Bogár (HUN, 3Cat)     20:45 CET - Maribor (Stadion Ljudski vrt) NK Maribor (SVN) - Hammarby Fotboll (SWE) Referee: Juan Martinez Munuera (ESP, 2Cat)     21:00 CET - Shkodër (Stadiumi Loro Boriçi) KF Vllaznia (ALB) - AEL Limassol FC (CYP) Referee: Robert Harvey (IRL, 2Cat)     21:00 CET - Osijek (Stadion Gradski vrt) NK Osijek (CRO) - MKS Pogoń Szczecin (POL) Referee: Luís Miguel Branco Godínho (POR, 2Cat)     21:00 CET - Kópavogur (Kópavogsvöllur) Breiðablik (ISL) - FK Austria Wien (AUT) Referee: Paul McLaughlin (IRL, 3Cat)     22:00 CET - Ponta Delgada (Estadio de São Miguel) CD Santa Clara (POR) - FC Shkupi 1927 (MKD) Referee: Robert Hennessy (IRL, 2Cat)  
    • Europska konferencijska liga DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 28.7. u 11:05 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno!  Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima.  Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi.   Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto. Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use