Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

8. kolo Prve lige Posljednje Šanse 2024/2025 - 8.10. - 10.10. (Uto-Čet)


Recommended Posts

@LeonardoDrugi, @Fitoz, @fic, @Iblaz93, @unkdy, @noja57, @josip123, @Joker93 i @COLT postavite svoje tipove za 8. kolo Posljednje Šanse za period od 8.10. do 10.10.

Teme za Posljednju Šansu će biti otvorene za postavljanje tipova 24 sata od otvaranja teme.

NAPOMENA: S obzirom da smo u prvih 5 kola tolerisali objavljivanje tipova i screenshotova za druge članove, to više neće biti slučaj u nastavku sezone. Svako mora objaviti svoj tip u formatu kako je regulisano pravilom iz članka 10. ili neće biti priznat.

Prema članku 10. tipovi trebaju biti prijavljeni u sljedećem formatu:

DATUM | SPORT | TIP - KOEFICIJENT - KLADIONICA

SCREENSHOT

OBRAZLOŽENJE

 

KLADIONICE U KOJIMA JE MOGUĆE IGRATI PAROVE SU: Bet365, 22bet, unibet, William Hill , Betfair, pinnacleSuperSport, PSK, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mozzart, Meridijanbet, Snai. 
 
Članak 20. Kladionice
S ciljem što pravednijeg natjecanja, od sezone Posljednje Šanse 2024/2025, odnosno od šestog kola na dalje (uključujući Guts-Leonardo kup), limitiranjem broja kladionica osigurat ćemo da svi natjecatelji gledaju ponudu istih kladionica, te eliminitirati mogućnost prijavljivanja tipova iz manje poznatih kladionica upitnog renomea, od kojih neke često znaju imati nerealne koeficijente. Iznimno, isključivo u prvih pet ligaških kola Posljednje Šanse, biti će prihvaćene oklade iz svih kladionica.
Od šestog kola Posljednje Šanse na dalje (uključujući Guts-Leonardo kup), oklade je moguće prijaviti isključivo u sljedećim kladionicama, koje su rezultat demokratskog glasanja sudionika natjecanja u prvom i petom kolu Posljednje Šanse: Bet365, 22bet, unibet, William Hill , Betfair, pinnacle, SuperSport, SuperSport, PSK, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mozzart, Meridijanbet, Snai. 
 
Članak 28. Gospodsko natjecanje
Administratori natjecanja zadržavaju pravo upozoravanja, ili kažnjavanja sudionika natjecanja oduzimanjem određenog broja bodova, u slučajevima koji nisu pokriveni pravilima natjecanja a gdje sudionik natjecanja poduzima akcije koje nisu u dugu gospodskog natjecanja.

TABLICA

Ukoliko uočite neku grešku na tabeli, molim vas javite se u inbox ili temu predviđenu za greške OVDJE!

Screenshot_20.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, fic said:

10.10. Fuchse Berlin - Wisla Plock 1, 1.27 bet365 online kladionica" rel="external">bet365

Rukomet LP. Idem sa Fuchsom iako 3 dana poslije imaju jaku utakmicu u domaćoj ligi protiv Loewena što me malo brine. No uz pravi pristup očekujem da ovdje uzmu pobjedu.795087081_Screenshot2024-10-08at10-01-46Betwithbet365LiveOnlineBettingSportsbookLatestBetsandOdds.thumb.png.e93237b981fd0a376749401a8b393746.png

Steta da vise nije dozvoljeno postavljanje predloga iz kladionice favbet.

Da jeste, danas bi mogao da postavis jedinicu na Barcellonu po kvoti pd 1,80

Zezam se, danas imam potrebu da se svadjam sa nekim, a nemam sa kim, pa sam izabrao tebe.

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • Evo odlično ti je krenulo golom u prvih 5 minuta, pa sad ako želiš možeš kontrirati under 3,5 golova uz oko 2,62 koliko bet365 i većina kladionica daje. Iako, za očekivati je još golova kad su gosti tako rano iznenađujuće poveli. Sretno! 
    • Hvala na misljenu,idem do kraja pa sta bude bude..Juce sam isao cash out 250eur na drugi tiket,cekao sam samo liverpool 1.5+ prvo poluvreme za 500 eur..Danas idem do kraja,pozdrav!
    • Kolega, kod tebe u ovoj situaciji igra ulogu mnogo faktora, ali onaj osnovni i najveći je – POHLEPA. Odmah da razjasnimo, neću ti reći ni da braniš tiket ni da čekaš. Mogu ti samo prenijeti svoje iskustvo a to je da što sam stariji i što ozbiljnije shvatam klađenje, uz detaljnu evidenciju svakog uloga, sve se više okrećem opciji da branim posljednji par. I vjeruj mi – mnogo je lakše ispasti “glup” i braniti over kartona, kornera ili golova pa izgubiti 100–200 eura, nego čekati i na kraju izgubiti 1.000–1.500 eura. Ta dilema koju imaš potpuno je normalna. Zašto bih davao dio profita ako ne moram? Ali uvijek postoji ono „šta ako“. Koliko god to zvučalo otrcano, u klađenju često važi pravilo: bolje vrabac u ruci nego golub na grani. Naravno, sve zavisi od početnog uloga, potencijalnog dobitka ako sačekaš do kraja, ali i od toga sa kolikim iznosom možeš braniti tiket da ostaneš maksimalno profitabilan. Također, ogromnu ulogu igra i stanje tvog računa. Ako na njemu imaš 10–20 eura, onda nemaš luksuz kalkulisanja – kupi kokice i moli se onome u koga vjeruješ za golove. Znam da ti nisam dao konkretan odgovor, ali poenta je upravo u tome – previše je faktora da bi neko sa strane mogao reći: „uradi to i to“. Na kraju krajeva, kako god odlučiš i kako god se završi, vrlo je vjerovatno da ćeš lupati glavom o zid. Pitanje je samo zbog čega. Da li će to biti: „što bacih pare na branjenje, sad bih imao XXX eura više“ ili „kud ne bacih tih pišljivih XXX eura, sad bih imao XXXX eura“. Odluka je, na kraju, isključivo tvoja.
    • Slažem se, ako postoji neki trener koji mi ide na ku*@c a da ima 2 jake petorke a nije osvojio Euroligu već duže vrijeme i da je već zaslužio dobit otkaz onda je to on..
    • Izvinjavam se, stvarno se izvinjavam, nisam bio pazljiv, pa sam u brzini pogresio. Razumeo sam da cekas over 2,5 gola, a naknadno sam tek primetio da si se kladio na over 3,5 gola. E to je vec bezobrazno, to je vec pohlepa. U svakom slucaju, ako vec pitas, ja bih se uvek branio. Jos jednom se izvinjavam, bio sam glup kao qurac, nisam bio pazljiv prilikom citanja poruke. U svakom slucaju, komplimenti na izboru utakmice.    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use