Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Do četvrtka mi je Skril funkcionirao ok, nikad nisam imao problema, verificiran je, pravljene su uplate i isplate, no sad ne mogu uplatiti s njega na kladionicu ili netteller, a mogu ući na njega, sve uredu, a kad hoću uplatu pojavi se ovo "Your account is currently restricted for security reasons. To resolve this please visit Skrill Help." Kontaktirao sam ih no ne odgovaraju, a engleski sam slab znam njemački..

Link to comment
Share on other sites

prije 19 minute, baki30 said:

Do četvrtka mi je Skril funkcionirao ok, nikad nisam imao problema, verificiran je, pravljene su uplate i isplate, no sad ne mogu uplatiti s njega na kladionicu ili netteller, a mogu ući na njega, sve uredu, a kad hoću uplatu pojavi se ovo "Your account is currently restricted for security reasons. To resolve this please visit Skrill Help." Kontaktirao sam ih no ne odgovaraju, a engleski sam slab znam njemački..

Pošalji im "Why did you restricted my account? What happend? Please help me!" na ovaj mail: help@skrill.com
Treba im možda dan dva da odgovore, barem im je trebalo da meni odgovore toliko kada sam imao nekih problema i uspio sam sve popraviti. A kada ti odgovore javi se ovdje pa ćemo vidjeti što su ti rekli i kako dalje.

Link to comment
Share on other sites

prije 24 minute, baki30 said:

Do četvrtka mi je Skril funkcionirao ok, nikad nisam imao problema, verificiran je, pravljene su uplate i isplate, no sad ne mogu uplatiti s njega na kladionicu ili netteller, a mogu ući na njega, sve uredu, a kad hoću uplatu pojavi se ovo "Your account is currently restricted for security reasons. To resolve this please visit Skrill Help." Kontaktirao sam ih no ne odgovaraju, a engleski sam slab znam njemački..

Tu poruku im pošalji sa maila koji koristiš za skrill :)

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, IzudinB said:

Pošalji im "Why did you restricted my account? What happend? Please help me!" na ovaj mail: help@skrill.com
Treba im možda dan dva da odgovore, barem im je trebalo da meni odgovore toliko kada sam imao nekih problema i uspio sam sve popraviti. A kada ti odgovore javi se ovdje pa ćemo vidjeti što su ti rekli i kako dalje.

Did restrict

Link to comment
Share on other sites

Razumio sam, uradio sam kako ste rekli... Zar je moguce da nemaju online podrsku u vidu chata, ipak se tu radi o milionima korisnika i da nemaju podrsku na par jezik? Kakav je Netteller da na njega prijedjem cim povucem novac sa skrilla.. U zadnjih deset dana na njega sam povuko oko desetak isplata sa razlicitih kladionica, a nisam nigdje uplacivo nije to valjda razlog.

Link to comment
Share on other sites

prije 38 minute, baki30 said:

Razumio sam, uradio sam kako ste rekli... Zar je moguce da nemaju online podrsku u vidu chata, ipak se tu radi o milionima korisnika i da nemaju podrsku na par jezik? Kakav je Netteller da na njega prijedjem cim povucem novac sa skrilla.. U zadnjih deset dana na njega sam povuko oko desetak isplata sa razlicitih kladionica, a nisam nigdje uplacivo nije to valjda razlog.

Iskreno nisam siguran da imaju, mislim da nemaju, no imaju običaj nekad nazvati vas na mobitel ili broj koji ste ostavili i tako riješiti problem. Osobno sam imao takav slučaj, kada su mi na mobitelu tražili moje podatke i podatke sa kartice kako bi se uvjerili da sam to ja i tako sam riješio problem koji sam u to vrijeme imao. Zvali su me negdje oko 11 navečer, ali u svakom slučaju riješio sam problem. Možda jesu malo sporiji što se toga tiče, no uvijek riješe probleme u roku od 2-3 dana. Možeš im se javiti i na twitteru ukoliko imaš račun tamo na ovaj link https://twitter.com/Ask_Skrill, tu znaju nekada i brže odgovoriti. Ne znam točno da li je to razlog, i ja sam svojevremno radio mnogo isplata sa mnogo više kladionica i nikada nisam imao taj problem. Nadam se da će ti se oni javiti ubrzo.

Link to comment
Share on other sites

prije 56 minute, baki30 said:

Poslali mi mail u kojem trebam potvrdit dvoje, datum rodjenja i PIN.. Oboje uradim udje mi direkt na skrill, ali uplate i slanje opet isto.. Sad im opet pisat pa do srijede cekat odgovor.. Blazene kartice za uplatu! Ne mogu vjerovat da im je korisnicka sluzba tako losa, spora, naravno ako je tocna brojka korisnika...

Mislim da njima treba Live Chat ili nešto slično kako bi što prije ljudima riješili probleme, ipak su oni jedna milionska tvrtka kroz koju prođu milioni i milioni dnevno. Vjerojatno im stiže hiljade emialova pa je zato odgovor malo sporiji. Nadam se da ćeš to uskoro riješiti!

Link to comment
Share on other sites

prije 4 sati, IzudinB said:

Mislim da njima treba Live Chat ili nešto slično kako bi što prije ljudima riješili probleme, ipak su oni jedna milionska tvrtka kroz koju prođu milioni i milioni dnevno. Vjerojatno im stiže hiljade emialova pa je zato odgovor malo sporiji. Nadam se da ćeš to uskoro riješiti!

Nazvao sam ih, uputili su me na ovo: 

 
Thank you for contacting the skrill Help Team.
 
Your account is now temporarily suspended due to security reasons. In order to protect you, we have temporarily restricted some payment options.
 
To resume the normal account service you need to change the   primary email address and disable any secondary email addresses.
 
To change your account password you should login, go to 'Settings' and click on the ‘Edit’ link next to your password, then choose a new one. To change your primary email address, please follow these steps:
 
1) Login, then go to 'Settings'
2) Click the ‘Edit’ link for the email addresses list
3) Fill in new email address in the designated field and click on the ‘Add’ link. You may then verify the newly added email address by clicking on the ‘Verify’ link next to it.
4) Now make this your primary email address by clicking on the ‘primary’ link next to the address.
5) "Remove" button located next to email address - mirkobaki@net.hr 
 
Finally, to get the temporary restrictions lifted, please send us the following from your newly added email address:
 
• a colour copy (scan or a camera image) of both sides of a valid official identification document (your ID card or driving licence), or the personal pages of your current passport.
 
• a clear image of you holding your ID document.
 
Znači tražili su mi da promijenim mailom adresu i da im pošaljem ličnu kartu s obje strane i kako je držim u blizini svoje glave... Ako sam dobro razumio jer Njemački mi je ipak bolja strana od engleskog.. Jesam šta propustio, tko je upućeniji u to.. Moj je račun bio verificiran ali sad traže s druge adrese, a da ovu prvu uklonimo..
Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, baki30 said:

Nazvao sam ih, uputili su me na ovo: 

 
Thank you for contacting the skrill Help Team.
 
Your account is now temporarily suspended due to security reasons. In order to protect you, we have temporarily restricted some payment options.
 
To resume the normal account service you need to change the   primary email address and disable any secondary email addresses.
 
To change your account password you should login, go to 'Settings' and click on the ‘Edit’ link next to your password, then choose a new one. To change your primary email address, please follow these steps:
 
1) Login, then go to 'Settings'
2) Click the ‘Edit’ link for the email addresses list
3) Fill in new email address in the designated field and click on the ‘Add’ link. You may then verify the newly added email address by clicking on the ‘Verify’ link next to it.
4) Now make this your primary email address by clicking on the ‘primary’ link next to the address.
5) "Remove" button located next to email address - mirkobaki@net.hr 
 
Finally, to get the temporary restrictions lifted, please send us the following from your newly added email address:
 
• a colour copy (scan or a camera image) of both sides of a valid official identification document (your ID card or driving licence), or the personal pages of your current passport.
 
• a clear image of you holding your ID document.
 
Znači tražili su mi da promijenim mailom adresu i da im pošaljem ličnu kartu s obje strane i kako je držim u blizini svoje glave... Ako sam dobro razumio jer Njemački mi je ipak bolja strana od engleskog.. Jesam šta propustio, tko je upućeniji u to.. Moj je račun bio verificiran ali sad traže s druge adrese, a da ovu prvu uklonimo..

Razumio si, a od Augusta ti oni imaju nov nacin verificiranja sto svi moraju proci. To mozes u settings-ima naci verify i tamo napraviti verifikaciju. Cas posla. Moguce je da je netko pokusao ucu u tvoj account pa zbog toga moras mjenjati mail, pa zbog tvoje sigurnosti se nisu mogla povlaciti sredstva na tvoj i niti ce moci sve dok ne napravis ovo sto su te trazili. 

Link to comment
Share on other sites

prije 6 minute, eskim said:

Razumio si, a od Augusta ti oni imaju nov nacin verificiranja sto svi moraju proci. To mozes u settings-ima naci verify i tamo napraviti verifikaciju. Cas posla. Moguce je da je netko pokusao ucu u tvoj account pa zbog toga moras mjenjati mail, pa zbog tvoje sigurnosti se nisu mogla povlaciti sredstva na tvoj i niti ce moci sve dok ne napravis ovo sto su te trazili. 

Znam ali već sam im to bio poslo sve što treba, a za August su mi tražili potvrdu rodjenja, i Pin ili kreditnu karticu ili banku... Sve je bilo potvrdjeno, isplaćivao sam.. Mogu ja primat sredstva ali proslijediti nisam mogao. Zvao sam ih jedan agent mi reko jedno drugi drugo.. jedan mi ovo poslo a drugi drugo.. Sad kad sam promijenio mailo kako ću uplaćivati negdje ako sam registriran svugdje sa starim mailom. Ako me razumiš!

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, ikaij99 said:

Na Skypeu možeš Skrillom platiti 1.5€ i dobiti 30 minuta mjesec dana razgovora prema fiksnim i mobilnim linijama u Velikoj Britaniji, tako da ti je lakše da to uradiš i nazoveš skrill ako ti se ne da čekati, slična opcija je i Viber Out :)

Nazovem ja i s fiksnog pet minuta nije problem ali oni se drze nekako cudno, sve po ptotokolu, das im sve podatke, sve posaljes sve uredu.. Pokusas ne ide, zoves ponovno drugi agent trazi nesto drugo za provjeru.. Vracanje lokalnim kladionicma i mirna Bosna.. Sts da covjek umjesto 1200 eura ima 100000 poludio bi cekajuc na njihovo rijesenje problema.

Link to comment
Share on other sites

prije 13 sati, baki30 said:

Hladno sad vani za hodanje do lokalni, a i poso, sve su to prednosti online, nije meni do para što su na skrillu nego što nisam mogao igrati ništa za vikend..

Nadam se da ćeš uspjeti riješiti, skrill je po meni jedan od najboljih za transfer novca ali definitivno moraju uvest Live Chat ili nešto slično kako bi sve brže funkcionisalo!

Link to comment
Share on other sites

Ljudi riješio sam problem tako što sam moro promijenit mail i ponovno im poslati sliku osobne kraj glave.. No to preko mailova teško da bi riješio, tako da sam ih nazvao i oni su me točno uputili što trebam uraditi.. Navodno iz Poljske je bilo pokušaja ulaska na skrillu adresu istovremeno dok sam ja ulazio na nju iz BiH.. Znam razlog bio sam na par foruma koji su nudili nagrade i isplaćivali na skrillu... Kako bilo uglavnom sve prate i morali su tako reagirati!!!! Hvala kolegi koji je rekao da ih treba nazvati jer preko maila su spori..

Link to comment
Share on other sites

prije 3 minute, baki30 said:

Ljudi riješio sam problem tako što sam moro promijenit mail i ponovno im poslati sliku osobne kraj glave.. No to preko mailova teško da bi riješio, tako da sam ih nazvao i oni su me točno uputili što trebam uraditi.. Navodno iz Poljske je bilo pokušaja ulaska na skrillu adresu istovremeno dok sam ja ulazio na nju iz BiH.. Znam razlog bio sam na par foruma koji su nudili nagrade i isplaćivali na skrillu... Kako bilo uglavnom sve prate i morali su tako reagirati!!!! Hvala kolegi koji je rekao da ih treba nazvati jer preko maila su spori..

Baš mi je drago što si to uspio riješiti, svaka čast! Od sad pažljivo sa Skrillom :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use