Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak, 30.03.2012. (Listić dana)


Goksim

Recommended Posts

Iskoristite ponudu Fortuna Win kladionice - poklanjaju vam 15 kn za registraciju: http://tinyurl.com/fortuna-win-bonus

1. Registrirajte se

2. Upišite promo kod 52060000248311 u sekciji uplate

3. Vaš račun će biti nadoplaćen za dodatnih 15 kn

ffb804.jpg

fortunawinbonus358x2066.jpg

Pravila – „Bonus dobrodošlice do 200HRK/50€“

1.Svaki potencijalni korisnik mora biti stariji od 18 godina.

2. Ova promotivna ponuda vrijedi samo za nove klijente FortunaWin. Postojeći FortunaWin

korisnici ne ispunjavaju uvjete.

3. Određeni podnositelj zahtjeva može dobiti ovaj "Bonus" samo jednom.

4. Svaki novi korisnik, koji želi primiti ovaj "bonus" se prvo treba registrirati na

http://tinyurl.com/fortuna-win-bonus i tijekom tog procesa registracije potvrditi interes za prijem "Bonusa".

To se radi u obrascu za prijavu označavanjem okvira: "Prijavi se za Bonus dobrodošlice".

5. Prva uplata mora biti izvršena od strane korisnika do 10 dana nakon registracije. Ako u

tom razdoblju ne bude nikakve uplate, zahtjev za "Bonus" će isteći.

6. Prva uplata korisnika, izvršena u navedenom razdoblju, će biti uvećana od strane

Fortunawin odmah za 50%. Maksimalni bonus koji se može steći je 200 kn *.

7. Morat ćete okrenuti vaš depozit i bonus (zajedno) 5 puta sa min. koeficijentom 1,9 prije

izvršenja isplate.

8. FortunaWin zadržava pravo izmijeniti, poništiti, zatražiti povrat ili odbiti bilo koju

promociju prema vlastitom nahođenju.

9. U slučaju bilo kakvih sporova u vezi ovih uvjeta koji se odnose na odobrenje"Bonusa",

odluka donešena od strane Fortunawin je zaključna.

10. Sudjelovanje u ovoj promotivnoj ponudi je predmet ovih uvjeta te Općih uvjeta i odredbi.

11. „Bonus dobrodošlice je dostupan samo novim korisnicima koji se nalaze u slijedećim

državama: Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Makedonija, Slovenija“

12. Potrebno je okrenuti ovaj bonus u roku od 90 dana poslije prve kvalificirajuće uplate.

*za nove igrače koji su pri registraciji odabrali Euro kao valutu vrijedi 50% Bonus

dobrodošlice do 50 EUR. Morat ćete okrenuti vaš depozit i bonus 5 puta sa min.

koeficijentima 3.00 prije izvršenja isplate.


Sa zadovoljstvom objavljujem da smo otvorili SvijetKladjenja mailing listu!

Svrha ove mailing liste jest promptno obavještavanje o novim analizama na portalu SvijetKladjenja, većim greškama kladionica, kvalitetnim informacijama i novim promotivnim akcijama na vodećim online kladionicama.

Prijava na mailing listu je, kao i sve na portalu i forumu, potpuno besplatna, a sve sa ciljem što bolje informiranosti članova portala i foruma SvijetKladjenja.

Nadam se da Vam se sviđa ideja  ;). Prijaviti se možete putem donjeg obrasca.


Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Evo ljudi da vam skrenem paznju na nesto. Jeste ikad vidjeli prijelaz iz 2/1 da je kvota 5,0 ? Evo, dogodilo se. Nije moj izvor niti bilo kakva moja dojava,ali bio sam u kladionici u Zagrebu kad su ljudi uplatili dosta love na taj par, kvota je bila u tom trenutku 21,a početna je bila 27 ( tako sam vidio da je tečaj bio u SS). Kada sam ja uplaćivao, kvota je bila 15. Sad je par storniran u Supersportu , a i Fortuni, tj. ne moze se igrat vise prijelaz. Ostala je jedino ova opcija u HL-u, pa ko voli, nek izvoli.

Sretno svima koji uplate.

Link to comment
Share on other sites

Evo ljudi da vam skrenem paznju na nesto. Jeste ikad vidjeli prijelaz iz 2/1 da je kvota 5,0 ? Evo, dogodilo se. Nije moj izvor niti bilo kakva moja dojava,ali bio sam u kladionici u Zagrebu kad su ljudi uplatili dosta love na taj par, kvota je bila u tom trenutku 21,a početna je bila 27 ( tako sam vidio da je tečaj bio u SS). Kada sam ja uplaćivao, kvota je bila 15. Sad je par storniran u Supersportu , a i Fortuni, tj. ne moze se igrat vise prijelaz. Ostala je jedino ova opcija u HL-u, pa ko voli, nek izvoli.

Sretno svima koji uplate.

Zanimljivo. Pogledao sam ponudu za ovaj par na online kladionicama i koeficijenti su, za sada, svugdje normalni...

Moguće da će prijelaz proći, iako naše kladionice ponekad namjerno smanje prilaze za neke utakmice, bez osnove, kako bi se ljudi pomamili i uplatili na prijelaz...

Bwin daje 26, bet365 23, a Sportingbet najviše, koliko sam uspio naći, 29,00

Više o Sportingbet kladionici saznajte na http://svijetkladjenja.com/osnove-online-kladenja/sportingbet/

Link za bonus: http://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_19719b_3255

Link to comment
Share on other sites

ma ljudi mislim da su to gluposti..je da su namjestili proslu tekmu iz 1 u 2 ali opet..svjedocio sam n puta da je bila tako mala kvota na prijelaz i onda su jos vise ljudi uplacivali i na kraju nije bilo ni p od prijelaza..tako da je to vjerovatno jos jedna stela od strane nasih kladionica vrijedi probat naravno ali nesto sitno  ::)

Link to comment
Share on other sites

ĐokovićN(h-6,5)-Monaco J. 2 1.45 SS

Monaco je u odličnoj formi što je pokazao razvalivši Fisha u prošlom kolu 6-1 6-3 i mislim da bi bez problema trebao pokriti ovaj hendikep.

Đoković na ovom turniru nije još nikog pobijedio sa 7 gemova razlike pa vjerujem da neće ni Monaca.

P.S. U Supersportu je koef. prije nekoliko minuta pao sa 1.60 na 1.45 za ovaj tip.

Link to comment
Share on other sites

Evo ljudi da vam skrenem paznju na nesto. Jeste ikad vidjeli prijelaz iz 2/1 da je kvota 5,0 ? Evo, dogodilo se. Nije moj izvor niti bilo kakva moja dojava,ali bio sam u kladionici u Zagrebu kad su ljudi uplatili dosta love na taj par, kvota je bila u tom trenutku 21,a početna je bila 27 ( tako sam vidio da je tečaj bio u SS). Kada sam ja uplaćivao, kvota je bila 15. Sad je par storniran u Supersportu , a i Fortuni, tj. ne moze se igrat vise prijelaz. Ostala je jedino ova opcija u HL-u, pa ko voli, nek izvoli.

Sretno svima koji uplate.

Zanimljivo. Pogledao sam ponudu za ovaj par na online kladionicama i koeficijenti su, za sada, svugdje normalni...

Moguće da će prijelaz proći, iako naše kladionice ponekad namjerno smanje prilaze za neke utakmice, bez osnove, kako bi se ljudi pomamili i uplatili na prijelaz...

Bwin daje 26, bet365 23, a Sportingbet najviše, koliko sam uspio naći, 29,00

Više o Sportingbet kladionici saznajte na http://svijetkladjenja.com/osnove-online-kladenja/sportingbet/

Link za bonus: http://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_19719b_3255

Nisam gledao kvote na online kladonicama, ali vjerujem ti, naravno. Makar vidis da je netko prije napisao da je na bet at home kvota 15, znaci da su i oni vjerojatno dobili dosta uplata s vecim ciframa. Najviše što sam pronašao u HR je Germania,koja nudi koef 10. Moguće da je sve ovo još samo jedna navlakuša,ali pošto sam bio u kladionici i vidio kakve su bile uplate, ja ću riskirati...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav

Što se tiče ove turske lige i dojave, ja mislim da vrijedi probat. Znam određenu skupinu ljudi koja je kupila tu dojavu za veliku svotu novaca, cim su dobili par par je blokiran bio i padala je masovno kvota na svim kladionicama. bwin je izbacio iz ponude totalno taj par, jedino je supersport vratio sa kvotom 27. Ja mislim da vrijedi pokušati

Link to comment
Share on other sites

Džizs, ko jos kupuje dojave i di jos ima jazavaca da im mozes prodati to za hrpu love. Kao prvo, to su kladionice u pitanju, a oni su u vecini slucajeva korak, ako ne i dva ispred nas u vecini slucajeva, jer da nije tako ne bi radile. Sretno svima koji ce uplatiti prelaz, a najvise onima sto su platili to hrpu love.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use