Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Dopuna pravila foruma (03.04.2012.)

Nakon više od četiri godine, porastom popularnosti portala i foruma, pojavila se potreba za dopunom pravila foruma, s obzirom na sve veći broj članova i postova.

Zadnjih tjedana ostvarili smo rapidan porast broja članova, kojima ovim putem još jednom želim dobrodošlicu, te ih molim da odvoje par minuta i pročitaju "Pravila foruma" (http://svijetkladjenja.com/forum/pravila-foruma/pravila-foruma/), te da se istih i pridržavaju.

Portal i Forum SvijetKladjenja je nastao sa ciljem da se na jednom mjestu okupe i udruže svi oni koji se ozbiljnije klade, te prate sport. Utopijska ideja, zbog koje je i nastao portal jest ta da se sve poštenije analize mogu naći na jednoj stranici, bez otvaranja 20ak stranica, gdje se često analize preklapaju te mnoge od njih nisu niti ozbiljnije napisane.

Stranica nije napravljena sa idejom naplaćivanja tipova, te je kao takva potpuno besplatna. Ono što je cilj ove stranice jest da podigne postotak pogođenosti parova na listićima te da na taj način svi zajedno, analizirajući parove, informirajući druge i ukazujući na greške u kladionicama budemo zadovoljniji.

Oduvijek smo težili kvaliteti a na kvantiteti, te ćemo se tog načela držati i dalje. Dakle, nije nam bitno imati što veći dnevni broj postova i posjeta, već nam je cilj imati kvalitetne postove i analize, makar i u manjem broju.

Zbog svega navedenog, prvi put nakon više od četiri godine, dopunjujemo "Pravila foruma" s ciljem veće funkcionialnosti istog.

Dopuna "Članka 2"

2.10. U najaktivniji podforum, "Listić dana", zabranjeno je objavljivanje parova, listića i tipova bez objašnjenja, kao i komentiranje utakmica. Članovi koji se ne budu pridržavali istoga biti će upozoreni, a ukoliko nastave raditi iste prekršaje i sankcionirani.

Dakle, u podforum "Listić dana" dobrodošle su sve analize utakmica, te razmišljanja i novosti o istima. Analize ne moraju biti dugačke, međutim potrebno je, makar u dvije, tri, rečenice obrazložiti tip.

2.11. U podforumu "Live", u kojem će svakodnevno biti otvarana tema sa tekućim danom i datumom, dozvoljava se objavljivanje parova, listića i tipova bez objašnjenja, kao i komentiranje utakmica.

Ovim potezom želimo zadržati kvalitetu postova i analiza, na koje su dugogodišnji članovi navikli, u podforumu "Listić dana", dok će u podforumu "Live" biti nešto opuštenija atmosfera, te će se tamo moći, kako je to već navedeno, objavljivati parove, listiće i tipove bez objašnjenja, kao i komentirati utakmice.

Pravila stupaju na snagu 03.04.2012. te ovim putem ljubazno molim sve članove foruma da se pridržavaju istih.


Podforum Live - Utorak - http://svijetkladjenja.com/forum/live/utorak-03-04-2012-%28live%29/

Objavljeno

Barcelona - Milan

Evo jedno moje mišljenje. Po meni Barci talijani ne pašu ni pod razno! To smo mogli vidjeti u dosadašnjim tekmama. Istina da je Barca imala prilika zadnju tekmu i sve,ali nisu baš nešto bili razigrani kao inače. U međusobnome omjeru je 3-3 u pobjedama i 4 neriješena rezultata. U skupinama kada je Milan bio kompletan s Patom u formi po meni jedini su uspjeli razmontirati Barcu i to čak i na Camp Nou. Još nešto u korist Milana je to da se vraća Pato,ali opet dosta se vidi izostanak Tiaga Silve. Dakle da skratim,po mome Barca neće demolirati Milan,i moguće je čak i iznenađenje,zato ću ja igrati na "sigurno" a to je odg3+ na koji je koeficijent u SS 2,15. Sretno svima.

Objavljeno

Vauxhall - Hinckley 1 @2,20

Vauxhall u zadnjih 5 utakmica 4 pobijede 1 izgubljen  za razliku od gostiju koji imaju 1 pobijedu 2 nerijeseno i 2 poraza domacini se ocigledno bude pred kraj sezone po svemu sudeci poceli buditi.

Za njih presudna utakmica ako ovdje uzmu 3 boda velike su im sanse da ostaju u ligi sto je prema izjavi trenera i cilj ekipe.

Chariman Alan Bartlam is asking for as many supporters as possible to attend and show their support for the team in this crucial game.

With the threat of relegation a real possibility the more supporters we can get through the gate for the remaining home games will help lift the players and hopefully go a long way to securing our place in the 2nd tier of the non league pyramid.

Objavljeno

Barcelona - Milan

Evo jedno moje mišljenje. Po meni Barci talijani ne pašu ni pod razno! To smo mogli vidjeti u dosadašnjim tekmama. Istina da je Barca imala prilika zadnju tekmu i sve,ali nisu baš nešto bili razigrani kao inače. U međusobnome omjeru je 3-3 u pobjedama i 4 neriješena rezultata. U skupinama kada je Milan bio kompletan s Patom u formi po meni jedini su uspjeli razmontirati Barcu i to čak i na Camp Nou. Još nešto u korist Milana je to da se vraća Pato,ali opet dosta se vidi izostanak Tiaga Silve. Dakle da skratim,po mome Barca neće demolirati Milan,i moguće je čak i iznenađenje,zato ću ja igrati na "sigurno" a to je odg3+ na koji je koeficijent u SS 2,15. Sretno svima.

Nebi se slozio sa oba daju gol i 3+ nikako. Milan tamo nece letat po gol, mada sumnjam da ce i Barcelona. Jer sa Ibrom, Patom ili ko ce vec igrat naprijed uvijek postoji sansa. Ja bi tu odigro onako X/X. Ovo ce otic na penale sigurno.

Objavljeno

Hm ne slazem se sa tobom da Milan nece ici po gol, Milanu je to jedina sansa da daju gol u gostima i mislim da ce od prve minute krenuti na to. Ako daju jedan gol onda se zatvaraju 100%. To je samo moje misljenje mislim da od odbrane nemaju nista i mislim da i oni to znaju, ne moze se od barse braniti 90Min nema sanse.

Objavljeno

Hm ne slazem se sa tobom da Milan nece ici po gol, Milanu je to jedina sansa da daju gol u gostima i mislim da ce od prve minute krenuti na to. Ako daju jedan gol onda se zatvaraju 100%. To je samo moje misljenje mislim da od odbrane nemaju nista i mislim da i oni to znaju, ne moze se od barse braniti 90Min nema sanse.

Uspijelo jednom, moglo bi i drugi put :)

Ako vec tako oba dvojica razmisljamo, moglo bi se tu odigrati manje od 2,5 gola ili cak zuti kartoni 4,5 vise...

Objavljeno

Barcelona - Milan

Evo jedno moje mišljenje. Po meni Barci talijani ne pašu ni pod razno! To smo mogli vidjeti u dosadašnjim tekmama. Istina da je Barca imala prilika zadnju tekmu i sve,ali nisu baš nešto bili razigrani kao inače. U međusobnome omjeru je 3-3 u pobjedama i 4 neriješena rezultata. U skupinama kada je Milan bio kompletan s Patom u formi po meni jedini su uspjeli razmontirati Barcu i to čak i na Camp Nou. Još nešto u korist Milana je to da se vraća Pato,ali opet dosta se vidi izostanak Tiaga Silve. Dakle da skratim,po mome Barca neće demolirati Milan,i moguće je čak i iznenađenje,zato ću ja igrati na "sigurno" a to je odg3+ na koji je koeficijent u SS 2,15. Sretno svima.

Čini se da barca danas igra bez Xavija,posljednju utakmicu protiv Bilbaa je izašao nakon 15min igre i nije trenirao s prvom momčadi ,ne mora ništa značiti no možda je to bitan podatak ,mislim da bi Milan mogao zabiti gol

Objavljeno

Barcelona - Milan

Evo jedno moje mišljenje. Po meni Barci talijani ne pašu ni pod razno! To smo mogli vidjeti u dosadašnjim tekmama. Istina da je Barca imala prilika zadnju tekmu i sve,ali nisu baš nešto bili razigrani kao inače. U međusobnome omjeru je 3-3 u pobjedama i 4 neriješena rezultata. U skupinama kada je Milan bio kompletan s Patom u formi po meni jedini su uspjeli razmontirati Barcu i to čak i na Camp Nou. Još nešto u korist Milana je to da se vraća Pato,ali opet dosta se vidi izostanak Tiaga Silve. Dakle da skratim,po mome Barca neće demolirati Milan,i moguće je čak i iznenađenje,zato ću ja igrati na "sigurno" a to je odg3+ na koji je koeficijent u SS 2,15. Sretno svima.

Čini se da barca danas igra bez Xavija,posljednju utakmicu protiv Bilbaa je izašao nakon 15min igre i nije trenirao s prvom momčadi ,ne mora ništa značiti no možda je to bitan podatak ,mislim da bi Milan mogao zabiti gol

Još se ne zna točno ali priča se da bi bez njega mogli danas. A onda je Barca u teškoj situaciji jer pogledajte koliko si hendikepirani u obrani. :D Mascherano I Puyol su kao neki bokovi,što im je apsolutno neprirodna pozicija.

Dalje,Leu Messiju ne ide protiv Milana. Talijani ga stalno fauliraju, provociraju, tuku. Od 12 golova što je zabio u LP jedan je samo dao doma i to protiv Bayera. Milan sa Patom i Ibrom,a iza njih Boateng je jak u napadu i moraju ići po gol,a Barce će zabit to je nesporno.

Objavljeno

Barcelona - Milan

Evo jedno moje mišljenje. Po meni Barci talijani ne pašu ni pod razno! To smo mogli vidjeti u dosadašnjim tekmama. Istina da je Barca imala prilika zadnju tekmu i sve,ali nisu baš nešto bili razigrani kao inače. U međusobnome omjeru je 3-3 u pobjedama i 4 neriješena rezultata. U skupinama kada je Milan bio kompletan s Patom u formi po meni jedini su uspjeli razmontirati Barcu i to čak i na Camp Nou. Još nešto u korist Milana je to da se vraća Pato,ali opet dosta se vidi izostanak Tiaga Silve. Dakle da skratim,po mome Barca neće demolirati Milan,i moguće je čak i iznenađenje,zato ću ja igrati na "sigurno" a to je odg3+ na koji je koeficijent u SS 2,15. Sretno svima.

Čini se da barca danas igra bez Xavija,posljednju utakmicu protiv Bilbaa je izašao nakon 15min igre i nije trenirao s prvom momčadi ,ne mora ništa značiti no možda je to bitan podatak ,mislim da bi Milan mogao zabiti gol

Koliko sam procitao Xavi je spreman za danas i s njim je svu u redu. Nego mislim da ce danas biti dosta kartona jer Mesija i drustvo se nemoze zaustaviti bez faula a i vidjeli ste proslu utakmicu koliko je bilo prekrsaja samo je sudac bia preblag. Pa ako zna ko danas sudi pa da malo nam podjeli koju informaciju bio bi jako zahvalan

Objavljeno

KOŠARKA

Zadar - Cibona  2   1,6

Cibona ušla u odličnu formu, trenutno igra najbolju košarku u Hrvatskoj. Dolaskom Wrighta dobili su upravo ono što su trebali, pojačanje na poziciji playa i igra u napadu izgleda puno bolje nego prije 2 ili 3 mjeseca, dok je u obrani s njima povećana agresivnost. El Amin je također znatno podigao svoju igru i Cibona više nema problema s organizacijom igre. Suton trenutno igra bolje nego ikad i vrlo teško će ga netko od zadrana uspjet zaustavit, jedino udvajanjima, ali se u tom slučaju otvara prostor drugima.

Zadar je dobio dva nova igrača koja se još uvijek ne mogu definirati kao pojačanja, a od onih od ranije jedini koji može Ciboni zaprijetiti je Vrbanc, ali ne vjerujem da će mu to uspjet ovog puta. On je svoju "osvetu" obavio prije 3 mjeseca u kupu. Cedevita ih je prije 3 dana razbila bez ikakvih problema bez nekih bitnih igrača.

Ono što jednostavno moram dodati je da nikako ne razumijem ovako veliki koef na pobjedu Cibone dok je prije tri mjeseca u kupu taj isti koef bio 1,25 a Cibona je tada bila u dosta lošijem stanju i puno manji favorit, čak su i okolnosti oko utakmice išle tada na stranu Zadra dok danas ne vidim nijedan realan argument za pobjedu Zadra.

U ponudi su i hendikepi koji su također postavljeni iznenađujuće nisko (h4,5  1,85 i h10,5  3,30).

Objavljeno

Barcelona - Milan  više od 4,5 žutih kartona

Evo napokon sam dočekao i uzvratne utakmice lige prvaka, utakmice u kojima, kako sam već pisao, češće ima više žutih kartona nego u prvim utakmicama, pogotovo ako je rezultat relativno neizvjestan.

Inaće, Barcelona i Milan su do sada, ove sezone, već odigrali 3 susreta.

U grupnoj fazi, u prvom njihovom međusobnom susretu, Barcelona je na Nou Campu odigrala 2:2, a u toj utakmici bilo je 5 žutih kartona.

Nakon nešto više od dva mjeseca, Milan je ugostio Barcelonu, u utakmici u kojoj je Barcelona slavila 3:2. Tada je bila čak 8 žutih kartona, te jedan crveni.

U utakmici igranoj prošloga tjedna, koja je završila 0:0, bila su samo 4 žuta kartona. Evo i kako je to izgledalo u prvoj utakmici...  ;)


Utakmicu sudi Kuipers iz Nizozemske.

Ovo je do sada daleko najvažnije utakmica za obje ekipe, možda i u sezoni, a svakako ako usporedimo važnost njihovih dosad odigranih međusobnih susreta. Za očekivati je puno žutih kartona.

Milan nije među korektnijim ekipama u Ligi Prvaka, a sumnjam i da Barcelona razne kontre i polukontre neće sasjeći u startu. Naravno, u zadnjih 10ak minuta biti će puno nervoze, na obje strane, ukoliko rezultat bude koliko toliko neizvjestan, postoji mogućnost i da jedna ekipa zadržava vrijeme, što suci često nagrade sa žutim kartonom i sl.

Uglavnom ovo mi se čini kao daleko najpametniji bet za ovu utakmicu...


Većina kladionica postavila je kao granicu za žute kartone marginu od 5,5. PSK pak daje marginu od samo 4,5 žutih kartona, te su do maloprije davali 1,80 da će biti više od 4,5 žutih kartona. Netko je očito uplatio malo više listića, sa nešto jačim ulozima  ;D , pa je koeficijent smanjen na 1,65, ali mislim da se i za taj koeficijent isplati odigrati više od 4,5 žutih kartona.

Bwin daje 1,45 za više od 4,5 žutih kartona, a produžetke niti ne uzimaju u obzir, tako da je ovih 1,80 PSK-a bio lijepi valuebet, a i za 1,65 mislim da se isplati odigrati...

Uz sve, prema pravilima PSK-a, eventualni produžetci se uzimaju u obzir, kada su kartoni u pitanju. Sumnjam da će produžetaka i biti, ali i ova opcija nam igra. Iako, sve bi trebalo biti riješeno u 90'minuta, kada su kartoni u pitanju...


Bet365 daje 2,20 da će Milan imati više od 2,5 kornera. Mislim da je koeificjent prevelik i da se isplati riskirati, iako, ono što ne sugerira igrati ovaj bet jest statistika sa prošlog susreta gdje je Milan imao 0 kornera. U prvom njihovo međusobnom susretu ove sezone, Milan je ima 4, a u drugoj, u uzvratu na Nou Campu, 2 kornera.

Objavljeno

surfajući bespućima internetskih kladioničarskih zbiljnosti, naletjeh na zanimljivu analizu (ak je kopipejstanje analize krađa, jebiga... moja isprika...):

NHL Buffalo - Toronto 04.04.2012. 01:00 tip 1 (koeficijenti se po kladušama kreću od 1.60 do 1.80)

Toronto ima nekoliko ključnih ozljeda i trenutno ne igra u posebno dobroj formi. Ozlijeđeni su top six igrači Nikolaj Kulemin, Joffrey Lupul (2. strijelac momčadi), Mikhail Grabovski (drugi centar), prvi vratar James Reimer, a i jedan od najboljih faceoff centara u ligi, David Steckel, vjerojatno neće moći nastupiti. Sabresima također nedostaju neki bitni igrači (Ehrhoff, Myers) ali imaju dovoljno široku klupu kako bi te nedostatke pokrili. Igraju na domaćem ledu, žele se revanširati Leafsima za poraz u Torontu, a najvažnija činjenica jest da se bore za doigravanje. Također, Leafsima je cilj (prešutni) da utakmicu završe sa što manje bodova jer im je za rebuild momčadi potreban što viši pick na ovogodišnjem draftu.

Objavljeno

surfajući bespućima internetskih kladioničarskih zbiljnosti, naletjeh na zanimljivu analizu (ak je kopipejstanje analize krađa, jebiga... moja isprika...):

NHL Buffalo - Toronto 04.04.2012. 01:00 tip 1 (koeficijenti se po kladušama kreću od 1.60 do 1.80)

Toronto ima nekoliko ključnih ozljeda i trenutno ne igra u posebno dobroj formi. Ozlijeđeni su top six igrači Nikolaj Kulemin, Joffrey Lupul (2. strijelac momčadi), Mikhail Grabovski (drugi centar), prvi vratar James Reimer, a i jedan od najboljih faceoff centara u ligi, David Steckel, vjerojatno neće moći nastupiti. Sabresima također nedostaju neki bitni igrači (Ehrhoff, Myers) ali imaju dovoljno široku klupu kako bi te nedostatke pokrili. Igraju na domaćem ledu, žele se revanširati Leafsima za poraz u Torontu, a najvažnija činjenica jest da se bore za doigravanje. Također, Leafsima je cilj (prešutni) da utakmicu završe sa što manje bodova jer im je za rebuild momčadi potreban što viši pick na ovogodišnjem draftu.

Zanimljiv info...

2.4. Dozvoljeno je prenošenje dijela ili cijelog teksta sa drugih stranica ukoliko je naveden izvor, te ukoliko se to ne kosi pravilima koja vrijede na stranici odakle se tekst prenosi;

http://svijetkladjenja.com/forum/pravila-foruma/pravila-foruma/

Objavljeno

Austria Lustenau  -   Grödig   1   1.8 (Austrijska 2. liga)

Austria Lustenau traži pobjedu protiv danas vjerujem nezainteresiranog Grodiga jer na ljestvici više ne mogu niti gore niti dolje, a A.Lustenau ima 7 bodova manje od vodećeg WAC / Sankt Andrä, te utakmicu manje. Vjerujem da će pobijediti sudeći na formu Pierre Boyea koji je nedavno došao iz Partizana te u zadnje 4 utakmice ima na kontu 5 golova. Koeficijent 1.80 je po meni čisti poklon te se isplati probati.

REZULTAT: 3 - 0

Objavljeno

surfajući bespućima internetskih kladioničarskih zbiljnosti, naletjeh na zanimljivu analizu (ak je kopipejstanje analize krađa, jebiga... moja isprika...):

NHL Buffalo - Toronto 04.04.2012. 01:00 tip 1 (koeficijenti se po kladušama kreću od 1.60 do 1.80)

Toronto ima nekoliko ključnih ozljeda i trenutno ne igra u posebno dobroj formi. Ozlijeđeni su top six igrači Nikolaj Kulemin, Joffrey Lupul (2. strijelac momčadi), Mikhail Grabovski (drugi centar), prvi vratar James Reimer, a i jedan od najboljih faceoff centara u ligi, David Steckel, vjerojatno neće moći nastupiti. Sabresima također nedostaju neki bitni igrači (Ehrhoff, Myers) ali imaju dovoljno široku klupu kako bi te nedostatke pokrili. Igraju na domaćem ledu, žele se revanširati Leafsima za poraz u Torontu, a najvažnija činjenica jest da se bore za doigravanje. Također, Leafsima je cilj (prešutni) da utakmicu završe sa što manje bodova jer im je za rebuild momčadi potreban što viši pick na ovogodišnjem draftu.

Zanimljiv info...

2.4. Dozvoljeno je prenošenje dijela ili cijelog teksta sa drugih stranica ukoliko je naveden izvor, te ukoliko se to ne kosi pravilima koja vrijede na stranici odakle se tekst prenosi;

http://svijetkladjenja.com/forum/pravila-foruma/pravila-foruma/

hvala na obavijesti  :), analiza je s dvoznak.com (zanimljiv sajt), a nije protiv njihovih pravila, info je 'javno' dostupan, izvan njihove premium pay-per-view prognoze...

Objavljeno

Pozdrav svima,

danas stvarno raznolika ponuda svega i svačega :

1. D. Moscow - Petersburg (17:30) - REZULTAT 6:1

Po meni STRAŠNO zanimljiva utakmica i jedva čekam da završi ;) da vidim kakav će biti rasplet.

Do sada su kladionice konstantno prednost davale St. Petersburgu i ovaj je konstantno pušio..

  D. Moscow Petersburg 3:1         2.83 4.00 2.07 01.04.2012

  Petersburg D. Moscow 1:2         1.56 4.50 4.47 30.03.2012

  Petersburg D. Moscow 4:5OT 1.65 4.26 4.06 28.03.2012

I malo po malo, vodi Dinamo Moskva 3:0 u igrama! Pogledajte samo kako se dižu i koliko samopouzdanja imaju iz tekme u tekmu :D 2. tekma 1 gol razlike, 3. tekma 2 gola razlike..

Nešto me vuće da danas odigram na njih jer su OPET favoriti St. Petersburg :

DinMoskv(4.ut)-StPeterb (3:0) uto 17:30 2,60 4,00 2,10

Možda svi znaju nešto što ja ne znam ali tako je trenutno :)

JOŠ mi se zanimljivo čini kod ovog para:

1a) DinMoskv(1.t1,5)-StPeterb  1@1,50 - Zbroj golova u 1. trećini..

Gledajuću utakmice Dinama do sada mislim da je u zadnjih 10 samo jedna prošla sa 2 gola u 1. trećini..

1b) DinMoskv(5,5)-St.Peterburg  1@1,50 - Ukupni zbroj golova manji od 5.5

Prvu tekmu su odigrali OVER ali tada se očito Dinamo malo sredio i sredili su obranu tako da im je ST. dao 2 gola samo u 2. utakmice.

Danas bi mogao proći i jedan UNDER 5.5.

Jedina stvar što je inače zeznuta kod Ruskog hokeja je kada muljatori uvuku papke u hockey. 3:0 je i ako pobjede danas, nema više punih dvorana niti love od prijenosa i sl.. a druga tekma polufinala je čeljabinsk-Omsk 1:2 u tekmama..

Znači još će bar 2 tekme minimalno odigrati ako ne i više. Toga me jedino nekako strah da se tu mafiJOZE ne upetljaju u to sve i pune dvorane i dalje :)

Tko želi neka nešto proba od gore navedenog! Ja ću probati pa ćemo vidjeti :)

2.

Objavljeno

England » Blue Square Premier

20:45 Newport - York

-----------------------------------------------------

Newport se trenutno nalazi pri dnu tabele, tocnije na granici zone ispadanja. Dobro je sto imaju tri utakmice zaostatka pa ukoliko izvuku koji bod u preostalih par tekmi, moci ce mirno zavrsiti sezonu. Doduse ne mogu biti zadovoljni jer ako usporedimo proslu sezonu bili su u gornjem dijelu tabele, tocnije odmah iza Yorka. No vratimo se na ovu sezonu gdje je Newport pokazao uzasno lose rezultate. Nakon pet utakmica bez pobjede, uzeli su tri boda protiv Gatesheada 1-0, no tu bih napomenuo da im ocito Gateshead lezi i opet su imali igraca manje.

York je ove sezone ostvario odlicne rezultate i trenutno se bore za playoff. Od 39 odigranih utakmica imaju samo 7 poraza, a danas im je ovo trece gostovanje za redom. Zadnju utakmicu su preokrenuli u gostima kod Lutona, pa ce i danas igrati ista postava igraca.

Ovo im je prvi medjusobni susret ove sezone zbog podosta utakmica koje su bile odgodjene. Prosle sezone je svaka ekipa uzela pobjedu na svom terenu, no mislim da to ne bi smio biti nikakav pokazatelj, jer ova sezona je nesto sasvim drugo, Newport je razocarao, dok je York fenomenalno odigrao vecinu sezone. Kvota je u laganom padu na Newport, sto mi zapravo pase jer mislim da York nece izgubiti (u zadnjih deset tekmi imali su pet gostovanja i niti jedno nisu izgubili: plus sto im je ovo trece gostovanje za redom), pa predlazem York DNB @ 1.82 (Pinnacle) 2/10

Objavljeno

20.00  Orleans  -  Dijon    H(0:9,5)    1  1.83

dijon.png

Utakmica francuske basket lige. Zna se tko je tko. Orleans, jedna od najjacih ekipa u prvenstvu, poprilicno lako prolazi protiv ovih iz sredine.Tu sam stavio samo zadnjih 6 utakmica Orleansa doma i Dijona vani. Domacin uglavnom pobjedjuje sa vise od 10 razlike, a najvecu nadu za prolazak ovog tipa mi daje statistika Dijona koji izgleda kad ode van "sve cetiri digne u zrak" i svi ga posteno naprase. Mislim da ce vec u prvoj cetvrtini bit probijen ovaj handicap a kako utakmica bude isla prema kraju, razlika ce se samo povecavati.

tablak.png

Objavljeno

Bet365 daje 2,20 da će Milan imati više od 2,5 kornera. Mislim da je koeificjent prevelik i da se isplati riskirati, iako, ono što ne sugerira igrati ovaj bet jest statistika sa prošlog susreta gdje je Milan imao 0 kornera. U prvom njihovo međusobnom susretu ove sezone, Milan je ima 4, a u drugoj, u uzvratu na Nou Campu, 2 kornera.

Smanjeno na 1,80  ;)

Btw. Unibet daje 1,60 da će na utakmici Barcelone i Milana biti manje od 8,5 zaleđa. Rijetko kada se vidi ovako visoka granica, kada su zaleđa u pitanju. Bwin npr. daje 1,70 da će biti manje od 7,5 zaleđa, a iako su i Barcelona i Milan ekipe koje često znaju biti u zaleđu, mislim da granica od 8,5 neće biti pređena.

Sretno nam bilo sa kartonima  ;)

Objavljeno

Evo prije nego napišem analizu i moj listić, hvala Goksime ne ovim novim pravilima jer neznam kako bi to dalje funkcioniralo da je ostalo na starom... Ja još uvijek čekam MLB, ali evo danas imam jedan listić iz NBA.. to je sport koji trenutno najviše pratim i imam jako puno utakmica pregledanih ove sezone.. Danas nažalost ne ću moći gledat nijednu tekmu jer se moram ustat u 6.. uglavnom tako da neću moći sutra iskomentirat zašto je nešto prošlo, a zašto nešto nije prošlo( nedaj bože :D )...

LA LAKERS- NJ NETS(+9,5) 2 1,70

David Lee(Golden State Wariors) under 21,5 1,70  FT 22!!!!!!

kvota: 2,89 Supersport

Vjerojatno ima i boljih granica i kvota od ovih, ali stvarno ne stignem sad proučavati više...

Prvo što se tiče Netsa.. Odigrali su odlične 3 utakmice zaredom i izgleda da su konačno uhvatili neki ritam i igraju jako dobro. Gerald Wallace se konačno uklopio u ekipu i pokazao u ovim 3 utakmicama da je veliko pojačanje ovoj mladoj ekipi što obrambeno, što napadački. Danas Lakersima neće biti lako, iako je tradicija na njihovoj strani i kvalitetnija su ekipa, ali kako igraju Netsi u zadnjim utakmica očekujem da neće izgubit sa 10+. Upitan je Bynum kod Lakersa. Iako je i sam potvrdio da će igrati, pitanje je minutaže jer je u zadnjom utakmici izašao odma u prvoj četvrtini zbog uganuća gležnja i izgledalo je kao teža ozljeda.. Pitanje je s koliko će respekta prema tome igrat on danas jer je puno tih uganuća ove sezone završilo tragično po ekipe( Brook Lopez iz Netsa, Billups kod Clippersa.. ti mi trenutno padaju na pamet, a ima ih još). Tako da ne očekujem da će danas on ići sa 100% i ne vjerujem da će imat normalnu minutažu. Na Bryantu će vjerojatno biti Wallace u obrani i on bi mogao dosta namučiti Bryanta, a Gasola će držat sve bolji Humpfries.. Ako će Netsi nastavit s dobrim igrama nema šanse da danas izgube sa 10+..[/color]

A što se tiče Lee-a neću pisat ovoliko kao za utakmicu prije.. Kod mene ovo totalni value bet.. neznam koje granice i  kvote imaju online kladionice.. ovo moje je iz supersporta iz razloga da nemam puno vremena tako da nisam pratio ostale kladionice.. David Lee je postao glavni igrač Wariorsa tradeom Ellisa u Buckse u kojem su po meni jako pogriješili jer sad čekaju Boguta da se vrati od ozljede( iako je riječ o odličnom mladom centru previše je sklon ozljedama i konstantno je ozlijeđen i pitanje je kako dugo će još igrati košarku jer kad si tako uzastopno ozlijeđen nije baš preporučljivo nastavljat karijere).. Uglavnom Memphis je prejaka ekipa pod košem da bi Lee-u dozvolili danas 22+ poena.. Randolph se vratio od ozljede, Gasol mlađi je tu i po meni kolko god Lee u zadnje vrijeme igra dobro i zabija s lakoćom preko ove granice danas teško da će se približit ovoj granici. Uz to u zadnje 3 utakmice ovih ekipa koje su odigrane ove sezone ima prosjek od malih 12,7 poena. Istina da su sve utakmice bile prije ovog gore spomenutog tradea Ellis za Boguta, ali jednostavno je memphis prekvalitetan obrambeno pod košem da bi samo tako dozvolili ovoliko poena vrlo dobrom centru kao što je Lee...

Eto i moje prve analize za ovu sezonu ovdje.. Uglavnom više od mene očekujte krajem tjedna kad počinje MLB..

Sretno svima koji prate...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Moj doprinos danasnjoj analizi utakmice izmedju Hrvatske i Gane Kao prvo, nisam uspeo da napisem post na deset stranica teksta o uspesima reprezentacije Hrvatske u poslednjih desetak godina. Ne mogu, i tacka. Probao sam, sve sam dao od sebe, ali ne ide. Ne kazem da necemo pustiti taj post jednoga dana, ali za sada ga nema. Nema volje, nema entuzijazma, a najvise nema smisla da sada citamo o tome kako je Hrvatska nekada bila druga ili treca na svetu. Palenta je tradicionalno jelo od kukuruznog griza koje se smatra jednim od najzdravijih obroka na svetu- Palenta ima veliku nugritivnu vrednost, nema glutena, lako je probavljiva, plus kao neutralni obrok, moze da se koristi kao podloga za razne kombinacije, plus se izuzetno lako i brzo sprema. Moze da se posluzi kao mekana kasa, dakle topla, ili pecena ili przena pa ohladjena i na kriske. Moja majka je mislila ako je ona morala da jede to smece, da bih onda morao i ja, pa kada sam bio mali, prakticno me je primoravala da jedem ta govna. Umesto da je imala stila, ili barem smislila neku prevaru da mi uz prevare ubacuje komade tog smeca u usta, moja majka me je prisiljavala, da ne kazem zlostavljala sa palentom.  Od tada su mi ostale traume, i neko zlo, kada samo vidim sliku, ili osetim miris tog otrova, zvanog palenta. Ponekad imam utisak da, kada mi umirao, a da mi je jedini nacin da prezivim, da mi stave to smece u usta, da bih uvek izabrao umiranje. E tako je bilo i sa pisanjem posta o uspehu hrvatske reprezentacije. Poceo sam sa postom, i vec kod druge recenice, kao da sam osetio onaj nepodnosljivi smrad, kada se kukuruzni griz sipa u kipucu posoljenu vodu. Ne mogu i tacka. Ako Hrvatska nekako i prodje grupu uz porodjajne muke, mozda i dodje taj post, ali za sada, ne mogu i tacka. Moj doprinos danasnjoj analizi O Hrvatskoj danas ne mogu da doprinesem na nasem Forumu, jer me podseca na zlostavljanje u destinjstvu i prisilu da jedem nesto sto ne mogu da smislim. Plus me nerviraju patriote na nasem Forumu, plus me nervira obicaj na nasem Forumu da je zabranjen kriticki osvrt kada se bira izmedju kladjenja i Domovine. Ali, zato mogu da doprinesem na nasem Forumu kroz (donekle) predstavljanje Gane. Na zalost, ne mogu se drzati sportskih tema, ali sigurno mogu doprineti da barem delimicno razumete sa kakvom reprezentacijom se danas susrece hrvatska reprezentacija. Na zalost, imao sam tu veliku nesrecu da posetim Ganu, bas kao sto sam imao tu nesrecu da mi trpaju u usta palentu. Gana, zemlja Dovoljno je samo reci da je Gana zapadnoafricka zemlja, pa vec da ne pozelite da ikada odete tamo. Dovoljno je i da vidite da su susedne zemlje Gani, Burkina Faso, Togo i Obala Slonovace. Dobro, nije se bas ni Hrvatska usrecila sa svojim susednim zemljama Bosnom i Srbijom, ali Burkina Faso ... majko moja. U Gani zivi skoro trideset miliona stanovnika razlicitih etnickih skupina, za koje bi bilo najkorisnije da ih nikada ne upoznate. E sada .... kada biste vi otisli u neku turisticku agenciju sa zeljom da posetite Ganu, ili ako biste otisli u njihovu ambasadau, ili ne daj Boze, sreli nekon patriotskog fanatika iz Gane, oni bi vas sigurno prevarili recima kako je Gana zemlja netaknute prirode, kako je Gana poznata po najvecem vestackom jezeru na svetu, da imaju prelepe nacionalne parkove, da je Gana vodeci svetski proizvodjac kakaoa, i da je Gana najveci africki proizvodjac zlata i medju Top deset u svetu. Gradjani Gane kada pricaju sami o sebi, kazu da su izuzetno gostoprimivi, druzeljubivi, uljudni i uctivi plus otovreno pokazuju prijateljstvo i postovanje. Ono sto je izuzetno zanimljivo jeste da Gana ima izrazito mlado stanovnistvo, gde je medijska starost u Gani 24 godine. Da me sada ne mrzi, veoma rado bih vam objasnio koliko je ovakva demografska karakteristika vazna za svako drustvo. E sada, sve ovo gore npisano mozete slobodno da okacite macku o rep. To je kao kada biste vi iz Hrvatske nekom strancu hteli da predstavite Hrvatsku, pa krenete od hrvatskih ostrva, klime, mora i tako redom. I vi onda nekog stranca pozovete na ostrvo Rab i kazete, pogledajte kako je Hrvatska lepa. A ne pozovete tog stranca da dodje malo i u Zagorje ili splitsko zaledje, pa da vide malo kako je i tamo. Ili, na primer, pozovete nekog stranca da poseti Zagreb, pa u okviru toura, izbegnete kako znate i umete da stranca odvedete  da vidi Dinamov stadion. A, na primer, u okviru turisticke ponude Amsterdama ili Munchena, obavezno u ponudi imate i posetu Ajaxovom i Bayernovom stadionu. Hteo sam zapravo da kazem, da je jedno kada vi odete na nekoliko dana u Akru, glavni grad Gane ili se drzite samo onoga sto vam predstavljaju turisticke agencije, a nesto sasvim drugo kada vi odete u unutrasnjost ili neke ganske vukojebine. A ja nisam isao u Ganu turisticki, vec da trazimo oca jednoj mojoj prijateljici, cija majka se dobrovoljno yebala sa jednim crncem iz Gane, a ovaj posle samo otisao i nikada se vise pojavio. Zato je najbolje da stvorite neku sliku o tome protiv kakve reprezentacije veceras igra Hrvatska, tako sto cete verovati meni, to jest mojim ocima. Prvo sto cete osetiti, kada nogom krocite u Ganu jeste neki neobjasnjivi smrad u vazduhu. Ne znam sta je to, ali imate osecaj kao da nema vazduha, kao da je smrad svuda oko vas. to je verovatno do klime, ili necega drugog, ali je svakako neizdrzivo. Vodu prakticno da i nema gde da pijete, a ako nemate uz sebe iskljucivo flasiranu vodu, sigurno cete umreti. Ko god da je bio u Gani, ce vam takodje reci da nikako ne jedete ulicnu hranu, cak ni voce i povrce, jer ce vam to biti poslednje sto cete jesti u zivotu. U Gani se ne preporucuje cak ni led u vodi ili picu, jer ga ti primitivci prave od lokalne vode, a to znaci da vam se vise isplati da umrete od zedji, nego da se otrujete. Inace, u Gani, ne moze da se zivi od insekata koji zuje oko vas po ceo dan, a komarci i muve su im velicine roda, pa ako se desi da vas neki insekt ujede, racunajte da cete morati da odsecete taj deo tela motornom testerom. Ono sto ne pominje nijedna turisticka agencija koja bi htela da vas prevari da posetite Ganu, jeste da poseta Gani ima i odredjene sigurnosne i zdravstvene rizike. U pojedinim delovima Gane i dalje postoje etnicki sukobi, jaca i kriminal i prevare svih vrsta, pa nije bas preporucljivo da prisustvujete protestima ili vecim okupljanjima. I na kraju, best of jeste da u Gani postoji izuzetno visoki procenat populacije zarazen Hiv-om, iako je homoseksualizam zabranjen, sto znaci da vec ulazimo u pojam higijene, a tu cu malo da se zaustavim, pa prvo idem na dorucak, dok jos mogu da jedem, jer ako prvo napisem o opstoj higijeni u Gani, sigurno danas necu doruckovati. Nastavice se ...      
    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
    • Cestitke kolegama iz BIH na plasmanu reprezentacije BIH u sesnaestinu SP.Bravo "Zmajevi".
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use