Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Dopuna pravila foruma (03.04.2012.)

Nakon više od četiri godine, porastom popularnosti portala i foruma, pojavila se potreba za dopunom pravila foruma, s obzirom na sve veći broj članova i postova.

Zadnjih tjedana ostvarili smo rapidan porast broja članova, kojima ovim putem još jednom želim dobrodošlicu, te ih molim da odvoje par minuta i pročitaju "Pravila foruma" (http://svijetkladjenja.com/forum/pravila-foruma/pravila-foruma/), te da se istih i pridržavaju.

Portal i Forum SvijetKladjenja je nastao sa ciljem da se na jednom mjestu okupe i udruže svi oni koji se ozbiljnije klade, te prate sport. Utopijska ideja, zbog koje je i nastao portal jest ta da se sve poštenije analize mogu naći na jednoj stranici, bez otvaranja 20ak stranica, gdje se često analize preklapaju te mnoge od njih nisu niti ozbiljnije napisane.

Stranica nije napravljena sa idejom naplaćivanja tipova, te je kao takva potpuno besplatna. Ono što je cilj ove stranice jest da podigne postotak pogođenosti parova na listićima te da na taj način svi zajedno, analizirajući parove, informirajući druge i ukazujući na greške u kladionicama budemo zadovoljniji.

Oduvijek smo težili kvaliteti a na kvantiteti, te ćemo se tog načela držati i dalje. Dakle, nije nam bitno imati što veći dnevni broj postova i posjeta, već nam je cilj imati kvalitetne postove i analize, makar i u manjem broju.

Zbog svega navedenog, prvi put nakon više od četiri godine, dopunjujemo "Pravila foruma" s ciljem veće funkcionialnosti istog.

Dopuna "Članka 2"

2.10. U najaktivniji podforum, "Listić dana", zabranjeno je objavljivanje parova, listića i tipova bez objašnjenja, kao i komentiranje utakmica. Članovi koji se ne budu pridržavali istoga biti će upozoreni, a ukoliko nastave raditi iste prekršaje i sankcionirani.

Dakle, u podforum "Listić dana" dobrodošle su sve analize utakmica, te razmišljanja i novosti o istima. Analize ne moraju biti dugačke, međutim potrebno je, makar u dvije, tri, rečenice obrazložiti tip.

2.11. U podforumu "Live", u kojem će svakodnevno biti otvarana tema sa tekućim danom i datumom, dozvoljava se objavljivanje parova, listića i tipova bez objašnjenja, kao i komentiranje utakmica.

Ovim potezom želimo zadržati kvalitetu postova i analiza, na koje su dugogodišnji članovi navikli, u podforumu "Listić dana", dok će u podforumu "Live" biti nešto opuštenija atmosfera, te će se tamo moći, kako je to već navedeno, objavljivati parove, listiće i tipove bez objašnjenja, kao i komentirati utakmice.

Pravila stupaju na snagu 03.04.2012. te ovim putem ljubazno molim sve članove foruma da se pridržavaju istih.


Podforum Live - Srijeda - http://svijetkladjenja.com/forum/live/srijeda-04-04-2012-%28live%29/


Sa zadovoljstvom objavljujem da smo otvorili SvijetKladjenja mailing listu!

Svrha ove mailing liste jest promptno obavještavanje o novim analizama na portalu SvijetKladjenja, većim greškama kladionica, kvalitetnim informacijama i novim promotivnim akcijama na vodećim online kladionicama.

Prijava na mailing listu je, kao i sve na portalu i forumu, potpuno besplatna, a sve sa ciljem što bolje informiranosti članova portala i foruma SvijetKladjenja.

Nadam se da Vam se sviđa ideja  ;). Prijaviti se možete putem donjeg obrasca.


Objavljeno

Goksime moram se pohvaliti da sam jučer uhvatila one žute kurtone, pardon kartone, u PSK-u prije nego si ih ti objavio, znači još po 1,85  ;D samo nisam ih stigla napisati ovdje, taman kad sam htjela vidjela sam da si ti napisao. inače čestitke usput na ostalim pogođenim parovima koje si predložio.

Danas opet jedna zanimljivost, PSK ima u ponudi slijedeće

Real M. - Apoel    MANJE    Zbroj žutih kartona [4,5]    1,80

dok npr. SS ima RealMadr(zžk3,5)-ApoelNic    1,80    više

Ali prava stvar je u Expektu gdje je ponuda ovakava: Real Madrid - APOEL FC Zbroj bodova kartona više od 30 bodova 1.85

Znači kod expekta je granica još manja, jer za 3 žuta kartona se ulog vraća. A pto je još bolje u zbroj kartona se računa i eventualni crveni karton koji nosi 25 bodova. Mislim da se kombimiranjem Expekta i PSK može profitirati, a tko ne želi tako igrati mislim da je ova oklada u Expektu itekakav value, usprkos činjenici da u prvoj tekmi nije bio niti jedan kArton.

Objavljeno

To sto se tice Expekta ne znam sto da recem ali sam siguran da ce na utakmici biti manje od 4,5 pa cak i od 3,5 kartona jer je Real prvu utakmicu dobio 3:0 i ubio svaku nadu Apoelu. Apoel je svoje ucinio u ovosezonskoj lp i nemaju vise zasto gristi i ici u cvrste prekrsaje. Eto to je moje misljenje pa ako me ko hoce ispratit moze a ja cu lupnut na ovo malo vecu svotu.

Objavljeno

KOŠARKA

Zagreb - Cedevita  2  1,7  (supersport)

Eto nakon jučerašnjeg poklona sa 1,6 na Cibonu protiv Zadra, danas Supersport nudi još jedan iznenađujuće visok koeficijent.

Cedevita je znanto kvalitetnija ekipa od Zagreba koji je u velikoj krizi u svim segmentima (od vođenja kluba, financija, trenera, igre, rezultata). Zagreb je nedavno promijenio trenera nakon teškog domaćeg poraza od Splita 78:106. Ono što je dobro u tome je što je novi trener Brajković u svom debiju protiv Svjetlosti u gostima dao minutažu mladim, al u najmanu ruku podjednako kvalitetnim igračima koji ipak imaju puno više motiva i želje. Tu prije svih mislim na Šarića i Prostrana koji su odigrali jako dobre utakmice, Šarić odličnu. Zagreb je tu utakmicu dobio uvjerljivo 62:113. Ono što je problem kod Zagreba je, osim ozljede Kasuna od ranije zbog čega ga neće biti još mjesec dana na parketu, je što u sastavu neće imati Šarića koji je otišao u SAD na egzibicijsku utakmicu igrača do 19 godina. Tu gube jedno vrlo kvalitetnog igrača u napadu koji je možda i najbolji kreator u ekipi što je i pokazao u zadnjoj utakmici.

Za Cedevitu sam već rekao da je znatno bolja ekipa od Zagreba i to će se najviše vidjeti ako se pogleda centarska linija. Na Cedevitinoj strani su Smodiš, Bilan, Owens i Bagarić koje će pokušati zaustaviti Rikić i Halilović uz pomoć Markote (koji nije petica), ali oni još uvijek nemaju dovoljno snage i iskustva nositi se s navedenima. A ako i zagreb uspije zaustavit centre, tu su Draper, Car i Baždarić koji bez problema mogu izvana pogađat.

Opet ću dodati i hendikepe koji su prvo povoljni za odigrati, za h3,5 je koef 1,85 dok je za h9,5 koef vrlo visokih 3,3.

Objavljeno

To sto se tice Expekta ne znam sto da recem ali sam siguran da ce na utakmici biti manje od 4,5 pa cak i od 3,5 kartona jer je Real prvu utakmicu dobio 3:0 i ubio svaku nadu Apoelu. Apoel je svoje ucinio u ovosezonskoj lp i nemaju vise zasto gristi i ici u cvrste prekrsaje. Eto to je moje misljenje pa ako me ko hoce ispratit moze a ja cu lupnut na ovo malo vecu svotu.

Upravo to. Under na kartone mi je glavni pick danas

Objavljeno

To sto se tice Expekta ne znam sto da recem ali sam siguran da ce na utakmici biti manje od 4,5 pa cak i od 3,5 kartona jer je Real prvu utakmicu dobio 3:0 i ubio svaku nadu Apoelu. Apoel je svoje ucinio u ovosezonskoj lp i nemaju vise zasto gristi i ici u cvrste prekrsaje. Eto to je moje misljenje pa ako me ko hoce ispratit moze a ja cu lupnut na ovo malo vecu svotu.

Upravo to. Under na kartone mi je glavni pick danas

Apsolutno se slažem, htio sam napisati i analizu, ali sam u gužvi pa nikako stići. PSK je davao 1,80 za manje od 4,5 žutih kartona, onda su smanjili koef. na 1,65, a trenutno je 1,55...

Bwin daje 1,25 za isti bet...

Sudi Rocchi koji nije previše brz po pitanju kartona, a i ne očekujem previše nervoze i grubosti na utakmici jer je sve riješeno u prvoj utakmici... Btw. na netu se koef. kreće oko 1,65 za manje od 3,5 žutih, tako da ovih, trenutno 1,55 za manje od 4,5 nije loš bet (po 1,80 je bio još bolji, ali nije se moglo puno uplatiti na tom koef. )

Očekuje se 0-1 žutih kartona kod Reala, dok je koef. 1,60 da će gosti imati manje od 2,5 žutih kartona... Dakle, prema svim pokazateljima trebalo bi biti manje kartona, iako nisam ljubitelj igranja manje kartona, ovo sam odigrao sa većim ulogom, kao i jučer Barca-Milan više od 4,5. Možda su pod dojmom te utakmice bookmakeri i danas postavili nešto višu granicu...  ;)

Objavljeno

To sto se tice Expekta ne znam sto da recem ali sam siguran da ce na utakmici biti manje od 4,5 pa cak i od 3,5 kartona jer je Real prvu utakmicu dobio 3:0 i ubio svaku nadu Apoelu. Apoel je svoje ucinio u ovosezonskoj lp i nemaju vise zasto gristi i ici u cvrste prekrsaje. Eto to je moje misljenje pa ako me ko hoce ispratit moze a ja cu lupnut na ovo malo vecu svotu.

Upravo to. Under na kartone mi je glavni pick danas

Apsolutno se slažem, htio sam napisati i analizu, ali sam u gužvi pa nikako stići. PSK je davao 1,80 za manje od 4,5 žutih kartona, onda su smanjili koef. na 1,65, a trenutno je 1,55...

Bwin daje 1,25 za isti bet...

Sudi Rocchi koji nije previše brz po pitanju kartona, a i ne očekujem previše nervoze i grubosti na utakmici jer je sve riješeno u prvoj utakmici... Btw. na netu se koef. kreće oko 1,65 za manje od 3,5 žutih, tako da ovih, trenutno 1,55 za manje od 4,5 nije loš bet (po 1,80 je bio još bolji, ali nije se moglo puno uplatiti na tom koef. )

Očekuje se 0-1 žutih kartona kod Reala, dok je koef. 1,60 da će gosti imati manje od 2,5 žutih kartona... Dakle, prema svim pokazateljima trebalo bi biti manje kartona, iako nisam ljubitelj igranja manje kartona, ovo sam odigrao sa većim ulogom, kao i jučer Barca-Milan više od 4,5. Možda su pod dojmom te utakmice bookmakeri i danas postavili nešto višu granicu...  ;)

Ja sam odigrao manje od 3,5 žutih u Favoritu,tamo je koef. 2,10 i još sam kombinirao Omsk-Traktor manje od 5,5 golova,jer su sve utakmice do sada u play off-u bile do 4 gola,a obje ekipe su poznate po vrhunskim obranama koef. 1,40 i stavio malo halo više hazarderski  8)  Lučić-Safarova  hendi gemova 5,5 na Lućić koef. 1,60....navodno da je Safarova u zadnj tren odlučila igrati taj turnir (Charleston) i inače ga izbjegava,zemlja joj je najneugodnija podloga za igranje i to joj je prvi turnir na zemlji ove godine....čak sam mislio staviti na pobjedu Lučičke,ali sam ipak odigrao ziheraški....

Sretno onome tko bude pratio....

Objavljeno

KOŠARKA

Zagreb - Cedevita  2   1,7  (supersport)

Eto nakon jučerašnjeg poklona sa 1,6 na Cibonu protiv Zadra, danas Supersport nudi još jedan iznenađujuće visok koeficijent.

Cedevita je znanto kvalitetnija ekipa od Zagreba koji je u velikoj krizi u svim segmentima (od vođenja kluba, financija, trenera, igre, rezultata). Zagreb je nedavno promijenio trenera nakon teškog domaćeg poraza od Splita 78:106. Ono što je dobro u tome je što je novi trener Brajković u svom debiju protiv Svjetlosti u gostima dao minutažu mladim, al u najmanu ruku podjednako kvalitetnim igračima koji ipak imaju puno više motiva i želje. Tu prije svih mislim na Šarića i Prostrana koji su odigrali jako dobre utakmice, Šarić odličnu. Zagreb je tu utakmicu dobio uvjerljivo 62:113. Ono što je problem kod Zagreba je, osim ozljede Kasuna od ranije zbog čega ga neće biti još mjesec dana na parketu, je što u sastavu neće imati Šarića koji je otišao u SAD na egzibicijsku utakmicu igrača do 19 godina. Tu gube jedno vrlo kvalitetnog igrača u napadu koji je možda i najbolji kreator u ekipi što je i pokazao u zadnjoj utakmici.

Za Cedevitu sam već rekao da je znatno bolja ekipa od Zagreba i to će se najviše vidjeti ako se pogleda centarska linija. Na Cedevitinoj strani su Smodiš, Bilan, Owens i Bagarić koje će pokušati zaustaviti Rikić i Halilović uz pomoć Markote (koji nije petica), ali oni još uvijek nemaju dovoljno snage i iskustva nositi se s navedenima. A ako i zagreb uspije zaustavit centre, tu su Draper, Car i Baždarić koji bez problema mogu izvana pogađat.

Opet ću dodati i hendikepe koji su prvo povoljni za odigrati, za h3,5 je koef 1,85 dok je za h9,5 koef vrlo visokih 3,3.

na BWIN-u imas prednost pobjednika 6-10 po koef. 5.00

Objavljeno

za danas sistem 3 od 4

chelsea-benfica 2dp više golova kv . 2.oo    mislim da će biti tvrda utakmica kao i prva,sa tim da će se benfica morati otvoriti  u 2 pol.

intenacional - santos 1  kv . 2.05 internacional kod kuće rijetko gubi ,ima 2 pobjede. gol razlika 7:0.sa tim da mora dobiti santosa koji mu bježi 2 boda.sa pobjedom osigurava 1 mjesto u skupini.eventulno neriješeno će ga baciti na 3. mjesto.

hjk helsinki-tps t  1 - kv 2.00  helsinki ubjedljivo najbolji domaćin u ligi,sumnjam da bi tps mogao uzeti kup.

real-apoel jedanesterac tip- ne kv 2.70.  mislim da je sve riješeno, u današnjim analizama prognoze under kartoni. sad sumnjam da će netko napraviti penal tek tako. nema smisla.  sretno tko bude pratio

Objavljeno

Pozdrav svima,

danas sam se odlučio za odigrati :

1. Ronaldo C.(idg)-RealM-Apo @1,45 daje

2. Benzema K.(idg)-RealM-Apo @ 1,65 daje

Kako je trener CipraŽANINa :D već rekao da Real ide dalje i to je sigurno nema šta, izgleda da Apoel ide u Madrid na "izlet" :)

Očekujem danas golijadu od Reala i mislim da će Ronaldo koji je silno želio dati gol i uvijek to želi jer je prenapuhan i ako ne da gol na tekmi ne osjeća se dobro , danas dati bar jedan gol.

Također mi je zanimljivo 1,65 da će Karim Benzema dati i danas jedan.. prošli susret je zabio 2 komada i danas bi također mogao barem jedan zabiti!

Toliko od mene zasada :)

3. RealMadr(pd)-Apoel Nicosia  - Ovo je bet koji je vrlo zanimljiv iz tog razloga što goksim i svi pišu da će biti na utakmici JAKO malo žutih kartona! Također smo svi uvjereni da će biti golijada!

Iz tog razloga ovaj bet "što će se prije dogoditi" izgleda jako zanimljivo:

Da će prvo na utakmici pasti gol @ 2,20 ( Ovo bi igrao jer je dosta izgledno gledajući prijašnje postove i razmišljanja )  <<< !!

Da će biti poluvrijeme @ 4,50

Da će biti žuti karton @ 1,60

4. Cardinalsi kod Marlinsa @1,55

Pobjeda Marlinsa ( objasnit ću kasnije, moram sada po dijete :) )

Dakle, moj odabir su danas Miami Marlinsi, zašto?

Uz novo ime, nove uniforme, novi stadion, novog managera Ozzie Guillena - Miami Marlinsi će se boriti za naslov NL Istoka.

U goste im dolazi World Series prvak st. Louis koji prvi puta nakon 2000. godine igra bez Albert Pujolsa i Tony La Russa.

Nakon što su 19 sezona igrali na Sun Life stadionu i djelili ga sa NFL Miami Dolphinsima i Sveučilištem u Miamiju, Marlinsi imaju novi 515 mil. dolara vrijedan stadion.

Samo 37,000-sjedala park zapadno od centra  Miamia je jedan od najmanjih u MLB ligi.

Sa svim uzbuđenjima koji ih čekaju na novom stadionu novi manager Guillen pristupa sa oprezom dok se vraća u Miami.On je trenirao Marlinse 2003 i sa njima bio World Series pobjednik, od tada je 8 sezona bio u Chicago White Soxima.

Marlinsi se nadaju playoffu ove godine prvi put nakon što su 2003. osvojili prvenstvo.

U tim sa novim logom duge :) dolaze Jose Reyes, najbolji NL udarač Mark Buehrle i Carlos Zambrano i All-star igrač Heath Bell(http://espn.go.com/mlb/player/_/id/6084/heath-bell).

Ozdravio je i Hanley Ramirez koji se vraća u momčad..

Kao što sam već naveo , St. Louis ulazi u tekmu bez svoja 2 jaka igrača .

Novi St. Louisov  menadžer Mike Matheny će također biti bez Chrisa Carpentera u ovom trenutku zbog iritacije živca u njegovom "pitching" ramenu.

Nakon utakmice u srijedu, Miami će posjetiti Cincinnati i Phillies prije povratka kući 13. travnja protiv Astros-a.

Uglavnom, bilo bi glupo da uz sva nova pojačanja i otvorenja novog stadiona izgube 1 tekmu :S

Objavljeno

20:45 Real-Apoel 4+ @ 1.80

Real je ove sezone pokazao vrlo dobru igru, kako u španjolskoj ligi tako i u ligi prvaka. U prvoj utakmici je dobio Apoel s 3:0, a omjer je bio 25-0 u udarcima za Real. Pokazali su totalnu nadmoć nad Cipranima, i to će, ali još u većem stilu ponoviti danas. Igra Ronalda se popela na vrhunac nogometa. Njegova tehnika i agilnost u igri su zapanjujuće. U prosjeku je dosad zabio 1 gol po utakmici za Real, a dosadašnji rekord u svijetu iznosio je 0.91 gol po utakmici. Ronaldo definitivno daje gol u utakmici. Iako je Real već prošao dalje bez ikakve sumnje, igrat će se najbolji nogomet sutra na Bernabeu, Real će napraviti neki rekord. Higuain, Benzema i Ronaldo bi definitivno trebali zabiti po minimalno jedan gol, a zbroj golova bi lako mogao ići i u 6+ (kvota 4.5). Pokazalo se i da je fer plej, dakle igrati manje žutih 5.5(ako je manja granica, ne preporučam) i igrati manje kornera, kojih je u prvoj utakmici bilo ispod 10. Sutra sve moguće oklade koje idu na Real definitivno bi trebale biti i dobitne

Objavljeno

Pozdrav svima,

danas sam se odlučio za odigrati :

1. Ronaldo C.(idg)-RealM-Apo @1,45 daje

2. Benzema K.(idg)-RealM-Apo @ 1,65 daje

Kako je trener CipraŽANINa :D već rekao da Real ide dalje i to je sigurno nema šta, izgleda da Apoel ide u Madrid na "izlet" :)

Očekujem danas golijadu od Reala i mislim da će Ronaldo koji je silno želio dati gol i uvijek to želi jer je prenapuhan i ako ne da gol na tekmi ne osjeća se dobro , danas dati bar jedan gol.

Također mi je zanimljivo 1,65 da će Karim Benzema dati i danas jedan.. prošli susret je zabio 2 komada i danas bi također mogao barem jedan zabiti!

Toliko od mene zasada :)

Ciprani su se do sada držali odlično, štoviše fenomenalno, zasluženo su dogurali do ovog dijela natjecanja...uz to nitko nije vjerovao u njihov uspjeh osim njih samih...pa da se osvrnem da ovaj bet Ronaldo daje gol...a i da dodaj još pokoji zanimljiv bet... ;D

Ronaldo C.(idg)-RealM-Apo @ 1,45 daje SuperSport

Svakako se slažem sa ovim betom Ronaldo daje gol...mislim da se isplati uzeti...jer sam Ronaldo je takva osoba da ne voli kada je netko bolji od njega...odnosno hoču reći voli se nadmetati i natjecati...a Messi mu je uvelike pobjegao u broju golova...omaleni Argentinac igra sjajno ovu sezonu...Ronaldo ga prati u prvenstvu, no ono što je sigurno htjeti će večeras pokazati da zna igrati i zabijati...i ono što je sigurno htjeti će biti "igrač kola"...

RealMadr(htk)-ApoelNic @ 5.00 DA SuperSport

Dakle radi se o betu hoče li biti hat-trick-a na utakmici...te se bet veže uz ovo mišljenje gore...ukoliko će Ronaldo igrati kako treba, i biti željan dokazati da i u Ligi prvaka zna zabijati...mislim da ovaj bet može proći, uz to...kvota je lijepa...pa se isplati uzeti za manji ulog

Real Madrid 1-15 minuta daje gol @ 2.80 William hill

Dakle radi se o betu da Real mora dati gol unutar prvih 15minuta...iako je Apoel čvrsta ekipa koja itekako zna igrati obranu, pokazali su ove sezone to mnogo puta...a pokazali su to i u prvoj utakmici držeći Madrižane na nuli do zadnjih 15-ak minuta utakmice...no ovdje očekujem sasvim suprotno...Ciprani će se sigurno pripremiti da izdrže početni nalet Madrida (jer oni će sigurno navaliti od !. minute...no kako to obično biva u nogometu dogodi se sasvim suprotno...te očekujem da će jednostavno izgoriti od želje da ispune priželjkivano...i da će primiti pogodak odmah u početku utakmice...

Sa ovim betovima...pričekati ću do objave početnih sastava...jer sve može pasti u vodu...ako treneri drukčije odluče...i sasvim suprotno od očekivanog pošalju postave na teren...Sretno...

P.S. Svaka čast na promjeni pravila foruma jer onako nije imalo smisla više...svakako očekujem da će se ekipa i pridržavati pravila...te da čemo svi skupa zajedno dijeleći mišljenja i informacije polako i lagano...ili bilo bi idealno uveliko zarađivati...te da će forum napredovati i rasti...Sretno svima večeras...

...a i divno je vidjeti da se u mušku ekipu i mlada dama pridružila... :D

Objavljeno

Kako kaže kolega u prvoj utakmici je bilo 20 udaraca na gol.Unibet za ukupno udaraca na gol postavlja granicu 11,5 i daje kvotu 1.75 za više. Mislim da je ovo poklon

Real Madrid

-

Apoel Nicosia

Total Shots on Goal

11.5

1.75

1.95

Objavljeno

Chelsea - Benfica   kazneni udarac  DA  3,45     ;D

Chelsea i Benfica odigrali su prošlu utakmicu relativno korektno, što se danas neće dogoditi...

Portugalci se nisu oprostili od LP i kako kaže moj forum-friend brutalnibilly....  tko leži ne bježi....

Teško je napraviti neku konstruktivnu analizu za ovaj tip, jer to je više lutrija, međutim pokušat ću ovaj bet zbog toga

što ovdje više nema kalkulacija, ide se na sve ili ništa, ne čuvaju se ni igrači žutih kartona a neće ni prezati da sruše

protivničkog igrača bude li trebalo, a hoće li to biti u 16-ercu vrijeme će pokazati, temperamentni portugalci će barem na

fizičkom planu pokušati zaustaviti engleze i to će biti idealna prilika da sudac pokaže na bijelu točku ako se kockice dobro slože.

pozz svima...

Objavljeno

Chelsea - Benfica 1X

RealM - APOEL over 3,5 gola

Tečak 2,25 Favorit

Mislim da je ovo idealno za uduplati kapital/banku. Bez previše kompliciranja ovo bi IMO svakako trebalo proći.

Chelsea nakon odličnog rezultata u gostima kod kuće treba samo zavrišiti posao. Kvalitetnija i još bitnije iskusnija su ekipe da bi ispustili prolaz. Mislim da će i pobjediti al eto; dvoznak kao osiguranje.

Barca - Leverkusen, Bayern - Basel, čak i jučer na sudaru 2 giganta barce i milana... sve golijade. Stoga itekako vjerujem da će biti i na večerašnjoj Reala i APOELa. Real ih je na gostujućoj utakmici u 15 min riješio s 3 pogotka, sad se igra na Bernabeu pa bi mogo past i neki rekord po broju pogodaka. Možda se APOEL provede kao Dinamo. Nošeni svojom publikom i čini se u najjačem sastavu (ako je vjerovati mourinhovoj najavi) Real bi danas trebao kastrirati ciprane. Uplaćuju se oklade i po 6,7 neki čak gdje mogu i 9 golova na utakmici. Ja sam se zadovoljio s 4.

ULOG: Max. (30/33 % kapitala/banke).

Objavljeno

http://worldreferee.com/site/copy.php?linkID=522&linkType=referee&contextType=stats

Mislim da će biti više od 4,5 žutih kartona, pogotovo ako odmah u prvih 30minuta Chelsea ne pobjegne na 2 gola prednosti i tako riješi sve dvojbe oko prolaska. Što duže bude neizvjesnije, to po pitanju kartona bolje...

Btw. SS daje 2,20 da će se na utakmici Reala i APOELA prvo desiti gol. S obzirom da su smanjili koef. na manje od 3,5 žutih kartona, te da se očekuje jako malo kartona, a APOEL bi navodno trebao igrati dosta ofanzivno, ovo se čini kao zanimljiv bet...

Objavljeno

Evo kako ste odradili dobar posao oko analiziranja lige prvaka ja cu preci malo na NBA.

James L. (Mia) (-28,5+) 2 1.85

Veceras je veliki derbi na rasporedu u nba ligi , sastaju se Miami i Oklahoma.Ova 2 tima odigrali su utakmicu prije 10 dana kada je pobijedila Oklahoma s 103:87 a Lebron je u toj utakmici ubacio 17 poena.U utakmici u nedjelju protiv Bostona Wade je imao neku manju ozljedu koljena zbog koje nije igrao sinoc a uptian je za veceras , a ako i bude igrao imat ce manju minutazu.Tako da bi vecina lopti trebala ici na Jamesa kao i sinoc protiv Philadelphie gdje je ubacio 41 poen-osobni rekord ove sezone.U ovom mecu se moze probati i Miami under 99,5 poena.

Milwaukee-Cleveland (-205,5+) 2 1.85

Veceras se susrecu i Milwauke i Cleveland,u njihovim utakmicama je poznato da pada veci broj poena.Milwaukee ima solidnu sezonu za sada iza sebe , bore se za 8 poziciju koja vodi u play off.Nedavno su napravili odlican trade sa Golden Stateom u kojeg su poslali Boguta a dobili odlicnog sutera Ellisa.Cleveland ima odlicnog mladog playa Irvinga kojeg su izabrali na draftu i koji postize u prosjeku 20 poena po utakmici.Odlicno razigrava suigrace pa tako Cleveland zna postici visok broj poena.Ova 2 tima ove sezone susrela su se 3 puta:u prvoj utakmici rezultat je bio 102:102,u drugoj 115:105 za milwaukee i u trecoj koja je igrana prije 4 dana milwaukee je pobijedio 121 84.Danas ocekujem pobjedu milwaukea ali i da ce se cleveland potruditi i da ce se probati osvetiti za blamazu pred svojim navijacima od prije 4 dana pa bi tako i mogao proci ovaj tip.Ovdje bi se mogao probati i hendikep od 11,5 na milwaukee.

Objavljeno

 Ja cu se bacit, po obicaju, u neke druge vode... Ako netko ima nesto para viska ,neka proba. Inace, vrlo nezahvalna tal. 3. liga, tzv. Lega Pro. Bar su se zabari potrudili da dobro zvuci. Pokusat cu kombinacijom "zihera" i nekih mojih glupih predvidjanja. Cilj mi je doci do ukupne kvote 3-4 cca... Probat cu sa 4 utakmice, svi pocinju u 20.30.

   Pisa  -  Taranto    X2    1.33

Cini mi se dobra kvota s obzirom da je Pisa u sredini i trenutno se nalazi u poziciji, sto ja kazem, "nit vrit nit mimo". S druge strane Taranto, koji se bori sa Ternanom, koja pomalo posustaje, za direktan ulazak u Serie B. Istina je da Ternana ima 6 bodova vise ali i dvije utakmice vise. Treba naglasiti da Taranto ima samo 2 poraza ukupno u prvenstvu pa ne vjerujem da ce tesko kiksat bas veceras, u tako vaznoj utakmici.

  Barletta  - Siracusa      X2    1.40  ..nakon 0-2, Barletta u 90.oj 3-2...

Vrlo mocna Barletta doma 6 6 2 ali nije bas u sjajnoj formi. Laganu prednost dajem gostima, koji ne gube lako. A i bore se sa Trapanijem za prvu poziciju. Ovo igram zbog toga sto je Barletta u proslom kolu pobijedila u gostima a isto tako je doma gubila i od slabijih protivnika u odnosu na vecerasnjeg.

  Frosinone  -  Pergocrema    X2    1.53  ...biser nad biserima, gost povede u 11.oj da bi nakon toga u 16. dobili crveni, u 17. penal za domacina i 19. si daju autogol i nesreci vise nije bilo kraja 5-1

Cista lutrija, kao na pokeru veca-manja... Koliko me puta zeznuo ovaj Frosinone, i to bas doma(nisam svaki put igrao za njega). Gost izgubio doma zadnju, ali uz 2 crvena kartona. Bore se play off i jednostavno ne smiju kiksat dva puta za redom. Nadu daje i ovih 7 3 4 van kuce. Dok domacin ima 8 2 4 kuci.

  Spezia  -  Bassano                1    1.40

Bassano zadnji, zakovan. U zadnje 4 utakmice prima po 2 gola , u svakoj. Spezia u zadnje 3 dala 11 golova.Igraju doma sa velikim ambicijama za ulazak u visi rang. Ponavljam, vlasnik Spezie je onaj Volpi sto je kupio NK Rijeku. Ulozio je pare i sigurno se nece zajebavati s njima.

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • Moj doprinos danasnjoj analizi utakmice izmedju Hrvatske i Gane Kao prvo, nisam uspeo da napisem post na deset stranica teksta o uspesima reprezentacije Hrvatske u poslednjih desetak godina. Ne mogu, i tacka. Probao sam, sve sam dao od sebe, ali ne ide. Ne kazem da necemo pustiti taj post jednoga dana, ali za sada ga nema. Nema volje, nema entuzijazma, a najvise nema smisla da sada citamo o tome kako je Hrvatska nekada bila druga ili treca na svetu. Palenta je tradicionalno jelo od kukuruznog griza koje se smatra jednim od najzdravijih obroka na svetu- Palenta ima veliku nugritivnu vrednost, nema glutena, lako je probavljiva, plus kao neutralni obrok, moze da se koristi kao podloga za razne kombinacije, plus se izuzetno lako i brzo sprema. Moze da se posluzi kao mekana kasa, dakle topla, ili pecena ili przena pa ohladjena i na kriske. Moja majka je mislila ako je ona morala da jede to smece, da bih onda morao i ja, pa kada sam bio mali, prakticno me je primoravala da jedem ta govna. Umesto da je imala stila, ili barem smislila neku prevaru da mi uz prevare ubacuje komade tog smeca u usta, moja majka me je prisiljavala, da ne kazem zlostavljala sa palentom.  Od tada su mi ostale traume, i neko zlo, kada samo vidim sliku, ili osetim miris tog otrova, zvanog palenta. Ponekad imam utisak da, kada mi umirao, a da mi je jedini nacin da prezivim, da mi stave to smece u usta, da bih uvek izabrao umiranje. E tako je bilo i sa pisanjem posta o uspehu hrvatske reprezentacije. Poceo sam sa postom, i vec kod druge recenice, kao da sam osetio onaj nepodnosljivi smrad, kada se kukuruzni griz sipa u kipucu posoljenu vodu. Ne mogu i tacka. Ako Hrvatska nekako i prodje grupu uz porodjajne muke, mozda i dodje taj post, ali za sada, ne mogu i tacka. Moj doprinos danasnjoj analizi O Hrvatskoj danas ne mogu da doprinesem na nasem Forumu, jer me podseca na zlostavljanje u destinjstvu i prisilu da jedem nesto sto ne mogu da smislim. Plus me nerviraju patriote na nasem Forumu, plus me nervira obicaj na nasem Forumu da je zabranjen kriticki osvrt kada se bira izmedju kladjenja i Domovine. Ali, zato mogu da doprinesem na nasem Forumu kroz (donekle) predstavljanje Gane. Na zalost, ne mogu se drzati sportskih tema, ali sigurno mogu doprineti da barem delimicno razumete sa kakvom reprezentacijom se danas susrece hrvatska reprezentacija. Na zalost, imao sam tu veliku nesrecu da posetim Ganu, bas kao sto sam imao tu nesrecu da mi trpaju u usta palentu. Gana, zemlja Dovoljno je samo reci da je Gana zapadnoafricka zemlja, pa vec da ne pozelite da ikada odete tamo. Dovoljno je i da vidite da su susedne zemlje Gani, Burkina Faso, Togo i Obala Slonovace. Dobro, nije se bas ni Hrvatska usrecila sa svojim susednim zemljama Bosnom i Srbijom, ali Burkina Faso ... majko moja. U Gani zivi skoro trideset miliona stanovnika razlicitih etnickih skupina, za koje bi bilo najkorisnije da ih nikada ne upoznate. E sada .... kada biste vi otisli u neku turisticku agenciju sa zeljom da posetite Ganu, ili ako biste otisli u njihovu ambasadau, ili ne daj Boze, sreli nekon patriotskog fanatika iz Gane, oni bi vas sigurno prevarili recima kako je Gana zemlja netaknute prirode, kako je Gana poznata po najvecem vestackom jezeru na svetu, da imaju prelepe nacionalne parkove, da je Gana vodeci svetski proizvodjac kakaoa, i da je Gana najveci africki proizvodjac zlata i medju Top deset u svetu. Gradjani Gane kada pricaju sami o sebi, kazu da su izuzetno gostoprimivi, druzeljubivi, uljudni i uctivi plus otovreno pokazuju prijateljstvo i postovanje. Ono sto je izuzetno zanimljivo jeste da Gana ima izrazito mlado stanovnistvo, gde je medijska starost u Gani 24 godine. Da me sada ne mrzi, veoma rado bih vam objasnio koliko je ovakva demografska karakteristika vazna za svako drustvo. E sada, sve ovo gore npisano mozete slobodno da okacite macku o rep. To je kao kada biste vi iz Hrvatske nekom strancu hteli da predstavite Hrvatsku, pa krenete od hrvatskih ostrva, klime, mora i tako redom. I vi onda nekog stranca pozovete na ostrvo Rab i kazete, pogledajte kako je Hrvatska lepa. A ne pozovete tog stranca da dodje malo i u Zagorje ili splitsko zaledje, pa da vide malo kako je i tamo. Ili, na primer, pozovete nekog stranca da poseti Zagreb, pa u okviru toura, izbegnete kako znate i umete da stranca odvedete  da vidi Dinamov stadion. A, na primer, u okviru turisticke ponude Amsterdama ili Munchena, obavezno u ponudi imate i posetu Ajaxovom i Bayernovom stadionu. Hteo sam zapravo da kazem, da je jedno kada vi odete na nekoliko dana u Akru, glavni grad Gane ili se drzite samo onoga sto vam predstavljaju turisticke agencije, a nesto sasvim drugo kada vi odete u unutrasnjost ili neke ganske vukojebine. A ja nisam isao u Ganu turisticki, vec da trazimo oca jednoj mojoj prijateljici, cija majka se dobrovoljno yebala sa jednim crncem iz Gane, a ovaj posle samo otisao i nikada se vise pojavio. Zato je najbolje da stvorite neku sliku o tome protiv kakve reprezentacije veceras igra Hrvatska, tako sto cete verovati meni, to jest mojim ocima. Prvo sto cete osetiti, kada nogom krocite u Ganu jeste neki neobjasnjivi smrad u vazduhu. Ne znam sta je to, ali imate osecaj kao da nema vazduha, kao da je smrad svuda oko vas. to je verovatno do klime, ili necega drugog, ali je svakako neizdrzivo. Vodu prakticno da i nema gde da pijete, a ako nemate uz sebe iskljucivo flasiranu vodu, sigurno cete umreti. Ko god da je bio u Gani, ce vam takodje reci da nikako ne jedete ulicnu hranu, cak ni voce i povrce, jer ce vam to biti poslednje sto cete jesti u zivotu. U Gani se ne preporucuje cak ni led u vodi ili picu, jer ga ti primitivci prave od lokalne vode, a to znaci da vam se vise isplati da umrete od zedji, nego da se otrujete. Inace, u Gani, ne moze da se zivi od insekata koji zuje oko vas po ceo dan, a komarci i muve su im velicine roda, pa ako se desi da vas neki insekt ujede, racunajte da cete morati da odsecete taj deo tela motornom testerom. Ono sto ne pominje nijedna turisticka agencija koja bi htela da vas prevari da posetite Ganu, jeste da poseta Gani ima i odredjene sigurnosne i zdravstvene rizike. U pojedinim delovima Gane i dalje postoje etnicki sukobi, jaca i kriminal i prevare svih vrsta, pa nije bas preporucljivo da prisustvujete protestima ili vecim okupljanjima. I na kraju, best of jeste da u Gani postoji izuzetno visoki procenat populacije zarazen Hiv-om, iako je homoseksualizam zabranjen, sto znaci da vec ulazimo u pojam higijene, a tu cu malo da se zaustavim, pa prvo idem na dorucak, dok jos mogu da jedem, jer ako prvo napisem o opstoj higijeni u Gani, sigurno danas necu doruckovati. Nastavice se ...      
    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
    • Cestitke kolegama iz BIH na plasmanu reprezentacije BIH u sesnaestinu SP.Bravo "Zmajevi".
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use