Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

timelinecoverdonotrenam.png

Evo jedna veca greška kladionica, ili razlika u marginama... Radi se o utakmici ruskog košarkaškog prvenstva između Spartak Primorie Vladivostoka i CSKA, utakmici u kojoj je CSKA apsolutni favorit, te bi trebao uvjerljivo slaviti.

supersportmozillafirefo.jpg

naslovnicafavoritsports.jpg

Favorit i SuperSport ovaj par imaju u ponudi, te daju hendikep od 13,5 poena, dok supersport kao drugi hendikep nudi 20,5 poena, te daju čak 3,30 da će CSKA slaviti sa 21 poenom razlike ili više, što je itekako primamljivo, ali za neke ozbiljnije uloge, možda se bolje zadovoljiti sa marginom od 13,5 za 1,85...

cskamoscowatspartakprim.jpg

E sada, pogledajte margine koje daju sve ostale online kladionice. Kao što možete vidjeti uglavnom se te margine kreću oko 16,5-17,5! Dakle, razlika je 3-4 poena što je jako puno, te ovih 1,85 koliko daju za to da će CSKA slaviti sa 14 poena i više je, prema trenutno dostupnom podacima svakako valuebet, što opet ne garantira da će bet i proci, međutim za taj koeficijent ovo se čini kao razumna oklada...


Inace, potrudio sam se naći i ponudu jedne ruske kladionice, te oni ocekuju CSKA na oko 87, a domacine na oko 70 poena... Evo i njihove ponude...

betgunmozillafirefox201.jpg

Inace, ove sezone CSKA ih je pobjedio 22 razlike, 2009. godine razlika je bila još veća, 28 poena.


Objavljeno

Poslije možemo slobodno reći katastrofa dana sutra novi parovi, evo nesto od mene za sutra:

Engleska 2 liga

Peterborough:Southampton 2

prema formi ove dvije momčadi vrlo je izgledna čista 2 sa koeficijentom 1,80. Unatrag 6 utakmica domaća momčad ima 1 pobjedu,jedan neriješen i 4 poraza dok gosti dolaze sa 3 pobjede,jednim neriješenim i 2 poraza. Gostujuća momčad je trenutno na 2 mjestu te se bori za ulazak u prvu ligu dok je domaća momčad na 18 mjestu sa 8 bodova više od momčadi koja se bori za ostanak u drugoj ligi..

Zagreb:Dinamo 2

poslije neriješenog rezultata na Maksimiru ( vise radi neozbiljnosti dinama ) sutra očekujem pobjedu dinama koji ima priliku za osvojiti 2 titulu ove godine nakon osvajanja prvenstva hnl, a koeficijent 1.5. na dinamo je sasvim pristojan.

poslastice sutrašnjeg dana zasigurno je utakmica lige prvaka

Bayern M-Real Madrid x2

Smatram kako je Mourinho ipak kvalitetiji trener i da ima dužu klupu igrača od kojih u svakome trenutku jedan od njih može postići odlučujući pogodak. Ukoliko zaustave Riberya i Gomeza smatram kako ostatak Bayerna nema tu kvalitetu koja bi mogla parirati sa realovcima. pa koeficijent od 1.5 je također kvalitetan i trebao bi proći.

Lodra:Fognini 1

Par koji su kladionice postavile jednake koeficijente što mi bas i nije logično. Međusobno su se dosada susretali samo jedno gdje je Lodra dobio 2:0 u setovima u 2010 godini. Lodra se nalazi na 47 mjestu dok je Fognini na 60 mjestu, to mi također daje prednost mojem odabiru. Za ovaj par također mislim kako spada među poklone kladionica , međutim kako idu rezultati unatrag dan dva nista nije sigurno.

Eto toliko od mene za sutra , sretno tko prati a svi komenatri su dobrodošli...

Lodra:Fognini 1

Par koji su kladionice postavile jednake koeficijente što mi bas i nije logično. Međusobno su se dosada susretali samo jedno gdje je Lodra dobio 2:0 u setovima u 2010 godini. Lodra se nalazi na 47 mjestu dok je Fognini na 60 mjestu, to mi također daje prednost mojem odabiru. Za ovaj par također mislim kako spada među poklone kladionica , međutim kako idu rezultati unatrag dan dva nista nije sigurno.

Kvota ti ovakva jer koliko se ja razumijem u tenis Llodra nije zemljaš nikad bio i nikad neće biti... on je igrač koji igra servis-volej i koji puno ovisi o ubacivanju jakog i dobro plasiranog prvog servisa, a to baš na zemlji i ne dolazi do izražaja. s druge strane Fognini kao i svaki drugi Talijan je rođen na zemlji i živi za dio godine kad se igraju turniri na zemlji..  Tu sakupi bodove koji ga drže na ovakvoj poziciji koju ima sad.. on na ostalim podlogama i nemože do nekih rezultata... po meni definitivno par za izbjeć ili igrat na ovog talijana zemljaša.... tebi sretno, ali ja nikad nebi ovo odigrao..

Objavljeno

Lodra:Fognini 1

Par koji su kladionice postavile jednake koeficijente što mi bas i nije logično. Međusobno su se dosada susretali samo jedno gdje je Lodra dobio 2:0 u setovima u 2010 godini. Lodra se nalazi na 47 mjestu dok je Fognini na 60 mjestu, to mi također daje prednost mojem odabiru. Za ovaj par također mislim kako spada među poklone kladionica , međutim kako idu rezultati unatrag dan dva nista nije sigurno.

Lodra:Fognini 1

Par koji su kladionice postavile jednake koeficijente što mi bas i nije logično. Međusobno su se dosada susretali samo jedno gdje je Lodra dobio 2:0 u setovima u 2010 godini. Lodra se nalazi na 47 mjestu dok je Fognini na 60 mjestu, to mi također daje prednost mojem odabiru. Za ovaj par također mislim kako spada među poklone kladionica , međutim kako idu rezultati unatrag dan dva nista nije sigurno.

Kvota ti ovakva jer koliko se ja razumijem u tenis Llodra nije zemljaš nikad bio i nikad neće biti... on je igrač koji igra servis-volej i koji puno ovisi o ubacivanju jakog i dobro plasiranog prvog servisa, a to baš na zemlji i ne dolazi do izražaja. s druge strane Fognini kao i svaki drugi Talijan je rođen na zemlji i živi za dio godine kad se igraju turniri na zemlji..  Tu sakupi bodove koji ga drže na ovakvoj poziciji koju ima sad.. on na ostalim podlogama i nemože do nekih rezultata... po meni definitivno par za izbjeć ili igrat na ovog talijana zemljaša.... tebi sretno, ali ja nikad nebi ovo odigrao..

Upravo su spustili kvotu na pobjedu Fogninia 

Objavljeno

pozdrav. za danas planiram sljedeće

bayern-real  dg(oba daju gol) 1 - kv 1.60  - u dosadašnjim susretima je bilo pretežno 2:1 ili 1:2 ,tako da mi ovo izgleda najsigurnija opcija

reading-nothingham tip 1 kv 1.50  reading ovo mora dobiti da osigura ulazak u 1. ligu

cardiff-derby tip 1 -kv 1.55  cardif je ozbiljan kandidat za 1. ligu ,derby siguran na sredini tabele. motiv za pobjedu na strani cardiffa 

Tsonga-Kohlshriber tip 1 -kv 1.35  razlika u kvaliteti je na strani Tsonge,mislim da će bez problema dobiti ovo

Gublis-Greul tip 1-kv 1.35 isto kao sa prethodnim parom

kv 6.7797   

Objavljeno

timelinecoverdonotrenam.png

Evo jedna veca greška kladionica, ili razlika u marginama... Radi se o utakmici ruskog košarkaškog prvenstva između Spartak Primorie Vladivostoka i CSKA, utakmici u kojoj je CSKA apsolutni favorit, te bi trebao uvjerljivo slaviti.

supersportmozillafirefo.jpg

naslovnicafavoritsports.jpg

Favorit i SuperSport ovaj par imaju u ponudi, te daju hendikep od 13,5 poena, dok supersport kao drugi hendikep nudi 20,5 poena, te daju čak 3,30 da će CSKA slaviti sa 21 poenom razlike ili više, što je itekako primamljivo, ali za neke ozbiljnije uloge, možda se bolje zadovoljiti sa marginom od 13,5 za 1,85...

cskamoscowatspartakprim.jpg

E sada, pogledajte margine koje daju sve ostale online kladionice. Kao što možete vidjeti uglavnom se te margine kreću oko 16,5-17,5! Dakle, razlika je 3-4 poena što je jako puno, te ovih 1,85 koliko daju za to da će CSKA slaviti sa 14 poena i više je, prema trenutno dostupnom podacima svakako valuebet, što opet ne garantira da će bet i proci, međutim za taj koeficijent ovo se čini kao razumna oklada...


Inace, potrudio sam se naći i ponudu jedne ruske kladionice, te oni ocekuju CSKA na oko 87, a domacine na oko 70 poena... Evo i njihove ponude...

betgunmozillafirefox201.jpg

Inace, ove sezone CSKA ih je pobjedio 22 razlike, 2009. godine razlika je bila još veća, 28 poena.

eventsonlinemozillafire.jpg

Ipak, je kraj 66:92, dakle još uvjerljivije..

Pogođena oba hendikepa, i onaj od 13,5 po 1,85 i onaj rizičniji od 20,5 po čak 3,30!  ;D ;D ;D

Zaključite sam dali je ovo bio valuebet ili ne...  ;)

Sada ste danas malo vi na potezu, pa da ja malo procitam neku kvalitetnu analizu i nešto prepišem  ;)

Objavljeno

Shrewsbury - Port Vale  domacin daje 2 ili vise gola @ 1.75

17.09.11 LEA Port Vale Shrewsbury 2 : 3

08.03.11 LEA Shrewsbury Port Vale 2 : 2

Shrewsbury je tim koji se bori za ulazak u "league one"..trenutno je na drugoj poziciji..sa odlicnom formom.

zadnjih 5 utakmica nema poraza...sa dobrom gol razlikom,za razliku od Port Valea koja je jedna prosjecna ekipa,ali dosta slabija od domacina.

Takodje,u ovoj ligi timovi daju dosta golova,pogotovo vodeci timovi,mislim da ce i ovaj put biti dosta golova na utakmici,a pogotovo da ce golove dati ekipa domacina koja posjeduje veliki kvalitet i prednost domaceg terena.:)

Cestitam onima koji su pratili sinoc moj par..Getafe - Sevilla (oba tima daju gol).

Objavljeno

Pozdrav , za danas sam spremio listic koji sam ja sinoc uplatio:

B. München - Real Madrid x2 1.52

Strijelac Müller (B. München) NE 1.25

Strijelac Özil (Real Madrid) NE 1.20

Iako sam veliki navijac Bayerna danas sam odlucio odigrati na Real pa ako i kiksa Bayern da ima malo srece u tome.Bayern je od Dortmunda tj prosle srijede u losijoj formi , taj mec su jako slabo odigrali a protiv Mainza u subotu jos slabije.Real je u dobroj formi protiv Gijona su se malo i mucili ali su dobro zavrisli taj mec.Danas dajem manju prednost Realu zbog forme pa sam odlucio odigrati x2 pa cemo vidjeti veceras sta ce biti.Sto se tice ova 2 igraca , Muller ce najvjerovatnije poceti s klupe umjesto njega ce Schwainstaiger najvjerovatnije ali muller je i onako ne daje puno golova a i u jako je losoj formi.Sto se Ozila tice ja mislim da je puno vise igraca Reala koji ce dati gol prije njega kao sto su Ronaldo Higuain Benzema itd.A kako se u ovoj utakmici ocekuje malo golova ako ce netko dat gol za real to ce ja mslm biti Ronaldo.Ova druga 2 para su vise na srecu ali nadam se da ce proci.

Objavljeno

Pozdrav svima,

danas igram :

1. DinMoskv(5,5)-AOmsk 1@1,35

Obje momčadi uredno igrale do sada undere , i prije međusobnih susreta su bili underi i nadam se da će i danas proći !

15/04/2012 KHL Doigravanje Omsk vs. OHK Dynamo 1:2

13/04/2012 KHL Doigravanje Omsk vs. OHK Dynamo 2:1

16/01/2012 KHL OHK Dynamo vs. Omsk 1:11:1 (Prod.)1:2 (NJ)

08/10/2011 KHL Omsk vs. OHK Dynamo 0:00:0 (Prod.)0:1 (NJ)

08/12/2010 KHL Omsk vs. OHK Dynamo 1:12:1 (Prod.)

25/09/2010 KHL OHK Dynamo vs. Omsk 3:1

18/08/2010 OHK Dynamo vs. Omsk 2:3

------------------------------------------------------------------------------------------

2. Bayern/odg3+-Real Madrid DA @2,10

Igram danas ovdje oba daju gol i da će biti 3 i više golova na utakmici .

Mišljenja sam da će biti napeta utakmica sa dosta golova, Bayern ne dobiva ništa braneći se a to nije niti njihov stil igre. Siguran sa m da će Real dati jedan ili par komada.. Ronaldo je u vrhunskoj formi .

Bayern ispao iz utrke za prvaka Bundeslige i ostaje im samo ovo :)

Objavljeno

Uz ova 3 gore navedena para dodao bih jos i Monaca protiv Haasea.Monaco je u odlicnoj formi sto je pokazao prosli tjedan osvojivisi zemljani turnir u Houstonu pobjedivsi isnera u finalu.Danasnji protivnik mu je Haase koji je prosli tjedan ispao u Casablanci od 548 igraca svijeta s 6-3 6-2.Ovaj turnir u Monte Carlu jako je vazan zato jer spada u turnire iz serije 1000 tako da ocekujem punu koncetraciju Monaca i da ce lako pobijediti Haasea koji je odigrao ove sezone samo jedan mec na zemlji i izgubio od 548 igraca svijeta.Sretno !

Monaco nakon izgubljenog seta zaigrao odlicno , dobio drugi set 6:0 i u drugom setu imao 3:1 i bp i proklizao i pogresno stao i ozljedio glezanj.Probao je nastaviti nakon 10 min primanja medicinske pomoci ali nije uspio,šteta..kvota 1.

Objavljeno

bravo Goksime.. ja uzeo oba hendikepa i oba prošla.. ;D samo bih vas molio da ne zaključavate temu za jučer ko god da je.. ne mogu editirat svoje postove, a hvala bogu puno ih je prošlo.. počekajte da prođe sljedeći dan pa onda zaključajte tako da oni koji su budni cijelu noć kad se probude ili dođu s posla mogu editirati svoje postove.. hvala

znam da ovo nije tema ovdje za listić dana i Goksime obriši ju kasnije tek toliko da ne spamamo....

Objavljeno

Pozdrav svima, ovdje sam već tjedan-dva i pratim Vas redovno. Danas sam odlučio malo i ja doprinijeti ovoj zajednici, napisat svoje parove i probat izanalizirat koliko je to moguće.

2. Engleska

Reading - Nottm. Forest 1

Reading u zadnjih 6 kola ima 5 pobjeda i samo 1 poraz, ovom pobjedom Reading već danas može osigurat prvo mjesto ili eventualno drugo ako Southampton ili West H. kiksaju. Još ima samo 2 kola do kraja.

Što reći o N. Forestu? Teoretski im za ostanak u ligi treba još tri boda, ali sumnjam da će danas uspjet uzet protiv Readinga. Forma im je solidna, u zadnjih 6 utakmica imaju 2 pobjede, 3 remija i 1 poraz uz gol razliku 5:2.

Favorit i SuperSport daju 1.55 na pobjedu Readinga i mislim da vrijedi probat.

Liga Prvaka

Bayern - Real M. odg(oba daju gol)

Mislim da je o ovoj utakmici sve rečeno zadnjih par dana. Realu baš ne "leži" Bayern i u zadnjih 10 godina kako su igrali uvijek je Bayern puno više iskoristio domaći teren. I 3 puta je Bayern do sada izbacio Reala iz 1/2 LP-a.

Do sada kad je Bayern igrao kod kuće s Realom svaki put je bilo oba daju. Očekujem otvorenu utakmicu i u prvom poluvremenu bi već mogli pasti golovi na obje strane.

U SuperSportu je koef 1.70.

1. HKL

Zadar(-7,5)- Spilt 2

Prva utakmica na Gripama je završila pobjedom Splita 79:73. Split je trenutačno treći, a prati ga Zadar. Prva tri idu direktno u regionalnu ligu, dok bi četvrti morao platit pozivnicu.

Zašto igram kontra hendikep?

Split danas ne smije izgubit s više od 6 razlike samo zato da bi sačuvali kakvu takvu prednost u međusobnim susretima sa Zadrom koji im možda bude ključno za treće mjesto. Zadar pak mora ići na pobjedu i to sa više od šest koševa razlike dok Split igra rasterećeno nakon iznenađujuće pobjede protiv Cedevite.

Vrijedi probat, koef je jako dobar (1.8).

Kup Hrvatske 1/2

Zagreb - Dinamo 2

Iznenadio me koef na Dinamo, sve kladionice nude 1.60 na pobjedu Dinama.

Prva utakmica je završila 1:1 i taj rezultat više odgovara Zagrebu jer naravno taj rezultat ih vodi u finale kupa. Zagreb bi se više trebao orijentirat na obranu, a Dinamo napadat. Mislim da će stvari polako doći na svoje kako utakmica bude odmicala. Sumnjam da Zagreb može izvući nulu, ali gol bi mogli zabit. No svejedno je Dinamo favorit jer žele ove godine dvostruku krunu.

Sveukupni koef: 7,5888

Toliko od mene za prvi put. Nadam se da su analize u redu i da će me neko ispratiti.  ;)

Objavljeno

Evo od mene nešto malo rizičnije, ali jako zanimljivo.

HSV Hamburg-TBV Lemgo

Rukometna utakmica (Njemačka liga), igra se susret Hamburga i Lemga (29. kolo). Naišao sam na jedan dobar bet.

Omjer ove dvije momčadi u zadnjih 5 odigranih susreta je 5-0-0 u korist Hamburga s prosjekom golova Hamburga od 33,8 golova po utakmici.

Hamburg je jedna od jačih momčadi u prvenstvu i drže 4-to mjesto dok je Lemgo 7-mi. Lemgo Hamburga nije dobio već 11 utakmica, od toga je izgubio zadnjih 7. Hamburg ima par problema s ozljedama dok kod gostiju neće nastupiti Schneider.

Prva utakmica ove sezone je završena 36-28. Prošle godine u Hamburgu su Lemgo zatrpali sa 38. Danas je jasno kako će se igrati.

Napominjem protv Grosswallstadta također ovi igrači nisu Hamburgu igrali, a utrpali su im 34 komada.

Dakle moj bet bi bio: Hamb/Lemg(31,5)-Hamburg Više (1,85) (PSK)

Mislim da će HSV danas utrpati 32 gola ili više kako je i tradicija već do sada. Od 14 susreta HSV ima 14 pobjeda, pa zašto ne bi bilo 15/15 uz 32+ gola. Sve je na strani HSV-a, a i pala je kvota u SS-a 1,85-1,75 dok u Lurije iznosi 1,65!

Probati ću iskoristiti mali 'kiks' PSK i odigrati na ovo za malo bolju kvotu. Pozdrav svima i puno sreće danas!  ;)

FT: 31-30

Za 1 gol  :( Šteta

Objavljeno

jučer prošao jedan listić, jedan pao zbog jednog poena.. samo još malo sreće treba i počet ćemo i dva listića dnevno pogađat, a onda smo na konju... tako da je sad stanje -159kn... danas ima dosta parova pa idemo na posao..

listić 1

NY Yankees(-1,5)-Minnesota 1 1,80

Atlanta-NY Mets under 7,5 1,80

Boston-Texas under 8,5 1,80

kvota: 5,83

ulog:30kn

dobitak: 166,62kn

listić 2

Kanzas-Detroit under 9,5 1,80

St.Louis-Cinncinati under 7,5 1,80

Cleveland-Seatle under 7,5 1,75

kvota: 5,67

ulog:30kn

dobitak: 161,99kn

listić 3

Toronto-Tampa Bay 1 1,70

Miami-Chicago Cubs 2 2,45

Milwaukee-LA Dodgers 2 2,00

LA Angels(-1,5)- Oakland 1 2,00

kvota:16,60

ulog:10kn

dobitak:158,60kn

evo za danas malo drukčije oklade nego ovih dana.. ovo što imam u prva dva listića mi izgleda jako realno i to mi glavno za danas što mislim da prolazi. ovaj 3. listić nije tolko nerealan kako izgleda. malo mi čudno negdje postavljene kvote pa idem probam ovako..

I igram još jedan listić, a to je prva dva listića idu na jedan listić... znači ova 6 para i ide sistem 5/6 za ulog 30kn.

Dobitci za 5 pogođenih se kreću od 87,5-89,5kn, dok se za svih 6 pogođenih dobiva 527,35kn.

Kako će sezona ići dalje sve će biti više ovakvih listića, koji su mi prošle godine donijeli dobru lovu. nadam se da će i danas biti dobar dan ko jučer... sretno

Objavljeno

Pozdrav svima, ovdje sam već tjedan-dva i pratim Vas redovno. Danas sam odlučio malo i ja doprinijeti ovoj zajednici, napisat svoje parove i probat izanalizirat koliko je to moguće.

2. Engleska

Reading - Nottm. Forest 1

Reading u zadnjih 6 kola ima 5 pobjeda i samo 1 poraz, ovom pobjedom Reading već danas može osigurat prvo mjesto ili eventualno drugo ako Southampton ili West H. kiksaju. Još ima samo 2 kola do kraja.

Što reći o N. Forestu? Teoretski im za ostanak u ligi treba još tri boda, ali sumnjam da će danas uspjet uzet protiv Readinga. Forma im je solidna, u zadnjih 6 utakmica imaju 2 pobjede, 3 remija i 1 poraz uz gol razliku 5:2.

Favorit i SuperSport daju 1.55 na pobjedu Readinga i mislim da vrijedi probat.

Liga Prvaka

Bayern - Real M. odg(oba daju gol)

Mislim da je o ovoj utakmici sve rečeno zadnjih par dana. Realu baš ne "leži" Bayern i u zadnjih 10 godina kako su igrali uvijek je Bayern puno više iskoristio domaći teren. I 3 puta je Bayern do sada izbacio Reala iz 1/2 LP-a.

Do sada kad je Bayern igrao kod kuće s Realom svaki put je bilo oba daju. Očekujem otvorenu utakmicu i u prvom poluvremenu bi već mogli pasti golovi na obje strane.

U SuperSportu je koef 1.70.

1. HKL

Zadar - Split hendikep -7.5 (2)

Prva utakmica na Gripama je završila pobjedom Splita 79:73. Split je trenutačno treći, a prati ga Zadar. Prva tri idu direktno u regionalnu ligu, dok bi četvrti morao platit pozivnicu.

Zašto igram kontra hendikep?

Split danas ne smije izgubit s više od 6 razlike samo zato da bi sačuvali kakvu takvu prednost u međusobnim susretima sa Zadrom koji im možda bude ključno za treće mjesto. Zadar pak mora ići na pobjedu i to sa više od šest koševa razlike dok Split igra rasterećeno nakon iznenađujuće pobjede protiv Cedevite.

Vrijedi probat, koef je jako dobar (1.8).

Kup Hrvatske 1/2

Zagreb - Dinamo 2

Iznenadio me koef na Dinamo, sve kladionice nude 1.60 na pobjedu Dinama.

Prva utakmica je završila 1:1 i taj rezultat više odgovara Zagrebu jer naravno taj rezultat ih vodi u finale kupa. Zagreb bi se više trebao orijentirat na obranu, a Dinamo napadat. Mislim da će stvari polako doći na svoje kako utakmica bude odmicala. Sumnjam da Zagreb može izvući nulu, ali gol bi mogli zabit. No svejedno je Dinamo favorit jer žele ove godine dvostruku krunu.

Sveukupni koef: 7,5888

Toliko od mene za prvi put. Nadam se da su analize u redu i da će me neko ispratiti.  ;)

pozdrav.. samo kad pišeš kontrahendikep kao ova košarka napiši molim te ovako...

Zadar(-7,5)- Spilt 2  ili

Zadar-Split(+7,5) 2

jer ovako kako si ti napisao izgleda da Split mora dobit sa 8+ razlike.. Znam da si kasnije u analizi napisao što si točno igrao, ali pazi kad pišeš tip za te hendikepe i kontrahendikepe jer se ljudi znaju zbuniti i na kraju se nezna šta si igrao... P.S. Dobrodošao!! :D

Objavljeno

Pozdrav svima, ovdje sam već tjedan-dva i pratim Vas redovno. Danas sam odlučio malo i ja doprinijeti ovoj zajednici, napisat svoje parove i probat izanalizirat koliko je to moguće.

2. Engleska

Reading - Nottm. Forest 1

Reading u zadnjih 6 kola ima 5 pobjeda i samo 1 poraz, ovom pobjedom Reading već danas može osigurat prvo mjesto ili eventualno drugo ako Southampton ili West H. kiksaju. Još ima samo 2 kola do kraja.

Što reći o N. Forestu? Teoretski im za ostanak u ligi treba još tri boda, ali sumnjam da će danas uspjet uzet protiv Readinga. Forma im je solidna, u zadnjih 6 utakmica imaju 2 pobjede, 3 remija i 1 poraz uz gol razliku 5:2.

Favorit i SuperSport daju 1.55 na pobjedu Readinga i mislim da vrijedi probat.

Liga Prvaka

Bayern - Real M. odg(oba daju gol)

Mislim da je o ovoj utakmici sve rečeno zadnjih par dana. Realu baš ne "leži" Bayern i u zadnjih 10 godina kako su igrali uvijek je Bayern puno više iskoristio domaći teren. I 3 puta je Bayern do sada izbacio Reala iz 1/2 LP-a.

Do sada kad je Bayern igrao kod kuće s Realom svaki put je bilo oba daju. Očekujem otvorenu utakmicu i u prvom poluvremenu bi već mogli pasti golovi na obje strane.

U SuperSportu je koef 1.70.

1. HKL

Zadar - Split hendikep -7.5 (2)

Prva utakmica na Gripama je završila pobjedom Splita 79:73. Split je trenutačno treći, a prati ga Zadar. Prva tri idu direktno u regionalnu ligu, dok bi četvrti morao platit pozivnicu.

Zašto igram kontra hendikep?

Split danas ne smije izgubit s više od 6 razlike samo zato da bi sačuvali kakvu takvu prednost u međusobnim susretima sa Zadrom koji im možda bude ključno za treće mjesto. Zadar pak mora ići na pobjedu i to sa više od šest koševa razlike dok Split igra rasterećeno nakon iznenađujuće pobjede protiv Cedevite.

Vrijedi probat, koef je jako dobar (1.8).

Kup Hrvatske 1/2

Zagreb - Dinamo 2

Iznenadio me koef na Dinamo, sve kladionice nude 1.60 na pobjedu Dinama.

Prva utakmica je završila 1:1 i taj rezultat više odgovara Zagrebu jer naravno taj rezultat ih vodi u finale kupa. Zagreb bi se više trebao orijentirat na obranu, a Dinamo napadat. Mislim da će stvari polako doći na svoje kako utakmica bude odmicala. Sumnjam da Zagreb može izvući nulu, ali gol bi mogli zabit. No svejedno je Dinamo favorit jer žele ove godine dvostruku krunu.

Sveukupni koef: 7,5888

Toliko od mene za prvi put. Nadam se da su analize u redu i da će me neko ispratiti.  ;)

pozdrav.. samo kad pišeš kontrahendikep kao ova košarka napiši molim te ovako...

Zadar(-7,5)- Spilt 2  ili

Zadar-Split(+7,5) 2

jer ovako kako si ti napisao izgleda da Split mora dobit sa 8+ razlike.. Znam da si kasnije u analizi napisao što si točno igrao, ali pazi kad pišeš tip za te hendikepe i kontrahendikepe jer se ljudi znaju zbuniti i na kraju se nezna šta si igrao... P.S. Dobrodošao!! :D

ispravio! hvala na opasci!

Objavljeno

jučer prošao jedan listić, jedan pao zbog jednog poena.. samo još malo sreće treba i počet ćemo i dva listića dnevno pogađat, a onda smo na konju... tako da je sad stanje -159kn... danas ima dosta parova pa idemo na posao..

listić 1

NY Yankees(-1,5)-Minnesota 1 1,80

Atlanta-NY Mets under 7,5 1,80

Boston-Texas under 8,5 1,80

kvota: 5,83

ulog:30kn

dobitak: 166,62kn

listić 2

Kanzas-Detroit under 9,5 1,80

St.Louis-Cinncinati under 7,5 1,80

Cleveland-Seatle under 7,5 1,75

kvota: 5,67

ulog:30kn

dobitak: 161,99kn

listić 3

Toronto-Tampa Bay 1 1,70

Miami-Chicago Cubs 2 2,45

Milwaukee-LA Dodgers 2 2,00

LA Angels(-1,5)- Oakland 1 2,00

kvota:16,60

ulog:10kn

dobitak:158,60kn

evo za danas malo drukčije oklade nego ovih dana.. ovo što imam u prva dva listića mi izgleda jako realno i to mi glavno za danas što mislim da prolazi. ovaj 3. listić nije tolko nerealan kako izgleda. malo mi čudno negdje postavljene kvote pa idem probam ovako..

I igram još jedan listić, a to je prva dva listića idu na jedan listić... znači ova 6 para i ide sistem 5/6 za ulog 30kn.

Dobitci za 5 pogođenih se kreću od 87,5-89,5kn, dok se za svih 6 pogođenih dobiva 527,35kn.

Kako će sezona ići dalje sve će biti više ovakvih listića, koji su mi prošle godine donijeli dobru lovu. nadam se da će i danas biti dobar dan ko jučer... sretno

Vedry kako dođes do tih odluka svojih ja kad pogledam neke statistike meni je to sve cudno kad postavis under a oni imaju zadnjih 5 tekmi vise od 10 poena po tekmi recimo , pa mi nista nije jasno , pa mi objasni molim te,ja jesam odigrao ovo ali znatizeljan sam :D

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Moj doprinos danasnjoj analizi utakmice izmedju Hrvatske i Gane Kao prvo, nisam uspeo da napisem post na deset stranica teksta o uspesima reprezentacije Hrvatske u poslednjih desetak godina. Ne mogu, i tacka. Probao sam, sve sam dao od sebe, ali ne ide. Ne kazem da necemo pustiti taj post jednoga dana, ali za sada ga nema. Nema volje, nema entuzijazma, a najvise nema smisla da sada citamo o tome kako je Hrvatska nekada bila druga ili treca na svetu. Palenta je tradicionalno jelo od kukuruznog griza koje se smatra jednim od najzdravijih obroka na svetu- Palenta ima veliku nugritivnu vrednost, nema glutena, lako je probavljiva, plus kao neutralni obrok, moze da se koristi kao podloga za razne kombinacije, plus se izuzetno lako i brzo sprema. Moze da se posluzi kao mekana kasa, dakle topla, ili pecena ili przena pa ohladjena i na kriske. Moja majka je mislila ako je ona morala da jede to smece, da bih onda morao i ja, pa kada sam bio mali, prakticno me je primoravala da jedem ta govna. Umesto da je imala stila, ili barem smislila neku prevaru da mi uz prevare ubacuje komade tog smeca u usta, moja majka me je prisiljavala, da ne kazem zlostavljala sa palentom.  Od tada su mi ostale traume, i neko zlo, kada samo vidim sliku, ili osetim miris tog otrova, zvanog palenta. Ponekad imam utisak da, kada mi umirao, a da mi je jedini nacin da prezivim, da mi stave to smece u usta, da bih uvek izabrao umiranje. E tako je bilo i sa pisanjem posta o uspehu hrvatske reprezentacije. Poceo sam sa postom, i vec kod druge recenice, kao da sam osetio onaj nepodnosljivi smrad, kada se kukuruzni griz sipa u kipucu posoljenu vodu. Ne mogu i tacka. Ako Hrvatska nekako i prodje grupu uz porodjajne muke, mozda i dodje taj post, ali za sada, ne mogu i tacka. Moj doprinos danasnjoj analizi O Hrvatskoj danas ne mogu da doprinesem na nasem Forumu, jer me podseca na zlostavljanje u destinjstvu i prisilu da jedem nesto sto ne mogu da smislim. Plus me nerviraju patriote na nasem Forumu, plus me nervira obicaj na nasem Forumu da je zabranjen kriticki osvrt kada se bira izmedju kladjenja i Domovine. Ali, zato mogu da doprinesem na nasem Forumu kroz (donekle) predstavljanje Gane. Na zalost, ne mogu se drzati sportskih tema, ali sigurno mogu doprineti da barem delimicno razumete sa kakvom reprezentacijom se danas susrece hrvatska reprezentacija. Na zalost, imao sam tu veliku nesrecu da posetim Ganu, bas kao sto sam imao tu nesrecu da mi trpaju u usta palentu. Gana, zemlja Dovoljno je samo reci da je Gana zapadnoafricka zemlja, pa vec da ne pozelite da ikada odete tamo. Dovoljno je i da vidite da su susedne zemlje Gani, Burkina Faso, Togo i Obala Slonovace. Dobro, nije se bas ni Hrvatska usrecila sa svojim susednim zemljama Bosnom i Srbijom, ali Burkina Faso ... majko moja. U Gani zivi skoro trideset miliona stanovnika razlicitih etnickih skupina, za koje bi bilo najkorisnije da ih nikada ne upoznate. E sada .... kada biste vi otisli u neku turisticku agenciju sa zeljom da posetite Ganu, ili ako biste otisli u njihovu ambasadau, ili ne daj Boze, sreli nekon patriotskog fanatika iz Gane, oni bi vas sigurno prevarili recima kako je Gana zemlja netaknute prirode, kako je Gana poznata po najvecem vestackom jezeru na svetu, da imaju prelepe nacionalne parkove, da je Gana vodeci svetski proizvodjac kakaoa, i da je Gana najveci africki proizvodjac zlata i medju Top deset u svetu. Gradjani Gane kada pricaju sami o sebi, kazu da su izuzetno gostoprimivi, druzeljubivi, uljudni i uctivi plus otovreno pokazuju prijateljstvo i postovanje. Ono sto je izuzetno zanimljivo jeste da Gana ima izrazito mlado stanovnistvo, gde je medijska starost u Gani 24 godine. Da me sada ne mrzi, veoma rado bih vam objasnio koliko je ovakva demografska karakteristika vazna za svako drustvo. E sada, sve ovo gore npisano mozete slobodno da okacite macku o rep. To je kao kada biste vi iz Hrvatske nekom strancu hteli da predstavite Hrvatsku, pa krenete od hrvatskih ostrva, klime, mora i tako redom. I vi onda nekog stranca pozovete na ostrvo Rab i kazete, pogledajte kako je Hrvatska lepa. A ne pozovete tog stranca da dodje malo i u Zagorje ili splitsko zaledje, pa da vide malo kako je i tamo. Ili, na primer, pozovete nekog stranca da poseti Zagreb, pa u okviru toura, izbegnete kako znate i umete da stranca odvedete  da vidi Dinamov stadion. A, na primer, u okviru turisticke ponude Amsterdama ili Munchena, obavezno u ponudi imate i posetu Ajaxovom i Bayernovom stadionu. Hteo sam zapravo da kazem, da je jedno kada vi odete na nekoliko dana u Akru, glavni grad Gane ili se drzite samo onoga sto vam predstavljaju turisticke agencije, a nesto sasvim drugo kada vi odete u unutrasnjost ili neke ganske vukojebine. A ja nisam isao u Ganu turisticki, vec da trazimo oca jednoj mojoj prijateljici, cija majka se dobrovoljno yebala sa jednim crncem iz Gane, a ovaj posle samo otisao i nikada se vise pojavio. Zato je najbolje da stvorite neku sliku o tome protiv kakve reprezentacije veceras igra Hrvatska, tako sto cete verovati meni, to jest mojim ocima. Prvo sto cete osetiti, kada nogom krocite u Ganu jeste neki neobjasnjivi smrad u vazduhu. Ne znam sta je to, ali imate osecaj kao da nema vazduha, kao da je smrad svuda oko vas. to je verovatno do klime, ili necega drugog, ali je svakako neizdrzivo. Vodu prakticno da i nema gde da pijete, a ako nemate uz sebe iskljucivo flasiranu vodu, sigurno cete umreti. Ko god da je bio u Gani, ce vam takodje reci da nikako ne jedete ulicnu hranu, cak ni voce i povrce, jer ce vam to biti poslednje sto cete jesti u zivotu. U Gani se ne preporucuje cak ni led u vodi ili picu, jer ga ti primitivci prave od lokalne vode, a to znaci da vam se vise isplati da umrete od zedji, nego da se otrujete. Inace, u Gani, ne moze da se zivi od insekata koji zuje oko vas po ceo dan, a komarci i muve su im velicine roda, pa ako se desi da vas neki insekt ujede, racunajte da cete morati da odsecete taj deo tela motornom testerom. Ono sto ne pominje nijedna turisticka agencija koja bi htela da vas prevari da posetite Ganu, jeste da poseta Gani ima i odredjene sigurnosne i zdravstvene rizike. U pojedinim delovima Gane i dalje postoje etnicki sukobi, jaca i kriminal i prevare svih vrsta, pa nije bas preporucljivo da prisustvujete protestima ili vecim okupljanjima. I na kraju, best of jeste da u Gani postoji izuzetno visoki procenat populacije zarazen Hiv-om, iako je homoseksualizam zabranjen, sto znaci da vec ulazimo u pojam higijene, a tu cu malo da se zaustavim, pa prvo idem na dorucak, dok jos mogu da jedem, jer ako prvo napisem o opstoj higijeni u Gani, sigurno danas necu doruckovati. Nastavice se ...      
    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use