Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Subota je daleko, a našo sam vijest koja je turbodizelinjekšn rijetka u nogometnom svijetu.

NOGOMET  subota, 21.04.2012.

Hertha u borbu za opstanak bez 15-orice igrača prve momčadi!

Njemački nogometni Bundesligaš Hertha našao se se u velikim problemima uoči same završnice sezone u kojem mu predstoji borba za opstanak...

Naime, Hertha će u sklopu 32. prvenstvenog kola (subota) ugostiti Kaiserslautern bez čak 15-orice igrača iz prve momčadi. Klub je u utorak objavio popis ozlijeđenih igrača na koje ne mogu računati i popis je, blago rečeno, podugačak.

Christian Lell, Adrian Ramos, Pierre-Michel Lasogga, Felix Bastian (mišićne ozljede), Anis Ben-Hatira (prepone), Raffael (potres mozga), Andreas Ottl (peta) i Alfredo Morales (list) su imena novoozlijeđenih igrača koji su se priklučili već otprije otpisanima Maiku Franzu, Fabianu Lustenbergeru, Marku Djuricinu, Christophu Jankeru, Maikelu Aertsu, Romanu Hubniku i kapetanu Andreu Mijatoviću.

Hertha je trenutno, tri kola prije kraja prvenstva, pretposljednja na bundesligaškoj ljestvici s pet bodova manje od prvog mjesta koje ne vodi u niži rang natjecanja.

Problem je što im u goste dolazi ultra tapija od Kaiserslauterna. Zbog toga ne znam kako iskoristiti ovaj prisilni odmor Herthinih igrača. Postam ovu vijest na topic srijede, ak admini hoće mogu je negdje drugdje premjestiti, ali ovo bi se trebalo malo detaljnije popratit...

Objavljeno

Danas puno NBA parova pa krenimo na posao :D

Boston-Orlando 1 1.30

Danas igram na svoj najdrazi klub Boston Celticse.Boston se nalazi na 6 poziciji na istoku i bori se s danasnjim protivnikom Orlandom i Atlantom za sto bolju pozicjiu u play offu a oni imaju poraz manje od njega.Boston u zadnje vrijeme igra vrlo dobro i to mi je jako drago , i jako su uzdigli formu od pocetka sezone.Sto se Orlanda tice danas nece biti Howarda i drugog centra Davisa a najvjerovatnije i Turkogula.Orlandu je od Howarda opao tempo a nakon sto se ozljedio drugi centar ocekujem i da ce veceras Garnet preko 16,5 jer ga jednostavno nema tko cuvati a on svoju formu sve vise dize i dize.Uz sve ovo ocekujem pobjedu Bostona koji ce iskoritistiti ove ozljede Orlanda i preci ih na poziciji broj 5.

James L. (Mia) (-26,5+) 2 1.85

Maloprije je objavljeno da veceras nece biti Bosha,Wadea i Turiafa tj da ce ih trener odmarati.Tako da ja mislim da ovdje vise netreba nista objasnjavati jer nema tko drugi zabijati nego kralj James.

De Rozan D. (Tor) (-16,5+) 2 1.85

Veceras nema Bargnania i Calderona tako da ce stvar u svoje ruke morati opet uzeti De Rozan.U zadnje 3 utakmice ubacivao je oko 22 kosa , a sto se tice utakmica s Miamiem prosjek mu je 25 poena.Veceras je na De Rozanu da pokusa nesto uciniti , na drugoj strani ce mu biti malo i olaksan posao jer nema Wadea i Bosha i nadam se da ce otici u over.

Golden State-LA Lakers 2 1.45

Golden State ostao je bez dosta vaznih igraca pred sam kraj sezone , sinoc nisu igrali Bogut , Lee , Curry , Jefferson...Curry glavna karika GSW-a nece igrati ni veceras uz Lee-a i Boguta a za ovaj ostatak ne znam.Lakersi igraju vrlo dobro nakon ozljede Bryanta.Nanizali su dosta pobjeda ali su sinoc porazeni u Staples Centru od San Antonia.Veceras ocekujem da ce Bynum Gasol i drustvo uspjeti pobjediti jer im je pobjeda potreba u borbi za sto bolje mjesto u play offu s Clippersimaa posao im je olaksan jer GSW-u nedostaju 3 najvaznija igraca.

Cleveland-Philadelphia 2 1.25

Philadeplhia koja je odlicno pocela sezonu nasla se u velikim problemima.Nekoliko utakmica prije kraja jos nisu osigurali playoff , bore se s New Yorkom i Milwaukeom.Nakon sinocnjeg poraza od Indiane vise nemaju pravo na kiks , moraju pobjediti Cleveland koji igra bez svog najboljeg igraca Irvinga a Jamison je u jako losoj formi.

Anthony C. (NY) (-27,5+) 2 1.85

Anthony je sinoc briljirao protiv Bostona postigavsi triple double , 35 koseva , 12 skokova i 10 asistencija.Veceras u New Yerseya nece biti Geralda Wallacea i tako da Anthonya nece moci nitko cuvati.U odlicnoj je formi i nadam se da ce u vecerasnjoj utakmici koja je jako vazna nyk-u postici preko 27 koseva i da ce uzimati vise suteva.

Dallas-Houston 1 1.65

Dallasu je veceras potrebna pobjeda zbog boljeg mjesta u play offu.Houston ima jako male sanse skoro nikakve da udje u play off a veceras igraju i bez svog najboljeg igraca Kevina Martina i tako da ocekujem da ce Dallas upisati pobjedu veceras.

Memphis-New Orleans 1 1.20

New Orleans je ove sezone  nakon odlaska Chrisa Paula postao jedna od najslabijih momcadi lige za razliku od Memphisa koji igra sjajnu sezonu.Imaju odlican roster pocevsi od Gaya,O.J Maya,Randolpha itd.Veceras im je potrebna pobjeda jer nisu jos 100% osigurali play off i bore se za sto bolju poziciju i mislim da nece imati problema protiv new orleansa.

Jos bih nadodao da bi i Parker mogao under 18,5 jer je sinoc igrao 40 minuta i vjerovatno ce veceras biti malo posteđen.

To bi bilo sve od mene neka svatko izabere sta mu se svidja.Sretno :D

Objavljeno

timelinecoverdonotrenam.jpg

Inace nemamo običaj stavljati analize na engleskom jeziku, međutim ovaj put ćemo napraviti iznimku. Hvala Analyzeru na odličnom infou!

Inace, gotovo sve online kladionice su maknule ovaj par iz ponude. U zemaljskim kladionicama se može naći koef. oko 1,70 na pobjedu gostiju, a negdje čak i 2,80 za hendikep. Naravno da očekujem da koeficijent dodatno padne, ukoliko ovaj par ne maknu iz ponude...

Btw. prilikom objave kvalitetnijih informacija, kao hendikep u košarci jučer (3,30 pogođeno) ili ovakvih informacija kao danas, informacija koje ne garantiraju da će bet proći, ali evidentno sugeriraju da se radi o valuebetu ili grešci kladionica, pristup forumu će prvih par sati biti omogućen samo registriranim članovima. Na taj način omoguciti ćemo da najaktivniji članovi foruma, oni koji i najviše doprinose ovom forumu, među prvima vide analizu, te da imaju priliku uplatiti okladu prije evenutalnog pada koeficijenta, promjene margine ili blokade istog para!

Neki info ..ne da mi se prevodit:

Minyor Pernik – Ludogorets

There are some clubs in Bulgaria which have lot of credits, which have referees, support by association

and of course, all clubs dont have same criteriums. Minyor is small club and cannot fight with big clubs.

Last round they have 2-0 in Lovech, lead against Litex, than young referee get them red card and in 85th

minute they recive goal for 2-1. They was defending till the end but in 94th minute young referee give

penalty against them and ot finished 2-2.

They have some other thing from before which they was require from association but they didnt get answers

for a long time. Also, they are angry on referee on last game (who wouldnt be) and chairman decide to play

with youngsters, juniors and cadets. He made open letter to public:

Reason:

“ritual slaughter” of the team PFC Minyor Pernik stadium in Lovech on 04.07.2012 year.

- Young, but “reliable” judge from Veliko Tarnovo Stoyan Denev wanted to have a major contribution in

determining the outcome of the meeting PFC Litex – PFC Miner Pk., but it was enough for 94 minutes a game.

Home:

PFC Minyor Pernik will take protest action 18.04.2012 year.

1. A football match FC Miner Pk. – PFC Ludogorets, our team will play with the cadets.

2. Players, coaches and all fans of Miner will protest BFU with black bars.

Ludogorets had mini bad form but now won last tree games and again fighting for title but also need very

important points europe. They are much better team and shold not have problems against Minyor first team,

i can emagine what will happend against kids. First was 4-1 for Ludogorets (but 0-1 ht) so i hope this is

not some ‘counter strike’ for fixing..

Published Apr-17-2012, 14:50 CET

Betting option: Euro handicap (1X2)

Pick: Ludogorets -1eh

Odds: 2.2

Stake: 10

Bookmaker: bet-at-home

Date: Apr-18-2012a

Category: Bulgarian football

Pogođeno:

2 (1,70)  ;D

2/2 (2,50)  ;D

1.pol. 2  (2,10)  ;D

hendikep 2 (2,60)  ;D

min07ludminyorperniklud.jpg

Još jednom napominjem sljedeće:

Prilikom objave kvalitetnijih informacija, kao hendikep u košarci jučer (3,30 pogođeno) ili ovakvih informacija kao danas, informacija koje ne garantiraju da će bet proći, ali evidentno sugeriraju da se radi o valuebetu ili grešci kladionica, pristup forumu će prvih par sati biti omogućen samo registriranim članovima. Na taj način omoguciti ćemo da najaktivniji članovi foruma, oni koji i najviše doprinose ovom forumu, među prvima vide analizu, te da imaju priliku uplatiti okladu prije evenutalnog pada koeficijenta, promjene margine ili blokade istog para!

Odlicno! Bravo!

Objavljeno

evo od mene pošto vidim da jop nitko nije stavio... Chelsea - Barcelona..zborj kornera +9,5 (1,8)...znači da će biti više od 9 kornera..po meni zicer jer obje ekipe će igrati otvoreno,nema kalkulacija... jučer je prošlo(10 kornera)... danas očekujem da će biti puno više kornera jer će barca sama napravit minimalno 7,8 kornera... još nešto sam igro na jednom listiću, a to je da će biti manje od 2 gola u 1.poluvremenu (1,45)...  

Objavljeno

Odlicno! Bravo!

Još jednom hvala što si info podijelio na topicu Live. Dobro da si nam skrenuo pažnju na ovaj par dan ranije...  ;)

Nadam se da ćemo uloviti još sličnih kikseva bookmakera  ;D

Objavljeno

slazem se s onim sto pise za herthu i borbu za opstanak! malo je off topic ali tek da znate koeficijente:

Hertha - Kaiserslautern sub 15:30 1,60 3,50 5,30 1,10 2,11 1,23

vrijedi probati uz ovako lijepe koeficijente! :D

Objavljeno

Danas puno NBA parova pa krenimo na posao :D

Boston-Orlando 1 1.30

Danas igram na svoj najdrazi klub Boston Celticse.Boston se nalazi na 6 poziciji na istoku i bori se s danasnjim protivnikom Orlandom i Atlantom za sto bolju pozicjiu u play offu a oni imaju poraz manje od njega.Boston u zadnje vrijeme igra vrlo dobro i to mi je jako drago , i jako su uzdigli formu od pocetka sezone.Sto se Orlanda tice danas nece biti Howarda i drugog centra Davisa a najvjerovatnije i Turkogula.Orlandu je od Howarda opao tempo a nakon sto se ozljedio drugi centar ocekujem i da ce veceras Garnet preko 16,5 jer ga jednostavno nema tko cuvati a on svoju formu sve vise dize i dize.Uz sve ovo ocekujem pobjedu Bostona koji ce iskoritistiti ove ozljede Orlanda i preci ih na poziciji broj 5.

James L. (Mia) (-26,5+) 2 1.85

Maloprije je objavljeno da veceras nece biti Bosha,Wadea i Turiafa tj da ce ih trener odmarati.Tako da ja mislim da ovdje vise netreba nista objasnjavati jer nema tko drugi zabijati nego kralj James.

De Rozan D. (Tor) (-16,5+) 2 1.85

Veceras nema Bargnania i Calderona tako da ce stvar u svoje ruke morati opet uzeti De Rozan.U zadnje 3 utakmice ubacivao je oko 22 kosa , a sto se tice utakmica s Miamiem prosjek mu je 25 poena.Veceras je na De Rozanu da pokusa nesto uciniti , na drugoj strani ce mu biti malo i olaksan posao jer nema Wadea i Bosha i nadam se da ce otici u over.

Golden State-LA Lakers 2 1.45

Golden State ostao je bez dosta vaznih igraca pred sam kraj sezone , sinoc nisu igrali Bogut , Lee , Curry , Jefferson...Curry glavna karika GSW-a nece igrati ni veceras uz Lee-a i Boguta a za ovaj ostatak ne znam.Lakersi igraju vrlo dobro nakon ozljede Bryanta.Nanizali su dosta pobjeda ali su sinoc porazeni u Staples Centru od San Antonia.Veceras ocekujem da ce Bynum Gasol i drustvo uspjeti pobjediti jer im je pobjeda potreba u borbi za sto bolje mjesto u play offu s Clippersimaa posao im je olaksan jer GSW-u nedostaju 3 najvaznija igraca.

Cleveland-Philadelphia 2 1.25

Philadeplhia koja je odlicno pocela sezonu nasla se u velikim problemima.Nekoliko utakmica prije kraja jos nisu osigurali playoff , bore se s New Yorkom i Milwaukeom.Nakon sinocnjeg poraza od Indiane vise nemaju pravo na kiks , moraju pobjediti Cleveland koji igra bez svog najboljeg igraca Irvinga a Jamison je u jako losoj formi.

Anthony C. (NY) (-27,5+) 2 1.85

Anthony je sinoc briljirao protiv Bostona postigavsi triple double , 35 koseva , 12 skokova i 10 asistencija.Veceras u New Yerseya nece biti Geralda Wallacea i tako da Anthonya nece moci nitko cuvati.U odlicnoj je formi i nadam se da ce u vecerasnjoj utakmici koja je jako vazna nyk-u postici preko 27 koseva i da ce uzimati vise suteva.

Dallas-Houston 1 1.65

Dallasu je veceras potrebna pobjeda zbog boljeg mjesta u play offu.Houston ima jako male sanse skoro nikakve da udje u play off a veceras igraju i bez svog najboljeg igraca Kevina Martina i tako da ocekujem da ce Dallas upisati pobjedu veceras.

Memphis-New Orleans 1 1.20

New Orleans je ove sezone  nakon odlaska Chrisa Paula postao jedna od najslabijih momcadi lige za razliku od Memphisa koji igra sjajnu sezonu.Imaju odlican roster pocevsi od Gaya,O.J Maya,Randolpha itd.Veceras im je potrebna pobjeda jer nisu jos 100% osigurali play off i bore se za sto bolju poziciju i mislim da nece imati problema protiv new orleansa.

Jos bih nadodao da bi i Parker mogao under 18,5 jer je sinoc igrao 40 minuta i vjerovatno ce veceras biti malo posteđen.

To bi bilo sve od mene neka svatko izabere sta mu se svidja.Sretno :D

James L. (Mia) (-26,5+) 2 1.85

Maloprije je objavljeno da veceras nece biti Bosha,Wadea i Turiafa tj da ce ih trener odmarati.Tako da ja mislim da ovdje vise netreba nista objasnjavati jer nema tko drugi zabijati nego kralj James.

- da te pitam, gdje si procitao da nece igrati Bosh. U  Fortuni je u ponudi Bosh 16,5 ... a James 27,5 !  Što preporucas da se onda ovo odigra

Hvala

Dwyane Wade (rest) and Chris Bosh (rest) will both sit out Wednesday's game against the Raptors.

Ronny Turiaf (hamstring) also won't play. Erik Spoelstra has said that he is going to continue resting his guys along the way, and this is confirmation that he will certainly stick to that plan. With 14 games on the schedule, owners of Bosh and Wade would be best suited to look for replacements who are not on Miami's roster.

Ja sam uzeo Jamesa po 26,5 jer po ovome najvjerovatnije ne igraju turiaf wade i bosh i sve ce ici na njega.

Objavljeno

Pooz svima ! Ja sam novi clan. Radim inace u bhplay kladionicu u centrali.

Veceras mislim da je poklon Golden State-LA Lakers 2 1.45 iz vise razloga:

1. LA Lakers  je druga dimenzija za oslabljene Golden S.

2. U odlicnoj su formi i odlicno igraju i bez Kobija

(ako je neke gledao sinoc mec sa spursima mora priznati da su nijense odlucile,mislim da prvi put od kada

nema Kobija da se primjetio njegov izostank)

3. Golden State bez kljucnih igraca

Sta vise reci. Nego lagano po pare idemo!!

Za one koje vole malo vece kvote hendikep do 10 poena sve je prihvatljivo!

Sretno svima!!!

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Moj doprinos danasnjoj analizi utakmice izmedju Hrvatske i Gane Kao prvo, nisam uspeo da napisem post na deset stranica teksta o uspesima reprezentacije Hrvatske u poslednjih desetak godina. Ne mogu, i tacka. Probao sam, sve sam dao od sebe, ali ne ide. Ne kazem da necemo pustiti taj post jednoga dana, ali za sada ga nema. Nema volje, nema entuzijazma, a najvise nema smisla da sada citamo o tome kako je Hrvatska nekada bila druga ili treca na svetu. Palenta je tradicionalno jelo od kukuruznog griza koje se smatra jednim od najzdravijih obroka na svetu- Palenta ima veliku nugritivnu vrednost, nema glutena, lako je probavljiva, plus kao neutralni obrok, moze da se koristi kao podloga za razne kombinacije, plus se izuzetno lako i brzo sprema. Moze da se posluzi kao mekana kasa, dakle topla, ili pecena ili przena pa ohladjena i na kriske. Moja majka je mislila ako je ona morala da jede to smece, da bih onda morao i ja, pa kada sam bio mali, prakticno me je primoravala da jedem ta govna. Umesto da je imala stila, ili barem smislila neku prevaru da mi uz prevare ubacuje komade tog smeca u usta, moja majka me je prisiljavala, da ne kazem zlostavljala sa palentom.  Od tada su mi ostale traume, i neko zlo, kada samo vidim sliku, ili osetim miris tog otrova, zvanog palenta. Ponekad imam utisak da, kada mi umirao, a da mi je jedini nacin da prezivim, da mi stave to smece u usta, da bih uvek izabrao umiranje. E tako je bilo i sa pisanjem posta o uspehu hrvatske reprezentacije. Poceo sam sa postom, i vec kod druge recenice, kao da sam osetio onaj nepodnosljivi smrad, kada se kukuruzni griz sipa u kipucu posoljenu vodu. Ne mogu i tacka. Ako Hrvatska nekako i prodje grupu uz porodjajne muke, mozda i dodje taj post, ali za sada, ne mogu i tacka. Moj doprinos danasnjoj analizi O Hrvatskoj danas ne mogu da doprinesem na nasem Forumu, jer me podseca na zlostavljanje u destinjstvu i prisilu da jedem nesto sto ne mogu da smislim. Plus me nerviraju patriote na nasem Forumu, plus me nervira obicaj na nasem Forumu da je zabranjen kriticki osvrt kada se bira izmedju kladjenja i Domovine. Ali, zato mogu da doprinesem na nasem Forumu kroz (donekle) predstavljanje Gane. Na zalost, ne mogu se drzati sportskih tema, ali sigurno mogu doprineti da barem delimicno razumete sa kakvom reprezentacijom se danas susrece hrvatska reprezentacija. Na zalost, imao sam tu veliku nesrecu da posetim Ganu, bas kao sto sam imao tu nesrecu da mi trpaju u usta palentu. Gana, zemlja Dovoljno je samo reci da je Gana zapadnoafricka zemlja, pa vec da ne pozelite da ikada odete tamo. Dovoljno je i da vidite da su susedne zemlje Gani, Burkina Faso, Togo i Obala Slonovace. Dobro, nije se bas ni Hrvatska usrecila sa svojim susednim zemljama Bosnom i Srbijom, ali Burkina Faso ... majko moja. U Gani zivi skoro trideset miliona stanovnika razlicitih etnickih skupina, za koje bi bilo najkorisnije da ih nikada ne upoznate. E sada .... kada biste vi otisli u neku turisticku agenciju sa zeljom da posetite Ganu, ili ako biste otisli u njihovu ambasadau, ili ne daj Boze, sreli nekon patriotskog fanatika iz Gane, oni bi vas sigurno prevarili recima kako je Gana zemlja netaknute prirode, kako je Gana poznata po najvecem vestackom jezeru na svetu, da imaju prelepe nacionalne parkove, da je Gana vodeci svetski proizvodjac kakaoa, i da je Gana najveci africki proizvodjac zlata i medju Top deset u svetu. Gradjani Gane kada pricaju sami o sebi, kazu da su izuzetno gostoprimivi, druzeljubivi, uljudni i uctivi plus otovreno pokazuju prijateljstvo i postovanje. Ono sto je izuzetno zanimljivo jeste da Gana ima izrazito mlado stanovnistvo, gde je medijska starost u Gani 24 godine. Da me sada ne mrzi, veoma rado bih vam objasnio koliko je ovakva demografska karakteristika vazna za svako drustvo. E sada, sve ovo gore npisano mozete slobodno da okacite macku o rep. To je kao kada biste vi iz Hrvatske nekom strancu hteli da predstavite Hrvatsku, pa krenete od hrvatskih ostrva, klime, mora i tako redom. I vi onda nekog stranca pozovete na ostrvo Rab i kazete, pogledajte kako je Hrvatska lepa. A ne pozovete tog stranca da dodje malo i u Zagorje ili splitsko zaledje, pa da vide malo kako je i tamo. Ili, na primer, pozovete nekog stranca da poseti Zagreb, pa u okviru toura, izbegnete kako znate i umete da stranca odvedete  da vidi Dinamov stadion. A, na primer, u okviru turisticke ponude Amsterdama ili Munchena, obavezno u ponudi imate i posetu Ajaxovom i Bayernovom stadionu. Hteo sam zapravo da kazem, da je jedno kada vi odete na nekoliko dana u Akru, glavni grad Gane ili se drzite samo onoga sto vam predstavljaju turisticke agencije, a nesto sasvim drugo kada vi odete u unutrasnjost ili neke ganske vukojebine. A ja nisam isao u Ganu turisticki, vec da trazimo oca jednoj mojoj prijateljici, cija majka se dobrovoljno yebala sa jednim crncem iz Gane, a ovaj posle samo otisao i nikada se vise pojavio. Zato je najbolje da stvorite neku sliku o tome protiv kakve reprezentacije veceras igra Hrvatska, tako sto cete verovati meni, to jest mojim ocima. Prvo sto cete osetiti, kada nogom krocite u Ganu jeste neki neobjasnjivi smrad u vazduhu. Ne znam sta je to, ali imate osecaj kao da nema vazduha, kao da je smrad svuda oko vas. to je verovatno do klime, ili necega drugog, ali je svakako neizdrzivo. Vodu prakticno da i nema gde da pijete, a ako nemate uz sebe iskljucivo flasiranu vodu, sigurno cete umreti. Ko god da je bio u Gani, ce vam takodje reci da nikako ne jedete ulicnu hranu, cak ni voce i povrce, jer ce vam to biti poslednje sto cete jesti u zivotu. U Gani se ne preporucuje cak ni led u vodi ili picu, jer ga ti primitivci prave od lokalne vode, a to znaci da vam se vise isplati da umrete od zedji, nego da se otrujete. Inace, u Gani, ne moze da se zivi od insekata koji zuje oko vas po ceo dan, a komarci i muve su im velicine roda, pa ako se desi da vas neki insekt ujede, racunajte da cete morati da odsecete taj deo tela motornom testerom. Ono sto ne pominje nijedna turisticka agencija koja bi htela da vas prevari da posetite Ganu, jeste da poseta Gani ima i odredjene sigurnosne i zdravstvene rizike. U pojedinim delovima Gane i dalje postoje etnicki sukobi, jaca i kriminal i prevare svih vrsta, pa nije bas preporucljivo da prisustvujete protestima ili vecim okupljanjima. I na kraju, best of jeste da u Gani postoji izuzetno visoki procenat populacije zarazen Hiv-om, iako je homoseksualizam zabranjen, sto znaci da vec ulazimo u pojam higijene, a tu cu malo da se zaustavim, pa prvo idem na dorucak, dok jos mogu da jedem, jer ako prvo napisem o opstoj higijeni u Gani, sigurno danas necu doruckovati. Nastavice se ...      
    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use