Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

timelinecoverdonotrenam.jpg

Evo od mene jedan double koji sam odigrao sa visokim ulogom...

bwinsportskoklaenjepoke.jpg

Dakle, naravno, radi se o broju žutih kartona. Zadovoljan sam sa delegiranim sucima za ovu utakmicu, međutim mislim da bi over kartona na ovoj granici prošao i da sude neki drugi, meni manje dragi, suci...

Uglavnom, danas susret Barcelone i Chelsea sudi Cüneyt Çakır iz Turske. Mislim da će današnji par i odlučivati dali će listić biti dobitan... Granice u drugim kladionicama se kreću oko 5,5, od Barcelone se, prema marginama, očekuje 1-2 žuta kartona, dok bi Chelsea trebao napraviti 3-5 žutih.

Prva utakmica je završila sa 4 žuta kartona, i bio je under, falio je jedan karton. Nevjerojatno je kako se Raul Meireles izvukao bez žutog kartona, kao neki riskantiniji bet bi danas probao da će dobiti žuti karton, pogotovo ako napravi startove kao u provoj utakmici, a mislim da će biti situacija kada će biti prisiljen tako reagirati... Zanimljivo je da do 70'minute sudac uopće nije dao niti jedan karton, da bi u posljednjih 20minuta podijelio 4.


Kao što sam već pisao, gotovo u pravilu u uzvratnim utakmicama bude više kartona nego u prvim. Važnost utakmice je za obje ekipe ogromna, rezultat će biti aktivan do pred kraj utakmice, tj. postojati će šansa da se obje ekipe kvalificiraju, osim ako Barcelona ne napravi baš 3:0-4:0 u prvih 60ak minuta, što je ipak malo teže za očekivati, iako očekujem njihovu pobjedu i njihov prolaz...

Uglavom, oklada na over kartona u današnjoj utakmici mi je puno riskantnija, nego over u sutrašnjoj utakmici, iako koeficijenti to ne sugeriraju, s obzirom da je manji koef. da će biti over na današnjoj nego na sutrašnjoj utakmici... Ali nije prvi put da se bookmakeri zaigraju...

Sutrašnju utakmicu između Real Madrida i Bayerna sudi Viktor Kassai iz Mađarske, usudio bi se reći trenutno najbolji Europski sudac, ako ne i svjetski.

Sudi stvarno dobro, a ono što je karakteristika njegovog stila jest da se ne libi davati žute kartone. Tako je nedavno sudio utakmicu Milana i Arsenala koja je završila sa 4:0. Utkamice se sjecam, i igraci su bili dosta korektni, međutim unatoč tome on je podijelio 5 žutih kartona, što je za tu utakmicu puno.

Sudi je i kvalifikacije između APOELA i Wisle Krakow, te je na toj utakmici podijelio 10 žutih kartona...

Evo i njegove statistike ove sezone u Ligi Prvaka...

worldreferee.jpg

U prvoj utakmici bilo je čak 9 žutih kartona i ono je bio pravi rat na terenu... Nevjerojatno je i da crveni karton nije bio pokazan...Čudi me koeificjenjt i granica bookmakera, tim više jer su sve ostale kladionice kao granicu postavile 6,5 žutih kartona, a daju isti koeficijent, a kod klađenja na kartona razlika u margini od dva kartona je ogromna razlika, a koeficijent je isti!

Uglavnom, nezamislivo mi je da na utakmici bude manje od 4,5 žutih kartona, pogotovo jer je prvu utakmicu bila prava ratnička utakmica, te je završila sa čak 9 žutih kartona, delegirani sudac na za ovu okladu svakako ide na ruku, rezultat bi trebao biti aktivan do pred kraj utakmice, a i Real Madrid nije, kao ekipa, baš najkorektnija ekipa i siguran sam da će zaraditi bar 2-3 žuta kartona, iako bi trebali dominirati. Bayern mi je malo nejasan jer su sa Dortmundom u utakmici u kojoj su izgubili naslov, a mogli su ga i "osvojiti" dobili točno 0 žutih kartona što mi je i sada nejverojatno kada se zna važnost utakmice, ali onda su se sa Realom u provj utakmici iskazali, pa očekujem da će i u srijedu nastaviti u istom ritmu...  ;)

Uz sve navedeno bwin daje i bonus novim korisnicima u iznosu 100% na prvu uplatu sve do 30€. Dakle ukoliko uplatite npr. 30€ dobiti ćete bonus od još 30€i na računu ćete imati 60€. Naravno, ukoliko uplatite i manji iznos npr. 20€ i taj iznos biti će udvostrucen. Registrirajte se sada! http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=69871


Objavljeno

Cesena-Juventus 2 1,25@SS

samo neki podaci iz prošle utakmice između ta 2 kluba koja je završila 2:0 za juventus

68% lopte u posjedu Juventusa

7 udaraca u okvir gola za juventus

1 udarac u okvir gola za cesenu

14 udaraca van okvira gola za juventus

1 udarac van okvira gola za cesenu

kornera 10 za juventus 1 za cesenu

cesena na dnu tablice sa samo 22 boda 21 danim golom i 50 primljenih 4 pobjede 10 nerješenih 19 izgubljenih

iako je Cesena ne pobjeđena zadnjih 5 utakmica juve će u ovu utakmicu ući maksimalno i očekujem laganu pobjedu

od bitnijih igrača koji propuštaju utakmicu su za juventus Quagliarella zbog žutih i za cesenu također zbog žutih branič Von Bergen

FT 0:1

ne tako uvjerljivo kao protiv rome ali ipak pobjeda je pobjeda :D

Objavljeno

timelinecoverdonotrenam.jpg

Evo od mene jedan double koji sam odigrao sa visokim ulogom...

bwinsportskoklaenjepoke.jpg

Dakle, naravno, radi se o broju žutih kartona. Zadovoljan sam sa delegiranim sucima za ovu utakmicu, međutim mislim da bi over kartona na ovoj granici prošao i da sude neki drugi, meni manje dragi, suci...

Uglavnom, danas susret Barcelone i Chelsea sudi Cüneyt Çakır iz Turske. Mislim da će današnji par i odlučivati dali će listić biti dobitan... Granice u drugim kladionicama se kreću oko 5,5, od Barcelone se, prema marginama, očekuje 1-2 žuta kartona, dok bi Chelsea trebao napraviti 3-5 žutih.

Prva utakmica je završila sa 4 žuta kartona, i bio je under, falio je jedan karton. Nevjerojatno je kako se Raul Meireles izvukao bez žutog kartona, kao neki riskantiniji bet bi danas probao da će dobiti žuti karton, pogotovo ako napravi startove kao u provoj utakmici, a mislim da će biti situacija kada će biti prisiljen tako reagirati... Zanimljivo je da do 70'minute sudac uopće nije dao niti jedan karton, da bi u posljednjih 20minuta podijelio 4.

<iframe id="itsfogo101345" name="itsfogo101345" src="http://adserver.itsfogo.com/default.aspx?t=f&v=1&zoneid=101345" frameborder="0" scrolling="no" width="728" height="90"></iframe>

Kao što sam već pisao, gotovo u pravilu u uzvratnim utakmicama bude više kartona nego u prvim. Važnost utakmice je za obje ekipe ogromna, rezultat će biti aktivan do pred kraj utakmice, tj. postojati će šansa da se obje ekipe kvalificiraju, osim ako Barcelona ne napravi baš 3:0-4:0 u prvih 60ak minuta, što je ipak malo teže za očekivati, iako očekujem njihovu pobjedu i njihov prolaz...

Uglavom, oklada na over kartona u današnjoj utakmici mi je puno riskantnija, nego over u sutrašnjoj utakmici, iako koeficijenti to ne sugeriraju, s obzirom da je manji koef. da će biti over na današnjoj nego na sutrašnjoj utakmici... Ali nije prvi put da se bookmakeri zaigraju...

Sutrašnju utakmicu između Real Madrida i Bayerna sudi Viktor Kassai iz Mađarske, usudio bi se reći trenutno najbolji Europski sudac, ako ne i svjetski.

Sudi stvarno dobro, a ono što je karakteristika njegovog stila jest da se ne libi davati žute kartone. Tako je nedavno sudio utakmicu Milana i Arsenala koja je završila sa 4:0. Utkamice se sjecam, i igraci su bili dosta korektni, međutim unatoč tome on je podijelio 5 žutih kartona, što je za tu utakmicu puno.

Sudi je i kvalifikacije između APOELA i Wisle Krakow, te je na toj utakmici podijelio 10 žutih kartona...

Evo i njegove statistike ove sezone u Ligi Prvaka...

worldreferee.jpg

U prvoj utakmici bilo je čak 9 žutih kartona i ono je bio pravi rat na terenu... Nevjerojatno je i da crveni karton nije bio pokazan...Čudi me koeificjenjt i granica bookmakera, tim više jer su sve ostale kladionice kao granicu postavile 6,5 žutih kartona, a daju isti koeficijent, a kod klađenja na kartona razlika u margini od dva kartona je ogromna razlika, a koeficijent je isti!

Uglavnom, nezamislivo mi je da na utakmici bude manje od 4,5 žutih kartona, pogotovo jer je prvu utakmicu bila prava ratnička utakmica, te je završila sa čak 9 žutih kartona, delegirani sudac na za ovu okladu svakako ide na ruku, rezultat bi trebao biti aktivan do pred kraj utakmice, a i Real Madrid nije, kao ekipa, baš najkorektnija ekipa i siguran sam da će zaraditi bar 2-3 žuta kartona, iako bi trebali dominirati. Bayern mi je malo nejasan jer su sa Dortmundom u utakmici u kojoj su izgubili naslov, a mogli su ga i "osvojiti" dobili točno 0 žutih kartona što mi je i sada nejverojatno kada se zna važnost utakmice, ali onda su se sa Realom u provj utakmici iskazali, pa očekujem da će i u srijedu nastaviti u istom ritmu...  ;)

Uz sve navedeno bwin daje i bonus novim korisnicima u iznosu 100% na prvu uplatu sve do 30€. Dakle ukoliko uplatite npr. 30€ dobiti ćete bonus od još 30€i na računu ćete imati 60€. Naravno, ukoliko uplatite i manji iznos npr. 20€ i taj iznos biti će udvostrucen. Registrirajte se sada! http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=69871

<script type="text/javascript" src="http://forms.aweber.com/form/22/442861322.js"></script>

U SS-u je kvota 6.5 .. misliš da je to previše?

Objavljeno

A možda da se ne zalijećete previše sa Juventusom, imam osjećaj da je ovo klasični tip tekme koja povali pola planete. Zadnji vs prvi, ovi ispali iz lige, a ovi dolaze u punom jeku i bez poraza. Tipična priča jedne lijepe pobjede u gostima, međutim da li je u pitanju zamka? Hajd budi pametan.

Nego tu nam je Real Madrid koji je u prvoj tekmi igrao onako kako je Murinho i najavio tj. cilj je bio zabiti go. Sada spremni i puni samopouzdanja dočekuju Bajern. Pobjeda protiv Barcelone i praktično osvajanje titule je velika stvar, ali kako Murinho kaže to neće biti potpuno, ukoliko večeras ne pobijede. Igrači Reala su željni finala i siguran sam da će dati sve od sebe da taj cilj i ispune, a realno to i mogu uraditi. Igrači preko Twittera pozivaju navijače na što veći odziv, a pun stadion i paklena atmosfera će siguno pomoći Realu.

Real Madrid - Bajern 1 @ 1.50

Toliko za moje prvo javljanje, lijep pozdrav.  :)

Objavljeno

U SS-u je kvota 6.5 .. misliš da je to previše?

Pa granica je dosta visoka, pogotovo kada sue uzme u obzir da se ne računaju produžetci niti crveni kartoni. Ali nikako nebi igrao manje kartona na ovoj utakmici... Favorit je kao granicu postavio 4,5 kartona i donedavno su davali 1,70 sada je koef. 1,55, mislim da je puno pametnije tamo uplatiti over, iako utakmica može završiti i sa 9-10 žutih kao i prošlu utakmicu, ali bolje uplatiti na manjoj granici, ako se može...

Objavljeno

Kako izgleda svi danas idemo na rizik pa tako i ja  Jezik

Evo uzeo sam 3 para:

[glow=red,2,300]Barcelona - Chelsea x2  3.55[/glow]

-probat cu ovo odigrati cisto iz gusta i jer smatram da ce chelsea sacuvati svoje vodstvo i da ce igrati zatvorenu utakmicu. Po mom misljenju na utakmici ce imati sigurno 2-3 kontre iz koje ce zabiti barem 1 gol! jedino me muci drogba. Dal mozda neko zna dal ce nastupiti u ovoj utakmici?

[glow=red,2,300]Bartoli - Benesova 1  1.45[/glow]

-ne pratim bas tenis ali na ovaj par sam se odlucio iz razloga jer je bartoli daleko bolja od benesove.

pr:  7    ranking    44

    5020    Poeni      1265

Real M. - Bayern - hendikepo 0:1    1    2.30

-hmm sta da kazem... Mou je Mou i nadam se da ce ovo glatko proci jer motiva imaju na preket kao i samopouzdanje! a tu je i Ronaldo.. Ako krenu ofenzivo (a krenut ce) Bayern nema sanse!

toliko od mene... koeficijent: 11,83

citat: juce ovo proslo..sta kazete na zadnji par (real - bay) hoce li bit hendikep?

Objavljeno

U SS-u je kvota 6.5 .. misliš da je to previše?

Pa granica je dosta visoka, pogotovo kada sue uzme u obzir da se ne računaju produžetci niti crveni kartoni. Ali nikako nebi igrao manje kartona na ovoj utakmici... Favorit je kao granicu postavio 4,5 kartona i donedavno su davali 1,70 sada je koef. 1,55, mislim da je puno pametnije tamo uplatiti over, iako utakmica može završiti i sa 9-10 žutih kao i prošlu utakmicu, ali bolje uplatiti na manjoj granici, ako se može...

U hattricka je granica 5,5 i kvota je jučer bila 2,00 na obadvi utakmice što sam ja uhvatio, sad je 1,75 s tim da računaju produžetke ;)

Objavljeno

ATP Bucurest   18.00 h

troicki.png

 Simpaticni "decko iz susjedstva" (nisam gay) bi trebao ovo glatko rijesit u svoju korist. Mislim da je 1.50 poprilicno dobra kvota a svi brojevi govore u korist Troickog. Ove godine su odigrali medjusobni susret u Dohi gdje je bilo 7-6 6-1 na tvrdoj podlozi. Mislim da ce Viktor imati vrlo jak motiv jer je dosad zaradio 3.4 mil. dolara u karijeri sto mu jos nije dovoljno da stigne Goksa ;D koji mu konstantno bjezi 8).

Troicki 1  1.50

149r31t.gif

Objavljeno

sudturol.png

Alto Adige ili Sudtirol je samo bod zaostatka od play off. A samo su tri utakmice do kraja prvenstva i svaka se moze smatrati kao kvalifikacijska. Domacini "nisu" talijani, uvjetno receno. Alto Adige je jedna od rijetkih autonomnih pokrajina u Italiji, dvojezicno podrucje i njemacki mentalitet. Sto mi daje nadu da nece muljat kao oni s juga. Igraju jako cvrstu obranu i doma imaju 15 7 5 3 19:11. Istina, nisu bas ubjedljivi ,ali...

Carrarese. Totalno su pali. U zadnjih 9 utakmica 1 4 4 6:12. S time da su dobili samo posljednji Bassano sa 1:0. Iako ni oni nisu, matematicki, izgubili sanse za doigravanje ocekujem pobjedu mentaliteta...

  Alto Adige  -  Carrarese    1   1.70

...a pogledajte boju dresova, talijani?? ha? ha?

Objavljeno

Favorit daje koef. 4,00 da će danas na utakmici Real Madrida i Bayerna biti 9 ili više žutih kartona. S obzirom da se očekuje oko 6-7 žutioh na online kladionicama, mislim da je ovo valuebet i da bi koef. trebao biti oko 2,50-2,80, nikako ne veći...

Pa i prvu utakmicu je baš 9 žutih bilo tako da, mislim da se može odigrati sa nekim nižim ulogom, jer moguće da bude izuzetno nekorektna utakmica...

Objavljeno

U zadne vreme samo pratim citam a ne tipujem.. Jucer na LIVE sam pregledao i odlucio odigrati te Zenske iz Sewdske i to uz hendikep -1.5 zavrsilo 2-0 u kombinacija sa zuti kartona Barsa vise.. donelo mi dobra zarada.. i eto sad kako ne bi samo citao da i ja nesto istipujem..

Trefel - Slask tip Trefil -8.5 koef 1.9 86-77 ft

Prva utakmica u ovaj polski kosarkaski plejof su iznenadujicu su dobili gosti.. ovo je druga utakmica. Trefil je nesomneno favorit i kvalitetniji, ali iako su pricali da nece podcenite Slask oni su to uradili i izgubili.. Danas ovo MORAJU da dobiju, jer posle idu u gosti.. Oni ce danas igrati u novoj areni u koja ce imati vise podrsku sa tribinama.

Sarapova- Cornet tip Sarapova -6.5 koef 1.8 6-3, 6-0

Iako ljepa Rusinka igra ovde prvi put u svojoj karijeri, to ne znaci da nije apsolutna favoritka protiv Cornet. Sarapova je ova sezona vec igrala 3 finala ali nijedno nije dobila, a sad ovde u Sttgart ima sansa za to.. Iako nije klasicna zemjasica, i zemja joj nije najdraza podloga, ipak ova zemja tu je samo 2.5 cm i je najbrza od svih ostali, tako da to joj potpuno odgovara. Cornet je u 2 meca ukupno provela 10 sati na terenu, a samo za ilustracije je u prosli mec protiv Chakvetadze igrale jedan dosadan "balon mec" u koja je samo pasivno vracala lopte i cekala pogrsku protivnice, sto joj se isplatili, ali sa takva igra protiv ljepotica iz Rusije... ne cudi me da bi bilo i 6-0,  6-0

Objavljeno

Jel netko zna što o danasnjem finalu kupa BiH protiv Želje i Širokog?  ;D

Znam da Željo nije primio gol pravo dugo i da nebi trebao izgubiti, ali treba paziti  jer se igraju 2 utakmice pa mogu namještati. Željo ima realno najbolji sastav u bh ligi

Objavljeno

Nadam se da je sinoc upratio ona 3 para NBA jer je mogao zaraditi lijepe novce , a ja sam po obicaju morao nesto dodati ovaj put Barcelonu i pasti :(

Za danas ovako:

Real Madrid - Bayern M.(1:2) 1 1.70-danas sam odlucio igrati protiv svojih bavaraca.Ugodno su me iznenadili prosli put , odlicno su cuvali cristiana koji se nije vidio na utakmici postigli su gol u 90 + (sto sam posteno proslavio) i odnjeli prednost u Madrid.Danas ne vjerujem da ce se Bayern uspjeti oduprijeti naletima Reala kojima se ''digla ćuna'' nakon pobjede protiv Barce.Ali nadam se da cu pasti na ovom paru hahah.Sto se tice ove utakmice igrao sam jos vise od 10,5 kornera , vise od 5,5 zutih i Cristiano daje gol.

Igrao sam Cristiana iz razloga sto je prvu utakmicu lose odigrao i on je tip igraca koji ce se zeljeti iskupiti i ocekuje se da ce Real napadati puno veceras i mislim da ce on postici gol , @1.75

Objavljeno

Jos jedan dobar bet mi je Mirny/Nestor - Haase/Niemi 1 1.30.Mirny i Nestor spadaju medju 3 najbolja ATP para i cesto na turnirima dolaze do finala.Haase je maloprije zavrsio mec s Giraldom a Nieminen je taman zapoceo mec sa Schwankom i cim taj mec zavrsi morat ce igrati ovaj u parovima.Vjerujem da  ce i Haase i Nieminen biti umorni i da nece pruziti dovoljan otpor Mirnom i Nestoru a i da su 100 posto spremni ne bi imali neke sanse.

Objavljeno

Evo jedan zanimljiv par:

Real M. - Bayern M. (dp2)(1.95)

Real je momčad koja 80% svojih golova zabija u drugom poluvremenu, bez obzira jel igraju prvenstvo, kup ili ligu prvaka. Znači moj tip je da na utakmici pada više golova u drugom poluvremenu. Zadnjih godinu dana pratim igru reala i kladim se na svakoj realovoj utakmici da više golova pada u drugom poluvremenu i većinom to prolazi, i to je jedino u čemu sam u plusu.  Ako padne 3 gola u prvom u drugom će četiri. Jednostavno Real je takva momčad da su uvjek više motivirani za postizanje golova u drugom poluvremenu tekme. Eto pa ko želi nek proba.

Objavljeno

Vidim da se danas gospon Analyzer nije izjasnio o jedinoj NHL playoff utakmici koja je na rasporedu veceras :) Pa ukoliko netko odluci odigrati nesto na online kladionicama, evo par statistickih podataka.. (toliko mi je dosadno :))

Washington Capitals @ Boston Bruins (Bruinsi doma)

7. utakmica playoffa, obije momcadi imaju iskustva sto se tice 7. utakmica u zadnjih par sezona.. Mozda zbog toga je malo skakljivo odigrati ista za ovu utakmicu, jer su momcadi pokazale do sada da su dosta ujednace..

Ono sto sam ja odabrao je under 6, znaci 5 ili manje golova (1.60), na drugoj kombinaciji imam pobjedu Bruinsa (2.00), dok je na trecoj 1.trecina X (2.35).. kvote su iz SuperSporta, vjerujem i da je na online kladionicama slicna situacija..

1. razlog za under je jednostavan podatak utakmica iz playoffa.. prosjek golova u 6 utakmica je 4.33 i ocekujem i veceras tvrdu utakmicu.. Dobro dodje i podatak, za one koji se razumiju, postotak obrana golmana u 3 dosadasnje playoff utakmice koje su igrane na ledu Bruinsa.. Njihov golman, Tim Thomas ima .941 prosjek, dok golman Capsa, Braden Holtby je jos bolji sa .954..

2. razlog za pobjedu bruinsa je taj sto su uglavnom cijelu sezonu bili bolja momcad od Capitalsa i htjet ce to potvrdit u odlucujucoj utakmici, vazno, pred domacim navijacima.. U dosadasnjih 6 utakmica playoffa, nadigrali su Capse po statistici 5 puta..

3. razlog za 1. trecinu X je taj sto u sve 3 utakmice na ledu Bruinsa u prvoj trecini su zavrsavale 0:0.. Vjerujem da ce i ovaj put bit tvrdi pocetak..

Za malo hrabrije oklada (ja se nisam usudio):

1.trecina/kraj --- 0/1 (u korist Bostona)

Jos je 1h do pocetka utakmice (1:30 po nasem vremenu), pa eto.. Ukoliko me netko zeli ispratiti, neka mu je sa srecom :)

Objavljeno

Vidim da se danas gospon Analyzer nije izjasnio o jedinoj NHL playoff utakmici koja je na rasporedu veceras :) Pa ukoliko netko odluci odigrati nesto na online kladionicama, evo par statistickih podataka.. (toliko mi je dosadno :))

Washington Capitals @ Boston Bruins (Bruinsi doma)

7. utakmica playoffa, obije momcadi imaju iskustva sto se tice 7. utakmica u zadnjih par sezona.. Mozda zbog toga je malo skakljivo odigrati ista za ovu utakmicu, jer su momcadi pokazale do sada da su dosta ujednace..

Ono sto sam ja odabrao je under 6, znaci 5 ili manje golova (1.60), na drugoj kombinaciji imam pobjedu Bruinsa (2.00), dok je na trecoj 1.trecina X (2.35).. kvote su iz SuperSporta, vjerujem i da je na online kladionicama slicna situacija..

1. razlog za under je jednostavan podatak utakmica iz playoffa.. prosjek golova u 6 utakmica je 4.33 i ocekujem i veceras tvrdu utakmicu.. Dobro dodje i podatak, za one koji se razumiju, postotak obrana golmana u 3 dosadasnje playoff utakmice koje su igrane na ledu Bruinsa.. Njihov golman, Tim Thomas ima .941 prosjek, dok golman Capsa, Braden Holtby je jos bolji sa .954..

2. razlog za pobjedu bruinsa je taj sto su uglavnom cijelu sezonu bili bolja momcad od Capitalsa i htjet ce to potvrdit u odlucujucoj utakmici, vazno, pred domacim navijacima.. U dosadasnjih 6 utakmica playoffa, nadigrali su Capse po statistici 5 puta..

3. razlog za 1. trecinu X je taj sto u sve 3 utakmice na ledu Bruinsa u prvoj trecini su zavrsavale 0:0.. Vjerujem da ce i ovaj put bit tvrdi pocetak..

Za malo hrabrije oklada (ja se nisam usudio):

1.trecina/kraj --- 0/1 (u korist Bostona)

Jos je 1h do pocetka utakmice (1:30 po nasem vremenu), pa eto.. Ukoliko me netko zeli ispratiti, neka mu je sa srecom :)

Jesam ali tamo u LIVE :D temi na forumu.. pozz :)

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Moj doprinos danasnjoj analizi utakmice izmedju Hrvatske i Gane Kao prvo, nisam uspeo da napisem post na deset stranica teksta o uspesima reprezentacije Hrvatske u poslednjih desetak godina. Ne mogu, i tacka. Probao sam, sve sam dao od sebe, ali ne ide. Ne kazem da necemo pustiti taj post jednoga dana, ali za sada ga nema. Nema volje, nema entuzijazma, a najvise nema smisla da sada citamo o tome kako je Hrvatska nekada bila druga ili treca na svetu. Palenta je tradicionalno jelo od kukuruznog griza koje se smatra jednim od najzdravijih obroka na svetu- Palenta ima veliku nugritivnu vrednost, nema glutena, lako je probavljiva, plus kao neutralni obrok, moze da se koristi kao podloga za razne kombinacije, plus se izuzetno lako i brzo sprema. Moze da se posluzi kao mekana kasa, dakle topla, ili pecena ili przena pa ohladjena i na kriske. Moja majka je mislila ako je ona morala da jede to smece, da bih onda morao i ja, pa kada sam bio mali, prakticno me je primoravala da jedem ta govna. Umesto da je imala stila, ili barem smislila neku prevaru da mi uz prevare ubacuje komade tog smeca u usta, moja majka me je prisiljavala, da ne kazem zlostavljala sa palentom.  Od tada su mi ostale traume, i neko zlo, kada samo vidim sliku, ili osetim miris tog otrova, zvanog palenta. Ponekad imam utisak da, kada mi umirao, a da mi je jedini nacin da prezivim, da mi stave to smece u usta, da bih uvek izabrao umiranje. E tako je bilo i sa pisanjem posta o uspehu hrvatske reprezentacije. Poceo sam sa postom, i vec kod druge recenice, kao da sam osetio onaj nepodnosljivi smrad, kada se kukuruzni griz sipa u kipucu posoljenu vodu. Ne mogu i tacka. Ako Hrvatska nekako i prodje grupu uz porodjajne muke, mozda i dodje taj post, ali za sada, ne mogu i tacka. Moj doprinos danasnjoj analizi O Hrvatskoj danas ne mogu da doprinesem na nasem Forumu, jer me podseca na zlostavljanje u destinjstvu i prisilu da jedem nesto sto ne mogu da smislim. Plus me nerviraju patriote na nasem Forumu, plus me nervira obicaj na nasem Forumu da je zabranjen kriticki osvrt kada se bira izmedju kladjenja i Domovine. Ali, zato mogu da doprinesem na nasem Forumu kroz (donekle) predstavljanje Gane. Na zalost, ne mogu se drzati sportskih tema, ali sigurno mogu doprineti da barem delimicno razumete sa kakvom reprezentacijom se danas susrece hrvatska reprezentacija. Na zalost, imao sam tu veliku nesrecu da posetim Ganu, bas kao sto sam imao tu nesrecu da mi trpaju u usta palentu. Gana, zemlja Dovoljno je samo reci da je Gana zapadnoafricka zemlja, pa vec da ne pozelite da ikada odete tamo. Dovoljno je i da vidite da su susedne zemlje Gani, Burkina Faso, Togo i Obala Slonovace. Dobro, nije se bas ni Hrvatska usrecila sa svojim susednim zemljama Bosnom i Srbijom, ali Burkina Faso ... majko moja. U Gani zivi skoro trideset miliona stanovnika razlicitih etnickih skupina, za koje bi bilo najkorisnije da ih nikada ne upoznate. E sada .... kada biste vi otisli u neku turisticku agenciju sa zeljom da posetite Ganu, ili ako biste otisli u njihovu ambasadau, ili ne daj Boze, sreli nekon patriotskog fanatika iz Gane, oni bi vas sigurno prevarili recima kako je Gana zemlja netaknute prirode, kako je Gana poznata po najvecem vestackom jezeru na svetu, da imaju prelepe nacionalne parkove, da je Gana vodeci svetski proizvodjac kakaoa, i da je Gana najveci africki proizvodjac zlata i medju Top deset u svetu. Gradjani Gane kada pricaju sami o sebi, kazu da su izuzetno gostoprimivi, druzeljubivi, uljudni i uctivi plus otovreno pokazuju prijateljstvo i postovanje. Ono sto je izuzetno zanimljivo jeste da Gana ima izrazito mlado stanovnistvo, gde je medijska starost u Gani 24 godine. Da me sada ne mrzi, veoma rado bih vam objasnio koliko je ovakva demografska karakteristika vazna za svako drustvo. E sada, sve ovo gore npisano mozete slobodno da okacite macku o rep. To je kao kada biste vi iz Hrvatske nekom strancu hteli da predstavite Hrvatsku, pa krenete od hrvatskih ostrva, klime, mora i tako redom. I vi onda nekog stranca pozovete na ostrvo Rab i kazete, pogledajte kako je Hrvatska lepa. A ne pozovete tog stranca da dodje malo i u Zagorje ili splitsko zaledje, pa da vide malo kako je i tamo. Ili, na primer, pozovete nekog stranca da poseti Zagreb, pa u okviru toura, izbegnete kako znate i umete da stranca odvedete  da vidi Dinamov stadion. A, na primer, u okviru turisticke ponude Amsterdama ili Munchena, obavezno u ponudi imate i posetu Ajaxovom i Bayernovom stadionu. Hteo sam zapravo da kazem, da je jedno kada vi odete na nekoliko dana u Akru, glavni grad Gane ili se drzite samo onoga sto vam predstavljaju turisticke agencije, a nesto sasvim drugo kada vi odete u unutrasnjost ili neke ganske vukojebine. A ja nisam isao u Ganu turisticki, vec da trazimo oca jednoj mojoj prijateljici, cija majka se dobrovoljno yebala sa jednim crncem iz Gane, a ovaj posle samo otisao i nikada se vise pojavio. Zato je najbolje da stvorite neku sliku o tome protiv kakve reprezentacije veceras igra Hrvatska, tako sto cete verovati meni, to jest mojim ocima. Prvo sto cete osetiti, kada nogom krocite u Ganu jeste neki neobjasnjivi smrad u vazduhu. Ne znam sta je to, ali imate osecaj kao da nema vazduha, kao da je smrad svuda oko vas. to je verovatno do klime, ili necega drugog, ali je svakako neizdrzivo. Vodu prakticno da i nema gde da pijete, a ako nemate uz sebe iskljucivo flasiranu vodu, sigurno cete umreti. Ko god da je bio u Gani, ce vam takodje reci da nikako ne jedete ulicnu hranu, cak ni voce i povrce, jer ce vam to biti poslednje sto cete jesti u zivotu. U Gani se ne preporucuje cak ni led u vodi ili picu, jer ga ti primitivci prave od lokalne vode, a to znaci da vam se vise isplati da umrete od zedji, nego da se otrujete. Inace, u Gani, ne moze da se zivi od insekata koji zuje oko vas po ceo dan, a komarci i muve su im velicine roda, pa ako se desi da vas neki insekt ujede, racunajte da cete morati da odsecete taj deo tela motornom testerom. Ono sto ne pominje nijedna turisticka agencija koja bi htela da vas prevari da posetite Ganu, jeste da poseta Gani ima i odredjene sigurnosne i zdravstvene rizike. U pojedinim delovima Gane i dalje postoje etnicki sukobi, jaca i kriminal i prevare svih vrsta, pa nije bas preporucljivo da prisustvujete protestima ili vecim okupljanjima. I na kraju, best of jeste da u Gani postoji izuzetno visoki procenat populacije zarazen Hiv-om, iako je homoseksualizam zabranjen, sto znaci da vec ulazimo u pojam higijene, a tu cu malo da se zaustavim, pa prvo idem na dorucak, dok jos mogu da jedem, jer ako prvo napisem o opstoj higijeni u Gani, sigurno danas necu doruckovati. Nastavice se ...      
    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
    • Cestitke kolegama iz BIH na plasmanu reprezentacije BIH u sesnaestinu SP.Bravo "Zmajevi".
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use