Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja 5.4


Ivan1998

Recommended Posts

eo ja cu ranije malo otvoriti sutrasnju temu posto se necu dizat rano idemo malo van veceras i tako hehe nego da neduljim 

 Bolivija  
J.Wilstermman-Real Potosi - crveni karton da , trenutno u psk nema te ponude sutra ce biti ugl to su sve koef veliki uglavno bez velike analize pratim u zadnje vrijeme tu bolivijsku ligu i 70% meceva neko dobije crveni karton  , obe ekipe  kad pogledata zadnje tekme svaku drugu tekmu imaju crveni edit-> 9 zutih kartona za ove opreznije 
Bolivar-U.Pando - takoder ista stvar obe ekipe beru crvene kartone ,crveni karton da 

ako vas je strah to odigrat odigrajte zbroj zutih kartona preko 5.5 ili 6.5 ovisi o granicama ali na ovim tekmama po 10 kartona bude ahaha(edit: prva tekma 9 zutih )

http://prntscr.com/6pkx2f  http://prntscr.com/6pkxaf

Link to comment
Share on other sites

Burnley-Tottenham        zbroj žutih kartona 3.5          više      1.70

 

Burnley je u brobi za opstanak i svaki bod im je potreban igraju doma i dat ce sve od sebe da dođu do bod(ova). S druge strane Tottenhamu je ovo zadnja šansa da se uključi u borbu za ligu prvaka. Obje momđadi će morati oprezno igrati jer je ulog velik i doza nervoze bit ce prisutna kod igrača. Iznenadila me mala granica supersporta za ovu utakmicu koja bi trebala proć bez vecih problema.

Link to comment
Share on other sites

Bordeaux - Lens 1 (1,60) -> rezultat: 2:1
Lens je najgora momcad lige. U gostima nisu pobjedili 9 utakmica. Bordeaux moze dogurati do Europe i dat ce sve od sebe da to ucine. Kvalitetniji su od gosta i igraju na domacem terenu gdje su ucikoviti. Neznam za ozljedene igrace i suspenzije zbog kartona, ali mislim da Lens nije velik zalogaj Bordauxu.

Celta vigo - Barca 2 (1,44)
Barcelona juri 8 pobjedu za redom , o igrackim kadrovima se zna tko je kvalitetniji. Celta nemoze ni gore ni dolje na tablici, a i Luis Enrique je njihov bivsi trener pa mislim da ce Celta opusteno u ovu utakmicu jer nemaju sto izgubiti. Prosla utakmica je bila 1:0 za Celta, ali to ne umanjuje barcinu kvalitetu jer ja mislim da oni ciljaju na trostruku krunu ove sezone. 

Toliko od mene. Sretno
Sretan Uskrs svima.!

Link to comment
Share on other sites

Sunderland-Newcastle x2 (1.4) obe momcadi su u katastrofalnoj formi imaju izgubljeno sve zadnje sto su igrali ali ako uzmemo u obzir da je newcastle gubio od uniteda i arsenala i evertona a sunderlend ipa  od  slabijih protivnika kao sto su west ham i aston villa+ newcastle je dobar dio  sezone bio jako visoko plasiran i mislim da ovdje nebi smijeli prosut sva 3 boda zato sam stavio x2 

 

Hertha-Paderborn 1 (2.0) paderborn momcad predzadnja na tablici igra katastrofalno zadnjih 5 tekmi ima jedan remi i 4 izgubljene i to svaku izgubili sa hedikepom  ekipe se napucavaju s njima ( 2:0,3:0,3:0,6:0) po mojoj procjeni hertha igra na dobro ali nemam kontinuitet  po meni je ovo nekako privlacan koef a bilo bi cudno da hertha ovo nedobije {vise od 3.5 kartona 1.85 hertha prosjecno ima  oko 3 kartona po utakmici ovaj paderborn svaku drugu tekmu ni nedobije ni jedan, ali ovo ce biti tekma malo grublja i hertha nije tolko napadacka i brza momcad tako da ja ocekujem da ce i gosti dobiti bar 2 kartona i igram preko 3.5kartona)=>edit:   2:0 , 5 kartona

 

Marseille - Paris SG 1  (2.8)  psg forma varira kao sto mozemo vidi iz posljediih tekmi 1 poraz 1 nerjesena 3 pobjediti ali te 3 pobjede su sve tri pobjede nad ekipama sa zacelja, sa monacom x  i poraz od bordoa po meni marseile ovo dobiva , ako neko prati neka nepretjeruje sa ulogom ,cak razmisljam oba gol3+ 

 

R.Madrid-Grandada 1/1 (1.3) -> rezultat: 9:1 - ovaj koef cisto malo podigne dobitak po meni  je ovo zicer da nemoze biti veci nakon poraza od barce real jednostavno nema pravo na kiks zaostaj 4 boda ovdje od prve minute idu po svoje bodove igraju doma tu se nema sta vise pricat, po mom misljenu bit ce jako puno golova pa bi se moglo igrat strijelca benzemu ili cr7  
 
Galatasaray-Karabukspor 1 (1.5) gala igra protiv predzadnje momcadi lige koja ima 4 izgubljene i 1 x u zadnjih 5 odigranih susreta , dakle to je po meni pokon koeficijent ovdje galatasaray nema sta traziti osim pobjede drugi su bod za prvima uz utakmicu manje ovdje ima treba pobjeda i preuzimaju vrh

 

 za sad to je to od mene poz i ugodnu noc zelim te Sretan i blagoslovljen uskrs;) dobro mi papajte i idemo u pljacku na kladari opet;)

Link to comment
Share on other sites

Sunderland - Newcastle over 5,5 kartona bet365

 

Danas je na rasporedu Tyne-Wear derbi ili lokalni derbi između Sunderlanda i Newcastlea. Inaće ne preferiram igrati kartone na utakmicama Pmreiershipa, izuzev nekih derbija, međutim ovo je posebna utakmica u rangu Everton-Liverpool i sl.

 

Ono što je fantastična stvar za ovaj bet jest da utakmicu sudi Mike Dean, meni osobno jedan od najdražih engleskih sudaca kada su kartoni u pitanju. Ove sezone naravno spada u sam vrh po strogoci te daje visokih 4,77 kartona po utakmici što je za Premiership daleko iznam prosjeka...

 

Sunderland je najnekorektnija ekipa Premiershipa sa čak 2,5 kartona po utakmici a Newcastle je samo nešto bolji, iako ovdje se radi o derbiju i prosjeci nisu ključni...

 

Očekujem nabrijanu atmosferu i puno preoštrih startova i nervoze na terenu, te vjerujem da će ovaj bet proći. Drugdje je granica 6,5 međutim 5,5 kod bet365 koji računa i eventualni crveni karton je odlična oklada IMO

Link to comment
Share on other sites

Valencia-Villareal                1             2.00

 

Susret 4. i 6. momđadi španjolskog prvenstva. Valencia je u dobroj formi od zadnjih 6 utakmica imaju 5 pobjeda i remi sa Ateleticom za kojim zaostaju 2 boda. Doma u prvesnstvu imaju omjer 12:1:1. Pobjedom bi se čak mogli ukljuciti u borbu za prvaka (bili bi bod iza Reala). Villareal je u lošoj formi u zadnje 4 utakmice se izgubili čak 3 od Seville dok su sa Almeriom remizirali uz 2 postignuta pogotka. Valencia bi trebala opravdat ulog favorita.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i prije svega Sretan Uskrs.
 

Mislio sam pisati over kartona Sunderlanda, ali Goksim je sve napisao pa nema potrebe dodavati.

 

Kiel-Lowen 1 1.40 SS

U Njemačkoj nas danas čeka rukometni derbi između Kiela i Lowena. Nakon dugo vremena napokon imamo borbu za prvaka. Kroz godine je to Kiel lagano uzimao ali ove godine nisu toliko jaki kao prije, imali su nekoliko glupih poraza. Ipak, digli su formu u zadnje vrijeme i očekuje nas jako dobra borba za prvaka. Kiel se nalazi na prvome mjestu sa 52 boda dok Lowen ima 2 boda manje, tako da Kiel ima priliku pobjeći na velika 4 boda danas. Upravo Lowen ih je dobio nedavno u kupu sa 3 razlike tako da materijala za osvetu ima. Lowen se nakon „blamaže“ u ligi prvaka , mora okrenuti ligi. Ispali su nenadano od Szgeda izgubivši čak obe utakmice. Probat će nešto napraviti danas ali po meni jako teško. Kiel igra odlično u svojoj dvorani, nisu izgubili utakmicu čitavu sezonu. Imaju veliku priliku riješiti prvenstvo danas i mislim da će to i iskoristiti.

 

PSG (-4,0) - Chambery 2 1.50 Bet365arrow-10x10.png

Danas su na rasporedu polufinalni mečevi francuskog kupa, a u prvom od njih susreću se Chambery i PSG. Bilo je dosta priče o PSG-u i o tome kako ne igraju na razini na kojoj bi trbali. Kada pogledate ekipu rekli bi da bi se trebali lagano prošetati bar do F4. Iako nižu pobjede, ne igraju najbolje. Muče se i protiv koga ne bi trebali, tako su protiv Aixa zadnje kolo imali dosta muke i na kraju slavili s 1 razlike. U LP su prošli sunarodnjakaka Dunkerquea, u prvoj utakmici dobili su 2 a u drugoj 1 razlike. Što se Chamberya tiče, nisu više onako jaka ekipa kao prije ali su i dalje i više nego solidni. U zadnjim kolima imaju solidnih rezultata među kojima spadaju i pobjede nad Nantesom i Dunkerqueom, ali i poraz od PSG-a. Ipak ovo će biti drugačija utakmica, jedna utakmica se igra samo ne znam je li se igra F4 negdje ili je Chambery domaćin. Svejedno, PSG nije uvjerljiv u zadnje vrijeme, Mislim da bi ih Chambery mogao namučiti, ili čak iznenaditi kao što su to učinili na početku sezone.

Link to comment
Share on other sites

Evo od mene jedan tripl za Uskrs: 1. Hobro-Silkeborg 1x (1.35) 2. Ried-Sturm Graz x2 (1.40) 3.Celta-Barcelona 2&2.5+(2.05)  

Ukupna kvota: 3.87

 

*1. Hobro se nalazi na 7. poziciji i udaljeni su 5 bodova od 3. koje vodi u kvalifikacije za EL,u zadnje vrijeme su u dobroj formi, u zadnjih 5 utakmica imaju 3 pobjede i 2 poraza s tim da su dvije pobjede bile protiv momcadi koje su iznad njih na tablici, a u zadnjem kolu su porazeni u gostima od prve momcadi lige sa 3:0. *Silkeborg je pak zadnja momcad lige, oni su vec odavno ispali tako da nemaju sto traziti protiv momcadi koja se bori za europu i koja ih je nedavno pobijedila na njihovom terenu.

 

*2. Ried se nalazi na 6.poziciji austrijske budeslige i nazad nemogu nikako,zaostaju 7 bodova za mjestom koje vodi u kvalifikacije za EL i upravo to mjesto drzi Sturm Graz.Za Sturm je ovo vrlo vazna utakmica jer im Wolfsberger puse za vratom sa samo 2 boda manjka i ako misle zadrzat ili povecat tu prednost danas im je pozitivan rezultat itekako bitan.Obje ekipe su u dobroj formi te su u zadnja 4 prvenstvena susreta zabiljezili po 3 pobjede i 1 poraz.Sturm je kvalitetnija ekipa,imaju dosta bolju gol razliku..njihovi medusobni omjeri takoder su isli u korist Sturma te ih je Sturm u zadnjih 5 susreta pobijedio i jednom su remizirali.Kvaliteta,vaznost utakmice pa i statistika idu u korist Sturma i mislim da ce ovaj dvoznak na njih danas lagano doci.

 

*3. Ovaj tip sam morao odigrati s obzirom na kvotu a i doci ce lagano :P Celta je svoj posao dosad dobro odradila, oni se nalaze u sredini lige, naprijed naravno ne mogu a s obzirom na 10 bodova vise od zone ispadanja i dosad prikazanu igru tesko ce i dolje.Iz ovoga nije tesko izvuci da je ovo za njih pravi praznik, kako u smislu Uskrsa tako i u nogometnom, oni nemaju sto izgubiti danas te ocekujem da jednom otvorenom igrom pokusaju pomrsiti racune svom bivsem vođi Luisu Enrique ali naravno u tome nece uspijet, ove sezone su vec skinili skalp svoom donedavnom treneru kada su pobijedili na Camp Nou sa 1:0. Barcelona nakon pobjede u el classicu ide u nove pobjede, docekuje ih ekipa kojoj su se sigurno zeljni revansirat i to ce danas i uraditi.Barcelona kao sto i ptice na grani znaju je u fantasticnoj formi i njihov niz danas ne staje! Forma, motiv sve je apsolutno na strani Barcelone i to je to. na mob san pa eto dosta pisanja. SRETNO! I SRETAN USKRS

Link to comment
Share on other sites

Bordeaux - Lens 1 (1,60)

Lens je najgora momcad lige. U gostima nisu pobjedili 9 utakmica. Bordeaux moze dogurati do Europe i dat ce sve od sebe da to ucine. Kvalitetniji su od gosta i igraju na domacem terenu gdje su ucikoviti. Neznam za ozljedene igrace i suspenzije zbog kartona, ali mislim da Lens nije velik zalogaj Bordauxu.

Celta vigo - Barca 2 (1,44)

Barcelona juri 8 pobjedu za redom , o igrackim kadrovima se zna tko je kvalitetniji. Celta nemoze ni gore ni dolje na tablici, a i Luis Enrique je njihov bivsi trener pa mislim da ce Celta opusteno u ovu utakmicu jer nemaju sto izgubiti. Prosla utakmica je bila 1:0 za Celta, ali to ne umanjuje barcinu kvalitetu jer ja mislim da oni ciljaju na trostruku krunu ove sezone. 

Toliko od mene. Sretno

Sretan Uskrs svima.!

ajme ovaj bordo nemoze gol dat lens jedan jedini sut ima u 72 min ovi imaju 10 i jos nisu gol dali... edit: MA MOZEE AJMO BORDOOO, ma daj isuse boze kako glup gol oni prime ovi igraci bordoa neznaju trcat padaju sa nogu ko da su novorodeno tele ja nevjerujem kako su oni onda odigrali tako protiv psga..MA TOO MAMU VAM VASUU 2 1 93 SVIRAJ KRAJ HAHA  znaci ovo nije za vjerovat ni jedni ni drugi trcat neznaju  bordovi igraci padanu nakon bilo kakvog kontakta vode loptu padnu poskliznu se neznaju dodat dodaju lopte iza leda ovo je smijesno al ajd neka bar je proso  lensova krila ih vozaju samo tako 

Link to comment
Share on other sites

Sunderland - Newcastle over 5,5 kartona bet365

 

Danas je na rasporedu Tyne-Wear derbi ili lokalni derbi između Sunderlanda i Newcastlea. Inaće ne preferiram igrati kartone na utakmicama Pmreiershipa, izuzev nekih derbija, međutim ovo je posebna utakmica u rangu Everton-Liverpool i sl.

 

Ono što je fantastična stvar za ovaj bet jest da utakmicu sudi Mike Dean, meni osobno jedan od najdražih engleskih sudaca kada su kartoni u pitanju. Ove sezone naravno spada u sam vrh po strogoci te daje visokih 4,77 kartona po utakmici što je za Premiership daleko iznam prosjeka...

 

Sunderland je najnekorektnija ekipa Premiershipa sa čak 2,5 kartona po utakmici a Newcastle je samo nešto bolji, iako ovdje se radi o derbiju i prosjeci nisu ključni...

 

Očekujem nabrijanu atmosferu i puno preoštrih startova i nervoze na terenu, te vjerujem da će ovaj bet proći. Drugdje je granica 6,5 međutim 5,5 kod bet365 koji računa i eventualni crveni karton je odlična oklada IMO

bravo majstore eo 6 karton  prije 80 min mogli bi ode jos 2 3 uleti jer je samo 1 0 pa ce biti opasno zzadnje minute

Link to comment
Share on other sites

 

Pozdrav i prije svega Sretan Uskrs.
 

Mislio sam pisati over kartona Sunderlanda, ali Goksim je sve napisao pa nema potrebe dodavati.

 

Kiel-Lowen 1 1.40 SS

U Njemačkoj nas danas čeka rukometni derbi između Kiela i Lowena. Nakon dugo vremena napokon imamo borbu za prvaka. Kroz godine je to Kiel lagano uzimao ali ove godine nisu toliko jaki kao prije, imali su nekoliko glupih poraza. Ipak, digli su formu u zadnje vrijeme i očekuje nas jako dobra borba za prvaka. Kiel se nalazi na prvome mjestu sa 52 boda dok Lowen ima 2 boda manje, tako da Kiel ima priliku pobjeći na velika 4 boda danas. Upravo Lowen ih je dobio nedavno u kupu sa 3 razlike tako da materijala za osvetu ima. Lowen se nakon „blamaže“ u ligi prvaka , mora okrenuti ligi. Ispali su nenadano od Szgeda izgubivši čak obe utakmice. Probat će nešto napraviti danas ali po meni jako teško. Kiel igra odlično u svojoj dvorani, nisu izgubili utakmicu čitavu sezonu. Imaju veliku priliku riješiti prvenstvo danas i mislim da će to i iskoristiti.

 

PSG (-4,0) - Chambery 2 1.50 bet365

Danas su na rasporedu polufinalni mečevi francuskog kupa, a u prvom od njih susreću se Chambery i PSG. Bilo je dosta priče o PSG-u i o tome kako ne igraju na razini na kojoj bi trbali. Kada pogledate ekipu rekli bi da bi se trebali lagano prošetati bar do F4. Iako nižu pobjede, ne igraju najbolje. Muče se i protiv koga ne bi trebali, tako su protiv Aixa zadnje kolo imali dosta muke i na kraju slavili s 1 razlike. U LP su prošli sunarodnjakaka Dunkerquea, u prvoj utakmici dobili su 2 a u drugoj 1 razlike. Što se Chamberya tiče, nisu više onako jaka ekipa kao prije ali su i dalje i više nego solidni. U zadnjim kolima imaju solidnih rezultata među kojima spadaju i pobjede nad Nantesom i Dunkerqueom, ali i poraz od PSG-a. Ipak ovo će biti drugačija utakmica, jedna utakmica se igra samo ne znam je li se igra F4 negdje ili je Chambery domaćin. Svejedno, PSG nije uvjerljiv u zadnje vrijeme, Mislim da bi ih Chambery mogao namučiti, ili čak iznenaditi kao što su to učinili na početku sezone.

 

Uh kolko nas se danas opeklo na kiel, papci prosuli sve kaj se dalo,, usli u zadnjih 10 minuta sa +4, imaju zadnji napad i 5 sec do kraja promase zicer sa 6 metara, ludilo

Link to comment
Share on other sites

Uh kolko nas se danas opeklo na kiel, papci prosuli sve kaj se dalo,, usli u zadnjih 10 minuta sa +4, imaju zadnji napad i 5 sec do kraja promase zicer sa 6 metara, ludilo

ja nisam , to je bundesliga to se neigra nije ni kiel bog i batina ja sam se cak razmislja igrat na x al opet nisan bio siguran u to, pogotovo kad su veliki okrsaji u pitanju tu se vise negleda ni forma ni nista samo naboj igraca i  ako neki igrac ima svoj dan on dobiva utakmicu, vjeruj mi to znam iz iskustva treniram rukomet 10 godina vec tako da ;) vidit ces ppd barcelona iskreno ja nevjerujem da ce barca dobiti tu pada x ili ppd 1 2 razlike dobiva 

Link to comment
Share on other sites

ja nisam , to je bundesliga to se neigra nije ni kiel bog i batina ja sam se cak razmislja igrat na x al opet nisan bio siguran u to, pogotovo kad su veliki okrsaji u pitanju tu se vise negleda ni forma ni nista samo naboj igraca i  ako neki igrac ima svoj dan on dobiva utakmicu, vjeruj mi to znam iz iskustva treniram rukomet 10 godina vec tako da ;) vidit ces ppd barcelona iskreno ja nevjerujem da ce barca dobiti tu pada x ili ppd 1 2 razlike dobiva

Bravo majsotre..lako je poslije bitke bit general..malo ohladi sa svojim dječjim postovima :P

Link to comment
Share on other sites

ja nisam , to je bundesliga to se neigra nije ni kiel bog i batina ja sam se cak razmislja igrat na x al opet nisan bio siguran u to, pogotovo kad su veliki okrsaji u pitanju tu se vise negleda ni forma ni nista samo naboj igraca i  ako neki igrac ima svoj dan on dobiva utakmicu, vjeruj mi to znam iz iskustva treniram rukomet 10 godina vec tako da ;) vidit ces ppd barcelona iskreno ja nevjerujem da ce barca dobiti tu pada x ili ppd 1 2 razlike dobiva 

A neznam majstore, ko od nas običnih smrtnika stavlja solo x na rukomet ili kosarku?

Početni koeficijent na 1x je bil 1.30, međutim na to sam zakasnil pa sam odigral cistoga keca po 1.30, normalno da sad žalim al kaj je tu je.

Čitavu tekmu je kiel vodil sa golom dva prednosti, i više puta su promašili da odu na veću prednost. Zadnjih mozda 5-6 minuta je bilo plus 3, vodili su i +1 minutu do kraja pa su izgubili loptu, a zadnji napad kaj je landin obranil da ti srce stane. Sa linije 6 metara brani raslje s rukom i lopta pada paralelno s crtom, tragedija. Apsolutno negledljiva tekma s puno kontakta i zaustavljanja, bez ikakvog vica, sve nekaj na silu. Puno previše propusta u zadnjih 10min.

Mislim da je svakom prosječnom pratitelju sportova jasno da kad igrac ima svoj dan da ga nitko ne moze zaustavit, ne treba ti iskustvo od 10 godina (super kaj treniras i zdravo zivis).

Eto na kraju ostaje žal za onim 1x, tip bi bil potpuno opravdan :)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
    • Turkey - Georgia Abdulkerim Bardakci o0,5 foučs 2,40     betfair 29-godišnji branic Galatasaraya ima prosjek od o 1 faula po utakmici Turci u pripremema napravili 10 odnosno 12 faula Gruzijci su primili 12 faula u prosloj pripremnoj Branic u posljednjim pripremama za Tursku ostao bez faula protiv italije i 2 faula je imao protiv Poljske Tecaj da napravi barem 1 faul je previsok po meni Bardakci je prema svim najavama neupitan u prvih 11 Turkey - Georgia Guram Kashia o36,5 passes 1,83     bet365 Kashia centralni branic i kapetan repke koji cesto iznosi loptu prema naprijed vec je znao premasiti ovu marginu, npr protiv Norveske koju mogu vidjeti negdje u rangu turaka Kapetan ce sigurno poceti u prvih 11 osim u slucaju neceg neocekivanog poput ozljede
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use