Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 08.04.2015.


moneyhunter

Recommended Posts

Od drugih parova...

 

Mislim da će danas Sporting Lisabon slaviti u kupu, koef je 1,35, gledao sam ih zadnju utakmicu prvenstva i nevjerojatno je šta su sve ispromašivali i onda pred kraj utakmice primili gol iz gotovo jedine situacije i prosuli bodove. Ovo im je jedina šansa za trofej a u finalu mogu parirati svakome...

 

Vjerojatno će domaćin dobiti, ali tečaj nije primamljiv. :)

Odigrao sam da će Nacional postići gol, tečaj je odličan za tu okladu, 1.91. -> rezultat: 1:0

Link na okladu u bet365: Sporting v Nacional Clean Sheet: Sporting - No (1.91)

 

Statistika je super na prvi pogled, domaćini u 15 od 46 utakmica sačuvali praznu mrežu (32% slučajeva), a gosti zabili u 28 od 39 utakmica (71%).

 

GyaLePE.png

 

Dio iz najave za utakmicu Sporting Lisbon - Nacional Madeira s Dvoznaka gdje gosti najavljuju otvorenu igru:

- Nacional ima sve izglede za prolaz u finale jer ovisimo sami o sebi. Dovoljno je pobijediti što ne mislim da je tako teško ako na to koncentriramo i usmjerimo sve svoje snage. Nije lako igrati protiv Sportinga pred njegovim navijačima, ali to neće odagnati našu ambiciju. Mjesto u finalu je još uvijek otvoreno gledajući rezultat iz prve utakmice i gledajući na njega idemo igrati otvoreno jer za Jamor nam trebaju golovi.

 

Link to comment
Share on other sites

Zvijezda Gradačac-Široki Brijeg        2      kvota   1,45     (fudbal)

 

Kvota nije velika al je utakmic po meni sigurna iz razloga sto imam dobre prijatelje iz uprave zvijezde i pouzdane informacije da su oni ostali bez dva glavna donatora i finansijera i sad im i nije cilj da ostanu u prvoj ligi jer nemogu izaci na kraj sa troskovima, al i bez ovih informacija Široki je puno kvalitetnija i organizovanija ekipa sa daleko vecim budžetom i pobjeda u ovom susretu je imperativ za njih. 

 

Dzumhur D  --  Granollers-Pujol M     2         kvota 1,65     (tenis)

Džumhur je u dobroj formi al Granollers-Pujol M je deleko kvalitetniji igrac (50 na listi ).  Osvajao je ovaj turnir tako da mislim da ce ovo za njega biti lagani mec iz razloga sto mu lezi igra na pjesaku gdje je ustvari i najjaci.

 

McManus A  -  Wasley M     1          kvota 1,50    (snooker)

Za poznavaoce snukera ovo ce vjerovatno im se morati naci na listicu jer je McManus daleko kvalitetniji igrac i igrac sa puno iskustva na jakim turnirima u kojim je znao doci do samog  kraja tako da mislim da je ulog u ovom mecu prevelik jer se radi o kvalifikacijama za svjetski šampionat i uci ce sigurna maximalno skoncetrisan i dati sve od sebe da se nadje na zavrsnom turniru,

.

odigrao sam McManus zajedno na listić sa Široki Brijeg - double za veći ulog, a sad već polako mislim da je Široki malo bila patka, poluvrijeme 0-0 a ako je takvo ozračenje u Zvijezdi, onda ne vidim razloga zašto već Široki nije zabio...  :unsure:

Link to comment
Share on other sites

ja sam igro jedan listic na jaci ulog
hajduk daje 2 ili vise 
lopeza 1 nisam se tio igrat sa hendikepom iako vjerujem canci 
zagreba sam uvatio na 1,35 nebi vjerovali ko ga je na 1.7 uvatio dobio je poklon..
Dinamo 1 

i igro sam detroit-minesota manje od 3.5 m poena ekipe 2 

2listic 8 parova ugl ovaj nogomet sve favoriti pa mozda uleti ;)) poz za dns od mene  nema nista zanimljivo  ima nesto rukometa sta me privlaci pa ako vas zanima mogu ubaciti koji par 

Link to comment
Share on other sites

anderson-de bonis vise od 22 gema, do sada anderson i del bonis snage su odmjerili dva puta, oba puta tijesno je slavio anderson, prvi puta na sljaci prije 3 god 7 6 7 6, drugi puta ove godine na nesto sporijoj tvrdoj podlozi 7 5 6 4. veceras ocekujem dosta gemova prije svega jer igraju na sljaci podlozi na kojoj se del bonis najbolje snalazi. pokusat cu i sa pobjedom del bonisa

Link to comment
Share on other sites

William Hill nudi zanimljivu razradu gemova za Sam Querrey - Steve Johnson pod Set Betting.

http://sports.williamhill.com/bet/en-gb/betting/e/7452529/Sam-Querrey-v-Steve-Johnson.html

 

Točan rezultat pri 4 odigrana gema: 2-2 po 1.85

Točan rezultat na 6 odigranih gemova: 3-3 po 2.20

 

Očekujem više od 9,5 gemova u 1. setu, da oba tenisača drže svoj servis, vrlo izgledan tiebreak. Mislim da se William Hill preračunao i dao previsoke tečajeve.

Tečaj na 9,5+ u 1. setu je ~1.59, a ovo je 1.85 uz sličan, ako ne i niži rizik.. Ulog, po 2.5 unita na obje oklade.

 

Epic fail.. :(

CJ1ecvu.png

Link to comment
Share on other sites

William Hill nudi zanimljivu razradu gemova za Sam Querrey - Steve Johnson pod Set Betting.

http://sports.williamhill.com/bet/en-gb/betting/e/7452529/Sam-Querrey-v-Steve-Johnson.html

 

Točan rezultat pri 4 odigrana gema: 2-2 po 1.85

Točan rezultat na 6 odigranih gemova: 3-3 po 2.20

 

Očekujem više od 9,5 gemova u 1. setu, da oba tenisača drže svoj servis, vrlo izgledan tiebreak. Mislim da se William Hill preračunao i dao previsoke tečajeve.

Tečaj na 9,5+ u 1. setu je ~1.59, a ovo je 1.85 uz sličan, ako ne i niži rizik.. Ulog, po 2.5 unita na obje oklade.

Dobro uočeno, a i inače oni daju fine kvote za ove stvari, sjećam se kada su igrali Raonić i Groth na početku sezone da su davali čak i veće kvote

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Scotland - Switzerland Dan Ndoye o0,5 fouls 1,83     bet365   Ndoye je mladi igrac koji u prosjeku u Bologni ove sezone ima 0,9 faula po utakmici protiv madjara napravio 2 faula tecaj ovaj nece docekati na dan utakmice jer je ogroman value, svi ostali vecinom drze 1.25
    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use