Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

RdQCcLI.png

 


 

Istra 1961 - Slaven Belupo

http://www.svijetkladjenja.com/analize/istra-1961-slaven-belupo-hnl-30-4-2015/

 

 

Rayo Vallecano - Valencia

http://www.svijetkladjenja.com/analize/rayo-vallecano-valencia-primera-30-4-2015/

 

 

Empoli - Napoli

http://www.svijetkladjenja.com/analize/empoli-napoli-serie-a-30-4-2015/

 

 


 

Preporučujem svima da sudjeluju u ovoj odličnoj promociji Sportingbet kladionice!

Dogovoreni nagradni fond je 1.070€ svakog tjedna, a depozit tj. uplata nije potrebna. Dakle u promociji možete sudjelovati potpuno besplatno.

 

Što čekaš, ne možeš ništa izgubiti, stavi svoje prognoze    ;)

 

http://www.svijetkladjenja.com/sportingbet-besplatna-oklada/

 

BPHXxHK.png

Objavljeno

Evo nesto i za danas:

19:30 Galatasaray - Sivaspor  tip: oba daju gol @1.75 (marathonbet)

 

1 utakmica turskog kupa i puno neizvesniji duel nego sto to kvote pokazuju. Naime, poznato je da Galata daje sansu igracima sa klupe u kup utakmicama. Pored toga oni su svake sezone na 2 ili cak 3 fronta  (kad igraju LS ili EL) tako da moraju rasporediti snage. Ove sezone su jako blizu naslovu prvaka, trenutno su drugi ali imaju 61 bod kao i prvoplasiran BEsiktas. Mislim da je liga imperativ i da je to na vrhu liste prioriteta Galate. Naravno, ovo ne znaci da im kup nije vazan, ali za ovaj moj tip danas je vazno ako ne budu bili u najjacem sastavu. Sa druge strane, Sivaspor je siguran od ispadanja, imaju 10 boda vise od mesta koje vodi u drugu ligu, tako da ce oni to izbeci bez vecih problema. Verovatno je dalji plasman u kupu velika ambicija kluba, pogotovo ako prodju preko Galate. Inace oni su ekipa koja puno daje a puno i prima. Galatina odbrana je ove sezone blago receno slaba, plus svi njihovi medjusobni susreti idu u prilog ovom tipu. 
Ovako su izgledala zadnja 6 susreta izmedju njih: 

 

21.02.15 SUP Sivasspor Galatasaray 2 : 3
26.09.14 SUP Galatasaray Sivasspor 2 : 1
12.04.14 SUP Sivasspor Galatasaray 2 : 1
23.11.13 SUP Galatasaray Sivasspor 2 : 1
05.05.13 SUP Galatasaray Sivasspor 4 : 2
08.12.12 SUP Sivasspor Galatasaray 1 : 3

 

Kao sto vidite obe utakmice koje su igrali ove sezone su imale golove sa obe strane. 

 

 

18:30 Turow - Trefl Sopot tip: Trefl Sopot (+14.5) @1.78 (marathonbet)

 

Turow sigurno najvece ime poljske kosarke ove sezone, igrali Evroligu i imali solidnu sezonu pozadi sebe. Ovo je utakmica 1/4 finala i danas ce imati prednost domaceg terena. Medjutim, mislim da je gost totalno potcenjen jer koliko god Turow bio favorit, mislim da se danas nece nesto preterano naigrati pored ovakvog protivnika. Hendikep od 15 kosa je prevelik po meni. Ova 2 tima su se sastala 2 puta ove sezone, u zadnjoj je Turow dobio u gostima sa 8 razlike, a u prethodnoj Trefl u gostima za poen. Inace i pored toga, u zadnja 10 gostovanja Trefl nije nijednu izgubio vise od 14 razlike, dok je Turow kod kuce dobijao ali ne toliko ubedljivo pored ovako slicnih protivnika. 

Turow je suterska ekipa i ako sut stane onda  su u ozbiljnom problemu. Pored toga, oni su pod vecim pritiskom posto zele igrati Euroligu ponovo sledece sezone. Gosti dolaze ovde kao underdog i bice manje-vise liseni nekog velikog pritiska, a svi znamo da ovo moze imati veliki uticaj na postotak suta kad igraci igraju rastereceno.

 

20:00 Oldenburg - Bayern tip: Oldenburg (-3.5) @3.28 (bet365)

 

Posto nemam vremena, ovo cu ukratko. Naime zadnje kolo lige, Bayern na 4 poena vise od mesta gore i mesta dole, tako da sta god se ovde desilo, njima ne menja plasman. Ne mogu isto reci za domacina, Oldenburg juri mesto vise. Ako Frankfurt danas kiksne a oni pobede idu na sesto mesto i dobijaju lakseg protivnika u playoff. Inace u odlicnoj su formi, kod kuce imaju 5 vezanih pobeda i sjajnu podrsku navijaca. Bayern bas i ne brilijira u gostima u zadnje vreme, od zadnja 5 gostovanja, 3 poraza i dve pobede. PRotiv Albe  su kod kuce gubili 17 razlike ali su nekim cudom uspeli da se vrati i na kraju dobiju za 2 poena. Inace odbrana im je dosta suplja.

Sretno ko prati!

Objavljeno

Ja sam odigrao 100 kn. Na istru valenciju i napoli pa da vidimo meni je najlogicnije danas ,napoli je u formi u borbi za 3. Mjesto istra za ostanak valencija za 4. Mjesto odnosno europu ,msm da empoli i rayo valecano nebi smijeli raditi probleme njima jedino me slaven brine

Objavljeno

Ja sam odigrao 100 kn. Na istru valenciju i napoli pa da vidimo meni je najlogicnije danas ,napoli je u formi u borbi za 3. Mjesto istra za ostanak valencija za 4. Mjesto odnosno europu ,msm da empoli i rayo valecano nebi smijeli raditi probleme njima jedino me slaven brine

Vidim da si uzeo sve predloge Goksima, nadam se prolazu. Ja imam Istru domacin vise od 1.5 gola i Valenciju u dublu, a Napoli sam izbegao. Sinoc me samo Sampdoria bacila, pa necu Italijane neko vreme. A sto se Istre tice, gori im pod nogama, ali u Hrvatskoj ligi sta god odigrao moras ocekivati sve, pa i moguci pad :D Ipak mislim da IStra mora dobiti ovo danas, a i Slaven je ocajan u gostima. 

Objavljeno

nemam vremena za analizu,na poslu sam,info iz rusije,uplaceno 

Číslo sázky Událost Tip Kurz   Začátek Výsledek 18709805 FC Amkar Perm - Dynamo Moskva (Dvojitá šance)  1X 1.92   30.04.15 16:00 Otevřené
Informace o tiketu Datum 30.04.15 14:49 Kurz 1.92 Druh sázky Jednoduchá sázka Vklad 120000.00 CZK Číslo tiketu 246788189 Maximální výhra 230400.00 CZK Status Otevřené Výhra --
Objavljeno

Obratite pažnju na challenger u Tallahasseeu, pisao sam prije 2 dana da se wild card za RG dodjeljuje onome koji bude imao najviše bodova sa ovoga i sa prošla dva challengera u Savannahu i Sarasoti. Tiafoe najbolje stoji, a šanse još imaju Donaldson, Krueger i Fratangelo.

Objavljeno

Vec sam pisao o ovome al obratite pozornost na bolivijsku ligu. I u svakoj drugoj neko ima crveni karton a koefi na to su preko 3. Dallo bi se odigrat 100 kn ako pogodimo sup ako ne sljedeci put 200 i valjda ce uletiti onda smo na 600(300 kn plusa)

Objavljeno

Vec sam pisao o ovome al obratite pozornost na bolivijsku ligu. I u svakoj drugoj neko ima crveni karton a koefi na to su preko 3. Dallo bi se odigrat 100 kn ako pogodimo sup ako ne sljedeci put 200 i valjda ce uletiti onda smo na 600(300 kn plusa)

to je sustav čekanja, odnosno dupliranje... a što ako ne bude crvenog kartona u slijedećih 5 utakmica, što je vrlo realno... ? onda si uplatio 3100 kuna a dobio 0 kn.... 

Objavljeno

 

nemam vremena za analizu,na poslu sam,info iz rusije,uplaceno 

Číslo sázky Událost Tip Kurz   Začátek Výsledek 18709805 FC Amkar Perm - Dynamo Moskva (Dvojitá šance)  1X 1.92   30.04.15 16:00 Otevřené
Informace o tiketu Datum 30.04.15 14:49 Kurz 1.92 Druh sázky Jednoduchá sázka Vklad 120000.00 CZK Číslo tiketu 246788189 Maximální výhra 230400.00 CZK Status Otevřené Výhra --

 

2:0 :P  :P

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Apsolutno, i to ne jucer nego prekjucer
    • Inace, u ovom gore postu sam se drzao samo situacije na papiru, a ne na terenu. O Ceskoj samo znam u kom delu Evrope se nalaze, dok za Tursku koju nikada nisam ni pogledao mislim da imaju sasvim prostojan roster. Ali ako pricamo samo teorijski, Tursku nikada ne bih podrzao samo zbog njihovog selektora Vicenza Montellu za kojeg odlicno znam koliko nema pojma, i za kojeg mislim da bi njegovom menadzeru koji mu pronalazi posao trebalo dati zlatnu medalju za zivotno delo. Kao i menadzerima Gattusa, Pirla i Cannavara.
    • Izvini lega, zanimalo me  misljenje haha , nista uzima se ovo sto se nudi 
    • Hej @McGarrett Prvo nam napisi ko ce nama da plati ovaj rudarski rad da analiziramo ovu tvoju komplikovanu situaciju. Imas srece, pa na nasem Forumu imamo mene koji imam dobro srce, pa sam potrosio svoje vreme da razmislim sta bih ja radio da sam na tvom mestu. Kao prvo, mislim da je najvaznije da se gledaju reprezentacije na koje se kladi. Niti sam gledao prve utakmice Ceske i Turske, niti sam uopsteno pratio te dve reprezentacije, sto je vec problem. Problem je i sto su i Ceska i Turska u grupama sa domacinima, a svi znamo kakvi lopovi sede u Fifi i Uefi. Problem je i sto je meni tesko da zamislim da Mexico i Usa nece proci dalje, a pravila kazu da prolaze dalje prve dve prvoplasirane ekipe plus osam najboljih treceplasiranih. A zapravo najveci problem je karakter svakoga od nas pojedinacno, jer postoje samo dve grupe kladionicara. Prva grupa kladionicara se drzi stava da je zivot samo jedan, i da posle njega nema nista, i da svoje tikete brane samo pick*#*#e, odnosno “idemo kao ljudi na sve ili nista”. Druga grupa kladionicara se drzi stava “zasto bih bilo sta poklonio bilo kome, kada znamo da ne postoji besplatan rucak” odnosno zasto bih nekome poklonili cak burek i jogurt, kada ni kladionice nama nista ne poklanjaju. Iako nisam gledao ni Cesku ni Tursku, a mislim da bi na tvoj post trebao da odgovori samo onaj kolega koji ih je gledao, mislim da tvoja situacija nije bas najjednostavnija. Kladionice nude kvote od 1,01 da ce Mexico i Usa proci dalje, a za prolaz dalje Australije i Juzne Koreje nude po 1,16 i 1,06. Znaci, medju cetiri ekipa koje prolaze dalje iz ovih grupa, kao najvecih favorita nema turaka i ceha, odnosno njihov prolaz dalje je kvotiran sa po 1,72 (Turska) i 1,53 (Ceska). A to opet znaci, da bi tebi prosao tiket, turci i cesi moraju da preokrenu situaciju, ili da Juzna Koreja i Australija propadnu, ili da Turci i Cesi prodju kao najbolje treceplasirane ekipe. Ako verujemo svojim ocima, tvoja situacija nije bas Top situacija, pa smo iznenadjeni zasto te cudi da ti kladionice nude deset puta manji dobitak, jer bih ja, da sam kladionica, zapravo od tebe trazio novac da uopste izadjes besplatno iz ovako komplikovane situacije, a kamoli da ja tebi nesto platim. Znaci ovako, kao sto je nas kolega Iblaz93 rekao u onoj svojoj istorijskoj recenici da smo svi razliciti, i da je to prednost, a ne mana, onda bi svako od nas sa Foruma u tvojoj situaciji reagovao drugacije i tacka. Ono sto mene cudi jeste da ti hoces 600€ a da nisi ni uzeo lopatu u ruke, plus se ljutis sto ti kladionice nude  bednih 60€ a prolaz dalje cetiri ekipe iz tih grupa je kvotiran ispod 1,10 za tri ekipe i ispod 1,20 za jednu ekipu. Ako vec pitas na Forumu sta da radis, a svaki Forum na svetu, tome i sluzi, svako od nas ce imati drugaciji odgovor. Ja bih uzeo tih 60€ jos juce i sebi kupio tepsiju bureka sa sirom i litar jogurta, a tebi bih rekao da uzmes tih 60€ pa ako verujes turcima i cesima, uplati za tih 60€ double sa njihovim prolazom 60€ x 1,72 x 1,53 = 158€ A znas sta bi mi onda odgovorili ovi drugi, sto smatraju da je zivot samo jedan? Rekli bi da je prvak sveta u pokeru onaj koji je u stanju da pobedi i kada nema nista u rukama, a protivnici misle da ima. I na kraju, reci nam samo, ko ce nama da plati sto gubimo vreme na turcima i cesima, umesto da se bavimo spancima  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use