Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

  1. IzudinB

    IzudinB

  • Posts

    • uf srecom pa sam danas igrao za puno manje para, 85e na 1.5 i pobjedu engleske, vise nikad na njih necu igrati, ne podnosim te smradove, nisu mogli jos jedan zabiti
    • Kako  je pocelo  tesko  da cu  na ovom Prvenstvu  igrati   duze od 20 dana ( 1000 e banka). Resio  sam i  danas  da bacim  50e . Ovaj  listic posvecujem " strucnjaku  za sisteme " i  za jos po nesto..
    • Srbija vs Engleska 2/2 (2.30) bet365 Engleska, jedan od glavnih favorita turnira, započet će svoju avanturu na Euro 2024 susretom protiv Srbije u nedjelju navečer na Schalke Areni. Tri lava nadaju se oporavku nakon šokantnog poraza od 0-1 od Islanda u posljednjoj pripremnoj utakmici prije turnira. Srbija je pobijedila samo u dvije od posljednjih šest utakmica. Četiri od posljednjih pet utakmica Srbije u različitim natjecanjima završile su s tri ili više golova. Engleska je u jedinom dosadašnjem susretu pobijedila Srbiju 2-1 2003. godine. Srbija nije impresionirala u relativno jednostavnoj kvalifikacijskoj grupi, zauzevši drugo mjesto iza Mađarske, uz dva poraza od Mađara. Engleska nije imala takvih problema u svojoj kvalifikacijskoj grupi. Momčad pod vodstvom Garetha Southgatea dominirala je sa šest pobjeda i dva remija. To je impresivan učinak, posebno ako se uzme u obzir da su u istoj grupi bili Italija i Ukrajina. Southgate može biti posebno zadovoljan obrambenim nastupima svoje momčadi tijekom kvalifikacijske kampanje. Predviđeni sastavi i vijesti o momčadi za utakmicu Srbija vs Engleska: Gareth Southgate ima ozbiljnih problema s obrambenim pozicijama pred otvaranje turnira. Engleska je već izgubila Harryja Maguirea, dok je prvi izbor za stopera John Stones sada također upitan. Obrambeni igrač Manchester Cityja napustio je utakmicu protiv Islanda nakon prvog poluvremena. Luke Shaw pokazuje napredak, ali ovaj dvoboj vjerojatno će doći prebrzo za njega. Engleska (4-3-3): Pickford – Walker, Stones, Guehi, Trippier – Alexander-Arnold, Rice, Bellingham – Saka, Foden, Kane Dragan Stojković Piksi nema većih problema s ozlijeđenim igračima. Može računati na sve svoje glavne zvijezde, uključujući izvrsni napadački dvojac Dušan Vlahović i Aleksandar Mitrović. Srbija (3-5-2): Rajković – Stojic, Milenković, Pavlović – Zivković, Ilić, Milinković-Savić, Lukić, Mladenović – Vlahović, Mitrović Unatoč užasnom nastupu u porazu od 0-1 protiv Islanda u posljednjoj prijateljskoj utakmici, Engleska ulazi u ovaj susret kao ogromni favorit sa kvotom 1.48 u bet365 kladionici koja nam računa okladu automatski dobitnom ako Engleska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. Tri lava pokazala su snagu u kvalifikacijskoj fazi. Dosegli su finale prethodnog Eura i spremni su napraviti korak dalje ovaj put. Srbija se vraća na Europsko prvenstvo prvi put u posljednje dvije decenije. Iako su pobijedili Švedsku 3-0 u posljednjoj provjeri prošlog vikenda, konačan rezultat te utakmice nije odražavao stvarni tijek događaja na terenu. Trener Stojković ima velikih problema s nedostatkom discipline u obrambenim linijama svoje momčadi. Srbi se suočavaju s jednom od najtalentiranijih momčadi u Europi. Zbog toga vjerujem da će Engleska imati vodstvo na poluvremenu i pobijediti. Stoga je moja glavna oklada za utakmicu Euro 2024 između Srbije i Engleske HT/FT Engleska/Engleska po tečaju 2.30. (Koeficijenti 16.6. u 14:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Engleska daje gol Srbiji, kvota 1,15 Ja mislim da se u Bosni igra najgora fudbalska nacionalna liga na svetu, a u Srbiji najpokvarenija.  Ako mislite da je selektor Srbije Stojkovic, vi sigurno imate manje od dvanaest godina. Srbija je sistem koji se zove jedan covek, jedan klub, jedan selektor, a to je ovaj Posto ja mislim da se u zivotu sve zasluzuje, smatram da gradjani Srbije potpuno zasluzuju da imaju reprezentaciju kakvu imaju. Neka svako za sebe pogleda koliko i kakve golove je reprezentacija Srbije primila na Svetskom Prvenstvu u Qataru, pa neka to bude i analiza za ovaj predlog.
    • Italija - Albanija kao sto svi vec znamo jako teska skupina gdje bi gol razlika mogla presuditi na kraju tko ce proci dalje posljednji medjusobni susret je bio 2022 gdje su talijani dobiili 3-1 na njihovom terenu talijani aktualni prvaci, kvaliteta neupitna i tecaj na pobjedu s dva gola razlika je poprilicno dobar Italija -1,5 2.12 Betfair
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use