Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

 

Lestienne-Vatutin 1 1.83 Bet365

30.08. 15:00 M-ITF Rotterdam - zemlja, finale

 

U finalu ITF-a u Nizozemskoj susrest će se Lestienne i Vatutin. Constant Lestienne nalazi se na 340. ATP mjestu a nakon ovoga turnira približit će se svom najboljem rankingu, #309. Sezonu je većinom proveo na Futuresima, a igrao je i nešto challengera i ATP turnira. Što se ATP razine tiče, u Montpellieru je ispao u drugom kolu kvalifikacija, na Roland Garrosu u drugom, u Bastadu u trećem, a u Estorilu je prošao kvalifikacije i onda ispao od Carrena. Odigrao ja jako dobar turnir u Saint Brieucu gdje je kroz kvalifikacije došao do polufinala do kojega je dobio dobrih imena tipa Kapas, Peliwo, Barrere, Hernych, Millot.. a polufinale gubi od Sugite. Igrao je dosta Futures turnira, ima jedno finale i još nešto polufinala i četvrtfinala. Na ovom turniru je za sada odradio dobar posao, Middelkoop 6:1 6:4, Sabanin 6:4 6:3, Quinzi 5:7 6:1 7:5 i Maden 6:2 6:4. Za protivnika će imati Alexeya Vatutina, 464. tenisača svijeta. Futures tenisač koji pokuša nešto na challenger razini, u Kazanu i Moskvi ispao je u kvalifikacijama, u Puebli je ispao u osmini, u Scheveningenu prošao kvale pa ispao u prvom kolu, u Casablanci ispao u kvalifikacijama. Što se Futuresa tiče, ima jedan osvojen i jedno finale. Ovdje je dobijao: Fonga 6:0 6:1, Minu 3.6 7:5 5:4 (predaja), Sakharova 7:6 6:2, Barrya 4:6 6:1 6:3. Lestienne i Vatutin susreli su se 2 puta i oba puta je Lestienne slavio. Jednom su igrali ove godine, na hardu prije mjesec dana i bilo je 7:5 6:3. Danas mi je također Lestienne favorit. Vatutin je nakupio pobjeda protiv slabijih tenisača i na slabijim turnirima, neki dan je osvojio Futures gdje je u svakom meču bio veliki favorit osim u finalu. Lestienne igra dobro ovdje, odigrao je odličan meč i iznenadio Quinzia. Dobio ga je prije mjesec dana na hardu, a kada uzmemo u obzir da je to Lestiennu bio peti meč na hardu ove sezone i da na njemu nije igrao 5 mjeseci te da mu je to najočajnija podloga, jednostavno ga moram probati.

 

Jel neko zna gde mogu ovo pratiti na live-u?

Objavljeno

Zašto bet-at-home nikada ne stavlja kartone u ponudu ili ja to ne vidim? Na par utakmica u zadnjih nekoliko mjeseci sam vidio da se može kladiti na kartone a već sam 4 godine tamo.

Da li je u william hill bolja ponuda jer sam i tamo registrovan odavno a ne kladim se tamo?

Objavljeno

Zašto bet-at-home nikada ne stavlja kartone u ponudu ili ja to ne vidim? Na par utakmica u zadnjih nekoliko mjeseci sam vidio da se može kladiti na kartone a već sam 4 godine tamo.

Da li je u william hill bolja ponuda jer sam i tamo registrovan odavno a ne kladim se tamo?

 

William Hill je dobar za dosta stvari, jedna od njih su naravno i kartoni. Mislim da ih redovono imaju u ponudi za sve utakmice liga petice.. Bet at gome stavi u ponudu nekad, ali ne uvijek. Dobro je da isto imaju klizne granice, pa si sam možeš postavi nižu ili višu granicu, kako ti paše...

 

Btw. evo baš gledam i bet at home ima kartone u ponudi..

 

QPMcMTY.png

Objavljeno

Zašto bet-at-home nikada ne stavlja kartone u ponudu ili ja to ne vidim? Na par utakmica u zadnjih nekoliko mjeseci sam vidio da se može kladiti na kartone a već sam 4 godine tamo.

Da li je u william hill bolja ponuda jer sam i tamo registrovan odavno a ne kladim se tamo?

bet at home je jedna od gorih stranih kladionica, osim slabije ponude imaju i najmanje kvote

Objavljeno

William Hill je dobar za dosta stvari, jedna od njih su naravno i kartoni. Mislim da ih redovono imaju u ponudi za sve utakmice liga petice.. Bet at gome stavi u ponudu nekad, ali ne uvijek. Dobro je da isto imaju klizne granice, pa si sam možeš postavi nižu ili višu granicu, kako ti paše...

 

Btw. evo baš gledam i bet at home ima kartone u ponudi..

 

QPMcMTY.png

Našao, hvala! :)

Ali fakat rijetko kartone stavljaju u ponudu!

Objavljeno

bet at home je jedna od gorih stranih kladionica, osim slabije ponude imaju i najmanje kvote

Da, to sma primjetio, ali toliko godina sam tamo pa valjda im se iz navike uvijek vraćam.

Možda bih to konačno trebao promijenit. William Hill ili bet365 kod kojih isto imam račune

Objavljeno

Chiellini to get a card: YES 3.00 Unibet 


 


Ovo nekako moram probati. Jutros sam postavio analizu za over kartona na utakmici Roma-Juventus tako da se tamo može pročitati malo detaljnije, a ovaj put ću probati i da Chiellini dobija karton. Chiellini je mesar. on ide jako i često dobija žute kartone. Roma je solidna u napadu, Gervinho-Džeko-Salah i mislim da će zadavati dosta problema Juventusovoj obrani i očekujem grublju igru sa njihove strane. Zanimljivo je da je Chiellini u 4 od posljednjih 5 duela sa Romom zaradio žuti karton, prošle sezone je u obe utakmcie požutio, a slično očekujem i danas.


Objavljeno

Inter-Hajduk 2 @ 2.45 Marathonbet

 

http://www.nogometplus.net/Portals/0/EasyDNNNews/thumbs/5457/105512.png

 

Hajduk nakon ispadanja iz europe se okreće domaćem prvestvu. Danas ide s najjačom postavo dosad pobjedit dinamo. Dosad je Burić u prvenstvu odmarao Ohanzu ali sad starta. Velasquez ima praov nastupa i on starta na beku a Tudor ide na krilo šta je njemu prirodna pozicija. Na drugom krilu će bit Maloku koji igra jako dobru sezonu. Već je zabio nekoliko golova. Ostalo standardno. Meni je ovo odlična postava i nadam se da su momci motivirani i da će pobjedit danas. Kvalitetniji jesu samo je bitan motiv.ako idu 100% trebao bi Hajduk ovo dobit a kvota odlična

Objavljeno

19:00   Videoton - Debrecen         1      2.40

 

 

Proslosezonski madjarski sampion Videoton je ocajno poceo ovu sezonu, od 6 tekmi ima 5 poraza i samo jednu pobedu! Pored toga su ispali i iz evropskih kupova,te mislim da je vreme da se okrenu prvenstvu i pocnu da osvajaju bodove. Jeste ovo nekakav derbi ali koliko sam procitao gosti imaju dosta problema sa povredjenim igracima a nisu ni oni na nivou proslogodisnjih igara. 

Objavljeno

 

Chiellini to get a card: YES 3.00 Unibet 

 

Ovo nekako moram probati. Jutros sam postavio analizu za over kartona na utakmici Roma-Juventus tako da se tamo može pročitati malo detaljnije, a ovaj put ću probati i da Chiellini dobija karton. Chiellini je mesar. on ide jako i često dobija žute kartone. Roma je solidna u napadu, Gervinho-Džeko-Salah i mislim da će zadavati dosta problema Juventusovoj obrani i očekujem grublju igru sa njihove strane. Zanimljivo je da je Chiellini u 4 od posljednjih 5 duela sa Romom zaradio žuti karton, prošle sezone je u obe utakmcie požutio, a slično očekujem i danas.

 

svaka ti cast

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Ove skandinace koji su sa 2-2 isli oba dalje komentirao sam jucer doma.,2004. mislim,svedska vs danska su bili u pitanju.Jako puno x eva se igra.Austrija vs Alzir,nije lose mozda live cekati i uzeti gol zadnjih par minuta...Pratiti cemo,biti ce zanimljivo.
    • Hrvatska X vrlo moguć,ali kod tekme Austrije postoji veći problem. Drugo mjesto ide sigurno na moćnu Španjolsku. Obje ekipe to znaju i pokušat će izgubiti. Austriji je gore jer ih  i remi gura na Espanu. Neobična situacija. Ne bih se iznenadio da Austrijanci sami sebi daju gol.  Nema tu fair playa. U biti sve utakmice zadnjeg kola ,gdje se moglo,završile neriješeno gdje odgovaralo objema ekipama. Jedino Urugvaj nije uspio izvući X iako Španjolcima nije trebalo dok je Ekvador uspio pobijediti Njemačku uz katastrofalno sudjenje osobe bez muda. Svi govore o poštenju,ali nikom se ne dogadja ništa i kad je namješteno. Možda se netko još sjeća skandinavskih 2-2, jedini rezultat koji odgovarao objema ekipama.
    • Hrvatska vs Gana x,Alzir vs Austrija x,svima dobro. @pena29, @LeonardoDrugi, @IzudinB kaj mislite?
    • Schweinsteiger komentar u emisiji : Ganci igraju afrički, divlji i nepredvidiv nogomet! (Morao se ispričivati. Ja ne vidim u čemu je problem. Da neki Ganac rekao da Hrvati igraju pitomi,spori i predvidiv nogomet-ne bi bio problem . Doduše,ne bi pogriješio.)
    • Kolega,cudim se uopce ideji da ste isli dolje u to leglo bolesti.U Afriku uopce nisam imao zelju ici.Prije dosta godina,bila je prilika da idem u Keniju na mec,odbio sam.Hvala lijepo.Kaj se tice Zagorja,tam vam opce nije lose,ne znam od kud vam ideja da je drukcije.Mi smo trenutno u Istri,trazimo ovlasteni servis za brze popravke zbog tehnickog. @Ajnud se uzasno iznervirala,nov auto a eto...Vama preporucam da kad dojdete u Istru,odete u Vodnjan vidjeti mumije katolickih svetaca...ili u Vrsar gdje imate jednu od najvecih nudistickih plaza...zavisi o raspolozenju...kaj se tice Hrvatske,mene je bilo jedino frka dalicevih odluka...primjer,da forsira Gvardiola,rekonvalescenta,kraj toliko trenutno boljih solucija ali to vam je kao onaj moj post s Norveskom.Badava imati sve uvjete za uspjeh kad imate krive ljudecna krivim pozicijama.I u pravu je @pena29 koji kaze da su neke tekme polu namjestene i prvenstvo zbog svog formata,smijesno.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use