Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Mislim da je najbolja opcija over 4,0 kartona kod bet365 jer u slučaju točno 4 kartona vraćaju ulog, dok bi kod 5+ kartona oklada bila dobitna. Crveni naravno vrijedi kao dva kartona što je kod ovog suca itekako bitno imati kao opciju.

 

KK9c2DG.png

 

Unibet i 888sport su kao granicu stavili samo 3,5 kartona što je još sigurnija opcija ;)

 

I da, evo odmah potvrde da su Unibet i 888sport identične ;)

 

24cvZTG.png

 

3EIfTP7.png

Objavljeno

Izvinite, ali nisam shvatio šta se ovdje predlaže, da li igrati na veću razliku ili ne?

stoji +2,5 umjesto -2,5 , znači 1 je da Thiem neće izgubiti preko 2 razlike, a trebalo je stajati minus ispred kao što stoji na ostalim hendikepima i 1 bi bio da Thiem dobija 3 ili više razlike

Objavljeno

Slažem se ja sam odigrao na augsburg solidno igraju dok mgladbach nije ni zasto u zadnje vrijeme kvota 3.6 je stvarno odlična

 

Ja se ne slazem, ja mislim da tu nema dvojke, dakle 1 ili eventualno 1x, na menhengladbah,po toj vasoj logici oni bi trebali ispasti iz lige a mislim da nece

Objavljeno

Ja se ne slazem, ja mislim da tu nema dvojke, dakle 1 ili eventualno 1x, na menhengladbah,po toj vasoj logici oni bi trebali ispasti iz lige a mislim da nece

nije niko reko da bi trebo ispast iz lige.. nego jednostavno zadnjih par utakmica ih svi kantaju ja cu rade gurat kontra nnjih dok neprekinu tu seriju nego gurat na njih i cekat da prekinu tu seriju ,ovo prvo ima vise logike dobit 3 4 puta pa izgubiti ili izgubiti 3 4 puta pa dobiti ?u ostalom jel  imas ikakav razloga zaasto bi m'gladbach danas ostao neporazen? 

Objavljeno

Tottenham - Arsenal

 

Očekuje nas zanimljiv gradski derbi kojeg će svi korisnici bet365 kladionice koji su napravili depozit imati mogućnost i pogledati uživo!

 

Evo i očekivanih sastava...

 

kv2qysS.png

 

 

Zanimljivo je da će utakmicu suditi Andre Marriner, sudac koji je prije niti mjesec dana sudio utakmicu između Newcastlea i Arsenala u kojoj je Newcastleovim igračima podijelio 6 žutih i jedan crveni karton.

 

https://www.youtube.com/watch?v=YhH6DVxOmHk

 

Sudac je to koji ne prašta puno i kojem se bolje ne zamjerati a budući da se radi i derbiju, nije nemoguće da gledamo veći broj kartona i danas...

 

Mislim da se za MANJI ULOG, može probati sa overom kartona. Ipak, ovo mi nije u rangu kartona Primere ili za Bilbao - Real danas...

 

Granica je 5,0 dakle u slučaju 5 kartona imamo VOID, dok bi 6+ kartona značilo i dobitnu okladu. ;)

 

qieDjmN.png

Objavljeno

Evo jedne GREŠKE BOOKMAKERA U PONUDI PA ISKORISTITE!

 

 

Atletic Bilbao - Real Madrid

 

Ovo je jedna od najzanimljivijih utakmica danas i ne očekujem da će Real Madrid imati izuzetno lagan posao i samo se prošetati. Utakmicu će suditi Lahoz, kojeg osobno ne obožavam zbog neujednačenog i nepredvidivog kriterija, međutim...

 

Sve kladionice su kao granicu postavile 6,5 kartona što je sasvim dostižna granica za ovu utakmicu te daju oko 1,75 za over 6,5 kartona. Naravno računaju i eventualni crveni a evo kako to i izgleda...

 

AzlIWxC.png

 

 

 

William Hill koji je često odličan za klađenje na kartone budući da ima klizne margine, stavio je sljedeće granice i koeficijente:

 

P03Rdzm.png

 

Dakle kao što možete i vidjeti za over 4,5 kartona daju 1,20 (što je IMO i realno) a za over 5,5 kartona 1,40.

 

 

E sad dolazimo do onoga što mi se čini daleko najbolji izbor za danas, a i iz ovog se vidi da za ozbiljno klađenje potrebno imati više računa za klađenje, te željenu okladu odigrati ovisno o tome koja klaidonica daje najbolji koeficijenti i granicu toga dana.

 

Ako se pitate na kojim vodećim online kladionicama bi trebali imati račun, uski izbor je sljedeći:

 

Bet365 ,

Unibet/888sport ,

WilliamHill,

Bet-at-home (100€),

10Bet (200€)

 

 

Vratimo se koeficijentima...

 

Kao što možete vidjeti bet-at-home kladionica je stavila klizne granice za kartone, a kod kliznih granica uvijek je slučaj da su 4-5 granica ponuđene u nizu, npr. 3,5 pa 4,5 pa 5,5 pa 6,5. Kao što možete vidjeti u konkretnom slučaju jedan od bookmakera je napravio previd i granice od 6,5 kartona (koja je prava, srednja granica) nema u ponudi i bet-at-home daje čak 1,33 za over 4,5 kartona što sam odigrao sa visokim ulogom. Usporedbe radi William Hill daje samo 1,20 za identičnu okladu.

 

 

BlwuNeO.png

 

Uz to daju i 1,72 za over 5,5 kartona što je granica manja za jedan karton nego što bi trebala biti. Uglavnom, u oba slučaja radi se o grešci i previdu bookamkera te su granice i koeficijenti predviđeni za jedan karton veće granice nego što su stavili odnosno 1,33 bi trebalo biti za over 5,5 kartona a ne 4,5 kao što daju. Također 1,72 bi trebalo biti za over 6,5 kartona, kako su sve kladionice i stavile a ne 5,5.

 

Dakle u svim kladionicama over 6,5 kartona je oko 1,75. 

 

Ako bet-at-home kladionica za over 4,5 karton daje 1,33 za over 5,5 kartona 1,72 a za over 7,5 kartona 3,50 pitanje je koliko bi davali za over 6,5 kartona da je to u ponudi? Prema svemu sudeći oko 2,50 - 2,70 što je, a i bookmakeri drugih kladionica potvrđuju, greška ;)

 

 

Bet-at-home kladionica daje i 100€ bonusa za nove korisnike! ;)

 

Evo da se nadovežem na sve napisano o ovoj okladi,,, 20ak minuta pirje početka utakmice granica za kartone kod bet365 je čak 7,0 kartona.

 

Podsjećam se da over 5,5 kartona moglo uplatiti po 1,70 a over 4,5 kartona za jači ulog po 1,33, dok je Big Bet World davao 1,35 za to a evo i kako sad izgleda ;)

 

Tih oklada više naravno nema u ponudi, a granice koje smo sugerirali su i za 2,5 kartona manje nego trenutne ;)

 

1UqPzQW.png

 

xkf5uTG.png

Objavljeno

Kilmarnock - Hearts 2 1,83 (bet365)

 

 

2L599OX.png

   

       

 

 

Evo jedne GREŠKE BOOKMAKERA U PONUDI PA ISKORISTITE!

 

 

Atletic Bilbao - Real Madrid

 

 

Kao što možete vidjeti bet-at-home kladionica je stavila klizne granice za kartone, a kod kliznih granica uvijek je slučaj da su 4-5 granica ponuđene u nizu, npr. 3,5 pa 4,5 pa 5,5 pa 6,5. Kao što možete vidjeti u konkretnom slučaju jedan od bookmakera je napravio previd i granice od 6,5 kartona (koja je prava, srednja granica) nema u ponudi i bet-at-home daje čak 1,33 za over 4,5 kartona što sam odigrao sa visokim ulogom. Usporedbe radi William Hill daje samo 1,20 za identičnu okladu.

 

 

BlwuNeO.png

 

Uz to daju i 1,72 za over 5,5 kartona što je granica manja za jedan karton nego što bi trebala biti. Uglavnom, u oba slučaja radi se o grešci i previdu bookamkera te su granice i koeficijenti predviđeni za jedan karton veće granice nego što su stavili odnosno 1,33 bi trebalo biti za over 5,5 kartona a ne 4,5 kao što daju. Također 1,72 bi trebalo biti za over 6,5 kartona, kako su sve kladionice i stavile a ne 5,5.

 

Dakle u svim kladionicama over 6,5 kartona je oko 1,75. 

 

Ako bet-at-home kladionica za over 4,5 karton daje 1,33 za over 5,5 kartona 1,72 a za over 7,5 kartona 3,50 pitanje je koliko bi davali za over 6,5 kartona da je to u ponudi? Prema svemu sudeći oko 2,50 - 2,70 što je, a i bookmakeri drugih kladionica potvrđuju, greška  ;)

 

 

Bet-at-home kladionica daje i 100€ bonusa za nove korisnike!  ;)

 

 

Slažem se. Kod francuza ne volim igrati kartone često, međutim Anthonya Gautierea sam zapamtio u više utakmica po strogom kriteriju. Čovjek voli biti u glavnoj ulozi i davati kartone, često i crvene.

 

Evo i kako Gautier sudi... Sjećam se da je u više utakmica prošle sezone sam zakuhao stvar, te sam kretao sa dijeljenjem kartona, često nepotrebno..

 

 

Mislim da je najbolja opcija over 4,0 kartona kod bet365 jer u slučaju točno 4 kartona vraćaju ulog, dok bi kod 5+ kartona oklada bila dobitna. Crveni naravno vrijedi kao dva kartona što je kod ovog suca itekako bitno imati kao opciju.

 

KK9c2DG.png

 
Objavljeno

Crveni naravno vrijedi kao dva kartona što je kod ovog suca itekako bitno imati kao opciju.

 

 

Upravo sam zato ovo gore i napisao jer sam mislio da bi se mogao desiti možda i takav scenarij. Ali vjerujem da nažalost neki neće otvoriti račun na bet365 barem za kartone, dok se više puta ne opeku na ovakvim stvarima, uzalud ja svaki put spominjem koliko to pravilo za kartone znači...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Ove skandinace koji su sa 2-2 isli oba dalje komentirao sam jucer doma.,2004. mislim,svedska vs danska su bili u pitanju.Jako puno x eva se igra.Austrija vs Alzir,nije lose mozda live cekati i uzeti gol zadnjih par minuta...Pratiti cemo,biti ce zanimljivo.
    • Hrvatska X vrlo moguć,ali kod tekme Austrije postoji veći problem. Drugo mjesto ide sigurno na moćnu Španjolsku. Obje ekipe to znaju i pokušat će izgubiti. Austriji je gore jer ih  i remi gura na Espanu. Neobična situacija. Ne bih se iznenadio da Austrijanci sami sebi daju gol.  Nema tu fair playa. U biti sve utakmice zadnjeg kola ,gdje se moglo,završile neriješeno gdje odgovaralo objema ekipama. Jedino Urugvaj nije uspio izvući X iako Španjolcima nije trebalo dok je Ekvador uspio pobijediti Njemačku uz katastrofalno sudjenje osobe bez muda. Svi govore o poštenju,ali nikom se ne dogadja ništa i kad je namješteno. Možda se netko još sjeća skandinavskih 2-2, jedini rezultat koji odgovarao objema ekipama.
    • Hrvatska vs Gana x,Alzir vs Austrija x,svima dobro. @pena29, @LeonardoDrugi, @IzudinB kaj mislite?
    • Schweinsteiger komentar u emisiji : Ganci igraju afrički, divlji i nepredvidiv nogomet! (Morao se ispričivati. Ja ne vidim u čemu je problem. Da neki Ganac rekao da Hrvati igraju pitomi,spori i predvidiv nogomet-ne bi bio problem . Doduše,ne bi pogriješio.)
    • Kolega,cudim se uopce ideji da ste isli dolje u to leglo bolesti.U Afriku uopce nisam imao zelju ici.Prije dosta godina,bila je prilika da idem u Keniju na mec,odbio sam.Hvala lijepo.Kaj se tice Zagorja,tam vam opce nije lose,ne znam od kud vam ideja da je drukcije.Mi smo trenutno u Istri,trazimo ovlasteni servis za brze popravke zbog tehnickog. @Ajnud se uzasno iznervirala,nov auto a eto...Vama preporucam da kad dojdete u Istru,odete u Vodnjan vidjeti mumije katolickih svetaca...ili u Vrsar gdje imate jednu od najvecih nudistickih plaza...zavisi o raspolozenju...kaj se tice Hrvatske,mene je bilo jedino frka dalicevih odluka...primjer,da forsira Gvardiola,rekonvalescenta,kraj toliko trenutno boljih solucija ali to vam je kao onaj moj post s Norveskom.Badava imati sve uvjete za uspjeh kad imate krive ljudecna krivim pozicijama.I u pravu je @pena29 koji kaze da su neke tekme polu namjestene i prvenstvo zbog svog formata,smijesno.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use