Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

SK pitanja


fil

Recommended Posts

Ne znam gdje je najbolje postati ovo, ali čisto da se zna da je Ivan1998 (http://www.svijetkladjenja.com/forum/user/2924-ivan1998/) običan prevarant, zamolio sam ga za najobičniju uslugu gdje sam mu prebacio 180 kn preko Skrilla, a on je meni trebao istog dana prebaciti na supersport ili na tekući. Pišem mu poruke svaki dan jer mi čovjek ne odgovara, a kad odgovori čudi se šta mu ja pišem po 3 poruke dnevno.. eto, da se zna da i takvih ima ovdje, poz.

Tam ti ja htio pisat da ti ucinim ualzgu kad vidim on se javio. Neka ga miderator blokira i izbrise ivdje smo da pomazemo jedni drugima a ne krademo. Koji mu je skrill racun..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pomoc pliz... zanima me bet at home...bonus, nacin obrtanja istog i dali omogucuju uplate preko paysafe?

 

Više o betathome kladionici imaš na http://www.svijetkladjenja.com/online-kladenje/bet-at-home/

 

Direktni bonus link na kladionicu je http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/bet-at-home/ Tamo su i navedena pravila okretanja bonusa. Načini uplate sredstava su razni, a jedan od nji hje i uplata putem paysafecarda ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Poz ljudi, evo da podijelim nešto sa vama ,inače nemam previše vremena za detaljno analiziranje utakmica, a sijećam se prije nekoliko godina bio je jedan lik na facebooku koji je dosta dobro znao pogađati utakmice i dosta brzo je zbog toga skupio veliki broj pratitelja, međutim nakon nekog vremena zatvorio je stranicu. On je za svaki dan objavio po par utakmica evo recimo za subotu 10 utakmica, stvar je u tome da mu kvote nisu bile ni na jednoj manje od 2,2 a išle su i do 4,0 , znam da nije bilo dana da tko bi to igrao da bi bio u minusu jer je i sam govorio da igramo po sistemu 1 utakmica- 1 unit i uvijek ćemo biti u plusu, jer nikad koliko se ja sjećam nije imao ispod 50% prolaznosti a prosjek je bio 70%-80% . Da sam tada bio malo pametniji i imao malo više novaca bez sumnje bih tako igrao. E sad mene zanima ako znate nekog takvog da to podijelite s nama da i mi siromašniji možemo malo zaradit :) poz

 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...
prije sat vremena, Moneymaker said:

Zanima me kad pisem post, da li mogu drug boje tekst bitu, vidim da su rijeci tipa skrill bet365 online kladionica" rel="">bet365 kao link ka stranici i plave su, da li moze i obican tekst, gdje se mijenja...s android tel ulazim na forum, 

Može naravno. Pogledaj na slici ispod !

Screenshot_6.png.70256a4bdef1f802bd87de0420be1a39.png

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Sve u redu, ispricavam se iskreno onda jos jednom svima spomenutima. Ma jasno da ima gresaka, bilo je i novih pravila dodanih tako da, sve je to normalno. Sve jasno Apropo ostatka posta, slazem se s napisanim, a vjerujem i velika vecina obzirom da je razmisljanje realno i normalno. Lp
    • Pozdrav kolega @mesrine, što se tiče propuštenih kola, 5 uzastopnih se računa, očigledno se dogodila greška u pisanju, isto tako je bila i greška za ono postavljanje istih tipova u Guts-Leonardo kupu na početku natjecanja ako se sjećaš, gdje sam i ja sam mislio da se ne smije u prvim kolima, po pravilima, ali se dogodila greška u pisanju. Razumljivo je jer su pravila jako kompleksna i nije ih bilo lako napisati. Svakako smo tu da ispravimo i regulišemo sve, zato i jesmo napravili ovu temu posebnu za ovakve stvari. A što se tiče postavljanja tipova za kolegu @mester, tolerisao sam dva ili tri puta, ne mogu se sjetiti sada, ali ne bih više tolerisao, jer ukoliko sam @mester neće postavljati tipove, ne može netko drugi postavljati za njega do kraja sezone, bilo bi zaista glupo. Ako sada ovo kolo nije postavio, onda nema smisla da netko ponovo već treći ili četvrti put zaredom postavlja za njega. Mislim da će se i ostali složiti sa mnom što se toga tiče. Okej je dva tri kola, ali više, ne bi bilo fer prema ostalima.
    • Odlican post, i jos bolji izbor da ne postavis nista iz Lige Prvaka u Guts-Leonardo Kupu.  
    • Evo kolega tu cu odgovoriti da tamo ne zatrpavamo temu. I da, nikakva svada nije u pitanju, bar ne s moje strane Razmisljao sam dosta o tome sto pitas vezano za 4 tipa u kupu, ali sam odustao. Prvo, definitivno nisam htio isti tip koristiti za ovo kolo PS i u ovoj fazi kupa, a drugo me nista sa vecerasnjeg susreta dovoljno ne privlaci ili odnosno ako privlaci onda ne ispunjava kvotu. Vrzmalo mi se po glavi jedino sut u okvir Raphinhe 1.22, jer je u odlicnoj formi i sigurno na penalu jer nema Lewe. Odustao sam i od toga, zelim gledati u miru uz pivo i brojati kornere Barce do 4 da prodem ovo kolo lige nadam se. Sve si vec rekao i sve potpisujem sto se tice ovog duela, a ja u tom slucaju podrzavam Barcu, iako bih radije volio da prode Inter, no oni su me bas razocarali s ovim padom na svim frontovima a ocekujem jos jedan, taj u ligi prvaka, i to mozda ne konkretno odmah veceras (mada vjerujem i u to) nego u zbroju obje tekme mislim da ce proci Barca i odigrat cu to po 1.50.  Zasto, pa protiv Bayerna su primili 2 a mogli su jos, i trebali, pa ih rusila Bologna, pa raspali Milan im utrpao 3 komada, i onda jos domaci poraz od Rome, tako da ne vidim u 2utakmice kako bi oni prosli, pogotovo ako danas izgube, a vjerujem da hoce (iako ce biti itekako tvrd orah, bar ocekujem to). Nema im Pavarda, mjenja ga ocito Bisseck, a tu stranu siluje Raphinha, i biti ce zanimljivo vidjeti odlicnog Dumfriesa koliko ce ici naprijed a koliko pomagati ovom "njemcu" iza. Sve u svemu, poslastica, idem odraditi sta trebam, a pivo se hladi tako da u 21h lokot na vrata i uzivanje uz pracenje Barce do 4 kornera, i po njihov ukupni prolaz koji cu odigrati.   Da je ovaj susret dosao prije 2-2 s Bayernom, dobrano bih upregnuo vijuge sta i kako, a ovako mislim da ovakav protivnik i ova faza dolazi za njih u katastrofalnom trenutku, dok za Barcu bas naprotiv dolazi u sjajnom trenutku i raspolozenju. Da ne duljim, sve vuce na Barcu, i njih podrzavam cak i da znam da ce ispasti nakon neke takticke majstorije Inzaghija i fanaticne borbe do krvi njegovih pulena. Toliko..sretno
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use