Jump to content
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 2.3.2016. (Live)

Goksim

Recommended Posts

“Bet365

Da ne stavljam u dnevne tipove pošto sad ljudi prate taj topic jer ove je više kao pitanje za naše teniske znalce (JackieJack, canca, ...)

Ja bi igrao:

Hercog - Watson 2   1,82

Konta - Wickmayer(+1,5 sets) 2   1,58

Meni je ova Hercog tipična zemljašica a koliko vidim Watson najviše igra hard a ovo je meč na hardu.

Wickmayer sam igrao jučer kad je dobila Larsson a sad je dosta velik koef al mislim da bi mogla dobiti set.

Pa ako ima ko vremena da kaže svoje mišljenje. Mečevi su iza 20 sati pa ima vremena za odigrati :)

E da. Možda odigrati da Martić osvaja set po 1,93 nije možda loša oklada jer Petra koliko vidim igra u dobroj formi.

Da ne stavljam u dnevne tipove pošto sad ljudi prate taj topic jer ove je više kao pitanje za naše teniske znalce (JackieJack, canca, ...)

Ja bi igrao:

Hercog - Watson 2   1,82

Konta - Wickmayer(+1,5 sets) 2   1,58

Meni je ova Hercog tipična zemljašica a koliko vidim Watson najviše igra hard a ovo je meč na hardu.

Wickmayer sam igrao jučer kad je dobila Larsson a sad je dosta velik koef al mislim da bi mogla dobiti set.

Pa ako ima ko vremena da kaže svoje mišljenje. Mečevi su iza 20 sati pa ima vremena za odigrati :)

E da. Možda odigrati da Martić osvaja set po 1,93 nije možda loša oklada jer Petra koliko vidim igra u dobroj formi.

Hercog-Watson mi je no bet, eventualno ako vec moras ja bi tu odigrao vise gemova ili cak vise od 2.5 seta, no to je nesto rizicniji pick. Sto se drugog para tice, Wickmayer je u veoma dobroj formi tako da ja cvrsto verujem da moze  uzeti set bilo kojoj teniserki. Kontu sam gledao u prvom kolu, delovala je jako dobro na terenu i samouvereno, sljaka je njena podloga i tu se oseca najbolje. Mislim da Wickmayer moze uzeti set danas, samo nemoj na neki jaci ulog.

evo jedan predlog koji pocinje za koji minut. tipujemo pobedu para Chang/Kalashnikova po kvoti 2.20

http://www.rezultati.com/utakmica/WQuRTgMI/#tecajevi;home-away;kraj-utakmice

20.15  HBWBalin-SC Magdeburg 2 1,60

tim 2 28,5 više 1,80 

Naletim na ovaj info  u Sportskim novostima danas:Balinger bez šefa obrane,Dominikovic se ozlijedio protiv Wetzlera ali stisnuo je zube protiv Lubbecke i tu dobio nezgodan udarac koji je sve pogoršao.Sada ga nema oko cetri tjedna. Magdeburg je pak pet utakmica bez poraza i konacno u dobrom ritmu.Za vikend su svladali Granollersa u EHF-u sto im je treca pobjeda u nizu s tim da su na cetiri posljednje zabijali 31 gol ili vise .U zadnjih pet sezona samo su jednom izgubili od Balingena.

Posto nepratim bas rukomet cini mi se obadvije opcije ok pa ako moze misljene FORZE ili IVAN 1998  :)

Sretno svima

Malo šege  ;)

Sinoć me Las Palmas vratio iz loše serije, danas idem istim trendom - Hertha, dovoljno objašnjenja ima na odgovarajućem mestu!  

normalno hertha po meni jedan od vecih pickova.. mislio sam i to pisat al kad su me mnogi preduhitrili pa ono nemam nis novo pametno dodat tako da nisam nis pisao o tome 

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use