Jump to content
Goksim

Nedjelja 8.5.2016. (Live)

Recommended Posts

Liverpool poslije Europskih utakmica igra overe (Man. C. 3, Southampton 5, Stoke 5, Bournem. 3, Swansie 4), a i Watford se malo raskravio u zadnje vrijeme. U finalu protiv Seville nema garancije, a ako Man Utd uzme kup, onda im za Euro ligu treba pobjeda (vrabac u ruci). Jedino me brine postava, a ne mogu naći neki suvisli info. 

Ima logike, Rabotnickom treba za Europu, ovima ne treba nizašta

Brate nema ti u klađenju logike, pogle samo West Ham i Newcastle jučer :o

Ali nadam se prolasku ovoga ako je tsvarno tako kao što kaže,šteta što je kod nas mizeran tečaj sad već

Ajax hahahahahahahahahha, nevjerovatno, na ovakav način izgubiti titulu. Gledam utakmicu i ono je neopisivo, pored toga što domaćini igraju kao da im rezultatski treba, kontamo sve to, dobit će svaki igrač velike premije od PSV-a, ali i dalje mi nije jasan Ajax, kako su nezainteresovano djelovali, lopta kod golmana, napadač uopšte ne vrši presing, pa u jednom trenutku Ajaxov igrač leži na travi.. Gospode Bože...

Uzasan dan zaista. Ajax koji je uspeo oboriti po kvoti 1.16 u najvaznijoj utakmici sezone, onda Atalanta-Udinese over 5.5 kartona i Rizzoli koji su lepo krenuli prvo poluvreme a onda videli da Carpi gubi 0:3 i odigrali drugo poluvreme u prijateljskoj atmosferi jer su i jedni i drugi bili sigurni. Cekao sam ih vise kartona na 4 listica uz Barcu vise 5.5 i Getafe vise 6.5 kartona....

Sutra pocinje ATP Rim pa ce biti dobrih parova, bogata je ponuda!

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use