Jump to content
pacino

Pacino sistem

Recommended Posts

Pozdrav,

zapocet cu jedan sistem kojeg cu ovdje podijeliti na forumu u kojeg vjerujem da ce se pokazati profitabilnim. Prateci malo ponude u našim kladionicama i kako u zadnje vrijeme sam otkrio isplativost specijalnih oklada na igracima u nogometu, uvidio sam da nase kladionice su dosta neoprezne u razradi ponude na igrače da daju odnosno ne daju gol. Kako su tecajevi na igrace da ne daju gol logicno puno manje ovisno o formi i kvaliteti igraca, zakljucio sam da je ovo idealna strategija i sistem za ovaj projekt.

Strategiju koju cu koristiti biti ce poznati D´Alambert, za one kojima je nepoznat ovdje je pojasnjenje: http://payingsafer.com/?show=article&alias=sistemi-za-klaenje-dalembertov-sistem

Vrlo dobra stvar kod ovakve vrste strategije jest, sto nije potrebno se strogo drzati tecaja 2.00, vec je dovoljan i nizi tecaj da se bude u zaradi ukoliko je 50% prolaznost listića. Stoga će svaki moj listic biti sa 2 ili više odabranih igraca koje smatram najsigurnijima za uplatu.

Početni ulog će biti 100kn koji ce se stepenasto dizati / spustati ovisno o ishodu.

I. stepenica

Guardado A.(idg)-Utr-PSV (06.08. 19:45) ne d.1,20

Henríquez Á.(idg)-Cib-DinZ (06.08. 19:00) ne d.1,45

Analiza: Guardadu je potrebno prosjecno 25 utakmica da se upise u strijelce ako gledamo prethodne 2 sezone, realan tecaj bi trebao biti 1.05. Kod Henriqueza je prisutna kriza vec duze vremena, igrac kojem je potrebno prosjecno nesto vise od 3 utakmice za pogodak, ali veliki post sa više od 4 mjeseca bez gola mjenja situaciju, te je sansa da nece zabiti daleko veca, realan tecaj do 1.20.

TEČAJ: 1,7400

EV. ISPLATA: 158,27kn

ULOG: 100,00kn (95,00kn + 5,00kn ( 5% MT ))

I. stepenica

Analiza: Guardadu je potrebno prosjecno 25 utakmica da se upise u strijelce ako gledamo prethodne 2 sezone, realan tecaj bi trebao biti 1.05. Kod Henriqueza je prisutna kriza vec duze vremena, igrac kojem je potrebno prosjecno nesto vise od 3 utakmice za pogodak, ali veliki post sa više od 4 mjeseca bez gola mjenja situaciju, te je sansa da nece zabiti daleko veca, realan tecaj do 1.20.

Jel ti problem navest kladionicu kad si toliko iscrpan i nju dodaj da se ha ne lomim trazec. Znam radi se o domacim ali opet inform nije na odmet. Pozdrav!

I. stepenica

ali po ovim nasim kladama, ako igrac ne nastupi bit ce ti void, i ubiti nece bit bas neki dobitak, jer ce ulog bit veci od voida..

Ispričavam se, riječ je o Supersport, i mislim da ce sve biti uplate na toj kladionici. Takodjer i PSK gotovo identicnu ponudu slaze kao SS, tako da se moze i tamo pratiti.

Sto se tice void, upoznat sam s time, i naravno da sam to uzeo u obzir, evidencija ce biti cista i voditi ce se azurno :)

I. stepenica

Guardado izašao iz igre u 76. min

Oklada prošla!

Zarada: +58,27 kuna

Omjer: 1/1 100%

Hvala na podršci :)

Idemo dalje, novi dan, ostajem na I. stepenici posto je oklada jucer prosla

I. stepenica

Eremenko R.(idg)-Ore-CSKAM (07.08. 15:00) ne d.1,50
Vlašić N.(idg)-Haj-Ist (07.08. 21:00) ne d.1,25

Analiza:

Eremenko ima 3 gola u posljednjih 30 utakmica za CSKA, nije to vise stari igrac koji je zabio i 10+ u sezoni za CSKA, vezni igrac i SS je postavio ovo kao da se radi o napadacu u formi. Realan tecaj 1.20 max.

Talentirani Vlasic ima u posljednjih 28 utakmica samo 1 gol, post traje od 27.9. prosle godine, znaci skoro godinu dana. Realno max 1.05 bi trebalo biti, velika greška SSa.

TEČAJ: 1,8750

EV. ISPLATA: 169,81kn

II. stepenica

Muniain I.(idg)-SpoG-Bil (21.08. 18:15) ne d. 1,35

Quagliar. F.(idg)-Emp-Sam (21.08. 20:45) ne d. 1,30

Muniain ne zna za gol jako dugo, prosle sezone strijelac svega 2 gola u cak 28 utakmica. Quagliarella isto u postu jos od 3. mjeseca, tecajevi malo previsoki i ova dvojica su moj izbor od igraca za danas. Sretno svima koji prate!

TEČAJ: 1,7550

EV. ISPLATA: 319,10kn

ULOG: 200,00kn (190,00kn + 10,00kn ( 5% MT ))

Quagliarela nastavlja svoj golgeterski post

Oklada prošla :)

Zarada: +77,37 kuna

Omjer: 2/3 67%

E ovakve ljude podrzavam, javno i sve kroz racunicu vidljivo.Ne mogu se kladit nemam taj vraziji OIB koji trazi supersport. Inace pratim i vidim da to ima slifaci da na duze staze uz taj sistem nema sanse otic u minus.. Opet kazem na duze staze. Cestitam samo naprijed.

Hvala na podrsci. Uglavnom sistem cu malo korigirati jer s ovakvim tecajevima je potrebno. Nece biti velike razlike, ali vjerujem dq ce se na ovakve oklade koje cesto nude nasi definitivno isplatiti i zarada samo rasti

Jednostavno cu dizati stepenice ukoliko ne pokrijem i dodjem u plus zajedno s prethodnom, u ovom slucaju sam pokrio minus 100kn od 1. i zaradio 19 i sitno, znaci profitirao, te se vracam opet na prvu stepenicu i tako ce to ici inace

Dobar pronalazak eventualne rupe. Onaj Emerenkov slučaj je stvarno frustrirajući, i treba to prožvakat i probati dalje jer je za ovo potreban veći uzorak. Iako treba vidjeti kad oduzmemo porez i MT koliko su ti koeficijenti zapravo isplativiji od drugih online (pravih) kladionica.

Samo naprijed, sretno.

Dobar pronalazak eventualne rupe. Onaj Emerenkov slučaj je stvarno frustrirajući, i treba to prožvakat i probati dalje jer je za ovo potreban veći uzorak. Iako treba vidjeti kad oduzmemo porez i MT koliko su ti koeficijenti zapravo isplativiji od drugih online (pravih) kladionica.

Samo naprijed, sretno.

Nazalost online kladionice ne nude na igrace da ne zabijaju, cak i oni koje nude to je iskljucivo ukoliko igrac zapocinje mec i puno su tocniji s tecajevima, sto nije slucaj kod nas gdje u dosta slucajeva nasi stave tecaj tek tako bez ikakve razrade sto daje veliku prednost i mogucnost pronalazenja rupa/gresaka sto se isplati dugorocno iskoristiti.

Takodjer, svjestan sam poreza i nameta, oduzmem ja i vidim opet jel svejedno i taj tecaj prezentira value.

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use