Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 18.9.2016.


IzudinB

Recommended Posts

9awzPzt.png

 

ru02HxX.png

 

AYLDbnF.png

 

8bk8edd.png

 

Granice kartona

 

Premier liga

 
Watford - Manchester United (13:00)
Sudac: Michael Oliver (5.00)
Prosjek ekipe 1: 3.25
Prosjek ekipe 2: 2.00
lRDV89n.png
 
Crystal Palace - Stoke City (15:15)
Sudac: Craig Pawson (4.00)
Prosjek ekipe 1: 2.50
Prosjek ekipe 2: 3.00
Bawzbgs.png
 
Southampton - Swansea City (15:15)
Sudac: Mike Jones (2.00)
Prosjek ekipe 1: 2.25
Prosjek ekipe 2: 1.75
wFF3oaK.png
 
Tottenham Hotspur - Sunderland (17:30)
Sudac: Mike Dean (5.00)
Prosjek ekipe 1: 1.75
Prosjek ekipe 2: 1.25
ytQksp9.png
 
Primera
 
Osasuna - Celta Vigo (12:00)
Sudac: Daniel Jesús Trujillo Suárez (2.00)
Prosjek ekipe 1: 2.67
Prosjek ekipe 2: 2.33
8tWPq5Y.png
 
Athletic Club - Valencia (16:15)
Sudac: Jesús Gil Manzano (5.00)
Prosjek ekipe 1: 3.67
Prosjek ekipe 2: 2.00
6uRSmGe.png
 
Villarreal - Real Sociedad (18:30)
Sudac: Carlos Clos Gómez (3.50)
Prosjek ekipe 1: 1.67
Prosjek ekipe 2: 1.67
9kVAndb.png
 
Espanyol - Real Madrid (20:45)
Sudac: Alejandro José Hernández Hernández (4.00)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 1.67
mribdJM.png
 
Serie A
 
Udinese Calcio - Chievo
Sudac: Luca Pairetto (5.55)
Prosjek ekipe 1: 3.33
Prosjek ekipe 2: 2.00
FY0dheK.png
 
Cagliari - Atalanta (15:00)
Sudac: Michael Fabbri (2.00)
Prosjek ekipe 1: 3.00
Prosjek ekipe 2: 3.00
cCYtyQK.png
 
FC Crotone - Palermo (15:00)
Sudac: Domenico Celi (4.00)
Prosjek ekipe 1: 1.67
Prosjek ekipe 2: 2.33
fV6acBI.png
 
Sassuolo - Genoa (15:00)
Sudac: Claudio Gavillucci (2.00)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 3.00
aEekFjq.png
 
Torino - Empoli (15:00)
Sudac: Daniele Chiffi (4.28)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 2.33
55sgmi4.png
 
Inter - Juventus (18:00)
Sudac: Paolo Tagliavento (4.00)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 1.33
xfPfx1B.png
 
Fiorentina - Roma (20:45)
Sudac: Nicola Rizzoli (4.00)
Prosjek ekipe 1: 1.50
Prosjek ekipe 2: 1.33
fk4w30D.png
Link to comment
Share on other sites

ekipa,sta kazete na nadolazeci derbi,rijeka-dinamo ? gledam sad malo ponudu,i za oko mi je zapelo to sto bet365 nudi 1.60 na opciju da dinamo nece izgubiti na rujevici.gledajuci igracki kadar,gosti su kvalitetniji,no pitanje je umora i iscrpljenosti zbog dvoboja s lyonom.svi znamo kakvo je stanje u hrvatskom nogometu i kako prvenstvo zavrsava,stoga mi se ovo cini kao poklon,jer jednostavno ne vidim mogucnost da se rijeci dozvoli da se odljepi na 4 boda prednosti.
molio bih vas da vidim malo vasa razmisljanja,da li moja teorija drzi vodu,sta kazete ?

Link to comment
Share on other sites

ekipa,sta kazete na nadolazeci derbi,rijeka-dinamo ? gledam sad malo ponudu,i za oko mi je zapelo to sto bet365 nudi 1.60 na opciju da dinamo nece izgubiti na rujevici.gledajuci igracki kadar,gosti su kvalitetniji,no pitanje je umora i iscrpljenosti zbog dvoboja s lyonom.svi znamo kakvo je stanje u hrvatskom nogometu i kako prvenstvo zavrsava,stoga mi se ovo cini kao poklon,jer jednostavno ne vidim mogucnost da se rijeci dozvoli da se odljepi na 4 boda prednosti.

molio bih vas da vidim malo vasa razmisljanja,da li moja teorija drzi vodu,sta kazete ?

U kakvom god da je stanju Dinamo, ako vec nije blagi favorit, dog nikako ne moze biti u mojim ocima. Nasi lokali drze egal koeficijente i kako sam rekao to mi je puno realnije. Ovih 1.6 na X2 mi se cini jako dobrim. Dinamo ima dva poraza u nizu i treci bi bio jako neugodan za Cicu Kranjcara ma sta god pricali iz kluba. Dinamo jednostavno nije navikao biti u takvoj seriji i sve ce napraviti (Ako treba i Mamic ce pomoci:)  ) da na Rujevici dodje do 3 boda ili barem do jednog.

Do nedjelje ce koeficijenti doci u egal ili ce cak Dinamo biti lagani favorit, tako da se po meni ovo isplati uzeti

Link to comment
Share on other sites

Ja bi Rijeku igro X ili oba daju . Dinamo je loš , jako loš, mazi ih sreća nevjerojatno , dosada su odigrali jednu dobru utakmicu i to protiv Hajduka na prepunom Poljudu ostalo sve ispod razine na kakvu smo navikli.  Protiv Vardara ih je pomazila nevjerojatna sreća kao i protiv Salzburga . Nemaju igrača koji može zabiti gol tj stanadardnog napdača , Angelo je loš da lošiji ne može bit a Hodzic je panj koji protiv iole jačih momčadi ( što Rijeka je ) ne dolazi do izražaja, Također čuo sam da se vraća Antolić :P a s njim sigurno neće dobit jel frajer usporava igru za bar 20%. Rijeka sa druge strane solidna , gube bodove protiv malih ekipa i to je njihov problem, Vjerojatno će svi sad biti nabrijani da odu na +4 Dinamu ... također DInamovi bekovi su katastrofa i tu će Rijeka imati najviše šansi , vjerujem da Kek ima plan kako zaustaviti Dinamo . Sve u svemu nebi me začudilo ni da Rijeka pobjedi , Dinamo igra pod pritiskom jer ukoliko izugbe Kranjčar može uzeti kofere i početi se pakirati a malo tko je dobar kada igra pod pritiskom...

Link to comment
Share on other sites

Jer ima netko prijedlog za Inter M.-Juventus i jer se isplati igrat na juventus za veci ulog

Iskreno mislim da je juve space shuttle za Intera... Još bi i Pjaca mogao dobit minutaže puno jer su kritizirali Allegrija š to ga ne stavlja a zadnjih par minuta protiv seville dar mar napravio... Iskreno ja bi duplao sutra sa realom 1.50 i Čilićem 1.50

Link to comment
Share on other sites

ekipa,sta kazete na nadolazeci derbi,rijeka-dinamo ? gledam sad malo ponudu,i za oko mi je zapelo to sto bet365 nudi 1.60 na opciju da dinamo nece izgubiti na rujevici.gledajuci igracki kadar,gosti su kvalitetniji,no pitanje je umora i iscrpljenosti zbog dvoboja s lyonom.svi znamo kakvo je stanje u hrvatskom nogometu i kako prvenstvo zavrsava,stoga mi se ovo cini kao poklon,jer jednostavno ne vidim mogucnost da se rijeci dozvoli da se odljepi na 4 boda prednosti.

molio bih vas da vidim malo vasa razmisljanja,da li moja teorija drzi vodu,sta kazete ?

Stipane 2 i Soudani daje... ;)

Link to comment
Share on other sites

Espanyol - Real Madrid 2 (1.5) Posle blede slike u mecu sa Sportingom, Real ce morati da se dokaze u mecu sa Espanjolom, u kojem tradicionalno pobedjuju i to u hendikepu. Domacinu nece igrati Prieto zbog slomljene ruke, dok je kod Reala upitan Bejl. Real je vezao 8 pobeda, sto u kupovima sto u ligi. I smatram da je veliki favorit u ovom mecu, 1.5 je odlicna kvota.

 

6e1fb803adca89a5dd42d981190a9fe4.png

 

 

 

Vojvodina - Borac 1 (1.35) - Vojvodina je  drugi najefikasniji tim JelenSuper Lige, kod kuce imaju skor 3-0-0 sa gol razlikom 10:0. U odlicnoj su formi sto govore i rezultati. Borac je predzadnja ekipa prvenstva i u rasulu su. Vojvodina je pod vodjstvom Lalatovica eksplodirala. Sutra se ocekuje pobeda Vojvodine mozda i sa 2+ golova razlike. 

 

b8daef8a8f75d40d7700701759b787df.png

154f0978b7308fe6f37fcb9b35fc1738.png

f3235bcf33a5fe6f8d4e3151b88dbe8f.png

Link to comment
Share on other sites

Espanyol - Real Madrid 2 (1.5) Posle blede slike u mecu sa Sportingom, Real ce morati da se dokaze u mecu sa Espanjolom, u kojem tradicionalno pobedjuju i to u hendikepu. Domacinu nece igrati Prieto zbog slomljene ruke, dok je kod Reala upitan Bejl. Real je vezao 8 pobeda, sto u kupovima sto u ligi. I smatram da je veliki favorit u ovom mecu, 1.5 je odlicna kvota.

 

Oprez!!! Potvrđeno je da sutra neće biti ni Bala ni Ronalda.. http://www.espnfc.com/real-madrid/story/2952362/real-madrid-stars-cristiano-ronaldo-and-gareth-bale-to-miss-espanyol-game-zinedine-zidane

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan jutarnji teniski double :)

 

Pavić-Ward 2 1.95

Čilić-Gasquet 1 1.55

 

 

Ante Pavić se vraća poslije mononukleoze i ovo mu je drugi meč tek, prošli je tjedan izgubio od Chiundinellija 6:2 6:1 ,a danas igra u kvalama Moskve protiv Warda koji na kontu ima čak i trijumf protiv Isnera i koji preferira tvrdu podlogu u dvorani, ako ne dobije ovo neka jede govna...

 

Za Čilića i Gasqueta sve se zna, Marin mora dobiti jer ozljeđeni Borna nema nikakve šanse protiv Pouillea, na kraju krajeva mogao bi mjenjati Krajan pa Dodiga stavit umjesto Borne al to bi također fijasko bio, jedini spas je bio da je pao na koljena pred velikim doktorom i molio... al dobro... gasquet nije u top formi, Bornu je dobio jer je Borna više griješio nego što je Gasquet briljirao i Čilić ukoliko se ne pojavi tokom meča ozljeda glave koju vuče cijelu karijeru ovo mora dobiti!

Link to comment
Share on other sites

Watford - Manchester United | Premier liga

 

U nedelju će se igrati preostale četiri utakmice petog kola Premier lige, a u prvoj od njih će se sastati United i Watford. Poznati 'Stršljeni' zauzimaju deseto mjesto i imaju četiri boda, a veliki Manchester United je na četvrtom mjestu sa pet bodova više. Watford je imao bolji prolog, jer su pobijedili West Hama u gostima prošlog vikenda, dok su Crveni vragovi, nakon poraza od Manchester Cityja u prvenstvu, također izgubili od Feyenoorda na početku Europa lige prije tri dana. S druge strane, Manchester United je osvojio svaki od posljednjih deset međusobnih odnosa protiv Watforda.

 

Kao što smo rekli u uvodu, United je osvojio deset prethodnih duela protiv Watforda, pa je sasvim realno očekivati da će se tradicija nastaviti na Vicerage Roadu u nedelju, pogotovo što Mourinhova ekipa ne smije dozvoliti da  značajno zaostane u utrci za sami vrh Premier lige.

 

TIP: Pobjeda Manchester Uniteda

 

i8G0bOl.png

 

Inter - Juventus | Serie A

 

Nedeljni meč četvrtog kola je daleko zanimljiviji od onih koji su igrali u subotu. U ovom susretu se sastaju dva bivša europska prvaka i to u talijanskoj ligi, Inter i Juventus, iako je Stara dama iz Torina apsolutno nedodirljiva u talijanskoj ligi, dok se s druge strane Inter nije uspio plasirati u Ligu prvaka tri godine za redom. Međutim, njihov najnoviji susret završio je pobjedom Intera sa 3-0 kod kuće, a rezultat je bio identičan kao pobjeda Juventusa također kod kuće, tako da je pobjednik talijanskog kupa odlučen nakon jedanaesteraca, u kojim je Juve bio sretniji. Juventus je pobijedio kod kuće prošle sezone u prvenstvu sa 2-0, dok nije postigao gol na Guisepe Meazzi.

 

Iako je vladajući prvak Juventus u puno boljem stanju pred ovaj derbi Serie A, moramo imati na umu da je Inter uvijek dobro motiviran protiv Stare dame iz Torina, pa se ne bih iznenadio ako budu igrali svoj najbolji meč ove sezone.

 

TIP: Azijski hendikep +0,5 Inter

 

OMtSv9x.png

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan jutarnji teniski double :)

 

Pavić-Ward 2 1.95

Čilić-Gasquet 1 1.55

 

 

Ante Pavić se vraća poslije mononukleoze i ovo mu je drugi meč tek, prošli je tjedan izgubio od Chiundinellija 6:2 6:1 ,a danas igra u kvalama Moskve protiv Warda koji na kontu ima čak i trijumf protiv Isnera i koji preferira tvrdu podlogu u dvorani, ako ne dobije ovo neka jede govna...

 

Za Čilića i Gasqueta sve se zna, Marin mora dobiti jer ozljeđeni Borna nema nikakve šanse protiv Pouillea, na kraju krajeva mogao bi mjenjati Krajan pa Dodiga stavit umjesto Borne al to bi također fijasko bio, jedini spas je bio da je pao na koljena pred velikim doktorom i molio... al dobro... gasquet nije u top formi, Bornu je dobio jer je Borna više griješio nego što je Gasquet briljirao i Čilić ukoliko se ne pojavi tokom meča ozljeda glave koju vuče cijelu karijeru ovo mora dobiti!

Idemo s Wardom, uhvatio sam ga taman par minuta prije početka, a Čilić mi je već daleko popodne, onda se već na nogomet prešaltam. 

Taman se ovo odigra dok sad nešto razradimo za današnji dan. :)

Link to comment
Share on other sites

 jučer dobar dan bio iako su kartoni zakazali ali nema razloga da i danas ne nastavimo u istom ritmu

 

vijetnam hanoi-thanh hoa 3+

11/14 puta u međusobnim ogledima je bilo 3 i više golova

 

danska nordsjaelland-sonderjyske 3+

zadnjih 10/12 susreta je bilo 3+

 

njemačka augsburg-mainz mainz daje gol

u zadnjih 11/12 ogleda mainz je zabio augsburgu

 

kazahstan  aktobe-astana  manje od 2,5 gola

na zadnjih 13/17 susreta je bilo manje od 2,5 gola

 

katar el jaish-al wakrah  odg

zadnjih 8/11 utakmica su obje ekipe dale gol

 

finska mikelli-sudet  1

zadnjih 5/6 utakmica pobjeda mikellija s time da nikad nisu isgubili od sudeta te velika prednost domaćeg terena

 

maroko far-safi  odg

9/10 utakmica su obje momčadi dale gol

 

edit:mančester igra danas pa sam premjestio post od jučer

 

watford-manchester utd zbroj kornera 9 manje  2,25 bet365

 

moram priznat da mi se igra mančestera nikako ne sviđa. toliko zvijezda u momčadi a igra nikakva, definitivno ih murinjo još nije posložio kako spada. nakon šoka protiv fejnorda dolaze u goste neugodnom watfordu. ja sam se odlučio odigrat manje od 9 kornera iz razloga što mančester igra loše i ne stvara puno opasnossti pred protivničkim šesnajstercom i zato što u dosadašnjim utakmicama ni mančester ni watford nisu prešli ovu granicu. evo i statistike kornera watford: protiv west hema ukupno 8 protiv arsenala ukupno 5,protiv čelzija ukupno 5,protiv sauthemptona ukupno 8  i mančester protiv fejnorda ukupno 8, sitija 8,hula 7, sauthemptona 4, bournemoutha 6 

Link to comment
Share on other sites

Ništa šta, idemo dalje u berbu. Današnji prijedlozi za rano popodne:

- Talijanska Serie A

 

12:30h Udinese - Chievo  Udinese daje gol @1,25

 

Puno sam mozgao oko ovog para, na kraju sam odlučio tipovati da domaćin postiže pogodak. Početak je prvenstva, i ne može se tu pratit neka veća forma. Udinese je skupio 6 bodova, pobijedivši Empoli doma, i Milan na San Siru, poraženi su od Rome u prvome kolu. Chievo je doma dobio Intera, i izvukao remi s Laziom što pokazuje da će bodove u pravilu osvajati kod kuće. Gledajući međusobne susrete ovih ekipa proteklih 15 utakmica / u zadnjih 6 godina, praktički pola je završilo neriješeno. Udinese je kod kuće u većini slučajeva postigao barem pogodak i nije niti jednom izgubio.

 

 

- Engleska Premier League

 

13:00h Watford - Manchester United 2 @1,70

 

Imam osjećaj da će ovo biti jedan od najtipovanijih parova danas, mislim da tu svi sve znaju, United je uz Mourinha pun jakih igrača i počeo je odlično, uslijedio je šok u protekle dvije utakmice, poraz u gradskom derbiju kod kuće na Old Traffordu, i poraz u Rotterdamu kod Feyenoorda. Slična situacija kao i sa PSG-om u petak, ovakva ekipa mora se pobjedom pod hitno vratiti na pobjedničke staze, a koeficijent je više nego dobar za uzeti.


- Nizozemska Eredivisie

 

14:30h PSV - Feyenord odg 1,65

 

U Nizozemskoj je ovog popodneva na redu derbi, drugoplasiranom PSV-u dolazi vodeći Feyenoord koji jedini u ligi ima stopostotni učinak u prvih 5 kola. Obje ekipe na početku prvenstva već imaju prosjek zabijanja od 2-3 gola po utakmici, a gledano međusobne utakmice PSV je nešto uspješniji, s time da u pravilu obje ekipe zabijaju, jedino su zadnja dva dvoboja otišla na stranu PSV-a bez primljenog gola. Ali budući da je tu riječ o nizozemskoj ligi, i da tu ekipe samo što ne počnu utakmicu sa 1:1 tipujem da obje ekipe zabijaju, jer Feyenoord sigurno neće tako lako prepustiti vrh tablice, a PSV kao domaćin vjerojatno će probiti obranu gostiju.

 

Ukupni tečaj: 3,50

 

 

Nadam se da danas Manchester neće biti onaj najtipovaniji tip, kao Juventus u srijedu kada je većina popadala. Sretno svima! 

 

Link to comment
Share on other sites

Jučer jako dobar dan,prošli golovi i neki korneri.

Danas su mi nekako zapela tri para, a četvrti prepisujem od Killaz-a(izgleda odličan par).

 

Osijek - Split kvota 1,4

 

Osijek igra odlični, pobjeda na Dinamom ih je dodatno napunila. Pobjedom dolaze na vrh tablice, a remijem rijeke ostaju na vrhu. Mislim

da im ne treba veći motiv. Split sve znamo, raspad sistema. Nema se tu više šta napisati.

 

Tottenham - Sunderland kvota 1,33

 

Tottenham nakon kiksa protiv Monaka mora ići na pobjedu u ligi. Pobjedom se vrača u prvih tri. Sunderland jako loš čak šest ozljeđenih igrače.

Predzadnji s jako lošom igrom.

 

Samara-CSKA Moskva kvota 1,66

 

Samara zadnja 6 utakmica samo 2 nerješena. CSKA se vraća sa odličnim reuzltatom iz lige prvaka, gubio 2-0 na kraju 2-2.

Mora on pobjediti i uhvatiti već ozbiljnih 5 bodova zaostatka.

 

Vojvodinu prepisujem - kvota 1,33

 

Ukupno: 4,04 ( ulog po želji )

 

Ima još nekih izglednih: Crystal palace 1x ili čista 1 Stoke očajan (jedni i drugi puno ozljeđenih,ali važniji kod Stoka)

                                       Rapid beč protiv zadnjih(mada uvijek padam kada netko igra protiv zadnjih)

                                       Porto isto tako protin zadnjih

Danas izbjegavam velike derbije i tzv. favorite.

 

Sretno. Možda kasnije stavim neke kornere u lisić dana bez analize, to je ionako čista statistika.

 

Edit: Ja pozelenio sva sreća pa ne od muke.Još da je Porto htio pobjediti 2 udarca u okvir.

         Hvala Killaz za Vojvodinu.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Scotland - Switzerland Dan Ndoye o0,5 fouls 1,83     bet365   Ndoye je mladi igrac koji u prosjeku u Bologni ove sezone ima 0,9 faula po utakmici protiv madjara napravio 2 faula tecaj ovaj nece docekati na dan utakmice jer je ogroman value, svi ostali vecinom drze 1.25
    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use