Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 20.9.2016.


IzudinB

Recommended Posts

Malo kasnim s infom al možda nekom jos uvijek pomogne, ugl pala je kvota s 5,5 na 3,2 na domaćina.

Turski kup: Ofspor- Karabukspor

Info je da gostu nedostaje cak 9 igraca, o domaćinu iskreno nemam pojma jer je turski drugoligaš niti sam uspio pronaći nekakav bitniji info. Ja sam sinoc uzeo 1x po 2,62 i za manji ulog cistu pobjedu domaćina po 5,5. Možda se moze jos iskombinirat domaćin daje gol, il over golova pa ako kome pomogne, sretno! Utakmica je u 11:30.

trećeligaš...

 

Turska ima Superligu,pa prvu ligu pa drugu ligu......Ovi igraju tu drugu ligu... Sretno s tipom

Link to comment
Share on other sites

Malo kasnim s infom al možda nekom jos uvijek pomogne, ugl pala je kvota s 5,5 na 3,2 na domaćina.

Turski kup: Ofspor- Karabukspor

Info je da gostu nedostaje cak 9 igraca, o domaćinu iskreno nemam pojma jer je turski drugoligaš niti sam uspio pronaći nekakav bitniji info. Ja sam sinoc uzeo 1x po 2,62 i za manji ulog cistu pobjedu domaćina po 5,5. Možda se moze jos iskombinirat domaćin daje gol, il over golova pa ako kome pomogne, sretno! Utakmica je u 11:30.

Ovdje bi mogao biti prijelaz...

Link to comment
Share on other sites

Jako mi se dopada ponuda za danas. Evo nekoliko jako dobrih predloga:
 

 

- Sevilla-Betis i kartoni, znaci sve dolazi u obzir. Za jaci ulog sam uzeo over 65 BP @1.40 WilliamHill. Ovo je daleko najveca kvota na over 6.5 kartona, recimo Wwin na istu granicu daje 1.20. Isto imam i Crveni karton na mecu @2.00 WilliamHill/Wwin. Ovo sam juce bio uzeo u Unibetu po 2.18 no danas je kvota vec ispod 2

 

- Groningen (-1.5) @1.73 unibettakodje jedan od pickova dana, igraju protiv tima iz Holandske cetvrte lige. Groningen ulazi u ovaj mec posle one pobede u gostima nad Utrechtom od 1:5, imaju 10 puta kvalitetniji i skuplji tim a danas izlaze u standardnom sastavu sto znaci ocekujem da ponovo napune goste. OVaj hendikep po meni ima value, kod drugih je 1.60 i manje...

 

- Veli Vrh-Dinamo Z., Hrvatski kup i imam neke informacije da bi ovde trebalo biti dosta golova. Ovo sam uzeo na nesto jace i golove 4.5+ u marathonbetu po 1.61. Vidim da je dosta uplata na ovaj par, Supersport je vec srusio na 1.40 tako da mi ovaj 1.61 itekako ima value

Link to comment
Share on other sites

Jako mi se dopada ponuda za danas. Evo nekoliko jako dobrih predloga:

 

 

- Sevilla-Betis i kartoni, znaci sve dolazi u obzir. Za jaci ulog sam uzeo over 65 BP @1.40 WilliamHill. Ovo je daleko najveca kvota na over 6.5 kartona, recimo Wwin na istu granicu daje 1.20. Isto imam i Crveni karton na mecu @2.00 WilliamHill/Wwin. Ovo sam juce bio uzeo u Unibetu po 2.18 no danas je kvota vec ispod 2

 

- Groningen (-1.5) @1.73 unibettakodje jedan od pickova dana, igraju protiv tima iz Holandske cetvrte lige. Groningen ulazi u ovaj mec posle one pobede u gostima nad Utrechtom od 1:5, imaju 10 puta kvalitetniji i skuplji tim a danas izlaze u standardnom sastavu sto znaci ocekujem da ponovo napune goste. OVaj hendikep po meni ima value, kod drugih je 1.60 i manje...

 

- Veli Vrh-Dinamo Z., Hrvatski kup i imam neke informacije da bi ovde trebalo biti dosta golova. Ovo sam uzeo na nesto jace i golove 4.5+ u marathonbetu po 1.61. Vidim da je dosta uplata na ovaj par, Supersport je vec srusio na 1.40 tako da mi ovaj 1.61 itekako ima value

 

JackieJack, gdje se može vidjeti koliko ima uplata na par Veli Vrh - Dinamo

Link to comment
Share on other sites

Milan - Lazio

 

Bacca 1x/2x/3x (2.70/10/61) 4.5/2/0.75u

Bonaventura izvan 16m (18) 1u

 

Bacca ima ove sezone do sada 4 gola u 283 odigranih minuta, te ukupno 68 gola u 10503 odigranih minuta, sto znaci svakih 154min zabija. Bio je u malo sukobu sa trenerom, ali se zainatio zabivsi samo 5min nakon ulaska s klupe u mec. Vrlo vjerojatno je Bacca i izvodjac penala za Milan. Lazio je u zadnjih 20 medjusobnih ogleda samo 1 uspio sacuvati mrezu, veceras im nedostaje kapetan Biglia, te ce imati muke sa Milanom. Tecaj na Baccu previsok, te cu se iskusati i sa njegovih 2 ili cak 3 gola u ovom susretu, vjerujem u dosta golova na ovom derbiju.
 
Bonaventura je izvodjac slboodnih za Milan, te je imao 3 gola izvan 16m prosle sezone, moglo je biti i vise ali sprijecile su grede i stative. Derbi mec je, ocekivati je prekrsaje te prilike za ovog specijalista slobodnih.
 
Kladionica: 888sport
Link to comment
Share on other sites

Nekako mi ta Cibalia smrdi, razmišljam možda malo naivno, ali kad su naši klubovi u pitanju uvijek sam pesimist što se tiče poštenja...a oni trenutno kune nemaju, i nekako mi smrdi tu da će i sami igrati nešto, da se bar nekako dočepaju koje kune...kažem, možda glupo razmišljam, ali sa našima nikad nisam na čisto. O Lokomotivi neću trošiti previše riječi....

Link to comment
Share on other sites

Nije mi toliko privlačna teniska ponuda, ulog laganiji da se isprati

 

Keys-Putintseva 1 1.23 break prednosti u trećem setu, 2 vezane bl kod 4:4, 6:4 i servis u tb-u...
Džumhur-GGL 2 1.65

 

Wwin 2.03

 

- Keys je u odličnoj formi. Redom je: osvojila Birmingham, igrala osminu finala Wimbledona (Halep), igrala finale Montreala, uzela četvrto mjesto na OI, igrala osminu finala US Opena. Putintseva je imala dobrih mečeva ove sezone, dobro je odigrala RG, namučila i Serenu, igrala polufinale Kaohsiunga i Washingtona, četvrtfinale Charlestona. Nakon Washingtona upala je u krizu rezultata. U zadnja dva mjeseca ima samo dvije pobjede, protiv Lisicki i Sakkari. Prošli tjedan izgubila od Nare 6:2 6:2. Keys je kvalitetnija i u boljoj formi, morala bi dobiti ovo.

 

- Džumi-GGL h2h 0:2, prvi meč prošle godine u ovim uvjetima u Zagrebu 6:1 6:1, drugi meč ove godine na hardu u Winston Salemu 7:6 6:1. GGL brani četvrtfinale od prošle sezone, nije igrao od US Opena kada je ispao od Bautiste iako je pružio solidan otpor. Damir nikada nije imao previše uspjeha u ovim uvjetima. Iako je ovo sporija dvorana i malo će mu više odgovorati nego ove koje dolaze u sljedećim tjednima, moram probati GGL-a koji je u dosadašnja dva duela pojazao da je bolji protivnik i po ovoj kvoti ga se isplati odigrati.

Link to comment
Share on other sites

Medimurje - Šibenik

tip: x2

koef: 2,00

 

 

ovo nema veze s zdravim razumom...iako su gosti dosli bez 6 igraca ...ocekujem zatvorenu tekmu na 1-2 gola...sibenik je drugoligas..imaju ambicije biti prvi...makar i rezerve...mislim da im nije cilj izblamirati se...pogotovo jer tko pobjedi ide na HAJDUK

 

KAO ŠTO I NAJAVIH 1:1

 

WINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Link to comment
Share on other sites

Medimurje - Šibenik

tip: x2

koef: 2,00

ovo nema veze s zdravim razumom...iako su gosti dosli bez 6 igraca ...ocekujem zatvorenu tekmu na 1-2 gola...sibenik je drugoligas..imaju ambicije biti prvi...makar i rezerve...mislim da im nije cilj izblamirati se...pogotovo jer tko pobjedi ide na HAJDUK

Oprez ja sam nacuo da je namjesteno samo nemam nista potvrdeno pa nisam isao pisat post

Link to comment
Share on other sites

Jos jedan singl od mene:

Freiburg-HSV 1 2,2

Oba tima krenula dosta lose u sezonu, pogotovo se to odnosi na HSV. Bode me u oci ovaj poraz u prošlom kolu kod kuće od Leipziga od 4:0, mislim da tu nesto ozbiljno ne štima u momčadi kad se tako lako izgubi, nije situacija ni kod Freiburga puno bolja, 1 pobjeda i 2 poraza, ali oba u gostima. Ta domaća pobjeda je ostvarena protiv jako dobre momčadi Borussie Gladbach i to mi daje razlog za uzet ovaj par po ovoj kvoti.

Link to comment
Share on other sites

Lens - Orleans

Over 2 (1.95) 4u

Lens se ve eras suocava sa dosta problema, Leandre njihov najbolji obrambeni igrac je out, kao i novo pojacanje u obrani Fofana i da stvar bude gora Ba jos jedan branic te bocni Scaramozzino su out takodjer. Trener ce biti prisiljen staviti mlade i ne toliko iskusne igrace sto ce dati prostora brzonogim krilnim igracima Orelansa, kao i njihovim napadacu koji je u odlicnoj formi. Lens na domacem terenu se ne moze braniti, navijaci ocekuju dobar nogomet od njih te sumnjam u zatvoreni nogomet. Bitna stvar je sto se Lens pojacao spanjolskim napadacem sto ce dati jos razloga da ovdje vidimo za ligue 2 ipak nesto vise golova od ocekivanog.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
    • Turkey - Georgia Abdulkerim Bardakci o0,5 foučs 2,40     betfair 29-godišnji branic Galatasaraya ima prosjek od o 1 faula po utakmici Turci u pripremema napravili 10 odnosno 12 faula Gruzijci su primili 12 faula u prosloj pripremnoj Branic u posljednjim pripremama za Tursku ostao bez faula protiv italije i 2 faula je imao protiv Poljske Tecaj da napravi barem 1 faul je previsok po meni Bardakci je prema svim najavama neupitan u prvih 11 Turkey - Georgia Guram Kashia o36,5 passes 1,83     bet365 Kashia centralni branic i kapetan repke koji cesto iznosi loptu prema naprijed vec je znao premasiti ovu marginu, npr protiv Norveske koju mogu vidjeti negdje u rangu turaka Kapetan ce sigurno poceti u prvih 11 osim u slucaju neceg neocekivanog poput ozljede
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use