Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 20.9.2016.


IzudinB

Recommended Posts

Wolfsburg - B.Dortmund

Jedan od zanimljivjih susreta danas. Medjusobni susreti im obiluju pogotcima. Do sada su kombinirano u 3 kola uputili 97 udaraca (domacin 50 - gost 47), sto sugerira napadacki nogomet. Bitnih izostanak nema, te se kao pick za jaci ulog namece BTS @ 1.61, a kao jos jedan dobar pick imamo i BTS&over2.5 @ 1.90

Link to comment
Share on other sites

Wolfsburg - B.Dortmund

Jedan od zanimljivjih susreta danas. Medjusobni susreti im obiluju pogotcima. Do sada su kombinirano u 3 kola uputili 97 udaraca (domacin 50 - gost 47), sto sugerira napadacki nogomet. Bitnih izostanak nema, te se kao pick za jaci ulog namece BTS @ 1.61, a kao jos jedan dobar pick imamo i BTS&over2.5 @ 1.90

Oprez s ovim. Kolko god da je Wolfsburg uputio udaraca, zadnje dvije utakmice su zavrsili s 0:0

Link to comment
Share on other sites

Milan - Lazio over 4.5 cards 1.61 bet365

Vidim da je dosta ljudi slano igralo nesto na ovoj utakmici ali po meni sigurno tip vrijedan bilo kakvog uloga.Tradicionalno ove 2 ekipe znaju igrati dosta vatrene i agresivne susrete samim time jer imaju slicnu jacinu ekipe a i sto predstavljaju legende talijanskog nogometa iako u zadnje vrijeme oba kluba upadaju i spadaju u totalnu prosjecnost.Bas zbog toga mislim da se igraci ovdje nece stediti,vidjeli smo ove sezone obilje kartona kada je u pitanju Milan i malo renomiraniji klubovi kao sto su bile utakmice sa Napolijem i Torinom gdje su u obje pali crveni kartoni uz gro zutih.Lazio je krenuo dosta smirenije sto se tice kartona nego inace izuzev one utakmice sa Chievom gdje su sami skupili 5 kartona.Takoder ovo je jedina utakmica danasnjeg programa u Italiji tako da to podsvjesno nosi jednu dodatnu tezinu buduci da ce sve oci apenina biti uprte u njih.U zadnjih 4 susreta ove ekipe u 3 utakmice je pao crveni sto ovdje vrijedi 2 kartona.Sudac moze biti bolji a moze i losiji sto se tice kartona(Davide Massa), ne daje niti previse niti premalo ali ako igraci izadu motivirani i ako utakmica bude dobrog tempa niti on nebi trebao predstavljati problem.Talijanska i Spanjolska su opcenito najbolje lige za kladit se na kartone tko igra takvu vrstu igre i mislim da ce se vecina sloziti da u ovom mini derbiju 5 kartona uopce nije velika granica,po meni realno bi bilo barem 5.5 ali tko sam ja da solim pamet bookiejima haha.Napominjem svakako tip vrijedan igranja bez obzira kako zavrsilo jer je ova granica prelazna za bilo koju utakmicu u Italiji a kamoli ne u dvoboju posrnulih divova koji traze nacin kako se vratiti na staze stare slave i vjerujem da ce uci dosta nabrijani i puni motiva sa obje strane.Sretno ko isprati :)

Link to comment
Share on other sites

Milan - Lazio over 4.5 cards 1.61 bet365

Vidim da je dosta ljudi slano igralo nesto na ovoj utakmici ali po meni sigurno tip vrijedan bilo kakvog uloga.Tradicionalno ove 2 ekipe znaju igrati dosta vatrene i agresivne susrete samim time jer imaju slicnu jacinu ekipe a i sto predstavljaju legende talijanskog nogometa iako u zadnje vrijeme oba kluba upadaju i spadaju u totalnu prosjecnost.Bas zbog toga mislim da se igraci ovdje nece stediti,vidjeli smo ove sezone obilje kartona kada je u pitanju Milan i malo renomiraniji klubovi kao sto su bile utakmice sa Napolijem i Torinom gdje su u obje pali crveni kartoni uz gro zutih.Lazio je krenuo dosta smirenije sto se tice kartona nego inace izuzev one utakmice sa Chievom gdje su sami skupili 5 kartona.Takoder ovo je jedina utakmica danasnjeg programa u Italiji tako da to podsvjesno nosi jednu dodatnu tezinu buduci da ce sve oci apenina biti uprte u njih.U zadnjih 4 susreta ove ekipe u 3 utakmice je pao crveni sto ovdje vrijedi 2 kartona.Sudac moze biti bolji a moze i losiji sto se tice kartona(Davide Massa), ne daje niti previse niti premalo ali ako igraci izadu motivirani i ako utakmica bude dobrog tempa niti on nebi trebao predstavljati problem.Talijanska i Spanjolska su opcenito najbolje lige za kladit se na kartone tko igra takvu vrstu igre i mislim da ce se vecina sloziti da u ovom mini derbiju 5 kartona uopce nije velika granica,po meni realno bi bilo barem 5.5 ali tko sam ja da solim pamet bookiejima haha.Napominjem svakako tip vrijedan igranja bez obzira kako zavrsilo jer je ova granica prelazna za bilo koju utakmicu u Italiji a kamoli ne u dvoboju posrnulih divova koji traze nacin kako se vratiti na staze stare slave i vjerujem da ce uci dosta nabrijani i puni motiva sa obje strane.Sretno ko isprati :)

Preporucam ovdje i DNB Milan @ 1.62. Ja sam to uzeo u singl za solidan ulog. Lazio se nikad nije dobro provodio na san siru (tek 1 pobjeda u 20 susreta), a kako milan nema prebitnih izostanaka danas ocekujem da lazio nece do sva 3 boda, a i ovaj 1 je vrlo upitan.
Link to comment
Share on other sites

Danas ovako:

Liecester-Chelsa over 9 kornera 1.5

Čelsa iznad prosejka. Liecester 8.6. Očekujem otvorenu tekmu možda neke rezerve željne dokazivanja i napadačku igru.

Milan-Lazio oba daju gol 1.75

Od zadnjih 16 oba daju završilo 12.

Wolsburg-Dortmund over 8 kornera 1.44

Wolsburg prosjek 10, Dortmund 11. Kako Lolek kaže puno udaraca na gol, odmah i puno kornera velim ja.

Inglostadt-Eintraht corner match 1 1.66

Inglostadt jesnostavno na boljem prosjeku, čak su i Bajernu dali 5 komada, igraju doma.

Sevila-Betis card before 19 min. 1.83

Sada gledam malo tu tekmu puno mi je nekako 8,5 žutih. Mada statistika kaže drugačije, baž zato nekako mi ovo izgleda dobro. Zadnjih 6 pet puta je bio karton prije 19 min.

Ukupno:11.59

Možda malo previše parova,ali ja ču probati. Neka uzme tko šta želi.

Sretno

Link to comment
Share on other sites

Lens - Orleans

Over 2 (1.95) 4u

Lens se ve eras suocava sa dosta problema, Leandre njihov najbolji obrambeni igrac je out, kao i novo pojacanje u obrani Fofana i da stvar bude gora Ba jos jedan branic te bocni Scaramozzino su out takodjer. Trener ce biti prisiljen staviti mlade i ne toliko iskusne igrace sto ce dati prostora brzonogim krilnim igracima Orelansa, kao i njihovim napadacu koji je u odlicnoj formi. Lens na domacem terenu se ne moze braniti, navijaci ocekuju dobar nogomet od njih te sumnjam u zatvoreni nogomet. Bitna stvar je sto se Lens pojacao spanjolskim napadacem sto ce dati jos razloga da ovdje vidimo za ligue 2 ipak nesto vise golova od ocekivanog.

Over prosao vec u 40min :)

Link to comment
Share on other sites

PSG-Dijon over 2,5 and NO(b365) 2,6

Dakle, očekujem uvjerljivu pobjedu PSGa bez primljenog pogotka, PSG zaista rijetko primi gol od momčadi poput Dijona, a nakon sto su Caen razbili u prošlom kolu 6:0, očekujem da ovdje dobiju barem 3 razlike bez primljenog pogotka

 

Ako je tko ovo ispratio, gol Dijona je sad 10 kvota pa se mozete osigurati.

Link to comment
Share on other sites

Sutra je fantastična nogometna ponuda, igra se duplo kolo, dakle igraju se skoro sve lige petice, te je ponuda usporediva sa subotnjom, tako da se nadam da ćemo imati dosta prijedoga a nadam se i dobru prolaznost u konačnici. Pogledajte ponudu ranije  ;)

 

Evo jednom ranijeg prijedloga iz svere koja nije nogometna.

 

Kanada - SAD k1

 

zJHYZ6d.png

 

U Kanadi, u Torontu, igra se Svjetski kup u Kanada je veliki favorit za osvajanje istoga. Hokej je uvjerljivo sport broj 1 u Kanadi te kanađani isti itekako prate, dok je u Americi ipak američki nogomet, košarka pa i bejzbol puno popularniji. 

 

Uvijek kada igraju Kanada i SAD radi se o velikom derbiju susjeda te je jasno da i SAD ima odličnu reprezentaciju sastavljenu od NHL zvijezda, međutim Kanada, predvođena Crosbyjem, ima usudio bi se reći još bolju momčad a i igrat će na domaćem terenu. Kanada je prvu utakmicu razmontirala Češku sa 6:0 a moglo je biti i više da su željeli. SAD je pak iznenađujuće poražen od Europe 3:0 (koeficijent na to je bio 6,00) i ako su već tu podbacili sumnjam da mogu iznenaditi Kanadu koja će vjerujem pobjeđivati sve pred sobom a očekujem da će i osvojiti naslov.

 

I da Kanada i SAD igrali su prije jedva tjedan dana, i Kanada je slavila 5:2. Karte za ovaj susret su odavno rasprodane, igrat će se u Air Canada Centru u Torontu, s početkom u 2:00 po hrvatskom vremenu. Tko je budan, susret svakako vrijedan gledanja i mislim da ga bet365 prenosi.

 

JWYemfH.png

 

Eto ako je nekome ostao zadnji par na listiću onda će mu lijepo započeti dan ;)

 

Ukratko Kanada ih je uništila na svim poljima i mislim da treba pratiti Kanadu i igrati na njih do kraja turnira... Gledat ću pisati o tome, kad će opet igrati, a pogotovo kasnije u natjecanju kada bi rtebali imati ozbiljnije protivnike a samim tim i nešto veće koeficijente ;)

 

1L5OhB9.png

 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
    • Turkey - Georgia Abdulkerim Bardakci o0,5 foučs 2,40     betfair 29-godišnji branic Galatasaraya ima prosjek od o 1 faula po utakmici Turci u pripremema napravili 10 odnosno 12 faula Gruzijci su primili 12 faula u prosloj pripremnoj Branic u posljednjim pripremama za Tursku ostao bez faula protiv italije i 2 faula je imao protiv Poljske Tecaj da napravi barem 1 faul je previsok po meni Bardakci je prema svim najavama neupitan u prvih 11 Turkey - Georgia Guram Kashia o36,5 passes 1,83     bet365 Kashia centralni branic i kapetan repke koji cesto iznosi loptu prema naprijed vec je znao premasiti ovu marginu, npr protiv Norveske koju mogu vidjeti negdje u rangu turaka Kapetan ce sigurno poceti u prvih 11 osim u slucaju neceg neocekivanog poput ozljede
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use