Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

FC Sion/odg-Y.B.Bern

(25.09. 16:00)

da

1,45

FC Thun/odg-FC Lugano

(25.09. 13:45)

da

1,55

Twente/odg-Vitesse Arn.

(25.09. 14:30)

da

1,60

Elfsborg/odg-AIK Stockholm

(25.09. 15:00)

da

1,60

Nemam vremena za analizu al statistika govori da bi ovo trebalo da prođe

Objavljeno

Dobra igra Cedevite jucer protiv fenera,dosta jači roster,nedostatak par bitnih igrača kod buducnosti!

Budućnosti nedostaje i jedan play koji je jučer igrao,Popović,ostali su na jednom,imaju 7 igrača u rotaciji,Cedevita ih dobila nedavno u finalu u Bosni ,rosteri isti,čak Budućnost slabija nego tada...... U glavnom,dok je bilo 1,5 bilo je to...jako dobro.......

Objavljeno

Evo nakon jucer pogodjenih manea i milnera dva stijelca za danas.

Nancy - Nica

Balotelli to score @ 3.00 2 or more @ 13.00 bet365

Belhanda to score @ 4.33 bet365

Slabo inace pratim francusku ligu ali pratim balotellia dosta gdje god se nalazi i izlgeda je je prelazak u nicu bio pun pogodak (za sada). Ko zna kakvu bi taj karijeru napravio da je malo stalozeniji. Nica na pogodn njega ali i fantasticnog belhande drzi trenutno 2. Poziciju sa 2 boda i utakmicom manje iza vodeceg monaka. Ne mojte da vas kvote na ishod zavaraju jer nancy je zadnji ali u srazu ovih momcadi je u zadnjih 20 puta gost tek 2 puta uzeo sva 3 boda.

Kvota 13 za 2+ balotellia je super jer covjek puca i penale ako nica dobije penal. (Inace je balotelli jedan od najboljih izvodjaca penala na svijetu, fulo je tek dva u karijeri od 40ak. Prosli vikend mu je subasic obranio i prosle sezone pepe reina kada je bio u milanu).

Inace williamhill daje 81.00 na hattrick dok bet daje 67.00. Bit ce balotelli posebno inspiriran jer se talijanski savez javio nici da planiraju vratiti balotellia za reprezentativne akcije u kvalama za SP.

Belhanda je sa 1 golom i 2 asista covjek koji vuce igru nice prema protivnickom golu i konstantna je opasnost za protivnika

Objavljeno

Ovaj westham-southampton izgleda da ce bit makljaza. 9 preksraja u 25min, doduse 1 zuti ali za englesku je i to dpbar pocetak a i igraci gostiju su raspolozeni za "rasprave" sa arbitrom

Ako netko uspije nac u live kartone igraca, nek proba redmond karton. Vec 3-4 put se dere na sudca a ovaj mu sas to tolerira, ali mislim da nece jos dugo

Objavljeno

Kiel-PSG rukomet under 57.5 1.72 Pinnacle

Mislim da je granica previsoka. Tečaj je u padu i mislim da je ovo value jer je u drugim kladionicama tečaj oko 1.6. Očekujem agresivnu obrambu i duge napade, golmani su isto dobri

 EDIT: Prošlo 28:27  :)

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Dugo netko nije ovako dominantno osvojio titulu gdje baš nitko nema što prigovoriti. Svaka im čast. No,neka je napokon završilo. Da mi se pošteno naspavati.
    • Ovakvoj Spanjolskoj igrom najmanje pase prava Hrvatska, a ako dozvole lopovi s vrha to cemo i vidjeti u nekom od narednih natjecanja. Svaka im cast, i spanjolcima a pogotovo hrvatima. Argentina je igrala kako igra citavo prvenstvo u kojem ih pustaju i ocito guraju u finale jer sve sto vrijedi za druge za njih ne vrijedi. Kao i proslo svjetsko koje su sramotno osvojili. Nevjerojatna doza ciganije i stocarenja u svakoj mogucoj situaciji na oba prvenstva, sramotno od njih a jos sramotnije od onih koji im to namjerno i svjesno dopustaju pa se i jucer mali seronja zalijetao kao bik i popio iskljucenje, a da je pravde ne bi jucer ni igrao. Daleko najomrazenija reprezentacija i onaj pigmejac pessi cijeg mi je guranja doslovno vise pun kur.ac. Tu cu stati. Hvala Bogu vise da je zavrsila ova lakrdija od SP, majku im lopovsku i americku yebem.  
    • Bilo je dosta ljudi koji su ocekivali ovakvu utakmicu,nisam bio medju njima.U svakom slucaju,Spanjolci potpuno zasluzeno s obzirom na sve sto su prikazali na cijelom turniru.
    • Spanija najbolja odbrana na Mondijalu. Primili samo jedan gol na turniru. Dozvolili svojim protivnicima tek osam suteva u okvir gola na celom turniru. Trenutni prvaci Evrope i sveta. Od titule prvaka Evrope, pa do danasnje titule prvaka sveta, nisu izgubili nijednu utakmicu. Imaju u rosteru igrace 2007-mo godiste. Timcina, yebace bez vadjenja u narednih deset godina na svim takmicenjima gde budu uvestvovali.  Sebi zameram sto sam se preterano uplasio rostera francuza. Bilo je predivno gledati na kraju kako seljacina iz Rosarija place kao neka pic*#*#ka.  
    • Jesi vidio zbog čega poništen gol? Argentini ga ne bi poništio. Argentina osvaja ovo na penale. Bez udarca na gol. Momentum je sad na strani Argentine. Cirkus do kraja. Sve se urotilo da Argentina osvoji.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use