Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 4.10.2016.


IzudinB

Recommended Posts

Tipsarević - Daniel | ATP Tokio - Tenis

 

Prvi susret na turniru u Tokiju kojeg ću analizirati su oni iz prvog kruga, između srpskog tenisera J. Tipsarevića i Švicarca S. Wawrinke, koji je poražen u finalu 6-2, 6-4. Do ovog trenutka M. Čilić i J. Sousa su dostigli u drugi krug.

 

To će biti međusobni susret ova dva igrača. Tipsarević ima daleko više uspješniju karijeru, ali u posljednjih nekoliko sezona, sprski igrač ne igra dobro kao što je nekad. Osim toga, on je bio prisiljen predati meč u Shenzhenu protiv Gasqueta i veliko je pitanje da li je spreman za ovaj meč protiv Daniela. Zato sam se odlučio za hrabriji odabir, a to je Danielova pobjeda.

 

TIP: Pobjeda Daniela

 

MZT - Partizan | ABA - Košarka

 

Nakon što su izgubili u gostima od Crvene Zvezde, makedonski prvak MZT će se suočiti sa još jednim timom iz Beograda, Partizana u drugom kolu regionalne ABA lige. Međusobni susreti između ove dvije ekipe je 5-3 za Partizan, dok su prošle sezone obje ekipe pobijedile kod kuće.

 

Tim iz Beograda će vjerovatno uživati uz podršku svojih navijača u Skopjeu, ali ne do razine koju bi doživjeli u Baru. Jane Sandeski arena može primiti 6.500 gledatelja, a bit će ispunjena uglavnom navijačima domaćina. Osim prednosti na domaćem polju, MZT ima vrlo iskusan tim koji je u stanju pobijediti bilo tkoga kod kuće.

 

TIP: Pobjeda MZT-a (Uključujući produžetke i penale)

Link to comment
Share on other sites

Tipsarević - Daniel | ATP Tokio - Tenis

Prvi susret na turniru u Tokiju kojeg ću analizirati su oni iz prvog kruga, između srpskog tenisera J. Tipsarevića i Švicarca S. Wawrinke, koji je poražen u finalu 6-2, 6-4. Do ovog trenutka M. Čilić i J. Sousa su dostigli u drugi krug.

To će biti međusobni susret ova dva igrača. Tipsarević ima daleko više uspješniju karijeru, ali u posljednjih nekoliko sezona, sprski igrač ne igra dobro kao što je nekad. Osim toga, on je bio prisiljen predati meč u Shenzhenu protiv Gasqueta i veliko je pitanje da li je spreman za ovaj meč protiv Daniela. Zato sam se odlučio za hrabriji odabir, a to je Danielova pobjeda.

TIP: Pobjeda Daniela

MZT - Partizan | ABA - Košarka

Nakon što su izgubili u gostima od Crvene Zvezde, makedonski prvak MZT će se suočiti sa još jednim timom iz Beograda, Partizana u drugom kolu regionalne ABA lige. Međusobni susreti između ove dvije ekipe je 5-3 za Partizan, dok su prošle sezone obje ekipe pobijedile kod kuće.

Tim iz Beograda će vjerovatno uživati uz podršku svojih navijača u Skopjeu, ali ne do razine koju bi doživjeli u Baru. Jane Sandeski arena može primiti 6.500 gledatelja, a bit će ispunjena uglavnom navijačima domaćina. Osim prednosti na domaćem polju, MZT ima vrlo iskusan tim koji je u stanju pobijediti bilo tkoga kod kuće.

TIP: Pobjeda MZT-a (Uključujući produžetke i penale)

Po toj smješnoj kvoti nikad nebi igrao na neuigrani mzt koji je razbijen prvo kolo ... Džikić zna šta mu je činit da dobije ovakve ekipe

Link to comment
Share on other sites

Thiem-Zverev, Zverev @2.08 unibet

 

Zbog kise je raspored malo odlozen ali bi trebali poceti ubrzo, pa ide ukratka analiza za teniske parove. Momentum je u tenisu najbitniji i vazniji od svih H2H-ova i statistika. Zverev se napokon docepao prve ATP titule pre 10-ak dana u St. Petersburgu gde je dobio Wawrinku u finalu sa 2:1. I pre finala protivnici nisu bili nimalo laki: Berdych, Youzhny, Medvedev (obojica igrali pred svojom publikom), Khachanov (nedelju dana kasnije osvojio ATP turnir u Kini). Sve osim Wawrinke je dobio u po 2 seta, uzeo je pauzu posle titule i sigurno je spreman za jos jedan turnir. 

Thiem takodje ima fantasticnu sezonu iza sebe, sa Zverevom su jedni od najtalentovanijih mladih nada tenisa, probili se jako brzo. Za razliku od Zvereva, Thiem je u zadnje vreme u blagoj krizi rezultata. Prosle nedelje u Chengduu izgubio od Ramosa u 2 seta uzevsi tek  5 gema. I turnir pre toga izbacen u Metzu u finalu od Pouillea u 2 seta. H2H je na njegovoj strani i ima 3 pboede protiv Zvereva ove sezone, ali upravo je to i extra motiv Zverevu i sigurno ce hteti dobiti jedan duel u njihovom rivalstvu koje je itekkao prisutno jer ih jako cest uporedjuju jednog sa drugim.

 

Mattek-Sands/Safarova-Groenefeld/Peschke, Mattek-Sands/Safarova @1.36 bet365

 

Sasvim dobra kvota za spojiti sa necim i duplati, M-S/Safarova su uspeli osvojiti i turnir Wuhan isto ovde u Kini prosle nedelje, i to bez ijednog izgubljenog seta a na putu do titule su imali jaka imena poput: Mirza/Strycova, Mchale/Peng... Pre toga isto imaju titulu sa US Opena isto na hardu. Ovi rezultati nisu nimalo slucajni, ocigledno je da M-S/Safarova deluju mocno i uigrano i danas bi trebali imati jos jedan rutinski mec protiv G/P koji su u dosta losoj formi poslednjih mesec-dva i gubili od puno slabijih protivnika. Nisu nikad igrali protiv njih, medjutim u ovoj formi bice jako tesko uzeti i set od dobro raspolozenih M-S/Safarove, pa ja idem na jaci ulog na favorite ovde.

Link to comment
Share on other sites

MZT-Partizan, Partizan @2.38 pinnacle/188bet

 

Podeljena su misljenja oko ovog meca, sto je okay ali ja danas idem sa pobedom gosta koji, verujem, moze do pobede veceras u Skoplju. Partizan je za razliku od ranijih sezona imao tim na okupu tokom celih priprema pa ce to sigurno napraviti razliku i na parketu. Doveden je Hatcher koji bi trebao biti jedan od glavnih igraca tima, a Velickovic i Bircevic ce takodje doprineti svojim iskustvom. Za vikend su dobili gostovanje u Baru za jedan poen, nismo videli puno poena jer je glavni fokus bio na odbrani a mogu reci da je Partizan dobro odradio posao na svom delu terena. Dzikic ocigledno slaze jaku odbranu sto je i inace stil igranja domace kosarke. 

MZT ce imati svakako prednost domaceg terena i navijaca, sto je jako bitno u ovakvim mecevima. Doveli su oni dosta igraca, e sada je samo pitanje kako ce se oni uklopiti (posebno Ameri) i da li ce tu biti hemije izmedju njih ili ne. To je uvek mac sa dve ostrice, ali da ne preudiciram, za bilo kakvo uigravanje je potrebno vreme i barem 5-6 kola. Zadnji mec su izgubili od Zvezde sa 20+ poena razlike u Beogradu. Zvezda nije ni priblizno jaka kao prosle godine ali ipak su izdominirali i imali lagan posao. U tom mecu je Thames bio najbolji kod MZT-a sa 17 poena. Tu su bila i nova pojacanja Scott i Thomas, meni ne previse poznata imena i nisu bili previse zapazeni u tom mecu. 

Takodje, jako bitan podatak da Partizan danas slavi 71. rodjendan i nece biti boljeg rodjendanskog poklona od pobede u gostima. Ovo ce ipak biti tesko gostovanje jer je MZT tradicionalno tvrd orah kod kuce, ali meni je ipak Partizan blizi pobedi i mislim uz dodatan motiv oko rodjendana vredi se isprobati u singlu po ovoj kvoti.

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan!

 

Evo jedan par koji bi danas trebalo probati na neki niži ulog...

Škrljevo-Zagreb 1x 3.20

 

Znači ovo je hrvatski košarkaški kup koji je znao dati čudnovatih rezultata... Škrljevo u novu sezonu ulazi bez ikone velikog Davora Kusa, ali pojačan sa dva amera... Budući da je Zagreb tražio zamjenu domaćinstava utakmica se odigrava na Grobniku u paklu Mavrinaca :D... dvorana će sigurno biti puna i neće manjkat podrške zelenima... Sigurnija opcija je i kontrahendikep +9.5 po kvoti 1.85 jer je upitno koliku Zagreb tu ima motivaciju s obzirom da je mjenjao domaćinstvo... Ja ću ovo spojiti sa dvojkom partizana i lagano pratit ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan!

Evo jedan par koji bi danas trebalo probati na neki niži ulog...

Škrljevo-Zagreb 1x 3.20

Znači ovo je hrvatski košarkaški kup koji je znao dati čudnovatih rezultata... Škrljevo u novu sezonu ulazi bez ikone velikog Davora Kusa, ali pojačan sa dva amera... Budući da je Zagreb tražio zamjenu domaćinstava utakmica se odigrava na Grobniku u paklu Mavrinaca :D... dvorana će sigurno biti puna i neće manjkat podrške zelenima... Sigurnija opcija je i kontrahendikep +9.5 po kvoti 1.85 jer je upitno koliku Zagreb tu ima motivaciju s obzirom da je mjenjao domaćinstvo... Ja ću ovo spojiti sa dvojkom partizana i lagano pratit ;)

ni u luudilu nebi to odigrao sbk je bio na 1.75 sad 1.35 nazalost..
Link to comment
Share on other sites

Wrexham - Lincoln @ gg --> 1,80

 

Wrexham, ekipa koja je najmanje i dala i primila golova ove sezone kod kuće. Gol razilika im je 4:1 kući i danas igraju sa Licolnom, koji se bori za ulazak u veći rang. Mislim da je red da se prekine taj niz nedavanja, odnosno neprimanja golova jer im u goste dolazi ekipa koja jako lagano i daje ali i prima golove. Wrexham zadnjih 5 mečeva završio utakmcie gdje oba tima nisu postigla gol. Lincon takođe, zadnje 2 utakmice završio oba ne daju gol. Pošto me Lincoln zadnje dvije sezone ispoštovao sa tipom gg, i ove sezone ću da ih nastavim da igram. Međusobni omjeri ove dvije ekipe:

Wrexham - Lincoln 3:1

Lincoln - Wrexham 1:1

Wrexham - Lincoln 1:1

Lincoln - Wrexham 1:1

 

Pardubice - Karlovy Vary @ kp1 --> 1,40

 

Sastaju se dvije posljednjoplasirane ekipe u ligi. Karlovy Vary zadnje 2 godine završavala sezonu kao najlošija gostujuća ekipa u ligi. I ove sezone su trenutno najlošija gostujuća ekipa u ligi. Pardubice sa podmlađenim timom igraju jako dobro kući kada se sastaju sa ekipom Karlovy Vary, a to pokazuje i statistika da kod kuće nisu izgubili od ove ekipe već 2 godine. Zadnji put Karlovy Vary su dobile u gostima ekipu Pardubica 2014. godine. Mislim da bi ekipa Pardubica, koja je imala težak raspored na samom startu sezone trebala početi donositi pobjede sa svog terena i ovo im je idealan protivnik za to.

Link to comment
Share on other sites

FMP-Mega Leks,Kaba +10,5 koševa@1.85

Kaba je visok 208,težak 110 kg,protiv Antverpena dao je 15 poena,protiv Igokea 10 poena,protiv Olimpije 15 poena,prosjek mu je 11 poena,vjerujem da ce danas dati najmanje 11 poena.Danas igraju protiv FMP koji nemaju klasičnog centra,nisi dorasli centrima Leksa.

20:45 Cheltenham-Everton U23 1 @ 2.45

Za ovaj tip sam se odlučio iz slijedećih razloga:Everton u ovom susreu nemože računati na 10 igrača i to:Conolly,Kenny,Dowell,Calver-Lawin,Davies,Feeney,Jones,Dufus,Charsley.Mislim da domaca ekipa na osnovu ovih informacija moze doći do pobjede.

20:30 Peterborough-Milton Keynes 1 @ 2.10

Za ovaj tip sam se odlučio iz slijedecih razloga:Prema izjavi trenera Miltona ovaj Cup za njih ništa neznaci pa ce odmarati slijedeće igrače:Lewington,Poter,Martin,Colclough,Maynard.Osim njih nemogu zbog povreda još nastupiti Baldock,Wootton,Powell,Aneke,Wiliams.Veliki broj ključnih igrača je van sastava za ovaj meč i tesko ce doci do dobrog rezultata i moje mišljenje je da domaćin može doći do pobjed eu ovom meču.

 

  -  
Link to comment
Share on other sites

Bettingtip NE KOPIRAJ TIPOVE SA DRUGIH SAJTOVA!!

 

Čekaj, a kada ti kopiraš nečiji text odavdje i staviš ga na svoj facebook profil to je ok? 

 

Također, kopirati textove sa drugih sajtova i stavljati ih ovdje nije nedozvoljeno, meni je to čak drago jer je i korisno ( i sam to radim i u večini slučajeva kopirani tip je pogođen), samo je pravilo da se onda stavi i izvor kopiranog texta..

Ne treba seruckati tamo gdje ne treba.

Link to comment
Share on other sites

Wrexham - Lincoln @ gg --> 1,80

 

Wrexham, ekipa koja je najmanje i dala i primila golova ove sezone kod kuće. Gol razilika im je 4:1 kući i danas igraju sa Licolnom, koji se bori za ulazak u veći rang. Mislim da je red da se prekine taj niz nedavanja, odnosno neprimanja golova jer im u goste dolazi ekipa koja jako lagano i daje ali i prima golove. Wrexham zadnjih 5 mečeva završio utakmcie gdje oba tima nisu postigla gol. Lincon takođe, zadnje 2 utakmice završio oba ne daju gol. Pošto me Lincoln zadnje dvije sezone ispoštovao sa tipom gg, i ove sezone ću da ih nastavim da igram. Međusobni omjeri ove dvije ekipe:

Wrexham - Lincoln 3:1

Lincoln - Wrexham 1:1

Wrexham - Lincoln 1:1

Lincoln - Wrexham 1:1

 

Pardubice - Karlovy Vary @ kp1 --> 1,40

 

Sastaju se dvije posljednjoplasirane ekipe u ligi. Karlovy Vary zadnje 2 godine završavala sezonu kao najlošija gostujuća ekipa u ligi. I ove sezone su trenutno najlošija gostujuća ekipa u ligi. Pardubice sa podmlađenim timom igraju jako dobro kući kada se sastaju sa ekipom Karlovy Vary, a to pokazuje i statistika da kod kuće nisu izgubili od ove ekipe već 2 godine. Zadnji put Karlovy Vary su dobile u gostima ekipu Pardubica 2014. godine. Mislim da bi ekipa Pardubica, koja je imala težak raspored na samom startu sezone trebala početi donositi pobjede sa svog terena i ovo im je idealan protivnik za to.

Nadam se da je neko ispratio parove, oba para su i večeras prošla, ja sam prošao tiket drugu noć zaredom  :D .

Link to comment
Share on other sites

Nije nedozvoljeno, ali se stavi izvor kad vec sve parova kopira, a ne samo jedan. A ti kad ces imati 90% pogodaka na ovome forumu ko ja, se javi a ne da moras u razne vipove ulaziti.

nezelim potpaljivat vatru ali ja da imam 90%prolaznost nebi usao na forum nikad i vjv bi bio u dubaii ili na maldivima sa milionima a ne tu podjebavat nekog ko djete
Link to comment
Share on other sites

15ezmvo.jpg

 

Bas se vratio prije koji mjesec sa Kariba :). Bit je razmjena informacija i zaradivanje, pa i Goksim zaraduje stotine tisuca kuna pa napise tu i tamo nesto na forumu. Cilj je da svi zarade, da se stvori jedan ozbiljan forum, ozbiljne informacije, ja nikad ne igram real madrid, barcelonu i chelsea, to svaki moze odigrati. Istrazivanjem, informacijama, hrvatski kup i tako gdje se mogu zaraditi 2,3 place na jednom jedinom paru. A ne širiti poznati hrvatski jal. Čovjek objavio parove, kazem da objavi izvor i to je to. Jedno proslo, drugo ne. Bit ce bolje vec sutra!

Link to comment
Share on other sites

15ezmvo.jpg

Bas se vratio prije koji mjesec sa Kariba :). Bit je razmjena informacija i zaradivanje, pa i Goksim zaraduje stotine tisuca kuna pa napise tu i tamo nesto na forumu. Cilj je da svi zarade, da se stvori jedan ozbiljan forum, ozbiljne informacije, ja nikad ne igram real madrid, barcelonu i chelsea, to svaki moze odigrati. Istrazivanjem, informacijama, hrvatski kup i tako gdje se mogu zaraditi 2,3 place na jednom jedinom paru. A ne širiti poznati hrvatski jal. Čovjek objavio parove, kazem da objavi izvor i to je to. Jedno proslo, drugo ne. Bit ce bolje vec sutra!

humor ti je razvijen ko zenski hormoni marije šerifovic
Link to comment
Share on other sites

15ezmvo.jpg

 

Bas se vratio prije koji mjesec sa Kariba :). Bit je razmjena informacija i zaradivanje, pa i Goksim zaraduje stotine tisuca kuna pa napise tu i tamo nesto na forumu. Cilj je da svi zarade, da se stvori jedan ozbiljan forum, ozbiljne informacije, ja nikad ne igram real madrid, barcelonu i chelsea, to svaki moze odigrati. Istrazivanjem, informacijama, hrvatski kup i tako gdje se mogu zaraditi 2,3 place na jednom jedinom paru. A ne širiti poznati hrvatski jal. Čovjek objavio parove, kazem da objavi izvor i to je to. Jedno proslo, drugo ne. Bit ce bolje vec sutra!

Zasto je onda napravia ovaj forum da bi postavi tu i tamo koji tip, a ima stotine tisuca kuna? Pa nek onda pomogne svima...

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
    • Turkey - Georgia Abdulkerim Bardakci o0,5 foučs 2,40     betfair 29-godišnji branic Galatasaraya ima prosjek od o 1 faula po utakmici Turci u pripremema napravili 10 odnosno 12 faula Gruzijci su primili 12 faula u prosloj pripremnoj Branic u posljednjim pripremama za Tursku ostao bez faula protiv italije i 2 faula je imao protiv Poljske Tecaj da napravi barem 1 faul je previsok po meni Bardakci je prema svim najavama neupitan u prvih 11 Turkey - Georgia Guram Kashia o36,5 passes 1,83     bet365 Kashia centralni branic i kapetan repke koji cesto iznosi loptu prema naprijed vec je znao premasiti ovu marginu, npr protiv Norveske koju mogu vidjeti negdje u rangu turaka Kapetan ce sigurno poceti u prvih 11 osim u slucaju neceg neocekivanog poput ozljede
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use