Jump to content
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 18.10.2016. (Live)

IzudinB

Recommended Posts

“Bet365

Pozz,

upala mi je u oko tekma Cibona - Tenerife.....

Basket znalci,šta mislite.Moje mišljenje je dvojka ko kuća.... Tenerife za sada na skorui 4-0 i jakoj španjolskoj ligi,Cibona se 2x provukla u ABI,izgubila od nejakog Partizana,čak i u našoj ligi igrala li-la.....Jest da je tu mix sastav,ali opet.... A i ako krenu sa ovima u run&gun košarku izgorit će,a obrana im je i onako slaba....

Šta mislite?

Koef je trenutno 1,7

Za Dinamo ste sve rekli već,čak je i koef na 1,6...ALi ovaj basket mi se nekako čini siguran,pa nakon njega solo na Sevillu :P

Pitanje su ambicije tenerifea u smiješnoj ligi prvaka ...to je pod broj 1, a drugo smiješno je ovo šta si rekao za partizan...nejaka ekipa sa skorom 5-0 i ekipa koja redovno 3-4 puta dobije zvezdu svake godine iako ima 10 puta manji budžet

Pitanje su ambicije tenerifea u smiješnoj ligi prvaka ...to je pod broj 1, a drugo smiješno je ovo šta si rekao za partizan...nejaka ekipa sa skorom 5-0 i ekipa koja redovno 3-4 puta dobije zvezdu svake godine iako ima 10 puta manji budžet

S tobom sam raskirstio prije nekog vremena,ali kada pametuješ,Partizan je dobio Union u produžetku te je dobio Karpos i Mornar koji su kante za napucavanje. Dobio je i MZT u gostima koji je također dosta slab ove sezone.

Partizan nije ni sjena kluba od prije nekoliko sezona.....

Molim te da ne odgovaraš na moje postove,ne zanimaju me ni tvoji parovi ni tvoji postovi.

A o duelu Zvezda  - Partizan,stavit ću zadnja 4 jer kako sam rekao,Partizan ima sve slabiji roster pa me dueli od prije cca godinu dana ne zanimaju....

09.06.16

SL Partizan Crvena zvezda 65 : 70   07.06.16 SL Crvena zvezda Partizan 72 : 75   05.06.16 SL Partizan Crvena zvezda 86 : 87   03.06.16 SL Crvena zvezda Partizan 84 : 53

Eto,to su zadnja 4 dvoboja..... Kao što sam rekao,Partizan od prije 2 sezone i današnji nisu baš isto....

Ovo je moje zadnje i finalno obraćanje tebi.

S tobom sam raskirstio prije nekog vremena,ali kada pametuješ,Partizan je dobio Union u produžetku te je dobio Karpos i Mornar koji su kante za napucavanje. Dobio je i MZT u gostima koji je također dosta slab ove sezone.

Partizan nije ni sjena kluba od prije nekoliko sezona.....

Molim te da ne odgovaraš na moje postove,ne zanimaju me ni tvoji parovi ni tvoji postovi.

A o duelu Zvezda - Partizan,stavit ću zadnja 4 jer kako sam rekao,Partizan ima sve slabiji roster pa me dueli od prije cca godinu dana ne zanimaju....

09.06.16

SL Partizan Crvena zvezda 65 : 70 07.06.16 SL Crvena zvezda Partizan 72 : 75 05.06.16 SL Partizan Crvena zvezda 86 : 87 03.06.16 SL Crvena zvezda Partizan 84 : 53

Eto,to su zadnja 4 dvoboja..... Kao što sam rekao,Partizan od prije 2 sezone i današnji nisu baš isto....

Hahah genije majke mi ;)

O majke ti, di ces šugavi SS uspoređivati sa ikojom drugom kladionicom. Ništa tužnije nego kada netko uloži 1000kn u tom dreku od kladionice, te im još pokloniš svojih 150kn usput..
Normalno je da koef naraste 0,1-0,2 na dan tekme ali to je zanemarivo, koliko ja vidim wwin ima svaki dan veće kvote za toliko od npr beta, ali bet ima najbolji sustav cashout te su zato još uvik br1. Ne treba se zamarati time, osim ako se ne uplačuje single za 100 eura i ne misliš nikako vaditi pa ti je tih 0,10 nešto više para.

O majke ti, di ces šugavi SS uspoređivati sa ikojom drugom kladionicom. Ništa tužnije nego kada netko uloži 1000kn u tom dreku od kladionice, te im još pokloniš svojih 150kn usput..

Normalno je da koef naraste 0,1-0,2 na dan tekme ali to je zanemarivo, koliko ja vidim wwin ima svaki dan veće kvote za toliko od npr beta, ali bet ima najbolji sustav cashout te su zato još uvik br1. Ne treba se zamarati time, osim ako se ne uplačuje single za 100 eura i ne misliš nikako vaditi pa ti je tih 0,10 nešto više para.

Pa ako odigraš recimo u SSu i dobiješ,onda ne poklašnjaš baš njima nešto previše,već im uzimaš. Ne dobiješ koliko on-line,ali svaki dobitak je gubitak kladi,jedino je državi svejedno  :D

Je li hendikep na Sevillu realan?

Naravno, evo i statistike koja to podupire:

- Dinamo je izgubio 20 od zadnje 23 utakmice u LP i u svakoj je primio gol, ukupno čak 62!

- Dinamo nije zabio gol u 15 od zadnjih 20 utakmica u LP

Naravno postoji statistika kako Sevilla daje malo golova, u prosjeku 1-2 na utakmici ali mislim da je ovo malo drugačija utakmica te svi znaju za dinamovu rupu u obrani gdje su dobivali golove već u 20im minutama onih važnijih utakmica od Lyona, Juventusa i Rijeke.

S tobom sam raskirstio prije nekog vremena,ali kada pametuješ...

Momci, ovome nije mjesto na ovom forumu, želite li se prepirat tko je bolji Zvezda ili Partizan, Dinamo ili Hajduk, baba ili deda, pređite na fejsbuk, tamo imate dovoljno prostora, pa udrite....

Momci, ovome nije mjesto na ovom forumu, želite li se prepirat tko je bolji Zvezda ili Partizan, Dinamo ili Hajduk, baba ili deda, pređite na fejsbuk, tamo imate dovoljno prostora, pa udrite....

Pa mene briga za prepirke,a jaoš više tko je bolji,nisam zato ovdje,ovdje sam da dajem tipove i savijete potkrijepljene nekakvim informacijama....Kada mislim da je netko bolji na njega se i okladim,ne trebam ovdje pisati o tome,a niti ne pišem kao što i u komentaru nije bilo potrebe pisati kakav je Partizan jer mi se hebe i za njega i za Zvezdu.

A za dotičnog neću komentirati,pogledaj prijašnje postove,kao i taj gdje je osjetio potrebu komentirati Partizan koji nema veze sa trenutnom okladom,samo je spomenut u kontekstu nje.

A ako mislite da sam u krivu,banirajte me. A sa dotičnim neću više raspravljat niti komentirati ništa ....

Po svemu čitanome na nekoliko portala fini double koji bi trebao doći, razlika u kvaliteti je tu, igrački kadar veći itd a kvota za ovaj double je visoka, koju rijetko igram ali ću danas ispratiti sa meni većim ulogom, barem za ovakav koef, 50 eura.

Tenerife -4,5 koša

Sevilla -1,5 gola

koef 5 @bet365.

Sretno svima

Slažem se sa tobom,ja ću svaki solirat čistu,bez hendija sa po 1000

Naravno, evo i statistike koja to podupire:

- Dinamo je izgubio 20 od zadnje 23 utakmice u LP i u svakoj je primio gol, ukupno čak 62!

- Dinamo nije zabio gol u 15 od zadnjih 20 utakmica u LP

Naravno postoji statistika kako Sevilla daje malo golova, u prosjeku 1-2 na utakmici ali mislim da je ovo malo drugačija utakmica te svi znaju za dinamovu rupu u obrani gdje su dobivali golove već u 20im minutama onih važnijih utakmica od Lyona, Juventusa i Rijeke.

Da, tako su govorili i za Juve... Mislin da cu odigrat single hendikep Seville.

Da, tako su govorili i za Juve... Mislin da cu odigrat single hendikep Seville.

pa momcad koja daje malo golova ali kakvim klubovima... jedna rijeka je ovom dinamo petardu bacila... o cemu se raspravljamo hahah ja vcrs cu ladno par tisuca kuna stavit na sevilju hendi kvota 2.5 ne da je pretjerana nego ono..da sam bookie nebi je prek 1.35 stavio

I ja sam tipovao Leicester... samo mali heads up svima... sad tek vidim ovaj podatak... Kopenhagen je u nizu od 22 utakmice bez poraza!

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=2411286.html

Mislim ipak svemu dođe kraj, i nadam se da će to biti danas... :D

To ce biti moj post... samo cu ga obrazloziti malo kasnije jer sam sad preko mobitela...

Jako il nikako...

Kud svi tud i ludi Mujo(citaj Mirda555)

Ma zadnjih 7 dana je dooobro pa ćemo se opustiti malo  :P   Malo me hebe nogač i Dinamo,kiša je,teren će biti blje,Petev zna igrati zatvoreno i ako ovdje nema obranu za to,ali opet.....Sevilla je favorit,ali strah me malo ćorave koke,imam neki filing da preskočim.....

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Roma - Feyenoord Oba tima daju gol (1.72) bet365 Jose Mourinho ima zlatnu priliku postati prvi menadžer koji je podigao sva tri velika europska trofeja. Već je osvojio Ligu prvaka i Europsku ligu, a čini se da je spreman krenuti i po naslov Konferencijske lige. A za sve kritičare koji su ga otpisali nakon njegovog boravka u Manchester Unitedu, ovo će biti savršen odgovor. U posljednje vrijeme su u prilično dobrom nizu, dok također imaju samopouzdanje redovito igrajući protiv nekih od najboljih momčadi u Europi i Seriji A. Rimljani su favoriti za pobjedu po kvoti 2.37 u bet365 kladionici. Međutim, Feynoord je odlučio poremetiti sve ove planove. U posljednje vrijeme imaju izvrsne nastupe i postižu dosta golova. Sudeći prema defanzivnih nastupima ove dvije momčadi u posljednjih nekoliko tjedana, očekujem golove na obje strane terena. Iako bi Roma trebala imati prednost, ovo je finale i sve je moguće.  Roma je u polufinalu zabilježila ukupnu pobjedu od 2-1 nad bivšim engleskim prvakom Leicesterom. Oni su neporaženi u 21 od posljednjih 25 utakmica, dok su u svom posljednjem meču pobijedili Torina u gostima sa 3-0. S druge strane imamo Feyenoord koji je u svom polufinalu upisao ukupnu pobjedu od 3-2 nad francuskim Marseilleom. Imajte na umu da su oni neporaženi u 19 od posljednje 22 utakmice, dok su u tom periodu imali i niz od pet uzastopnih pobjeda. Ove dvije momčadi su igrale međusobno i ranije, gdje prate trend sa dosta postignutih golova, a u oba navrata 2015. godine bilo je i golova na obje strane terena. Stoga isto očekujem i ovdje po kvoti 1.72 u bet365 kladionici. Roma: Patricio; Mancini, Smalling, Ibanez; Karsdorp, Cristante, Oliveira, Zalewski; Pellegrini, Zaniolo; Abraham Feyenoord: Marciano; Geertruida, Trauner, Senesi, Malacia; Aursnes, Kokcu; Nelson, Til, Sinisterra; Dessers Izvor: bet365
    • Selekhmeteva O. - Juvan K.     2    1,3    bet365
    • I juce odlicno uglavno glavni listice prolaze, danas ovo bi trebalo sve lagano Halep 20 Sabalenka 20 Ruud,Carreno i Tsitsipas svi -1.5 setovi kao najsigurniji parovi a pored to Pegula Collins Kasatkina 20 Molcan Sinner -1.5
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use