Jump to content
Goksim

UPUTSTVA: Kako promijeniti vrijeme na Bet365 kladionici?

Recommended Posts

Evo tutorial (upute) za sve koje nervira netocan sat koji je, buduci da su se kazaljke pomaknule za jedan sat, pa je npr. na mom bet365 racunu vrijeme igranja Lige Prvaka bilo pogresno za sat vremena.

1. U gornjem desnom kutu odaberite "History"

uPfCooF.png

2. Odaberite "My account" i onda "Preferences" te kao time zone odaberite GMT+1

8weTD8b.png

3. Kliknite Update te refreshajte bet365 stranicu kako bi vidjeli novo vrijeme pocetka događaja

YaiSbLt.png

LIKE ako su ti ove upute koristile, kako bi znao kolika je potrebna za ovakvim uputama, te kako bi ih, ako je interes velik, cesce radili

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Monchengladbach mi malo "smrdi" ali bar jedno poluvrijeme je realno da dobiju. ja sam na Rijeku ishod bez neriješenog igrao u najgorem slučaju mislim da X može bit u 90 min. (iz Osijeka sam) Osijek godinama muči oscilacija u igri,odigraju jednu,dvije utakmice dobro pa iduće budu ne prepoznatljivi na terenu.Kao što si rekao Rijeka je bolja i pripremljenija ekipa.
    • Slažem se, meni je plan M'gladbach pobjeda u barem jednom poluvremenu + Dortmund nakon Bundeslige II a Rijeka-Osijek večeras će biti izuzetno zanimljiva utakmica. Pričekao bi sa uplatama do navečer međutim mislim da je Rijeka bolje pripremljena, kvalitetnija i vjerujem da ćemo ih gledati kako osvajaju Kup ove sezone. 
    • po meni danas zicer dana hendikep na Dortmund, odličnih 1.80. Padeborn uvjerljivo zadnji i otpisan a Dortmundu pušu za vratom Leverkusen, Leipzig i Monchengladbach. Haaland neće igrati ali i bez njega su odlična ekipa.
    • Pozz ljudi puno vec pisali pa.necu i ja... sttutgart i hamburg moraju danas obe ekipe imata dobar napad ali prave napake v obrani... danas moraju pobjedit ali ja sam blize over oba 1.5 gola bolja kvota i manji rizik... jer za pobjedu mislim da jim trebaju 2 gola... ekipe nisu na razini da izdrze 90 minuta bez grijeske pa tako ocekujem da neko od njih dobije i gol... istina da goksim ceka ovaj par na svakom listicu kao zadnji pa naravno ako zabiju ide cash out:)... cekam i kartone da stavr pa kad to bude bit se feste i kvote ukuone ufff... cujemo kasnije i over dortmund 1.5 gola moze i gladbach po kvoti 1.57 over 1.5... ma samo hrabro danas ko nima profita danas izbacen iz grupe:) salim se
    • Mislim da je sve rečeno u postovima iznad. Očekujem da će ovo biti lagane pobede oba tima,a i da će postići i više od jednog gola. Sretno 😃
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use