Jump to content
IzudinB

Petak 30.12.2016. (Live)

Recommended Posts

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Pozz ljudi puno vec pisali pa.necu i ja... sttutgart i hamburg moraju danas obe ekipe imata dobar napad ali prave napake v obrani... danas moraju pobjedit ali ja sam blize over oba 1.5 gola bolja kvota i manji rizik... jer za pobjedu mislim da jim trebaju 2 gola... ekipe nisu na razini da izdrze 90 minuta bez grijeske pa tako ocekujem da neko od njih dobije i gol... istina da goksim ceka ovaj par na svakom listicu kao zadnji pa naravno ako zabiju ide cash out:)... cekam i kartone da stavr pa kad to bude bit se feste i kvote ukuone ufff... cujemo kasnije i over dortmund 1.5 gola moze i gladbach po kvoti 1.57 over 1.5... ma samo hrabro danas ko nima profita danas izbacen iz grupe:) salim se
    • Mislim da je sve rečeno u postovima iznad. Očekujem da će ovo biti lagane pobede oba tima,a i da će postići i više od jednog gola. Sretno 😃
    • Dobar reply kolega. Kladionice u ex-yu su posebna priča. 99% igrača u našim kladionicama završavaju debelo u minusu, jer ja jednostavno ne vidim način na koji bi mogli završiti u plusu, ako izuzmeno sreću koja ne prati zauvijek. Pouzdana informacija, da kladionicama u BiH ogroman procentat prihoda dolazi od RNG igara (postotak od sportskog klađenja je daleko manji). Kada sam vidio tu statistiku bio sam iznenađen, ali razgovorom sa jednom osobom koja je na poziciji u jednoj bh. kladionici sam shvatio da su brojke sasvim realne, ali za mene kao osobu koja se kladi na sportske događaje - poražavajuće brojke.  Ja lično nikad nisam uplatio bingo ili igrao na slot aparatu. Vjerujem da je sportsko klađenje daleko 'najpošteniji' vid klađenja, gdje onaj koji se kladi ima najveće šanse. E kladionice na našim prostorima, su doslovno postali bingo klubovi, gdje ljudi sjede po čitav dan igrajući bingo. Tzv. bingaši To što ti kažeš za NBA uslov mi je najgluplja, najidiotskija stvar koju neko može napraviti. Jbt imaš strah da će neko zaraditi na NBA...  Čuj uslov od 5 parova za NBA, pa kao da je liga Turkmenistan i da igraju Galkan i Binagyar, a ne Dallas i Lakersi. Naravno, ako se kladiš na low-market u našim kladionicama, listići i od 100€ idu na autorizaciju gdje će ga vjerovatno odbiti, a tebi limitirati račun. Tako da, na naše kladionice gledam isključivo kao na narodne kladionice gdje je dobro otići i čuti koju mudru od bingaša  Također, neki listić na fixeve iz Liga petice je isto OK, jer eto WWin zna nekada imati dobre koeficijente na neke događaje. Ali nešto ozbiljnije, ma ni riječi. Što se tiče bonusa kod nas - marketing priča, rollover je veliki. 1/15 od onih koji uzmu bonus uspije isplatiti ga.  Uzgred, Italijani imaju dobre lokale, limiti na low-market znaju biti iznenađujuće dobri, a imaju mali milion kladionica. Nijemci također solidni lokali, limiti solidni, ali porez od 5% na dobitak je suviše veliki. 
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use